NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utah Jazz

+21
Jaz
4evaStK
Zola
Legolas
zmaj999
Komsija
SrbijaDoTokija
Nele
jocamelo7
Lawson
Sky
nesogalic
Jumpman
LeBron
Michael Jordan 23
ZuLuofVozdovac
-the lood-
Mr. Striko
Kevin Durant
Vuk91
nellepb
25 posters
Go down
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Mon Mar 02 2015, 19:13
Na istoku bi bili šesti Smile
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Wed Mar 04 2015, 22:31
Fenomenalna igra sinoc i Goberta i Favorsa. Ovaj prvi 24 skoka i 15 poena a Favors 21 poen i 6 skokova kao i 3 blokade i 2 ukradene lopte. I sve to protiv Memfisa. Fascinantno.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Mar 15 2015, 09:12
Ovi se ne zaustavljaju. Ne znam da li ih pratite ali trenutno najludja ekipa u NBA. U poslednjih 15 utakmica imaju samo tri poraza. Znaci 12/3. Od ova tri poraza jedan je 1 razlike od Bostona i jedan 3 razlike od Lejkersa sto vam govori o tome da su i tu bili blizu pobjede s obzirom na kvalitet protivnika. Sve se ovo desava od kad je Gobert zaigrao kako umije i unio cvrstinu u odbrani. Skok igra mu je ludilo, a statsi u martu su oko 11 poena i 17 skokova. Nesto mi se cini da primaju najmanje koseva u zadnjih 15 tak utakmica u citavoj ligi. Ili su drugi. Tako nesto.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Mar 15 2015, 09:35
ko je bese rekao da je Kanter bolji od Golberta?
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Mar 15 2015, 10:06
Pa par postova iznad ja sam rekao da nije Kanter ni za NBA, tu sam malo pretjerao. Ali od Goberta nije bolji to je sigurno. Mozda ofanzivno malcice u nekim segmentima.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 25 2015, 15:11
Sjajna mlada ekipa, monstruozna u odbrani, ono je bilo nerealno sta su radili posle All-Star pauze prosle sezone. Jedinstveni su sto se tice sastava tima: imaju problem sa bekovima a ne sa visokim igracima. Gober i Fejvors su mozda najperspektivniji visoki tandem u ligi, Hejvard je sjajan, dok od Burka i Burksa ne znas sta da ocekujes. Ako barem jedan od njih dvojice iskoci, mogu da naprave iznenadjenje cak i u plej-ofu. Dubina je problem, i to dok ne srede bice samo perspektivna ekipa.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 25 2015, 15:29
Burk ako nastavi da prangija kao što je u predsezoni, imaju čemu da se nadaju. U suprotnom, ako bude igrao kao prošle sezone, sa više štete nego koristi, teško da će nešto biti od Jute. Ekipa bez dobrog pleja nije dobra ekipa...
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 25 2015, 17:36
Burkov problem je sto ne igra ulogu koja mu lezi a to je plej sa klupe. Silom prilika igra prvog pleja a ,realno, nije dovoljno kvalitetan za to u ovakvoj ligi. Ja sam ocekivao da bi Exum, posle prelezanih decijih bolesti u ruki sezoni, mogao da izraste u igraca koji je njima potreban ali momak se polomio i propusta veliki deo sezone ako ne i celu sezonu. I to igrajuci za Australiju. Facepalm
Burks je jako nekonstantan igrac. Doduse, prosle godine ga je mucilo i rame koje je operisao i nadam se da tu vise nece biti problema. Muku muci sa procentom suta i verujem da bi se to sredilo kada bi imao boljeg pleja pored sebe.
Njihova najveca snaga je trio Hayward-Gobert-Favors. Gobert je procvetao od kada je Kanter otisao. Cela ekipa se poboljsala. Imali su, cini mi se, drugi najbolji skor(posle Kavsa) u ligi posle All-Star pauze. Stvarno su igrali dobro. Logicno mi je da kada ekipe tako zavrse sezonu nastave u tom ritmu i sledecu.
Odbrana im je granitna. To sto momci i Snyder rade je za svaku pohvalu. Imaju onog ludaka Rudija dole i mogu da rade sta hoce. Momak je neverovatan. Ono telo i raspon ruku su zaprepascujuci, pogotovo kada se vide uzivo, je l' da Dorjane, Bigi i Jasmine? awesome
Favors konstantno poboljsava igru u napadu i jako stabilno napreduje u oba segmenta igre. Mislim da je Jasmin u pravu kada kaze da su njih dvojica najperspektivniji PF-C tandem u ligi.
Gordon Hayward je izrastao u pravog lidera na terenu. Igra odbranu, skace, asistira, poentira, resava utakmice. Kompletan igrac kratko receno. Ne znam da li je franchise level, to treba jos da dokaze ali i ovo sto sada radi je odlicno.
Rodni Hud je bio jako dobar u drugom delu sezone i od njega ocekujem odlicnu sezonu. On ce da bude igracina.

Mislim da je ovo sigurna plejof ekipa. Pre bih Pelikansima dao sansu da ispadnu iz plejofa nego Dzezu.
Retko kada se desi da imamo ovako mladu ekipu u ligi koja je vec par godina zajedno i koja ce biti zajedno u narednim godinama. Rastu svi zajedno ako ovako nastave postace i dobra free agent destinacija pa se i tako mogu pojacati. Samo nebo je granica za ove momke i sa uzivanjem cu ih pratiti i pogledati neku utakmicu kada budu igrali na istocnoj obali.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 25 2015, 18:39
ja mislim da ce ovi jako jako tesko videti plejof. na mene nisu ostavili neki veci utisak jbg. mislim da ce biti deveti na zapadu i to u najboljem slucaju.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 01 2015, 07:50
Ova tekma je pokazala zasto ih mnogi vide u plej-ofu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 01 2015, 10:50
a pokazala je i zasto ih tamo nece biti awesome
zmaj999
zmaj999
Posts : 33
Age : 31
Location : Kragujevac
Orlando Magic

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 01 2015, 14:56
A bas steta za Jutu nocas, bila bi fora da su ih pocepali. Nego ovaj Kari blesavi nije normalan. Usra ih sa onom trojkom.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Mon Dec 07 2015, 16:11

KRV TI! BUUUM!
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 29 2015, 03:36
Trey Lyles je Hrvat.Ko ne vjeruje mogu dokazati .
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 29 2015, 14:43
Istina je negde tamo. Dokazi Very Happy
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Dec 29 2015, 23:53
http://www.centralkynews.com/amnews/sports/college/uk/basketball/mother-of-kentucky-basketball-signee-trey-lyles-is-enjoying-her/article_911f9a1c-7b92-11e3-8106-0019bb30f31a.html

"For his mother, Jasenka Lyles, a native of Croatia"
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Wed Dec 30 2015, 00:37
Voli crnce da prostis Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Apr 12 2016, 15:32
Koje sraaaanje.Povrede su ih satrale ove godine,a to PO iskustvo bi mnogo znacilo u buducnosti.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 30 2016, 00:47
Imaju problema sa kreacijom u obe utakmice do sada. Bas se vidi koliko fali Hejvard. Hil, Hud i Mek su najvise imali loptu u rukama i to je donekle izgledalo pristojno ali ne dovoljno dobro da bi se kao ovakvi mogli ukljuciti u neku borbu za plejof. Mora Hejvard sto pre da se vrati. Prvo na parket pa onda u formu. Samo se nadam da ce do tada zadrzati priistojan ucinak, tj. da nece upasti u neki bunar.
Ne bi trebalo. Mislim da ova ekipa ima ddovoljno dobar odbrambeni kvalitet da ne izgubi previse utakmica. Samo da manje koriste Meka. Previse slobode ima u igri cak i kada se uzme u obzir da nema Hejvarda. To ne lici ni na sta.
Gober me je prijatno iznenadio. Deluje da ce mu ovo biti comeback sezona posle neocekivano lose prethodne.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Sun Oct 30 2016, 14:00
Nema GH-a,Favors nacet.Dodali su dosta igraca,jos se to uigrava.Njima je najveci problem da ostanu zdravi,ako se to desi - mnogo zajebana ekipa.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Tue Nov 08 2016, 19:12
Kako ce ovi bit opasni posle ASG ako ostanu zdravi.Ne bi cudilo da udju u finale zapada ako zaobidju GS.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Wed Jan 11 2017, 19:01
Cavsi lagano pali.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Fri Jan 20 2017, 21:13
Ozbiljna ekipa
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Thu Nov 23 2017, 12:07
Utah Jazz - Page 4 1230007572 @ Utah Jazz - Page 4 2039071195 80 - 110

Favors 23 pts, 7 reb
Hood 19 pts, 4 reb


Utah Jazz - Page 4 609485
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Thu Nov 23 2017, 12:11
Laughing 

Razvaljotina Jute.
Sponsored content

Utah Jazz - Page 4 Empty Re: Utah Jazz

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum