NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupa C - Alitus

+13
grozda 3
Mr. Striko
dikembe
Lawson
Jaz
Kole
Sky
West
dr Hofmann
Jumpman
Che
Strax
Zola
17 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Sun Sep 04 2011, 22:27
Ovo što se dešava u grupi C nije normalno Laughing 4 Balkanske reprezentacije imaju gotovo podjednake šanse za prolazak dalje. I sutra će biti dan odluke. Ovo se mora gledati. Smile
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Sun Sep 04 2011, 22:47
wlattkouzd wrote:Da se samo zna, ja imam korijene iz Bosne, nisam 100%-tni Hrvat Grupa C - Alitus - Page 4 757454
Pola reprezentacije Hrvatske ima vise bosanskih korijena nego hrvatskih al to vam nije pomoglo Very Happy Very Happy slabo ste birali igrace Wink Wink

Nasa taktika za pobjedu:
Grupa C - Alitus - Page 4 Unled1ui
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 11:23
evo nešto jako dobro napisano;

Javi se, Danko!
Hrvatska je na rubu ispadanja već u ranoj fazi natjecanja na ovogodišnjem Europskom prvenstvu u košarci. Mnogi već sada spominju da bi ovo mogla biti najveća sramota hrvatske košarke u posljednjih nekoliko godina, a kako pričamo o najgorim razdobljima od osamostaljena države onda te riječi imaju dodatnu težinu.

Pričamo o jednom od najjačih europskih prvenstava u povijesti, ali pričamo i o europskom prvenstvu na kojem bi naši momci morali izboriti u najmanju ruku drugi dio natjecanja kojeg ćemo sutra čekati do kasnih sati jer teoretski nam ni pobjeda protiv Grčke to više ne osigurava.

Nakon ždrijeba preskakale su se stepenice, pobjede protiv bivših država Jugoslavije upisale su se unaprijed, kvalifikanta da ni ne spominjem. Istina, naša skupina se križa s još jednom podosta lakom grupom pa je bilo nekako logičko najaviti četvrtfinale, ali i tu se išlo korak predaleko.

Naša košarka već godinama radi greške u koracima, ali usprkos tome promjena nema. Ne, nemojte reći da je sramota izgubiti od ekipe koju vode Domercant i Teletović, ali moramo javno reći kako je sramota od momčadi koja još prije deset dana djelovala kao ”raspadnuta banda” primiti 92 poena.

Pogodili su mnogo trica, nije ni važno koliko, ali nakon svake naše utakmice se izdvaja kako protivnici pogađaju. Kako su nas Finci zamalo dobili, kako su se Crnogorci uspjeli vratiti, i kako su nas na kraju dobili Makedonci.

Tko je sljedeći – Mađarska, Austrija (oni su nas već počeli u mlađim kategorijama), pa uskoro Albanija, San Marino, Malta?

Nekada europska velesila sa mnogo velemajstora na košarkaškim parketima, danas europski prosjek ispod dva obruča. Realnost ili sramota? Što god izaberete mislim da niste pogriješili, jer imam osjećaj da je to naša realnost, pa ujedno i sramota, ali do kada?

Mislim da više nema osobe koja je barem malo upućena u ovaj ‘napaćeni narod’ da ne zna tko je za to glavni krivac. Jednostavno ne mogu izbjeći Danka Radića koji iz dana u dan uništava hrvatsku košarku. Ne samo da već godinama nismo uspjeli postići nekakav ozbiljan rezultat, već nam se i prvenstvo stavlja pod upitnik regularnosti, a da ne govorim o marketingu, PR i drugim veoma važnim stvarima.

Nikako ne mogu izbjeći ovdje Slovence koji su po radu saveza toliko daleko od nas kao i nogometni klub Zadar od europskog natjecanja. Slovenci ne samo da su dobili kandidaturu za europsko prvenstvo, ne samo da imaju najviše navijača u Litvi, ne samo da imaju jednog vrlo dobrog trenera, njima i prvenstvo i mlađe kategorije rade kao švicarski sat. Sve utakmice od A do Ž, i od 9 do 50 godina koji su pod njihovim okriljem su organizirani na više nego solidnom nivou. A o našim ligama, o našim smiješnim kandidaturama, o našim mnogobrojnim navijačima neću ni gubiti riječi. Ali hoću o našem vrlo dobrom talentiranom treneru.

Sa neiskusnim izbornikom koji kao najveću referencu ističe zlato na mediteranskim igrama ili osvojeno prvenstvo Bosne i Hercegovine ne možemo više niti očekivati. Žao mi je jednog poštenog čovjeka, dobrog igrača, ali u prvom redu neozbiljnog, neautoritativnog trenera koji se prerano vratio u reprezentaciju. Najtužnije je čitati i slušati sve te njegove izjave, gdje iz dana u dan izlazi velika doza optimizma – bolja, tečnija, kombinatorična igra, i što je najgore čak je tvrdio da imamo i bolju obranu. Da nije žalosno bilo bi smiješno. Ali nije to njegov najveći feler.

Izostanak s popisa Marka Banića najveća je sramota naše reprezentacije, ali i izbornika koji je time dokazao kako ne vodi u Litvu 12 njegovih izabranika, nego 12 ‘njegovih’!!! Nakon fenomenalne sezone u ACB ligi, nakon što je uspio preskočiti Real u polufinalu španjolskog prvenstva, ispred njega dobivaju prednost Luka Žorić, Damir Markota, Lukša Andrić. Zbrojite 1+1+1 pa ćete vidjeti zašto i kako je došlo do tog izbora, ako niste uspjeli onda nemojte ni čitati ovo više.

I za kraj ću još jednu usporedbu sa susjedima. Nama su premladi Katić i Šarić. Naravno, budućnost naše reprezentacije su Rudež i Stipčević. I dok mi i dalje radimo pod privatnim zapovijedima, u susjednoj Sloveniji Božidar Maljković na prvenstvo vodi jednog 18-godišnjeg Luku Rupnika koji je danas dobio lijepu rolu protiv Belgije. Minute koje će jednog dana možda presuditi u duelu protiv Šarića, Katića, Hezonje i drugih. A možda nas nakon ovog prvenstva čekaju bolji dani za našu reprezentaciju. Ali ipak samo možda?
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 19:42
Hajmo sad protiv makedonaca da pokazemo da nismo bzvze pozvani na EP!!!!Oni su se zalili sto je spisak prosiren na 24 repke !!! pokazimo im da su se s pravom zalili!!!! Very Happy Very Happy
Teletovic,"Hajro" Domerkant,Ikonic,Vasiljevic,Gordic,Djedovic,Bavcic,Bajramovic,Jazvin,Milosevic,Nesovic,Kikanovic!!!!! Idemo zmajevi!!!!!!!!!!!!!!!!!! banana
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 20:09
cek..vama samo pobeda odgovara i da prodjete dalje Hmm ?
wlattkouzd
wlattkouzd
Posts : 3582
Age : 28
Location : City of Angels
Dallas Mavericks

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 20:19
Šala = Joke
Neslana šala = Joke Vranković...

Meni je žao gledati kako propadaju takvi talenti... Što je nama u košarci, to je kod vas u nogometu. Nama se posrećilo da je Bilić dobar izbornik, al kad on ode, nogomet će postat što i košarka...
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 22:05
Adios EP Mad
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 23:54
Samo luda osoba,ili totalna kosarka neznalica,je moglaa da gleda desavanja u ovoj grupi bez smijanja.Ja sam izgubio nadu za ove nase nakon drugog kola.Nadam se da su kreteni zasluzni za prosirivanje prvenstva gledali ovu bruku.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Mon Sep 05 2011, 23:55
zaplakali su oni cim su videli da italija igra kao kk srem Don\'t know Very Happy
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Tue Sep 06 2011, 15:56
Otisla ona stetocina. Hvala mu sto ne mogu da gledam Tomica dalje Mad
Sponsored content

Grupa C - Alitus - Page 4 Empty Re: Grupa C - Alitus

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum