NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denver Nuggets

+23
Legolas
Jaz
4evaStK
SN10
Zola
Liverpool FC
gambino
SrbijaDoTokija
Komsija
Nele
Jumpman
Mr. Striko
Mr.Big Shot
West
Michael Jordan 23
LeBron
Yoker87
jocamelo7
Vuk91
DW3
-the lood-
Sky
what
27 posters
Go down
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jul 13 2018, 16:05
Fino su to Nuggetsi pocistili i oslobodili prostor. Sad ima mjesta i za jurit pomoc na SF.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Sun Jul 15 2018, 15:51
Denver Nuggets - Page 19 37117821_1701370026657144_7427038747402698752_n

Laughing Laughing Laughing
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Oct 22 2018, 16:56
Pored Toronta jedina ekipa bez poraza i s DEF RTG ispod 100(utakmice LAC, PHO i GSW b2b)...Toronto je na 97.8 a Denver na 92.9 nakon tri utakmice i back to back s GSW gdje nam je falio i Barton...Morris sasvim zadovoljavajuce mijenja Murray-a, siguran u sebe nema izgubljenih lopti bzvznih tako da nije zurba da se Thomas ubacuje...E MPJ bi nam dobro dosao al mozda je i bolje ovako da vidimo sta imamo u Hernangomezu za buducnost..
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Nov 08 2018, 15:06
Necemo mi biti ozbiljan konkurent za titulu dok nam je Jokic lider ekipe. Osim ako se nesto bas ne promeni. Ne mozes ti za celu utakmicu da imas jedan sut iz igre a kao glavni si igrac, a u 4 utakmice ukupno 18 suteva. Ne kazem da treba da se ispucava ali brate toliko prilika imas i da sutnes za 3 i da igras jedan jedan a ti samo stojis na high post/elbow i dodajes lopte. Deluje mi iskreno kao da nema tu bolesnu zelju za pobedom, sav je tako blentav nekako i sve mu ravno, ne mozes takav biti lider. Bas sam nekoliko puta primetio da kad ga god pitaju, sto u nasim medijima sto u stranim, o tome kako je on lider on uvek to nekako izbegava sa nekim odgovorima mi smo tim ovo ono. Jebi ga brate ako hoces max deal mora i da preuzmes na sebe tu odgovornost, da budes alfa. A bojim se da je on jednostavno takav i da tu nema promene a samim tim nece biti ni ozbiljnih rezultata dok god se ne resi ko je glavni i ko resava i ko preuzima stvari na sebe kad treba.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Nov 08 2018, 19:39
Vestbruk npr ima bolesnu želju za pobedom pa je najgori lider koji je ikada zaigrao poluprofesionalno ili profesionalno košarku.

Ali na stranu to, razumem šta govoriš. Donekle. Igrač koji dobije maksimalan ugovor ne može da šutne jednom na koš tokom utakmice. Za jednu utakmicu je imao opravdanje sa 16 asistencija, za ostale dve nije. Previše je pasivan, samo što je ovakve momente imao u svakoj sezoni i na kraju uvek rastao i napredovao i poenterski i dodavački.  I onda na primer završio prošlu sezonu sa 35 poena u najbitnijem meču sezone kada su ostale "mudonje" Denvera nestale sa terena. Polako, počeo je sezonu jako dobro, sada mu je nešto ušlo u glavu ovih par utakmica, znamo da nije čist, ali mu ostaje još 70 utakmica samo u regularnoj sezoni do kraja. Aktiviraće se on.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Nov 08 2018, 22:46
Ma znam, zato sam i rekao da ne mislim da se ispucava ko nezdrav al se aktivirati mora. Kad si vec Vestbruka spomenuo, bukvalno su on i Vestbruk totalne supronosti i idealno bi bilo da budes negde izmedju, znaci ne silis svaki sut al odredjen broj suteva moras imati po mecu ako si glavni. Bukvalno svaki mec koji sam gledao ja sam video duplo veci broj prilika za sut nego sto je puta sutnuo, i za 3 i za igru 1 na 1 pod kosem. Krivo mi sto konacno kao tim igramo dobru odbranu i onda nam problem postane napad Very Happy
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Dec 10 2018, 18:19
https://twitter.com/nuggets/status/1072164061922582528?s=19
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Sat Dec 15 2018, 09:58
Westbrook picketina, trebo ga je Jokic spucati odma nogom u usta.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Dec 17 2018, 13:34
3 zadnje utakmice 3 pobjede protiv MEM, OKC, TOR...Ni jedna ekipa nije presla 100 poena  kafa
Sponsored content

Denver Nuggets - Page 19 Empty Re: Denver Nuggets

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum