NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utah Jazz

+21
Jaz
4evaStK
Zola
Legolas
zmaj999
Komsija
SrbijaDoTokija
Nele
jocamelo7
Lawson
Sky
nesogalic
Jumpman
LeBron
Michael Jordan 23
ZuLuofVozdovac
-the lood-
Mr. Striko
Kevin Durant
Vuk91
nellepb
25 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Sat Mar 02 2013, 12:40
Oni mogu tako lepo da prodju sa Dzefersonom i Milsapom ali su izgleda glupi.
Ja ne znam sta cekaju vise. Mogu da dobiju fantastican backcourt sa par trejdova. Da puste Kantera i Fejvorsa da igraju a ovu dvojicu da trejduju za dobre bekove. Dzeferson i Milsap nece nikada imati vrednost kao sto je sada imaju.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Sat Mar 02 2013, 19:50
Nemanja LeBron wrote:Oni mogu tako lepo da prodju sa Dzefersonom i Milsapom ali su izgleda glupi.
Ja ne znam sta cekaju vise. Mogu da dobiju fantastican backcourt sa par trejdova. Da puste Kantera i Fejvorsa da igraju a ovu dvojicu da trejduju za dobre bekove. Dzeferson i Milsap nece nikada imati vrednost kao sto je sada imaju.
Jbg moraju da jure PO zbog finansija,malo su trziste.To je vjerovatno razlog sto ih nisu trejdovali.Dugorocno ne bas najbolje rjesenje,ali sta je tu je.Da su ih trejdovali immali bi brdo pikova(vec imaju dva u prvoj rundi).
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Sat Mar 02 2013, 19:56
Da, u pravu si. Znaci njima plejof finansijski dosta. Ali, opet... Imaju priliku da naprave strasno dobru ekipu.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Sat Mar 02 2013, 20:58
sigurno su mogli poslati jednog od njih dvojice u ORL za JJ-a i jos kojeg igraca,pa npr Jefferson-Collison bi moglo proci jer Dallas ne gotivi ovog malog...ima tu bruka tradeova koja bi ih popravila na pleju,al valjda nisu htjeli da dovode igrace vec hoce da potpisu Mo-a kad se oporavi..
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Mon Apr 08 2013, 04:27
odlicna pobeda veceras. mo vilijams sasvim nenadano iznenadio.
sad sve zavisi od njih, sa tri pobede sigurno idu plejof a ako lejkersi izgube od san antonija i hjustona, bice potrebne i dve.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Mon Apr 08 2013, 05:09
Cekaju Oklahomu sad,bice zajebano.Sreca im je sto je tie breaker na njihovoj strani.
nesogalic
nesogalic
Posts : 314
Location : Slovenija
Utah Jazz

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Wed Apr 10 2013, 00:51
Ako ovo dobiju ne gine im plej of
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Thu May 30 2013, 18:21
Karl Malone To Serve As Big Man Coach For Jazz Clap
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Jun 28 2013, 20:11
Najbolji posao na draftu sto se mene tice su odradili.Rijesili su pleja,pod kosem su fulirani,sad nac na boku jos nesto i za par godina mnogo ozbiljan tim.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Jun 28 2013, 23:29
dr Hofmann wrote:Najbolji posao na draftu sto se mene tice su odradili.Rijesili su pleja,pod kosem su fulirani,sad nac na boku jos nesto i za par godina mnogo ozbiljan tim.

Slažem se, Burke je možda najspremniji igrati na NBA razini od svih ovih sa drafta i puno je bolje rješenje na playu od Moa. Ove sezone bi mogli u playoff (ovisi koliko će tankirati neki sa Zapada, za što je dosta mali slučaj) ali imaju vjerojatno najbolju rotaciju pod košem u cijeloj ligi, jer im sva četvorica zaslužuju da budu starteri, sad kad su dodali i dobrog playa trebamo i njih pozorno pratiti.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Mon Oct 21 2013, 21:18
Hayward blizu potpisa ugovora vrijednog 50+ mil. Utah Jazz - Page 3 418939
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Sat Nov 16 2013, 22:48
Liga ce se zabavit o jadu ako vi ludaci uzmu Wigginsa ili Parkera.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Tue Mar 18 2014, 16:16
http://bleacherreport.com/articles/1996530-utah-jazz-start-fight-by-playing-to-the-buzzer-versus-houston-rockets

Koje botine glupe Laughing
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Tue Mar 18 2014, 16:24
klasican pokusaj tucxe
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Wed May 14 2014, 12:52

  • Sources: Jazz to ask Stockton about coaching

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Wed May 14 2014, 13:39
Napokon nesto pametno i ovi da urade.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Oct 24 2014, 17:39
E ja mislim da je ovo konacno godina za Fejvorsov breakout. Cekam da on poludi jos od kada su ga doveli iz Netsa. On i Kanter ulaze u prave godine za napredak visokih igraca i mogli bi stvarno da budu jako dobar tandem. U naredne dve sezone to moraju da dokazu. Pored njih, ocekujem da vidim mnogo bolje igre Rudija Gobera. Sigurno mu je jako skocilo sampouzdanje posle svetskog prvenstva na kom je igrao jako dobro. Imace minuta sigurno, samo da ih iskoristi.
Hejvard im je najbolji igrac i sigurno ce nastaviti da napreduje. Radi sve na terenu, prava je radilica. Jako je pametan igrac i mislim da ce imati jako jako dobru sezonu.
Zanimljivi za pracenje ce biti Exum, Burke i Burks. Burke i Burks su ve pokazali da mogu da odigraju na nekom odredjenom nivou a na Exumu je tek da se pokaze. Los je bio na svetskom tako da su mi malo opala ocekivanja sto se njegove igre tice ali moze da se desi i da iznenadi.
Izuzetno mlada i prespektivna ekipa. Imaju mlado jezgro od 7 igraca i svi ce napredovati. Lepa buducnost je pred njima ali nece u plejof bar jos dve godine. Dajem im oko 30-ak pobeda ove sezone.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Tue Nov 11 2014, 10:15
Hejvard bi mogao biti MIP lagano.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Thu Feb 12 2015, 17:28
SrbijaDoTokija wrote:Gobert ima veci potencijal, slazem se Very Happy

Pa da. Sigurno je veci potencijal.
Nije drvo u napadu. Ume da uhvati loptu i da zavrsi sasvim fino oko obruca. Nadam se da ce dodati neki post-up repertoar, tj., da ce biti sposoban da sam sebi stvori priliku za poentiranje. Sto se tice odbrane, on je elitni rim protector. Mislim da Jutu nisam gledao nijednom ove godine ali gledao sam ga na Svetskom i citao sam tekstove o njemu i te njegove odbrambene brojke uopste nisu "prazne" koliko mi se cini. U smislu, da samo lepi banane a da olako ispada iz igre. Ne, on ima jako dobro kretanje u odbrani i uopste zna odbranu.
Sa druge strane, Kanter je limitiran igrac. Nakupice on svoju kvotu poena i uhvatice 7-10 skokova ali on osim toga ne radi nista vise. A nije elitni strelac pa da mu zanemaris ostatak igre i da ti on bude jedan od stubova ekipe.
Ne znam, voleo bih da Kantera sutnu u neku jos bezvezniju ekipu i da ima sto vise prilike da nabija statistiku(imam ga u fantazi ekipi awesome ).

Isto su godiste Kanter i Gober ali mi deluje da je Kanter vec dostigao neki svoj maksimum. Ne znam
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Thu Feb 12 2015, 22:12
Gobert i Kanter su isto godiste,vi pricate kao da je Gobert mladji 5 godina.Kanter je po meni daleko veci potencijal,ali su male sanse da ga ispuni.Gobert je sa druge strane lower risk prospect,trebalo bi da kida odbranu i ponesto u napadu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Feb 13 2015, 12:01
Kanter mi nije za NBA.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Feb 13 2015, 12:34
I kad bi ga trejdovali, ne znam gde bi mogao da ponikne fino?!?! Mozda Lejkersi...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Feb 13 2015, 13:05
Finiks Utah Jazz - Page 3 609485
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Fri Feb 13 2015, 22:29
pa bolji je od Alex Lena u kome ja vidim solidnog centra ali ne nekog ko bi trebao da bude 5 pik na draftu pre Noela...
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Mon Mar 02 2015, 18:43
Gobert, Favors i Booker su tri sasvim solidna, a relativno mlada igrača. Gledao sam ih po malo u zadnje vrijeme i posebno sam odusevljen napredkom Favorsa. Jak je i dobro igra ledjima. Mocan nekako kad kuca i kad krene naprijed. Malo je potcjenjen sto se tice medija i tako to, a statsi su mu odlicni (16 p, 8.3 skoka i po neki blok i ukradenu). Gobert napreduje ogromnim koracima i bukvalno su njemu napravili prostor odlaskom Kantera. Super to koristi. Booker je mnogo dobar u napadu. Sutira sa distance, nenormalno je brz u kontri za svoju tezinu i tako dalje. Milina ga je gledati. Udje sa klupe i osvjezi utakmicu svaki put.
Sponsored content

Utah Jazz - Page 3 Empty Re: Utah Jazz

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum