NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+44
4evaStK
KG
Sky
wlattkouzd
jocamelo7
AcoKvSerbia
leonida
IzzyGnR
Jaz
nemanjako
T-MAC3
wlacky
Djuka
dikembe
Vlade-Divac
Nba History Fan
LeBron
Lawson
Stary Oskol
nesogalic
Mr.Big Shot
Крле_капитен
Mare
Montenegro
airvucko
Che
Jack Dempsey
wanta23
ljebac
trif11bball
KG 5
-the lood-
pfc.tomcat
dr Hofmann
Ћира
West
Flash
Vuk
SN10
Jumpman
Шек
Zola
Strax
Kole
48 posters
Go down
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon May 23 2011, 19:46
Bargnani je vazio za najveceg talenta prije drafta,bas zbog tog suta i dobre pokretljivosti za 2.13 koliko je visok.
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon May 23 2011, 21:41
Bio im je novi Dirk, ali su ispusili Raptorsi Smile
Djuka
Djuka
Posts : 52
Golden State Warriors

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed May 25 2011, 23:18
Procitao sam izjavu kao raptorsi razmisljaju o Veselom zato sto bi oslobodio prosotr za sut Baranjaniju pa ja onom geaku ne bih dao da igra kamoli bre prostor za sut
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sat May 28 2011, 19:21
Ja ove nase momke skroz postujem i podrzavam.Gotovo niko nije ocekivao od njih a oni pokazuju da su medju najboljima na sveu.Igraju srcem.Svaka cast!Samo napred i u klupskim karijerama! Smile Wink
T-MAC3
T-MAC3
Posts : 144
Age : 38
Detroit Pistons

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Mon May 30 2011, 23:59
Iskreno voleo bih da osvojimo zlatnu medalju mada boljim se ovbih Spanaca...Igrace im braca Gasol,uzeli Ibaku jednog od najboljeg blokera u NBA,zaista bice strasni, imaju dobre i ultrabrze bekove....Mada velika nasa prednost je trener,to jest DUDA IVKOVIC,legenda,najveci trener ikada i mislim da ih on moze takticki nadmudriti...DUDA rules
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 31 2011, 00:17
A Ibaka je bio "veliki Afrikanac". Nesto kao "Veliki Srbin" kod nas. Covek na Slam Dunk Contestu izlazi iz tunela a za njim parada sa sve natpisima "NBA Africa". A sad igra za smrdljivu Spaniju Facepalm
T-MAC3
T-MAC3
Posts : 144
Age : 38
Detroit Pistons

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 31 2011, 00:47
Nemanja Granger wrote:A Ibaka je bio "veliki Afrikanac". Nesto kao "Veliki Srbin" kod nas. Covek na Slam Dunk Contestu izlazi iz tunela a za njim parada sa sve natpisima "NBA Africa". A sad igra za smrdljivu Spaniju Reprezentacija Srbije - Page 20 87662


i meni nije jasno ali sta je tu je,naci ce Duda i za njega resenje Reprezentacija Srbije - Page 20 801135 Reprezentacija Srbije - Page 20 801135 Reprezentacija Srbije - Page 20 801135
ljebac
ljebac
Posts : 2534
Age : 30
New Orleands Pelicans

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 31 2011, 00:49
Nemanja Granger wrote:A Ibaka je bio "veliki Afrikanac". Nesto kao "Veliki Srbin" kod nas. Covek na Slam Dunk Contestu izlazi iz tunela a za njim parada sa sve natpisima "NBA Africa". A sad igra za smrdljivu Spaniju Facepalm

Jebo ga air kongo Smile
T-MAC3
T-MAC3
Posts : 144
Age : 38
Detroit Pistons

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 31 2011, 01:17
ljebac wrote:
Nemanja Granger wrote:A Ibaka je bio "veliki Afrikanac". Nesto kao "Veliki Srbin" kod nas. Covek na Slam Dunk Contestu izlazi iz tunela a za njim parada sa sve natpisima "NBA Africa". A sad igra za smrdljivu Spaniju Reprezentacija Srbije - Page 20 87662

Jebo ga air kongo Reprezentacija Srbije - Page 20 757454

Ibaka mnogo dobar,joj kada bi mi imali jednog ibaku gde bi nam bio kraj Reprezentacija Srbije - Page 20 956710
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 09:29
Mi iskreno mnogo rupa imamo sem PG-a u reprezentaciji. Pogotovo pod kosem svaka cast Krsticu i Perovicu ali oni su daleko ispod Paul Gasola i Barniani-a, Nowitzkog i njima slicnima. Ne kazem da se nasi ne bore ali nisu 100% pouzdani mi molimo boga za x faktorom na svakoj vaznoj utakmici. Keselj i Savanovic su me odusevili prosle i predprosle godine. Da li neko zna da li ce Duda da zove mozda Sasu Pavlovic-a? Ili mozda jos nekog NBA igraca cisto da imamo neku siguricu pa makar i sa klupe.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 09:35
Obavljen je razgovor sa Sasom, ne zna se nista. Mi smo realno rupa ako tako gledas i na PG. Kada Teo povileni, a to se ne desava tako retko, mi smo nemocni Sad Tada nastupa fenomenalni Stefan Markovic, svaka cast decku na borbenosti ali njegov napad je ravan 0 za Djuru Ostojica. Meni su centri OK, tu mislim i na Macvana koji je prosle godine na pripremama cuvao i Mozgova. Krle meni kida, Perovic tu i tamo mada ove godine igra odlicno u Barsi. Meni bi Raduljica igrao pre Koste ali sta je tu je, o Daretu da ne pricam.
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 09:54
Ne kazem da nisu korisni ali zaista je mnogo oscilacije u igri vecine igraca i to me nervira, naviko sam se na nasu staru reprezentaciju gde je zaista retko oscilacija bilo . Ne kazem bilo ih je ali sa onakvim igracima tesko da svi mogu da u istom momentu da kriziraju.

Ali sve jedno imam puno poverenje u DUDU i verujem u njegov izbor. Nama na terenu najvise fali neko iskusan pa makar na klupi. Kada bi Divca pozvali pa makar flasice da nosi sa njegovom harizmom mogli bi i da ne igramo Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 09:58
Ja bih zvao i Dareta i Radmana. Zvao bih i Pavlovica. Mislim, kako se svi spremaju za prvenstvo, nemamo mi puno sansi sa proslogodisnjom ekipom.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:02
kako nemamo? trebalo je da udjemo u finale svetskog... mada bi nam svi ti igraci naravno pomogli.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:04
Realno. Finale smo morali da igramo, cak se i Fiba izvinila. Ja mislim da mozemo samo od 3 reprezentacije da izgubimo: Spanija, Litvanija(meni glavni favoriti za osvajanje) i eventualno, eventualno Grcka.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:06
A Francuzi?
Noa, Parker, Pjetrus i ostala ekipa iz NBA lige? Bre, jaki su k'o zemlja.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:07
Zgazicemo ih ako dodju. Njihov mentalitet im je najveca mana.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:29
Imali su Francuzi često takav "drim tim" , i uvek smo mislili da su jaki k'o zemlja. A da li su oni ikada nešto veće postigli? U Beogradu 2005. su osvojili treće mesto, i predpostavljam da je to to. Nemaju oni šanse protiv nas, samo što se bojim ostalih ekipa sve više, a i nas samih... Teo je bio povređen gotovo 6 meseci, i ono što sam ga gledao, delovalo je dosta zabrinjavajuće. Rekoh već, bojim se da smo ga izgubili za reprezentaciju onakvog kakvog ga očekujemo. Nije to više onaj stari Teodosić... ja se samo nadam da će se vratiti u formu do EP-a. Ne znam stvarno, na Evropskom u Poljskoj nismo mnogo očekivali od naših, a onda je Miloš eksplodirao... na SP-u u Turskoj smo se bojali neiskustva i smatrali da smo u Poljskoj nekada imali možda više sreće nego pameti... a onda su eksplodirali i Kešelj, Savanović, Bjelica je bio odličan... možda će sada ponovo neko da proradi, neko novi...
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:40
Kazem opet uzdamo se u Dudu i verujemo u njega jer do sada nije gresio.Naravno sve sto je u njegovoj moci.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:46
Francuzi u kosarci ti dodju nesto kao Englezi u fudbalu...pre takmicenja se prica da su jaki,jaki kad ono..kurac jaki Smile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 10:50
sama cinjenica da sada imaju Nou mora da ih svrstava medju ozbiljnije kandidate za naslov...ja borbenijeg coveka nisam video,tako da ta prica o mentalitetu ne pije previse vodu OVE godine...
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 11:02
Neznam ali meni Italija izgledao kao tim koji vreba iz pokrajka. Spanci kao i uvek opasni, Litvanci takodje Francuze cinimi se da mozemo da tucemo a i Nemci ako Dirkenstajn zaigra. Slovenci nisu takodje sa podcenjivanje. Ima ekipa koje mogu da odskoce. Ali ajde da pustimo da vidimo sta ce se stvarno desiti.
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 12:44
Dirkenstajn je rekao da ce ove godine sigurno igrati zbog olimpijade, d bi se Nemci kvalifikovali, a posle se ne zna sta ce biti sto se tice njega i repke Wink
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 12:50
jedva cekam da vidim dirka ne EP awesome
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Fri Jun 10 2011, 12:51
Nemci ce opet failovati..ne racunajuci ono jedno evropsko prvenstvo,oni su i sa dirkom i bez njega smesna reprezentacija...
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 20 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum