NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lonzo Ball

+4
Jaz
Legolas
Ol' Dirty Bastard
Strax
8 posters
Go down
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Sun Nov 12 2017, 10:09
At 20 years & 15 days, Lonzo Ball becomes the youngest player in NBA history to record a triple-double! (19 PTS, 13 ASTS, 12 REBS)
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Sun Mar 04 2018, 14:57
22 minuta  Respekt! Respekt!
Moram reci da me bas bas iznenadio, pogotovo u odbrani koliko stvari radi, ne secam se kad je neki ruki ovako uticao na igru neke ekipe i da bas ovoliko puni svaki stat line konstantno, bas bas impresivno.

dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Sun Mar 04 2018, 16:04
A Simmons?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Sun Mar 04 2018, 23:33
Simmons je velicina takodje, ako nabaci bar neki solidan mid range, ni ne mora trojke, bice jos veca sila, samo citava jedna sezona putovanja sa ekipom, treniranja, ucenja NBA sistema i to sve, nije malo fer prema ostalim rukijima koji kroz sve ovo prolaze prvi put, ali jebiga racunaju se odigrane utakmice tako da je i on ruki svidelo se to meni ili ne.
Sto naravno ne znaci da Simons mozda ovako ne bi igrao i u svojoj prvoj godini, jer to je sve ono sto su najavljivali za njega pre drafta, ali jebiga to necemo saznati nikad, uglavnom dosta dosta velikih mladih zvezda u najavi.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Mon Mar 05 2018, 16:26
Ne bi mnogo promijenilo ni da je nastupao prosle godine.Lik je jebeni car.Ako cemo tako,ima ogroman hendikep jer je godinu ipo bio bez ozbiljne kosarke.
Sponsored content

Lonzo Ball - Page 2 Empty Re: Lonzo Ball

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum