NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukomet

+16
-the lood-
wall#2
JA SAM CAR
Montenegro
Stary Oskol
West
Nele
Che
Jumpman
Шек
Vuk
dr Hofmann
SN10
Kole
Zola
Strax
20 posters
Go down
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 09:05
SymphonyX wrote:Danas su nam pivoti bili najlosiji dio ekipe,mada je i Sead u velikoj mjeri za to zasluzan.Kojic u napadu katastrofalan,dok je u odbrani bio na svom uobicajenom nivou.Ne mogu da shvatim zasto u ovoj utakmici Andjelkovic nije dobio sansu.Protiv veoma jake,robusne i pokretljive odbrane Islanda trebao nam je neki igrac koji moze da probije i napravi visak.Ovako se sve zasnivalo na teskim sutevima sa 9 metara.
Andjelkovica ja licno ne volim.Jeste on brz i dobar organizator kao srednji bek ali neretko se desava da se izgubi u toj brzini i da mu sude probijanje ili da mu preseku pas.Sto se pivota tice, verovatno mislis na Nikolica da nam fali ali ja sam primetio da vec 2, 3 godine on nije onaj stari.Preterano se ugojio(treba pivot da bude krupan ali ne i da ima 120 kg i 1.90m), nekako je bezvoljan bio bar u reprezentaciji.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 13:33
Nisam ni ja neki fan lika i djela Danijela Andjelkovica,ali cinjenica je da bi nam on protiv onakve odbrane Islanda najvise koristio na srednjem beku.Ispunio bi sigurno svoju kvotu izgubljenih lopti,ali bi bio korisniji od Sesuma koji je bolje resenje za mec sa Dancima.Ali ko zna sta je Hasanefendic naumio.Krajnje je cudno i neigranje Nikcevica,Markovic jeste dobar,ali nije ta klasa.Sto se pivota tice,ne mislim na Nikolica nego na igru Toskica i Vilovskog.Neshvatljivo mi je njihovo izlazenje i nabijanje igraca bekovima,kad je idealno ukopavanje na 6 metara i tu pravljenje pozicije za prijem lopte ili za blok nekom pd igraca.Valjda ce i Stankovic poceti sledeci mec umjesto Stojanovica,kojeg treneri iz meni nepoznatih razloga toliko forsiraju.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 13:59
Koлеман994 wrote:
Strax wrote:29-29 sa Islandom...Stanić odbranio peterac na kraju... Smile
Sedmerac.Ovo je onaj od onih dana kada sam ponosan sto sam Srbin.Gubimo celu utakmicu i u zadnjem minutu stignemo dve razlike.U poslednjih nekoliko godina to se stalno nama desavalo-kolo srece se okrece.


hahaha, al sam failovo... Laughing greška u štampi... Very Happy
Vuk
Vuk
Posts : 580
Age : 27
Location : Novi Sad
Charlotte Hornets

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 14:06
ne mogu da verujem...sa omako ocajnom igrom,nismo zasluzili nereseno...
stanicu svaka cast Respekt! Respekt! Respekt!
Шек
Шек
Posts : 1191
Age : 30
Location : Београд,Карабурма
Oklahoma City Thunder

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 15:29
А овај Исланд нас је стално тукао...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 17:47
iako sam sumnjao u hasanefendica verujem sad da moze on uraditi nesto od ove reprezentacije....covek koji trazi najbolje od nase reprezentacije a ne radi kao ilija petkovic 2006-e (savo milosevic i njegov rekord)...ne dozvoljava da mu se iko mesa u posao.....jedino mi je jako zao sto je vujin povredjen.....za bojinovica sad i ja shvatam zasto nije pozvan...i ne treba Smile
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Wed Jan 20 2010, 22:48
SN13 wrote:iako sam sumnjao u hasanefendica verujem sad da moze on uraditi nesto od ove reprezentacije....covek koji trazi najbolje od nase reprezentacije a ne radi kao ilija petkovic 2006-e (savo milosevic i njegov rekord)...ne dozvoljava da mu se iko mesa u posao.....jedino mi je jako zao sto je vujin povredjen.....za bojinovica sad i ja shvatam zasto nije pozvan...i ne treba Smile
Ja to pricao na prvoj strani okreni pa ces videti.Samo mi se jedna stvar nije svidela ali verujem da je to takticki rekao-Vujin nam je mnogo znacio u igri ovo je veliki hendikep moramo sve da menjamo, ne znam da li cemo moci...Bas panicna reakcija.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Thu Jan 21 2010, 16:57
EP: Srbija-Danska (četvrtak, 20.15)

Rukometna reprezentacija Srbije sastaje se u četvrtak sa selekcijom Danske u drugom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Austriji.

Meč se igra u Lincu od 20.15 časova. Ekipa Seada Hasanefendića došla je do boda u poslednjim trenucima utakmice sa Islandom na startu takmičenja, dok su aktuelni evropski prvaci bili sigurni protiv domaćina Austrije.

„Danska je prvak Evrope, ali mislim da nije bolja od Islanda. Ako popravimo neke stvari što se dogovaramo, imamo šansu da pobedimo. To je dobra ekipa sa Jensenom, Kristijansenom, Egerom... Biće to teška utakmica“, rekao je selektor Srbije Sead Hasanefendić.

Srbija i Danska su prošle godine igrale međusobni meč na startu Svetskog prvenstva u Hrvatskoj i tada su evropski prvaci golom u poslednjim sekundama stigli do remija.

„Danska je vrhunska ekipa, jako su nezgodni i igraju brzo. Imamo šanse da pobedimo i tako ćemo se spremati i ući u duel. Verujem da ćemo igrati bolje nego protiv Islanda. Ako budemo uspeli da odigramo odbranu onako kao znamo, čvrsto, muški, mislim da to može da bude velika prednost za nas. Utakmica u Hrvatskoj, ni sa naše, ni sa njihove strane ne može da se ponovi“, rekao je reprezentativac Srbije Žarko Šešum.

Grupa B:
Prvo kolo:
Srbija - Island 29:29
Danska - Austrija 33:29

Drugo kolo:
Austrija - Island (18h)
Srbija - Danska (20.15h)

Tabela:
1. Danska ...................1 1 0 0 (33:29) 2
2. Island ......................1 0 1 0 (29:29) 1
3. Srbija .......................1 0 1 0 (29:29) 1
4. Austrija ....................1 0 0 1 (29:33) 0
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Thu Jan 21 2010, 22:36
Izgubismo, evropski sampioni su evropski sampioni.Ruku na srce gledao sam zadnjih 45 sekundi tada sam stigao iz skole pa ne mogu da sudim.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Thu Jan 21 2010, 23:23
pocetak utakmice...kao i uvek...katastrofalan....ta prednost sa pocetka je i do kraja bila nedostizna....opet smo u drugom poluvremenu bili vrlo dobri...cak i bolji od danaca....ali prvo je problem.... Nono
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Thu Jan 21 2010, 23:29
Napad nam je najblaze receno smijesan,dali smo samo 1 gol sa krilnih pozicija.Nijedan gol nismo dali iz izradjenih akcija,sve neko silovanje.Island - Austrija zavrsilo 37-37.Kako je krenulo necemo ni Austrijance dobit.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:06
Evo poveli smo već 4-0...biće jako neugodno sa Austrijancima, domaćini su...al, Vučković je lepo sve otvorio...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:06
napokon jedan dobar pocetak utakmice. 4:0 za nas 5. minut
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:10
Bravo Momire! Smile
ali, ne treba dati ovima da uđu u seriju...jer tad i publika se napali...treba igrati pametno...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:13
eo promsaio sedmerac mentol.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:15
I evo još jednom Šešum! Već drugi put hvata ovog golmana na krivoj nozi... Smile
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 18:40
vodimo 18:15, poluvreme. ok igramo za sada mada smo mogli da damo koji gol vise..
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 19:09
nek neko zapali nikcevica.... Smile .......peric sa 39 godina je drugi najbolji nas golman..(smatram da je bolji od pejanovica)....sesum iz mesta daje golove......cak je i kojic dao gol Respekt! Very Happy ....stojanovic reseta.....samo nikcevica zapaliti i to je to Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 19:10
3 razlike za Austrijance... Mad sad su se napalili... Sad
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 19:30
nista....cekamo 2012-u...kod nas prvenstvo.......ne bi mi bilo drago da se ovo svali na seada.....vidim da taj nikolic odjednom preuzima "titulu" naseg najboljeg i najcenjenijeg igraca pa pljuje seada po svim novinama.........hasanefendic ima mentalitet koji svaki dobar trener mora imati....ne dopustati nikom da se mesa u njegov posao....svaka mu cast za to....
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 20:04
SN13 wrote:nista....cekamo 2012-u...kod nas prvenstvo.......ne bi mi bilo drago da se ovo svali na seada.....vidim da taj nikolic odjednom preuzima "titulu" naseg najboljeg i najcenjenijeg igraca pa pljuje seada po svim novinama.........hasanefendic ima mentalitet koji svaki dobar trener mora imati....ne dopustati nikom da se mesa u njegov posao....svaka mu cast za to....
Ne bih da krivim Seada ali ovo vodjenje ekipe je dosta lose.Na primer golman nas nije uopste imao srece danas i on resi da ga promeni u 50 minutu.Reci cete sada nije bitan golman a upravo je taj golman doneo preokret Austriji.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 21:50
mislis na bauera i onaj njegov niz? ......pa ako cemo realno nije imao puno razloga da menja perica u prvom poluvremenu...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 22:02
SN13 wrote:mislis na bauera i onaj njegov niz? ......pa ako cemo realno nije imao puno razloga da menja perica u prvom poluvremenu...
Da na onih 7/7.Imao je nije da nije, ne kazem da je lose branio ali jednostavno nije imao srece coveku 5 puta lopta preko prstiju zavrsi u mrezi.Mogao je da proba sa drugim ali ima tu mnogo propusta, recimo, dosta puta ne trcanje u kontru, tragicno spor ritam u drugom poluvremenu.Mogao je Sead bolje ali igraci su podjednako krivi samo sam kod 3, 4 igraca video onaj plamen u ocima koji je neophodan za najvise rezultate.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 22:16
dosta puta ne trcanje u kontru, tragicno spor ritam u drugom poluvremenu

ono markovicevo tragicno prekidanje kontre i pas ka austrijancu( valjda je markovic bio) Laughing


ali igraci su podjednako krivi samo sam kod 3, 4 igraca video onaj plamen u ocima koji je neophodan za najvise rezultate.

sesum,stojanovic,donekle ilic....i vuckovic donekle.....to sam ja primetio....
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Sat Jan 23 2010, 22:37
SN13 wrote:
dosta puta ne trcanje u kontru, tragicno spor ritam u drugom poluvremenu

ono markovicevo tragicno prekidanje kontre i pas ka austrijancu( valjda je markovic bio) Laughing


ali igraci su podjednako krivi samo sam kod 3, 4 igraca video onaj plamen u ocima koji je neophodan za najvise rezultate.

sesum,stojanovic,donekle ilic....i vuckovic donekle.....to sam ja primetio....
Skroz se slazem sa recenim.Ovaj pacenik Markovic kako dobro baca kontru, ali u kontra smeru.
Sponsored content

Rukomet - Page 2 Empty Re: Rukomet

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum