NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Црвена Звезда - Делије

+16
Che
Insanity
Ћира
predator122
MaksPejn
Stary Oskol
Jumpman
Comy
grozda 3
Nele
dr Hofmann
pfc.tomcat
Strax
Zola
SN10
Kole
20 posters
Go down
Montenegro
Montenegro
Posts : 2891
Age : 31
Location : Montenegro
Dallas Mavericks

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 17 2011, 15:47
Prosinečki nije vidio da su navijači Rada palili hrvatsku zastavu

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Prosinecki-nije-vidio-da-su-navijaci-rada-palili-hrvatsku-zastavu-slika-35612

Robert Prosinečki u razgovoru za „Alo“ kazao je da nije vidio da su navijači Rada, pripadnici „Junajted fors“, na nedjeljnoj prvenstvenoj utakmici na “Marakani” (2:1 za domaćina) palili hrvatsku zastavu.

Navijači Rada su tokom utakmice skandirali Prosinečkom "Ubij, ubij ustašu", piše srpski Alo. Sredinom prvog poluvremena na tribini s gostujućim navijačima zapaljena je hrvatska zastava, a transparentom upućenim Delijama "Palili bi i vi s nama, ali je Robert s vama".

“Čuo sam šta su navijači Rada skandirali tokom susreta, ali nisam vidio da su palili zastavu! To upravo saznajem od vas. Ako je već tako, vjerovatno su to uradili zbog mene… Ipak, ne želim da ulazim u tu priču”, rekao je Prosinečki za “Alo”.

Crvena zvezda je savladala Rad 2:1, ali i dalje ima tri boda manje od Partizana, tri kola prije kraja srpske Super lige.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 17 2011, 16:01
nogomet u Srbiji baš i ne pratim, znam samo za Partizan, Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, Smederovo i Vojvodinu. ali Delije Respekt! kad se samo sjetim šta je Uroš Mišić napravio onom policajcu Respekt!
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 17 2011, 16:22
sky23 wrote:nogomet u Srbiji baš i ne pratim, znam samo za Partizan, Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, Smederovo i Vojvodinu. ali Delije Respekt! kad se samo sjetim šta je Uroš Mišić napravio onom policajcu Respekt!

I to sto mu je uradio je za pohvalu? Facepalm Ma mani me.. Ja sam Zvezdaš ali ono je jednostavno MORALO biti kažnjeno još više.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 17 2011, 16:36
Laza wrote:
sky23 wrote:nogomet u Srbiji baš i ne pratim, znam samo za Partizan, Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, Smederovo i Vojvodinu. ali Delije Respekt! kad se samo sjetim šta je Uroš Mišić napravio onom policajcu Respekt!

I to sto mu je uradio je za pohvalu? Facepalm Ma mani me.. Ja sam Zvezdaš ali ono je jednostavno MORALO biti kažnjeno još više.

ma ne kažem da je za pohvalu, nego neznam ko može skupiti toliko muda da to napravi policajcu. slažem se da je 10 godina premalo, trebao je dobiti nekih 15 godina.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 17 2011, 17:41
Stvarno ne shvatam zašto čovek treba da se ceni po tome kolika muda ima da policajcu gurne baklju u usta. A još više ne shvatam klince koji se pale na to.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Wed May 18 2011, 16:10
sky23 wrote:nogomet u Srbiji baš i ne pratim, znam samo za Partizan,
Crvenu Zvezdu, OFK Beograd, Smederovo i Vojvodinu...
Pa ti izređa pola lige, a ko fol ne pratiš fudbal kod nas! Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851

Elem, je li Rijeka još igra na Kantridi ili pravi novi stadion... Bila je neka priča! Црвена Звезда - Делије - Page 5 406261
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Wed May 18 2011, 16:14
@ pfc.tomcat

za Partizan i Crvenu Zvezdu sam znao vec od prije, dok sam za ove ostale saznao dok sam igrao FM 2008. Rijeka još uvijek igra na Kantridi, vjerojatno se neće ni seliti jer su u velikim dugovima, igrači nekoliko mjeseci nisu primili plaće i vrlo je vjerojatna rasprodaja sad preko ljeta
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Wed May 25 2011, 12:04
Turci ga se odrekli, možda dođe u Zvezdu?

Црвена Звезда - Делије - Page 5 00051568

Tim Bursaspora sezonu u turskom prvenstvu završio je na trećem mestu što mu garantuje plasman u Ligu Evrope. Ipak, u ekipi koja se izborila za ovaj rezultat doći će do značajnih promena. Kako prenose turski mediji, čak pet od standardnih prvotimaca neće biti u timu za narednu sezonu. Među njima je i ime srpskog reprezentativca Ivana Ergića o kome se u poslednje vreme govori kao mogućem pojačanju Crvene zvezde. Ergić je pre nekoliko godina, u timu Bazela igrao protiv crveno-belih u Ligi UEFA.

U istom tekstu se navodi i da je uz Ergića slobodan i bugarski golman Dimitar Ivankov. Srbin je prema sajtu transfermarkt.de procenjen na čak četiri miliona evra, a Bugarin na dva.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Wed May 25 2011, 12:11
I Mirić kao zamena za Koromana. Što se tiče Ergića, bili smo povezivani sa njim još prošlo leto posle onog prijateljskog meča sa Bursom... Turci ga tada nisu dali, a kažu da je ove sezone bio u još boljoj formi nego prošle... i sada ga puštaju?
Ne, ja više ne polažem nade ni u jednog "raspevanog" fudbalera... vratio nam se Deki Milovanović, mislili smo, razbijaće mreže kao što je nekad, kad prc... o Tošiću da ni ne pričam. Koromanu takođe...
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu May 26 2011, 00:50
Da malo pokucamo na vrata zaboravljenih asova! Црвена Звезда - Делије - Page 5 406261

Koleman wrote:
pfc.tomcat wrote:Pojacanja su vam do mojega... I dalje je to slabo! Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851

Vešovic - talentovani CG klinac, svojevremeno nudjen Partizanu, nije prošao!

Binic - Još jedan Tatin sin, kusuranje za puštanje utakmice na poluvremenu iz prošle sezone... 2:1 (0:1).

Tošic - nekad perspektivni fudbaler, danas estradni maneken u debeloj senci svoje nadaleko poznate supruge!

Koroman - jednom recju kabadahija... Fudbaler u pokušaju.

Milovanovic
- nekada talentovani klinac i kapiten CZV, koji ce za vjek i vjekova
ostati upamcen kao prvi kapiten koji je prodat u drugu ligu!

Znaci... Cirkus! : Црвена Звезда - Делије - Page 5 890884

Nije lepo biti nesvestan svoje gluposti.

Laza wrote:
pfc.tomcat wrote:Pojacanja su vam do mojega... I dalje je to slabo! Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851

Vešovic - talentovani CG klinac, svojevremeno nudjen Partizanu, nije prošao!

Binic - Još jedan Tatin sin, kusuranje za puštanje utakmice na poluvremenu iz prošle sezone... 2:1 (0:1).

Tošic - nekad perspektivni fudbaler, danas estradni maneken u debeloj senci svoje nadaleko poznate supruge!

Koroman - jednom recju kabadahija... Fudbaler u pokušaju.

Milovanovic
- nekada talentovani klinac i kapiten CZV, koji ce za vjek i vjekova
ostati upamcen kao prvi kapiten koji je prodat u drugu ligu!

Znaci... Cirkus! : Црвена Звезда - Делије - Page 5 890884

Realno, vi nemate ni toliko.. Црвена Звезда - Делије - Page 5 343727

Hiljade Putina i nijedan Tolu ni do kolena... Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Beli-brat
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu May 26 2011, 01:22
Kako ja nisam vidio ovaj post prije Very Happy

Jedino se Vešović pokazao kao pojačanje Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu May 26 2011, 08:17
Zar se ne kaže Toletu ni do kolena? A postoji li čovek koji jeste ravan Toletu?
Ubeđen sam da ne!
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu May 26 2011, 09:11
Ta titula koju ste "osvojili" je tako govnjava i prljava da vi stvarno nemate šta da slavite.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Thu May 26 2011, 09:57
tebi bi sve smetalo da je zvezda tako osvojila Laughing
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri May 27 2011, 11:40
U Zvezdi su spremni na sve kako bi impresionirali braću Ruse da kanu još malo para, pa evo i Prosinečkog naterali na tematski performans! Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Fkmbgg

Црвена Звезда - Делије - Page 5 28rljkj
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sun May 29 2011, 19:49
Sad dođoh sa utakmice, Novi Sad vrvi od Delija, na svakom koraku Zvezdina obeležja. Very Happy Firmaša - nigde. Ali bilo ih ipak možda 2-3 hiljade na severu i nisu bili loši, ali zato pun istok i pola zapada Delije, pff.. Atmosfera je bila predobra i koreografija, rezultat takođe, ali je utakmica bila sranje belosvetsko, kao i svaka do sada..
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sun May 29 2011, 20:31
Evo slika sa utakmice, ko me ima na fejsu moze da vidi Very Happy
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2126229595518.129022.1239268292
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue May 31 2011, 01:45
Zvezda ostala bez Tošića!

Црвена Звезда - Делије - Page 5 00051966

Crvena zvezda će za narednu sezonu morati da potraži novo rešenje na poziciji levog beka, jer će Duško Tošić, jedan od najstandardnijih igrača u ekipi Roberta Prosionečkog, karijeru nastaviti u Trabzonsporu, vicešampionu Turske!

Tamošnji mediji su preneli da je rukovodstvo Trabzona dogovorilo transfer Srbina i da je preostalo još samo da igrač prođe uobičajene lekarske preglede da bi se posao priveo kraju. Transfer bi trebalo da bude zaključen najkasnije do kraja ove nedelje, a verovatno će se to desiti i ranije, s obzirom na to da je dolazak Tošića u Istanbul planiran već u utorak.

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Tosic

Zvezda će od ovog transfera zaraditi navodno milion evra, dok će godišnja plata igrača biti upola manja. Tošić je u karijeri, pored Zvezde, igrao za OFK Beograd, Sošo, Verder, kratko i za Portsmut i Kvins Park Rendžers.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri Jun 03 2011, 12:09
Pačeko,Filjo,Velinton,Markinjos...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri Jun 03 2011, 13:17
Taj Markinjos je bio takva bagina u FM8 da je to strasno. Yey
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Fri Jun 03 2011, 13:38
nije ni u desetci nista losiji bio XD
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sat Jun 04 2011, 15:34
Putin od ponedeljka u Zvezdinom muzeju!

Ulaznica sa kojom je premijer Rusije ušao na „Marakanu“ dobiće mesto u
muzeju, a stolica u svečanoj loži na kojoj je sedeo biće posebno
obeležena pločicom.

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Sp-putin-zvezda_310x186

Premijer Rusije Vladimir Putin će od ponedeljka, 6. juna biti „stanovnik“ muzeja na stadionu Crvene zvezde.

U
klubu sa „Marakane“ će u ponedeljak u 10 časova biti održana svečanost,
kada će karta premijera Putina koju je koristio prilikom ulaska na
stadion Crvene zvezde 23. marta 2011. godine biti postavljena kao
muzejski eskponat.

Odluku da Putinova karta Putina postane
muzejski eksponat stručno je sproveo Odbor Kluba za muzej i arhivsku
građu FK Crvena zvezda čiji je predsednik mr Dragan Gačič, direktor
Arhiva Beograda.

Ovaj Odbor koji je nedavno formirao Upravni odbor FK Crvena zvezda
okuplja veoma istaknute stručnjake čiji će zadatak biti da brinu o
istorijskom nasleđu našeg kluba.


Pored toga, stolica u svečanoj loži na kojoj je sedeo premijer Putin biće posebno obeležena pločicom.

Na
svečanosti će biti ambasador Ruske federacije u Srbiji Njegova
ekselencija Aleksandar Konuzin, predsednika Sportskog društva Crvena
zvezda prof dr Petar Škundrić i predsednik FK Crvena zvezda Vladan
Lukić.
Lukiću... Ne daj se generacijo! Црвена Звезда - Делије - Page 5 743851
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Sat Jun 04 2011, 15:43
Ulaznica sa kojom je premijer Rusije ušao na „Marakanu“ dobiće mesto u
muzeju, a stolica u svečanoj loži na kojoj je sedeo biće posebno
obeležena pločicom.

kakva glupost ljudska Facepalm
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Mon Jun 06 2011, 12:40
Putinova karta u Zvezdinom muzeju


Црвена Звезда - Делије - Page 5 300-MUZ-0606

23. mart je dan koji je ostao u istoriji Crvene zvezde, iako se ne radi o pobedi na terenu ili velikom trofeju. Premijer Rusije Vladimir Putin bio je gost Crvene zvezde i gost srpskog naroda pre svega, ali je priliku da se direktno vidi sa narodom Srbije imao baš na našem stadionu. Karta koja je tada služila premijeru Rusije za ulazak na Marakanu, biće zauvek ostavljena u muzeju kao svedočanstvo ovom istorijskom događaju.

Pored najužeg rukovodstva našeg kluba, otkrivanju specijalne vitrine u muzeju FK Crvena zvezda prisustvovao je i ambasador Rusije u Beogradu, Aleksandar Konuzin.

- Veoma mi je drago zbog inicijative Crvene zvezde. Naše zemlje ujedinjuje ne samo visok nivo političkih, ekonomskih i kulturnih odnosa, već i lep odnos među ljudima. Zato je bilo toliko prirodno što je premijer Putin tokom svoje posete Srbiji 23. marta ove godine imao želju da porazgovara i sa narodom. On je želeo da oseti tu atmosferu koju imaju Srbi prema Rusima, i da sa svoje strane izrazi svoja dobra osećanja prema Srbima. Bili smo svedoci tog dirljivog susreta koji je premijer imao ovde na stadionu, a to je u nekoj meri i za sam stadion, postao poseban događaj. Veoma mi je drago što Klub smatra da je ovo bio istorijski događaj i da ga treba ovekovečiti kao činjenicu istorije naših odnosa, ljudskih odnosa. Zahvalan sam svima – rekao je Aleksandar Konuzin.

Prisutnima se zatim obratio Dragan Gačić, predsednik komisije za muzej i arhivsku građu.

- Čast mi je i zadovoljstvo što baš danas na ovaj način mogu da prezentujem jednu u nizu komisija koja je u realizaciji FK Crvena zvezda formirana, u cilju učešća što više Zvezdaša u radu fudbalskog kluba. Jedan od prvih rezultata aktivnosti te komisije je jedan skromni doprinos osmišljavanju obeležavanja posete premijera Putina. Aktivnost komisije će biti vidljiva i u narednom periodu, da li kroz osmišljavanje vizuelno novog prostora, da li kroz proširenje, a ja se nadam da će rezultat saradnje između FK Crvena zvezda i njenog glavnog sponzora biti i ono što je i sam premijer pozdravio - izgradnja novog stadiona, na kojem će i ovaj muzej i arhiva naći svoje mesto – istakao je Gačić.

Potom su predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić i ambasador Rusije Aleksandar Konuzin, povlačenjem ruske i srpske zastave, otkrili vitrinu posvećenu Putinovoj poseti, i dok su je svi prisutni okružili ne bi li je bolje osmotrili, Konuzin je dodao:

- Bio je to događaj koji nije moguće izrežirati, trenutak koji je oslikavao iskrenost osećanja ljudi koji su želeli da pokažu svoje poštovanje prema premijeru. I upravo takvi momenti pokazuju svu dubinu osećanja ljudi. Ta poseta ostavila je jako dubok utisak i na samog premijera. Posle toga je otišao do Hrama Svtoga Save, i tamo su ga čekali ljudi. To je dalo tu duboku karakteristiku njegovog boravka u Srbiji.

Nakon toga, svi prisutni su se uputili u svečanu ložu stadiona Crvene zvezde, y kojoj je otkrivena pločica posvećena boravku premijera Putina, a koja se nalazi tačno ispred sedišta na kojem je sedeo.

- Putin je jedna od najvećih istorijskih ličnosti koja je boravila na stadionu FK Crvena zvezda, i stvarno nam je veliko zadovoljstvo da smo imali priliku da ugostimo tako visokog gosta. Nadam se i da ćemo imati priliku da premijera Putina još nekad ugostimo na našem stadionu - rekao je Andrija Kleut.

Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Tue Jun 07 2011, 21:09
Kad pomislis da ne moze gore.
Sponsored content

Црвена Звезда - Делије - Page 5 Empty Re: Црвена Звезда - Делије

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum