NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Црвена Звезда - Делије

+16
Che
Insanity
Ћира
predator122
MaksPejn
Stary Oskol
Jumpman
Comy
grozda 3
Nele
dr Hofmann
pfc.tomcat
Strax
Zola
SN10
Kole
20 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue Jun 07 2011, 21:53
SymphonyX wrote:Kad pomislis da ne moze gore.

To svaki put pomislim, ali me uvek iznenade. Facepalm
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue Jun 07 2011, 22:01
Uvek mi se prisere pri pomenu imena Putin ali sada mi dodje da poludim. Jebalo ih slihtanje navijacima na osnovu ovog djubreta. Jos ce i svoju stolicu da ima u VIP lozi.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu Jun 09 2011, 13:45
Gužva na "Marakani": Dolaze Mali Čava, Todorovski, Stevanović...
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu Jun 09 2011, 14:19
Koleman wrote:Uvek mi se prisere pri pomenu imena Putin ali sada mi dodje da poludim. Jebalo ih slihtanje navijacima na osnovu ovog djubreta. Jos ce i svoju stolicu da ima u VIP lozi.
Blago tebi kad može da ti se prisere... Siroma Putin je odmah po sletanju na Moskovski aerodrom, nakon uspešne posete Marakani otišao na kolonoskopiju da mu izvade Lukića, Škundrića, Mrakića i elipu iz dupeta... Valjda sad može o on da sere! Црвена Звезда - Делије - Page 6 743851
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri Jun 10 2011, 09:32
Mali Cava u podne ce biti predstavljen.
Todorovski sve dalje od potpisa, ima predugovor sa Polonijom pa iako je spreman da dodje u Zvezdu za manju platu ne moze da raskine predugovor bez nekog obestecenja sto Zvezda nece verovatno hteti da plati.
Stevanovic blizu potpisa.
Dragutinovic dosta blizi potpisu nego pre 5 dana, mada je daleko od realizacije.
Sto se tice Brazilca verovatno ili Eduardo ili Ricardo Jesus(izuvao u manageru 2007. u Spartak Nalchiku Very Happy )
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri Jun 10 2011, 09:48
verovatno ga i na osnovu menadzera dovode...muka mi vise onog Adzica,a i slihtare Lukica!Samoubistvo
i dalje mi nije jasno kako ovo trpimo bez vecih problema,kad smo gubili od Zenita lomili su se stolice,a situacija je bila smesna u odnosu na sad...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sun Jun 12 2011, 00:31
B92: Pašeko Zvezdin od ponedeljka

Црвена Звезда - Делије - Page 6 9816414604df3c2e35d740892835880_orig

Kako B92 saznaje, Vinisijus Pašeko od ponedeljka će biti novi fudbaler Crvene zvezde i sa beogradskim klubom potpisaće trogodišnji ugovor.

Iako su beogradski mediji već nedeljama najavljivali dolazak Brazilca, dogovor sa predsednicom Flamenga postignut je u subotu.

Kako nezvanično saznjaemo, dovođenje Pašeka uvod je u još nekoliko transfera koji se očekuju narednih dana. Postoji realna mogućnost da sa Pašekom u Beograd naredne nedelje stigne još jedan igrač iz Južne Amerike.

Najveću ulogu u dovođenju Pašeka, baš kao i u transferima Evandra i Borhe, imao je Dejan Rambo Petković, legenda Crvene zvezde i Flamenga.

Vinisijus Pašeko rođen je 1985. godine, igra na poziciji ofanzivnog veznog, a prošlu sezonu proveo je kao član Flamenga na pozajmici u Gremiju.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sun Jun 12 2011, 01:05
Kaluđerović u Francuskoj?

U javnosti su se pojavile spekulacije da je za napadača Crvene Zvezde, Andriju Kaluđerovića zainteresovano par timova iz francuske.


Kako francuski mediji prenose, najozbiljnija u svojim namerama je Nica, koja u svojim redovima već ima jednog bivšeg igrača Rada, Nemanju Pejčinovića.

Nica ima i srpskog napadača u timu.Danijel Ljuboja je ove sezone postigao golove na nekim bitnim utakmicama i time doprineo klubu u borbi za opstanak.

Ipak, Kaluđerovićev menadžer Ranko Stojić naglašava da iako postoji zainteresovanost tri francuska kluba, postoji realna opcija da napadač nastavi karijeru u Turskoj.

Andrija Kaluđerović je ove sezone ukupno odigrao 33 utakmice i postigao 20 golova, od toga 13 u domaćem šampionatu.Tim učunkom je podelio mesto prvog strelca Jelen superlige sa Ivicom Ilievim
Sponsored content

Црвена Звезда - Делије - Page 6 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum