NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+44
4evaStK
KG
Sky
wlattkouzd
jocamelo7
AcoKvSerbia
leonida
IzzyGnR
Jaz
nemanjako
T-MAC3
wlacky
Djuka
dikembe
Vlade-Divac
Nba History Fan
LeBron
Lawson
Stary Oskol
nesogalic
Mr.Big Shot
Крле_капитен
Mare
Montenegro
airvucko
Che
Jack Dempsey
wanta23
ljebac
trif11bball
KG 5
-the lood-
pfc.tomcat
dr Hofmann
Ћира
West
Flash
Vuk
SN10
Jumpman
Шек
Zola
Strax
Kole
48 posters
Go down
Vuk
Vuk
Posts : 580
Age : 27
Location : Novi Sad
Charlotte Hornets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Wed Dec 30 2009, 15:40
ima bre i mi sad da uzmemo titulu sa ovom reprezentacijom
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sat Feb 27 2010, 13:36
Sad baš gledam ono finale 2001. Yugoslavia - Turska, po ko zna koji put...dobili smo ih 9 razlike, i žao mi je kako nismo uspeli sa dvocifrenom razlikom... Very Happy jer smo pre toga pobeđivali sve sa preko 10...znači, bili bi slični kao "dream team" USA iz 92., s tim što je njima tad najmanja pobeda bila 32 ralzike Very Happy Very Happy, protiv Hrvata...
Flash
Flash
Posts : 3763
Age : 31
Location : Subotica
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Sat Feb 27 2010, 19:40
To EP u Turskoj mi je najdraze od svih, mislim da je najdominantnije osvojeno EP ikad Smile
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:17
Vidim da ste ispali Cenzura i zakljucali temu vezanu za McCaleba u reprezentaciji pa reko da napisem svoj komentar ovde.
Znam da od toga nema nista,jer ce proraditi nas ponos i price da smo mi talentovana nacija kojoj nisu potrebni stranci u reprezentaciji.Pa kada je mogla jedna Rusija(koja nema nista manje uspeha u kosarci od nas)zasto nebismo mogli i mi.
Jos da dodam da sam vec slusao odgovor Dude Ivkovica na slicno pitanje i on je odgovorio kako su razmisljali da u nacionalni tim dovedu nekog stranca kako bi ubrzali proces uspeha,ali su odustali od toga i odabrali tezi put(koji ne smatram pogresnim),ali mislim da Bo ne bi nista lose doneo reprezentaciji.
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:18
Mislim da ne bi trebali da se pretvorimo u Crnu Goru...
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:22
Ma to u Crnoj Gori je napravljeno jer je Cook imao strasnu zelju da ga trenira Dule,a u Partizanu nisu imali pare za njega... Very Happy

@Cira
A sta fali Rusima?Jel im neko nabija na nos to sto imaju Amerikanca u reprezentaciji?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:29
Secam se jednog odlomka iz novina kad je rusija osvojila EP 2007. Znaci prevrnuo sam se Very Happy
Nesto ovako je bilo..
"Kad bi mrtvi ruski predsednici culi da im je titulu na EVROPSKOM prvenstvu u kosarci, kosem u poslednjoj sekundi doneo AMERIKANAC, verovatno bi istog trenutka poceli da se okrecu u grobovima" Laughing

meni ne bi smetali stranci kod nas ali stvarno nam trenutno ne trebaju. pogotovo ne na poziciji pleja.

btw rusi imaju dva naturalizovana amerikanca.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:33
Poziv za reprezentaciju ne znaci i igra za reprezentaciju.Nista nece smetati ako ga samo pozove Duda,a posle sta mu treba u ekipi to selektor najbolje zna.Zar ne?
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:45
mekejleb je potpuno nepotreban...
u trenutnom timu srbije treba samo da se odstrani kosta perovic a na njegovo mesto da dodje darko milicic. ostalo je sve u redu. mozda i marinovic umesto popovica ali uglavnom je to to. ja bih voleo da vidim i duska savanovica ali ne znam umesto koga bi on mogao da igra. Ne znam
mozda umesto tepica jer se on potpuno izgubio u prosecnosti..
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 15:58
'Ajte realno koji ce nam MekKejleb?Najbolji stranac ikada u Srbiji ali to ne znaci da odmah treba da igra za reprezentaciju.Uostalom niko ga se nece secati za 5 godina.
Da se osvrnem zasto sam zakljucao temu.Zato sto je moglo lepo da se pise ovde.Sta treba da otvorim temu Djinobili ne igra za Argentinu ili Wade ne igra za Ameriku?Nagomilavanje tema koje bi se brisale za 3 dana nam nisu potrebne.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:01
po meni daleko da je najbolji stranac koji je ikada igrao kod nas. znam bar 5 boljih.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:02
Seljak wrote:po meni daleko da je najbolji stranac koji je ikada igrao kod nas. znam bar 5 boljih.
Navedi.
Sut mu je ''ubistven'' ali zato ima najbolji ulaz u Evropi.Slozio se ti ili ne.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:09
i zbog ulaza je najbolji stranac ikada? :S na primer ovens ima veoma slican ulaz kao mekejleb a poseduje i dobar sut.
a bolji od boa su po meni redzi, pen, ekezie, kamings, dzerod, o'benon(najbolji suter ikada kod nas), ovens, miking, braun. verovatno ima jos neki, samo ne mogu da ga se setim.
pricam samo o tamnoputim strancima i samo o vremenu dok su igrali u nasim timovima a ne kakvi su igraci bili pre ili posle.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:13
Seljak wrote:i zbog ulaza je najbolji stranac ikada? :S na primer ovens ima veoma slican ulaz kao mekejleb a poseduje i dobar sut.
a bolji od boa su po meni redzi, pen, ekezie, kamings, dzerod, o'benon(najbolji suter ikada kod nas), ovens, miking, braun. verovatno ima jos neki, samo ne mogu da ga se setim.
pricam samo o tamnoputim strancima i samo o vremenu dok su igrali u nasim timovima a ne kakvi su igraci bili pre ili posle.
Nije samo zbog ulaza ali to mu je najveca prednost.Pa njega ne moze niko da sacuva u Evropi, a sa centrima se uvek zavrsi faul-kos.Obelezeni igraci sigurno nisu bolji a verovatno ni ova dvojica.Ovens je smesan igrac, kao i Kamings.A ko je ovaj Miking?
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:13
Seljak wrote:mekejleb je potpuno nepotreban...
u trenutnom timu srbije treba samo da se odstrani kosta perovic a na njegovo mesto da dodje darko milicic. ostalo je sve u redu. mozda i marinovic umesto popovica ali uglavnom je to to. ja bih voleo da vidim i duska savanovica ali ne znam umesto koga bi on mogao da igra. Ne znam
mozda umesto tepica jer se on potpuno izgubio u prosecnosti..
Facepalm
Gde njega nadje.Covek niti je formi,niti je dobar kao covek,niti bi se uklopio u timsku igru...Na tom mestu bi najbolje dosao Aleks Maric.Ne govorim ovo zato sto navijam za Partizan,vec zato sto se radi o extra igracu.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:16
ja bih voleo da vidim Milicica.Svi mu zamerate zbog pljuvanja sudija ali covek je.Njemu samo treba trener od autoriteta(sto Moka tada nije bio) Duda ce obuzdati njegov temperament onoliko koliko treba.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:16
nije u formi ?.scratch ...a zadnja 3 meseca regularnog dela sezone bio po statistici nas najbolji igrac u nba

edit: ne bas tri meseca ali bitna je poenta Very Happy
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:21
Znaci bio je bolji od Krleta? Sto onda ne upadne umesto njega?

Centri
KRSTIC
MARIC
RADULJICA Basketball
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:23
kolemane kad su ti igraci igrali kod nas ti izgleda nisi ni pratio basket kako treba tako ne lupendraj molim te. kazati da redzi, dzerod i kamings nisu bolji od boa i ne znati ko je antonio miking je mediokritetno veoma. Bye

@west
duda je svakako rekao da racuna na darka i po meni je on najbolji nas centar i metnuo bih ga u prvu petorku umesto onog krstica momentalno. darko jeste mentol po naravi ali je predobar igrac bez obzira sto neki misle drugacije.
maric ne ume da se iskaze sem ako nije igrac oko koga se sve vrti u napadu a to u reprezentaciji nece biti jer se dudina taktika ne svodi pretezno na centre kao kod duska. mada i njega bi stavio pre onog laznjaka krstica a pogotoov perovica.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:25
Znaci bio je bolji od Krleta? Sto onda ne upadne umesto njega?

ja ne bi imao nista protiv Wink Very Happy
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:27
Vi ste ludi.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:29
krstic kad krene da ulazi u reket a ne da bezi od njega i sutira spolja, mozda i postane dobar centar. ovako kako igra vise me podseca na nekog loseg beka sutera kafa perovic ne zasluzuje komentarisanje.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:32
Perovic je drvo obicno(cak nije ni balvan).
@West
O kakvom Maricu pricas kada je to gotova prica?On igra za Australiju na predstojecem prvenstvu.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:32
Perovic je ove sezone u Spaniji imao sasvim solidne partije.


Last edited by West on Tue May 18 2010, 16:46; edited 1 time in total
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Tue May 18 2010, 16:33
Koleman994 wrote:O kakvom Maricu pricas kada je to gotova prica?On igra za Australiju na predstojecem prvenstvu.
Ma nista tu nije jos gotovo.
Sponsored content

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum