NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Thu Apr 14 2016, 12:18
Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Bd0483b108f63d587b519204f0d28bb6
Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round 18f80be06589558cf2d8fbe2b27c5026
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Sun Apr 17 2016, 23:32
Odlicna tekma, sjajno su se drzali Pistonsi ali kada se lomilo na samom kraju vise nisu znali sta rade i to bi bilo to. Bice kul ako ponove jos poneku ovakvu partiju.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Sun Apr 17 2016, 23:34
Posteno su nas namucili fali im iskustva za ovakve zavrsnice.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Sun Apr 17 2016, 23:39
Bolje da su se malo vise fokusirali na igru nego sto su bez razloga pizdeli na sudije. Jako smaraju sa tim bespotrebnim pritiskom i trazenjem nepostojecih faulova. A LeBrona su prebili tokom cele utakmice. U poslednjih pet minuta je u svakom napadu vucen za dres. Kako ga ko uzme odmah ga hvata sa dve ruke a kada se ovaj istrgne hvataju za dres. I nikome nista.
Videlo se na kraju da ne umeju da odigraju zavrsnice na ovom nivou. Sto je i razumljivo, ipak je to prvi plejof ovoj ekipi.
Najvise sam zadovoljan Lavovom igrom, odlican je bio.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 18 2016, 16:22
Lebron doktorski sinoć. Odigrao čovek 40 minuta, šutnuo 17 puta (preko 50%), podelio 11 asistencija, samo  jedna izgubljena, mnogo manje šuteva i od Lava i Irvinga. Plejmejkerski!
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 18 2016, 19:20
zaboravio si i sedam nesviranih faulova hehe
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 18 2016, 19:29
...na njemu.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Tue Apr 19 2016, 11:26
Redzi nepotrebno davio u zavrsnici loptu

ali bila kul utakmica u sustini..
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Fri Apr 22 2016, 19:32
Bas da vidimo kako ce LeBron nocas da odigra, s obzirom na to da mu je Stenli "usao u glavu"...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Fri Apr 22 2016, 19:41
koja smejurija XD

bice jedno +17 za klivlend pa nek nastavlja da mu ulazi u glavu stenli
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Fri Apr 22 2016, 20:21
Ne znam tacno statistiku ali imam utisak da LeBron nije omasio kos kada ga je Stenli cuvao. Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Sat Apr 23 2016, 04:15
Klivlend im je nudio utakmicu na tacni ali Pistonsi jos uvek nemaju dovoljno iskustva i znanja da dobiju ovakve plejof utakmice. Evo vec treca utakmica gde se drze do samog kraja ali gube poprilicnom razlikom.
Za mene utisak utakmice LeBronova uzasna igra u napadu. Prezirem ovakve utakmice gde se ispucava kao sivonja a nista ne moze da ubaci. Kajri i Lav nastavljaju da igraju dosta dobro u ovoj seriji i to me izuzetno raduje.

Dramond pod hitno mora nesto da uradi sa slobodnim bacanjima. Stvarno je sramota da u svakoj utakmici mora da presedi kraj jer vise koristi protivnicima nego svojoj ekipi zbog tih bacanja. Bejns stalno mora da ulazi umesto njega na kraju a to onda stvarno ne izgleda dobro, kao sto se vidi i po rezultatima.
Svidja mi se ovaj tim Pistonsa i svidja mi se sto Sten implementira sitem iz Orlanda. Ali, da bi u narednih par godina mogli da urade nesto vise od polufinala konferencije, mislim da im umesto Harisa treba neki bolji suter. Onda bi petorka sa Dramondom, Redzijem, KCP-em, Morisom i tim novim igracem stvarno dobro emulirala Stenov Orlando. Ko zna, mozda se i Stenli razvije u neku igracinu. Ja bih voleo da se to desi.

Ostaje jos, vrlo verovatno, jedna utakmica i ocekujem da se zavrsi slicno kao i prethodne tri.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 12:37
Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round 1807566592
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 17:51
I eto sta znaci dobar trener. Jeste da Detroit nije izvukao nijednu utakmicu ali su se u svakoj drzali do kraja, sinoc cak i do poslednje sekunde. Da su imali tajm aut ili iole inteligentnijeg igraca od Redzija Dzeksona, sigurno bi dobili utakmicu.

Sten je resetao Lua i Kavse svojim rotacijama kroz ovu celu seriju. Sa njim ova ekipa ima odlicnu buducnost.
Bukvalno je imao odgovor na sve sto mu je Lue bacio, sto se ne moze reci za Lua. Ipak, cist talenat i kvalitet igraca je odlucio ovu seriju, i pored ogromne razlike u kvalitetu trenera.

Ova serija je pokazala puno slabosti Klivlenda koje dobre ekipe mogu da iskoriste. Najvise od svega meni bode oci losa odbrana reketa, sto od slashera, sto od centara. Svako probija kako hoce i sutira odakle hoce iz reketa. A to Lu ne moze da resi niti jednom small-ball ili normalnom postavom. Da li je to zbog nedovoljnog zalaganja igraca? Zbog LeBrona koji jos uvek nece da igra na plejof nivou? Ili jednostavno nedostatka odbrambenog kvaliteta Lava i Kajrija? Ja mislim da je ovo trece. Mozes sakriti jednog loseg odbrambenog igraca dosta lako ali dvojicu koji igraju toliko puno minuta ne mozes.

Sa druge strane, u napadu su odlicni obojica, tako da mi je makar taj napad silver lining koji mogu da izvucem iz ove serije.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 17:59
Mislim da je LeBronu dovoljno jasno da na istoku nema ekipe koja moze ozbiljno da im naudi i da se sve svodi na finale i matchup sa nekim sa zapada.Iskreno,mislim da bi protiv Spursa bili srecni da uzmu jednu.GSW im ipak dodje malo laksi protivnik,ma koliko to cudno zvucalo.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 20:16
Sta znam, ja nekako izmedju GSW-a i SAS-a prizeljkujem ove druge. Uz solidan sut i forsiranje brze igre mislim da Klivlend ima lepe sanse. U poslednjoj medjusobnoj utakmici, Klivlend ih je razvalio.
Then again, it was a regular season game...
Naravno, San Antonio bi bio favorit ali ipak dajem vise sanse Klivlendu protiv njih nego protiv (zdravih) Voriorsa.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 20:36
Slazem se sa ovim:


One of the most competitive sweeps you'll ever see.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 20:43
E jbg,pisem post 5 minuta i izadjem Facepalm


Uglavnom,Green - Kawhi kao sjajan defanzivni tandem na LeBronu i Irvingu,klupa,Popovich,defanzivne mane Cavsa protiv onakvog sistema Spursa.

Sve to na stranu,navijam da Cavsi uzmu titulu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Mon Apr 25 2016, 21:03
dr Hofmann wrote:E jbg,pisem post 5 minuta i izadjem Facepalm

Joj i meni se to desilo kada sam pisao post za najavu ove serije. Ispisao 50-60 redova sigurno. XD


dr Hofmann wrote:Uglavnom,Green - Kawhi kao sjajan defanzivni tandem na LeBronu i Irvingu,klupa,Popovich,defanzivne mane Cavsa protiv onakvog sistema Spursa.


Da, kad bacis sve na papir vidi se prednost San Antonia. Ali desavale su se i ludje stvari.
Kao navijac Klivlenda, nadam se da ce se ovi stariji igraci Sparsa istrositi kroz plejof i da nece biti na dovoljnom nivou. To bi Lenardu i Lamarkusu puno otezalo posao. Za sada nista od toga s obzirom da su vec ispizdili Memfis sa 25% snage. Uzdam se u Rasa i Kevina. Very Happy

Najveci problem za Kavse bi bio da je Parker potpuno zdrav i odmoran. Njegova probijanja u reket Kajri i ostatak bekova(donekle bih ovde postedeo Delija i Samperta) ne mogu da zadrze ni u snu a bilo kakva udvajanja i preuzimanja... Heh, znamo sta ti Sparsi urade u takvim situacijama.

U svakom slucaju, kada se malo dublje zamislis, vidis da Sparsi imaju puno vise efektivnih postava koje mogu da bace na parket.


ON: Jebote, mi pricamo o potencijalnom finalu SAS-CLE a jos ni prve runde nisu gotove. Obozavam ovaj forum. XD
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum