NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biciklizam

+23
Zola
Урош94
Cistac
West
dr Hofmann
jocamelo7
Vuk91
Michael Jordan 23
Stary Oskol
nellepb
LeBron
wlattkouzd
KG
Montenegro
Che
-the lood-
Nba History Fan
wanta23
Ћира
ferrari1
Kole
Comy
Strax
27 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Biciklizam Empty Biciklizam

Mon Nov 02 2009, 19:10
Jel gleda neko ovo?
Mene to smara,ali ponekad volim da gedam završnice Tour de Francea.... Smile
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Mon Nov 02 2009, 19:12
Volim da pogledam, inace to je sport koji se najmanje placa i to ljudi voze vecinom slucajeva iz ljubavi a ne kao neki da bi se obogatili.

Ovako pogledam Tour de France, Giro di Italia i tako te vece dogadjaje.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Mon Nov 02 2009, 19:19
Pratim Le Tour de France od 2003. godine. Ortaci me hejtuju jer u julu necu na basket zato sto gledam Tur Razz Meni skroz zanimljiv i gotivan sport Smile Jedan je Lance Armstrong!
Comy
Comy
Posts : 964
Age : 28
Location : Novi Sad
Los Angeles Lakers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Wed Nov 18 2009, 17:42
POnekad pratim tour de france
volim da gledam leti kad su uzasne vrucine
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Wed Nov 18 2009, 18:22
Mrzim ovaj sport.Biatlon i biciklizam su jedina dva sporta koja ne mogu da gledam.Jedino sto znam o ovom sportu da se legendarni Amstrong vratio a pre toga je pobedio rak.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Nov 24 2009, 19:13
Ortaci me hejtuju jer u julu necu na basket zato sto gledam Tur

isti slucaj samnom....ali jbg sta cu kad volim da gledam....od neke 99-e.....

inace to je sport koji se najmanje placa

ali je svejedno Tour de France jedan od najvecih sportskih dogadjaja na planeti Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Mon Jan 11 2010, 23:40
Vidim da je malo zaludjenika biciklizmom...Sta mislite od novim timovima ove godine? Mnogo promjena u postavama ekipa ove godine...Srecom Saxo Bank je ostao skoro neokrnjen
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Mon Jan 11 2010, 23:57
Shleck fan? Very Happy ...da....sva sreca pa su ostavili iste ljude....voigt i braca sorensen masine za bracu ,kancelara jedinstven kakav je i bio oduvek....jedino mozda da dovedu nekog boljeg sprintera malo i moglo bi se reci da imaju fantastican tim.......ne znam jel gotov njihov prelazni rok....ali u svakom slucaju ovako : Radio Shack ce biti jaci od Astane sigurno....pereiro nije prava nadoknada za klodena,levija i ostale....ali upravo je to ono sto ce smetati lanceovom timu a pomoci astani......ako radio shack se bude vrteo oko lancea tu je gotova prica.....bolje neka puste levija ili klodena da rade po svom a ostali nek vuku matorog......a i albertu realno ne treba niko da ga vuce,da mu pomaze tako da je pereiro dovoljan....od columbie opet ocekujem dominaciju sto se etapnih pobeda tice....kirchen,lovkist i hincapie su otisli i to je velik udarac ali dovoljni su najbolji sprinter na svetu,renshaw i greipel i to je to...uz iskusnije vozace poput grabscha i rogersa i puna kapa.....sky team sa wigginsom....tesko da moze biti uspesniji od prosle godine bradley ali ko zna...mozda se rukovodi cinjenicom da ce mu ipak vecinu pomagaca predstavljati njegovi zemljaci.....

ti pitao u nekoliko reci a ja ti odgovorio u 386 recenica Very Happy....al sta cu kad sam stvarno zaludjenik Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Jan 12 2010, 02:40
Xexe da,da Schelck fan Smile Ove godine odose general Arvesen i specijalista za jednodnevne Kolobnev tako da sve u svemu to i nisu preveliki gubitci.Jako mi je drago da je potpisan ugovor sa Fugslangom,mali je veliki talenat.Lens je veliki dio Astane dovukao u Radio Shack cime je znatno oslabio Contadorov tim,mada mislim da ce njemu biti dovoljni Oscar Pereiro i David De La Fuente koji su potpisali ove godine.U pravu si za Levija i Klodena,nekako mi se cini da je Armstrong previse istrosen za duele sa mladim snagama.Stvar koja me je mnogo iznenadila je dolazak Allana Davisa u Astanu imajuci u obzir da ranije nisu imali mnogo spritera posebno ovog kalibra.Konacno je i Evans nakog dugogodisnjeg zaljenja i prigovaranja zbog slabe podrske promjenio ekipu,ali sve mi se cini da se i u novoj biti nezadovoljan.Team Sky je okupio respektabilne vozace,uzeli su i dva velika talenta Boasson Hagena i John-Lee Augustyna.I ja mislim da ce Bradley tesko moci bolje nego ove godine posebno zato sto ce Andy Schelck i Alberto sledece godine biti jos bolji.Columbia ce i dalje biti masina za pobjede zato je Cavendish jednostavno prebrz za sve ostale,ali mora se naglasiti veliki doprinos Renshawa koji prakticno stvara zalihu Marku.Sta mislis moze li Alberto do magicnog broja 7? Ja se iskreno nadam da ne,ali mi se cini da ce Andy biti spreman za ravnopravnu borbu tek za 2-3 godine.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Jan 12 2010, 02:48
eo i ja da se ukljucim posto pratim biciklizam ali iskljucivo Le Tour jer drugo nemam ni da gledam gde...
Cavendish ce mislim biti ono sto je Bonen bio pre par godina pa cak i bolji Wink mislim da ce Alberto moci do broja 7 ali sam isto misljenja da Lens nije rekao jos sve sto se tice Tura Smile sto se tice Alberta i Andyja..hm.. jeste Alberto extreman ali Andy moze da bude samo bolji u odnosu na proslu godinu, tako da ce taj duel biti veoma zanimljiv za gledanje Smile
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Jan 12 2010, 11:08
,ali mi se cini da ce Andy biti spreman za ravnopravnu borbu tek za 2-3 godine.

upravo tako......ali u svakom slucaju alberto deluje zastrasujuce spreman,brz,izdrzljiv...i sto rece ljakse.....andy ima jos mesta za napredak....alberto isto svakako....samo sto ce taj napredak na ovako ekstremnom nivou biti manje delotvoran....

cadel ode u BMC,ekipu koja se dobro pojacala,,ballan,burghardt,Hincapie,Kroon...bice to jaka ekipa.....valjda se evans nada da ce mu hincapie sluziti na isti nacin kao i lanceu.....ali tesko....kengur nikad zadovoljan biti nece....

Za davisa mi je drago sto je otisao u ekipu u kojoj nece biti Cenzura kao ove godine kada je zbog dzankija morao da napusti tour de france....

ali mora se naglasiti veliki doprinos Renshawa koji prakticno stvara zalihu Marku

Renshaw neka jos sezonu-2 vuce marka i neka ode u ekipu u kojoj ce se to za njega raditi...samo se seti jelisejskih polja 2009-te...... Very Happy

Cavendish ce mislim biti ono sto je Bonen bio pre par godina pa cak i bolji

Boonen je bio nestabilan...mnogo......jedan pad i ode cela trka u Cenzura na psihickom planu (ne mislim ovde konkretno na TDF).a i imao je ravnopravne konkurente...zabel,pettachi,McEwan,Hushovd..... dok s druge strane ne pamtim kad sam video toliku dominaciju kao kod Cavendisha....ocekujem do sledeceg toura da bude spreman na kupljenje bodova po prolaznim ciljevima a ne samo etapne pobede....

sam isto misljenja da Lens nije rekao jos sve sto se tice Tura

slazem se s tobom ali....ne moze on ocekivati od levija ili klodena da mu budu lokomotive.....prosle godine je imao tim sastavljen od iskljucivo pretendenata na pobedu i pomagaca pa je jedva bio 3-i......

i da dam odgovor na pitanje.....alberto sigurno moze do 4-5 pobeda.......vise od toga......tesko......ali moguce..... Yahoo
ferrari1
ferrari1
Posts : 574
Oklahoma City Thunder

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Jan 12 2010, 11:35
Duze vrijeme pratim ovaj sport,a omiljeni biciklista mi je Lens,ali mislim da je njegovo vrijeme proslo,sad je tu glavni Contador,ocekujem da ce dominirati u narednih nekoliko godina.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Jan 12 2010, 23:12
Nije problem vuci Lensa do jedne granice,ali problem nastaje kada krenu napadi Andy-ja ili Alberta.Armstrong vise nema noge da isprati te promjene tempa,a tu lokomotive ne pomazu.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 18:56
Posto je ova tema skoro pa mrtva oprostice mi se dupli post.

Napokon je pocela nova biciklisticka sezona.Prva malo veca trka ove godine bio je ''Tour Down Under'' u Australiji koji nije donio bas nista novo.Columbia je jos jednom dokazala da je nezaustavljiva masina za pobjede.3 od 6 etapa uzeo je Andre Greipel koji je bio i ukupan pobjednik.Od vecih imena ucestvovali su Lance,Valverde,Evans svi bez neke pretjerane zelje za pobjedama.Australijanac je trku iskoristio da uci napadanje u brdima,sto mu ocigledno bas i ne ide.Inace,odlucio je i da ce voziti Giro d'Italia sto i definitivno znaci da se oprostio od osvajanja Toura(na kojem nije sigurno ni da ce ucestvovati).Danilo Di Luca je dobio dvije godine zabrane zbog dopinga dok je Schumacheru ta kazna samo potvrdjena.Jedan od ljudi koji je obiljezio Tour de France 2008 na negativan nacin Ricardo Ricco vraca se biciklizmu.I on ce najvjerovatnije ucestvovati na Giru.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 18:59
au ja zaboravio skroz walldzomba

cadel moze da uci ali on ce uvek ostati nenapadcki vozac Very Happy
a i dzaba mu djiro kad ni to nece osvojiti Rolling Eyes ....

a od kobre se nadam da ce pokazati da ipak jeste veliki talenat i da je ono- bilo neponovilo se......
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 19:20
Ovogodisnji Giro mu je cini mi se najveca sansa za osvajanje jedne od 3 najvece trke.Inace vozice bez Hincapiea koji ce voziti Californiu koja je u isto vrijeme kad i Giro.Menchov je potvrdio da nece ucestvovat,Di Luca kaznjen,Lance i Alberto naravno nece,braca Schleck isto.Ostaje Mosquera koji je imao nekoliko Top 5 finisa na Vuelti,ali je Giro potpuno novo iskustvo za njega.Nadam se da ce Australijac ostati kratkih rukava,jer ga najmanje postujem od svih vozaca.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 19:26
ja ga jesam postovao...do ovog tura.....onakva voznja,ponasanje,izjave... Nono ...sramota za dvostrukog vicesampiona......ja se nadam riccu Very Happy
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 20:50
Koji ste vi zaludjenici strasno... Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 20:55
sta ima lepse od gledanja ljudi kako daju sve od sebe da bi postigli svoj cilj,guraju svoje mogucnosti do maksimuma...uz nekoliko piva i dve pizze Yahoo Very Happy
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 21:22
A Sarma?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 21:24
to je samo u posebnim prilikama.....kad se gledaju jelisejska polja...ili tako nesto Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Thu Feb 04 2010, 21:27
to je vise revijalna etapa...spektakl za gledaoce....Smile
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Fri Feb 05 2010, 14:28
Xexexe imamo i cime da budemo zaludjeni.Jeste da je popularnost biciklizma srozana doping skandalima,ali za svako divljenje je ono sto momci uspijevaju da postignu.Inace,sarma ne ide uz Tour Smile
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Fri Feb 05 2010, 14:29
.Inace,sarma ne ide uz Tour

ma zezam se bre Very Happy.....uz tour samo pizza Very Happy......
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Tue Feb 16 2010, 03:56
Raspisana poternica za Lendisom

Šef francuske anti-doping agencije objavio je da je tamošnji sudija raspisao međunarodnu poternicu za biciklistom iz SAD Flojdom Lendisom.

Za Lendisom se traga u sklopu istrage o hakovanju kompjutera izvesne doping laboratorije. Pjer Bordri je agenciji Asošiejted Pres rekao da je sudija Tomas Kasuto poternicu za Lendisom raspisao kako bi 34-godišnjeg Amerikanca ispitao o incidentu iz septembra 2006. godine kada su hakeri ukrali izvesne informacije iz laboratorije Šatene-Malabri.
Cilj kradje navodno je bila diskreditacija te laboratorije, koja je 2006. godine otkrila da je Lendis bio dopingovan na poznatoj biciklističkoj Trci kroz Francusku (Tur d'Frans).

Lendis je te godine i pobedio na Tur d'Fransu, ali mu je titula oduzeta zbog dopingovanja, a on je suspendovan na dve godine.
Sponsored content

Biciklizam Empty Re: Biciklizam

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum