NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lonzo Ball

+4
Jaz
Legolas
Ol' Dirty Bastard
Strax
8 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Lonzo Ball Empty Lonzo Ball

Fri Jul 07 2017, 00:04
Lonzo Ball Lonzo-ball-lakers-497x327
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 08 2017, 14:33
Jedna utakmica letnje lige je tek, stvarno se nadam da je nervoza bila u pitanju jer je publika bila NENORMALNA pri svakom posedu, kao da je plejoff, a i svi ostali rukiji iz top5 su daleko bolje odigrali od njega.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 08 2017, 20:53
11 trica je sutirao  Facepalm
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Thu Jul 13 2017, 11:31
36 poena, 11 asistencija 8 skokova 5 ukradenih...
Znam da je samo letnja liga, ali stvarno decko igra igru prelepo, ovakve stvari se ne mogu nauciti, skroz natural i tecno, svaka cast Clap
I btw, mnogooo je potcenjen sto se brzine tice, nekoliko puta je istrcao SA LOPTOM kontru, kao oko cunjeva da je trcao toliko je brz, meni je ovo impresivno i za letnju ligu, sigurno najbolji performans od svih rukija ove letnje lige. 

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Thu Jul 13 2017, 11:48
Uzeo prave patike ovaj put.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Thu Jul 13 2017, 12:50
Hahahaa da da, pitali su ga bas za patike posle utakmice, rekao je da moze da nosi koji god brend hoce Very Happy 
A i LeBron je bio u publici, on kaze da to nema veze sa nastupom, ja nesto ne verujem bas u to  awesome awesome
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Fri Jul 14 2017, 07:25
Sve sto vise odmicemo, sav ovaj hejt i tolika nenormalna medijska pratnja od najsitnijih off court desavanja do desavanja na terenu, koje patike nosi i tako te gluposti, me strasno podsecaju na LeBrona.
Ne znam kako je bilo kad je Bron bio ruki, nisam pratio NBA a nisam ni imao pristup internetu, ali od kad pratim NBA ne znam da li je bio ovoliki hejt a u isto vreme i pritisak na nekog rukija da deliveruje bas na svakoj utakmici  Lonzo Ball 877120 Lonzo Ball 877120 
Stvarno je neverovatno da neko sa 19 godina ima ovakvu metu na ledjima, nemam reci za Lonza od dana kad je draftovan pa do sad desetka ko suza kako se nosi i koliko je decko smiren i disciplinovan ako ste gledali neki od postgame intervjua.
Jedan velik profesionalac i gospodin pre svega, sve bas isto kao LeBron.
A i sto se tice igre, pravi jedan mix LeBrona i Jasona Kidda, posto je LeBron svakako plejmejker zarobljen u telu dzina.
Sigurno da je sad glupo ocekivati da ce ovako izvlaciti tripl dabl statistiku i kad krene sezona, plus sto ce morati da cuva NBA plejeve gde bas svi kidaju, ali posto je Lonzo u pitanju, najebao je kakvu god statistiku da bude imao  Facepalm

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Fri Jul 14 2017, 09:54
Za sve to moze da se zahvali caletu, nema Lonzo preterane veze s tim. A ovaj trenutni hajp nije nista nalik tome kad je LeBron dolazio u ligu, onako nesto je neponovljivo. Tipa ide na ESPN-u uzivo prenos njegove high school utakmice, cuveni naslov u Sports Illustrated casopisu The Chosen One, reportaze o njegovom zivotu i prijateljima itd.

Lonzo se sjajno drzi, odlicno igra, i nadam se da ce moci da iskulira medije i drustvene mreze i da se bavi svojom igrom, imaju Lejkersi itekako da rade ako hoce da budu konkurentni.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Fri Jul 14 2017, 10:25
A ja bih čak rekao da ćale može da se zahvali ligi, jer ne mogu da poverujem u to da sve što radi radi samovoljno Ne znam I sve što se desi van terena gledaću kao deo performensa i uloge koju su dobili... Nešto poput njihove braće kečera iz Američkog rvanja...
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Fri Jul 14 2017, 14:06
Jaz wrote:Za sve to moze da se zahvali caletu, nema Lonzo preterane veze s tim.

Upravo ovo, Lebronov hype bio je zbog njegovih kosarkaskih kvaliteta dok je za Lonzov hype zasluzan samo njegov cale i da kazemo zato sto igra za Lakerse kao dodatni faktor. Da nije caleta spominjao bi se isto koliko i svi ostali rukiji draftovani ove godine.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 15 2017, 15:58
Brate sta vi pricate jebote  Facepalm
Pa ne igra LaVar kosarku umesto Lonza, on je covek samo zasluzan zato sto svi znaju za njih, ali reci da se samo zbog njega toliko prica o Lonzu, ja ne znam da li ste vi pogledali highlightse od ove letnje lige, ako i pola ove igre prenese na NBA kad pocne sezona, imamo u najavi once in generation pasera kako je rekao Skip Bejles pre neki dan.  
LeBron je jedan od GOAT-a u istoriji nba-a, tako nesto ne verujem da cemo za trajanje naseg zivota videti opet, samo sam ga poredio u smislu sto su ocekivanja jebeno NENORMALNA i da ovako ne pamtim da li se od nekog rukija ocekivalo, sigurno je velik deo LaVar efekat i naravno zato sto su Lejkersi u pitanju, ali opet smatram da je i Lonzo dosta zasluzan za ovo.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 15 2017, 16:09
Sve u svemu meni i verovatno gomilu drugih ljudi je postao odbojan cak i pre drafta, zbog celog tog sranja. Ono malo govance nije ni srednju zavrsilo a vec mi se gadi. O Lonzovoj igri nema sta previse da se polemise, odlicno igra, poseduje veliki talenat i ako bude imao mozga imace strasnu karijeru.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 15 2017, 16:28
Preterao je lik mnogo, ali koliko je ovo jak marketing ja ne mogu da verujem, evo gledam poslednje dve tekme je switchovao izmedju Kobijeih Nike i Hardenovih Adidas patika, vise je to ispraceno nego neki performansi drugih rukija  Laughing Laughing
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Jul 15 2017, 20:52
Daj Kuzmane,ne pricaj gluposti.Pogledaj draft night samo,a ne sve ostalo.Kolicina gluposti koje je taj covjek izrekao tokom godine se ne moze mjerit sa bilo cim.

O liku se nenormalno mnogo prica zbog oca,sto nikako ne umanjuje njegovo kosarkasko znanje.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Jul 16 2017, 14:13
Ja kontam da je to sa patikama fazon, nosim svacije pa ko mi da najvise love nosicu samo njegove.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Jul 16 2017, 15:45
Prica se da mu i Nike i Adidas nude $100 000 000 za ugovor  Laughing Laughing Laughing
LaVar ili ko god stoji iza ovog master plana je GOAT  Respekt! Respekt!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Sep 03 2017, 10:36
https://twitter.com/barstoolsports/status/903831273486954497

Lonzo Ball 1583043193 Lonzo Ball 1583043193 Lonzo Ball 1583043193
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Mon Sep 04 2017, 14:58
oosro ga
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sat Oct 21 2017, 16:09
Sad kad je odvalio utakmicu, ispada da se ne vazi jer su Sansi kanta od ekipe  Laughing Laughing Laughing
Ljudi su prejadni, stvarno ne razumem hejt na klinca od 19 godina jer mu je cale presao igru i provalio glupi mentalitet Amerikanaca i sto se loze na njegova sranja  Facepalm
Sinoc posle prve utakmice, nema televizije koja se nije israla po Lonzu, i ovi propaliteti od igraca koji su sad "STRUCNJACI", a da ne pocinjem o ovim skolovanim analiticarima, kao sto sam i rekao sinoc, necu nikoga da kritikujem da je bust posle JEDNE utakmice, isto kao sto ni sad necu da kazem da je Lonzo sledeci mix Medzika i Jasona Kidda i da je imao statisticki jednu od najboljih utakmica all time u drugoj utakmici u karijeri....
29 poena, 9 asistencija, 11 skokova, 4 izgubljene...
Ako su Sansi kanta, onda bi svaki ruki trebao da belezi ovakav bolestan stats line protiv njih, a i nije kao da do sad nije bilo losih ekipa u ligi.

Lepo kazem, zajebite Lavara i njegovo lupetanje, nemojte biti glupi Ameri da nasedate na to, Lonzo je decko toliko smiren i velik profesionalac, vreme ce pokazati dalje.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Oct 22 2017, 12:07
E ovo je vec licilo na nesto. Bice uspona i padova cele sezone ali svakako da je neverovatan potencijal. Evo Fulc se raspada od pocetka sezone.

Nije samo njegov cale, Kuzmo, lik kaze da Nas nije hip hop i da je Migos prava stvar. Direktna uvreda upucena Lukicu i meni, a i tebi valjda Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Oct 22 2017, 20:41
Ma samo kad je njegov rep prava stvar Laughing Laughing
Lik repuje jednom emocijom kao da mu neko drzi pistolj uperen u glavu dok snima pesme XD
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Mon Oct 23 2017, 19:17
Ne znam gledam ga i tacno ima neki "bol u ku**u" stav, pogotovo u odbrani, kao da na ulici igra. Nekako seta se lagano lezerno pa malo bljesne pa opet veci deo setkanje, izgubi loptu ne vraca se i te fore. Nekako nema mi taj neki liderski stav, kao da ce puniti statistiku mozda ali da nece biti pravi lider na terenu. Mislim rano je jos verovatno i gresim, jer to se stice vremenom, al kad uzmem i gledam neke ruki utakmice najboljih igraca tacno vidim u njima u startu tu neku glad nesto, kod njega ne. Videcemo...
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Sun Oct 29 2017, 13:00
Mora Lonzo da se trgne malo, nije ovo dovoljno, nije u stanju 10 poena da ubaci, znam da nije skorer ali mora taj sut da pocne da pada.
Za sad, najvece kante u ovogodisnjoj draft klasi, definitivno Lonzo i Fultz daleko ispred svih, doduse Markel je povredjen pa ima izgovor.
Lonzo za 35 minuta 9 poena 4 asistencije i 2 skoka protiv Donovan Mitchella koji mu se btw USRAO u facu.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Thu Nov 09 2017, 15:00
u zadnje 4 utakmice sut iz igre:

0/2
3/15
3/13
4/15

a u zadnjih 7 utakmica je sutnuo 4 slobodna bacanja ukupno Lonzo Ball 877120
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Thu Nov 09 2017, 15:30
GOAT  Very Happy
Sponsored content

Lonzo Ball Empty Re: Lonzo Ball

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum