NY Knicksi poraženi od Bobcatsa u Charlotteu Empty NY Knicksi poraženi od Bobcatsa u Charlotteu

Sun Mar 27 2011, 12:06
NY Knicksi poraženi od Bobcatsa u Charlotteu

NY Knicksi poraženi od Bobcatsa u Charlotteu Jackson
Dokaz očajne forme u kojoj su trenutno Knicksi je i sinoćni poraz protiv Charlotte Bobcatsa. U "Cable Areni" ekipa iz New Yorka je doživela i svoj šesti uzastopni poraz, rezultatom 114-106. Posle egal prve četvrtine, sjajna igra Bobcatsa u drugoj ih vodi na poluvreme sa dvocifrenom prednošću, koja je do polovine treće četvrtine samo rasla. Od tog momenta sledi bolje izdanje Knicksa koje im omogućava ponovo rezultatski priključak, na manje od 10 razlike. Ipak, ispostavilo se da su se kasno probudili, tako da su Bobcatsi uspeli da trijumfuju bez nekih većih problema. Najbolji u pobedničkoj ekipi je bio Boris Diaw, koji je uz 20 poena, imao i 8 skokova, kao i 5 asistencija i 7-14 šut iz igre. Pored njega, Stephen Jackson je uz 19 poena, imao i 7 skokova, te 3 asistencije. Sa druge strane, kod poraženih, sjajni Carmelo Anthony sa 36 poena (13-25 iz igre), 4 skoka, ali nedovoljan za pobedu gostujuće ekipe.

Autor: Strahinja Živanov