NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denver Nuggets

+23
Legolas
Jaz
4evaStK
SN10
Zola
Liverpool FC
gambino
SrbijaDoTokija
Komsija
Nele
Jumpman
Mr. Striko
Mr.Big Shot
West
Michael Jordan 23
LeBron
Yoker87
jocamelo7
Vuk91
DW3
-the lood-
Sky
what
27 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Apr 02 2018, 09:08
Kakav preokret Respekt!
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Apr 02 2018, 09:35
Samo da Malone pocne Hernangomeza vise koristiti, fin je to core s njim, Harrisom, Murrayom i Jokicem, moze i Lyles na 4 i eto ti petorke, samo trenera promijeniti pod hitnooo! Murray dogodine ~20ppg ide kako je krenuo...Ako se dobro sjecam ismijavan je na pocetku zbog suta za 3 slabog skroz, ispod 20ak %, sad je to na 38.5%
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Mon Apr 02 2018, 15:59
TAKO JE, iskaraj ovaj Milvoki napucani, ekspouz jos jedne FEJK jake ekipe, poz, bravo Nageci  Respekt! Respekt!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 06 2018, 10:22
Prskaj i Minesotu !
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 06 2018, 13:37
Nisam ocekivao ovo, pogotovo sto se Harris povredio. Opet su sanse male kad se pogleda raspored ali bar je sve u nasim rukama.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Sat Apr 07 2018, 20:23
Gledao sam protiv Minesote. Dobra utakmica bila bas. Kada je Beli dao onu trojku, ocekivao sam da ce Minesota da pobedi ali bez Taunsa na kraju nisu mogli da se pohvataju. 
Jokic dosta los u napadu celo vece ali na kraju onaj doktorski tip-in. Devin Haris iz cista mira 20 poena. Very Happy 

Dodatno se zakuvalo na zapadu sad, denver se ozbiljno ukljucio. Ja se nadam da ce Pelikansi ispasti a da ce Denver, Minesota i Oklahoma uci.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Sun Apr 08 2018, 11:00
dividi dividi !
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Apr 12 2018, 14:52
nisam gledao utakmicu pa moram da pitam, zasto je Wilson Chandler igrao 48 minuta ?
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Apr 12 2018, 17:03
Upravo to je dokaz sta nama fali i to se sinoc i videlo. Mi smo jednu zvezdu na poziciji SF daleko od ozbiljne ekipe (recimo Leonard). Treba nam neko ko ce da uzme loptu na kraju i da resava a ne da Jokic mora to da radi. I inace ne volim da spominjem sudije al ono sinoc je uzas bio, nijedno bacanje nismo sutnuli za celu cetvrtu cetvrtinu i produzetak a ocigledno je bilo bar 4,5 faulova na sutu. Al opet kazem, sami smo krivi za ovo zbog poraza protiv ekipa koje smo morali da dobijemo, na kraju nas je to i kostalo.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Apr 12 2018, 18:43
Jokara odigrao najbolju utakmicu sezone u najbitnijoj. Prijatno me iznenadio kako ih je plodio i drzao i igri u trecoj cetvrtini. Verovatno sam subjektivan , ali realno, na kraju se previse tolerisalo Gibsonu. U sustini od pocetka se videlo da ce svaka sumnjiva odluka da ide na stranu Minesote. Ali ono, najveci problem su nepostojeci Milsap, pre svega Cendler, Marej koji je dosao na utakmicu tek na kraju, Barton koji je nestao u drugom poluvremenu i Heris koji nista nije uradio.... Usrali se svi osim Jokica.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Apr 12 2018, 20:19
Pustali su Gibsonu svasta,3-4 faula minimum nisu svirana.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Apr 12 2018, 23:56
Kakva crna Minesota jebem ti zivot, preveliki TOWNS WIGINS DZIMI BATLER, idi bezi bre jedan posed od ispadanja iz plejofa, sramota da se ovakva jedna ekipa tako usunja u plejof.
Svaka cast Denveru za sve velik je ovo uspeh i tek ce to biti jaka ekipa kad dodje normalan trener, na kraju mi je zao sto smo vas dobili i pokvarili vam ucesce u plejofu, ali one tekme protiv Memfisa na primer nisu smele da se ispuste. 
Jos jednom kazem svaka cast za sve i GLAVA GORE.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 13 2018, 20:22
Denver Nuggets president Tim Connelly confirmed that Malone will return to coach the team in 2018-19, according to The Denver Post's Gina Mizell.





Facepalm Facepalm
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 13 2018, 20:35
Jbg, pobednicki mentalitet se propagira odozgo, ne odozdo.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 13 2018, 21:50
Facepalm Facepalm Facepalm
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Apr 13 2018, 23:23
Jel stvarno mislite da bi ova ekipa na ovako jakom Zapadu trebala da ima više od 46 pobeda? Nisam ni ja ljubitelj Melouna, ali ono, priča se kao da je dno dna. Ima tu propusta oko vođenja utakmice i same rotacije, ali čovek je došao do 46 pobeda sa ekipom gde glavni igrači imaju 21, 22, 23 godine ... ko to još ima, osim File? Izvisili su i prošle godine za Plej-of, i opet za utakmicu, dve, a ove godine su napredovali, i tek će da napreduju i rastu. Izbunario je 41. pika na draftu da mu bude glavni igrač, dao Herisu opasnu minutažu koji je pre njega bio igrač za razvojnu ligu i dao plejmejkersku palicu klincu. Milsap više od pola sezone povređen, klupa užasna, sa koje ulaze istrošeni Heris, Tori Kreg (anonimus totalni), Trej Lajls koji u Juti nije bio nikakav faktor. I još u startnoj ima jednodimenzionalnog Čendlera koji nikad nije igrao pobedničku košarku. Nije kao da mu je omogućen ne znam ni ja kakav roster, glavni igrači su postajali glavni najviše jer im je on davao minutažu i ulogu. 

Ne znam, sigurno da ima mnogo boljih trenera u ligi, ali navikavaju se jedni na druge, ja sad ne bih menjao ništa. Samo da nađu načina da potpišu svu trojicu (Marej, Heris, Jokić) dugoročno kada dođu na naplatu i da popune roster kvalitetnim i iskusnim igračima zadatka, i biće kroz par godina u vrhu zapada garant.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Sat Apr 14 2018, 11:03
Pa pogledaj samo poslednji napad u regularnom delu utakmice sa Minesotom i bice ti jasno zasto ga pljuvamo. Za 4 sekunde bi Stivens ili Snajder napravili takvu akciju da ti se zavrti u glavi, a ovaj nacrta izolaciju za Jokaru koji ne moze da dise vise. Sto kaze Simons na podcastu, u jednom trenutku ce Mareju da pukne ona stvar i krenuce da se lome ko ce da uzima te poslednje suteve.

Da ne pricamo o tome kako prica o svojim glavnim igracima pred novinarima. Al jbg, Denveru kao fransizi je aspiracija da udju u plej-of, nista vise.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Thu Jun 07 2018, 14:44
https://www.cbssports.com/nba/news/look-denver-nuggets-unveil-revamped-uniforms-with-new-logos-and-color-scheme/
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jun 22 2018, 13:08
Napokon dva niska krila u ekipi od kojih mozes nesto i ocekivati...
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jun 22 2018, 19:30
Iskreno nisam mnogo pratio igrace iz ove klase, ni draft uopste ali mi se svidja nas prvi pik. Ne zato sto znam kvalitete igraca nego zato sto sam video da je projektovan da bude draftovan mnogo ranije ali je zbog povrede pao. Kad si vec bukvalno na sredini drafta onda je najbolje da draftujes tako nekog igraca gde bukvalno nemas sta da izgubis. Daj Boze da decko bude zdrav pa cemo da vidimo...
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Wed Jun 27 2018, 02:05
Jokara potpisao maximalni, boli ga patka sad ima love za burek i kocu do kraja zivota  Cool
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jul 13 2018, 11:11
Doveli IT-a za vet min, jos jedan low risk high reward potez. Faried konacno trade-ovan zajedno sa Arthurom u Netse, nadam se da ce konacno malo zaigrati Kenet uvek mi bio gotivan igrac. 

Fun fact: Gary Harris is now the longest tenured Denver Nugget, who was acquired on draft night in 2014. 
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jul 13 2018, 11:32
Meni nije toliko low risk high reward jer ne znam šta planira Meloun tačno planira sa njim, te da li će Ajzea prihvatiti ulogu koju bi trebao da ima - džoker sa klupe. Ako to ne prođe dobro, rušiće se hemija. U tom smislu mi nije low risk. Sa druge strane, Denver izlaskom Jokića, Mareja i donekle Bartona nema mnogo poena u rukama, što znači da im je poenter sa klupe svakako trebao. A realno, za takav ugovor teško da su mogli dovesti zvučnije ime.

Više mi se sviđa ovaj njihov trejd gde su se oslobodili 2 beskorisna igrača, odnosno 2 užasna ugovora, Farida i Artura. Cena je pik prve runde (doduše zaštićeni 1-12), što im je sasvim dobar posao.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jul 13 2018, 12:39
Ja bas mislim da nema scenarija u kojem on nije low risk high reward Very Happy Godinu dana 2 miliona ugovor za coveka koji je, nema ni dve cele godine, bio u prici za MVP-a lige. Znam sve sta se desavalo od tad i znam da ce odbrana da trpi sigurno ali ne brinem se za neku ulogu i hemiju. Mislim da je i on sam svestan uloge u ekipi koju ima jer ne bi potpisao za te pare jednogodisnji "prove-it" ugovor. Plus nije ni mator on sad nesto, ako ga posluzi zdravlje moze da ima jos 2,3 dobre sezone u ligi i ako sredi glavu sad naravno. Sve je do njega, ja sam iskreno zadovoljan.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Fri Jul 13 2018, 13:10
Ma kakvi, ako bude sta kenjo samo mu dati otkaz, ustedilo se tradeom Farieda, Arthura i Chandlera da se ne mora trpiti on na 2 miliona ako ne bude igrao kako se bude trazilo od njega i unosio probleme u ekipu..A vjerujem i da smo dobili fin TPE, pa ako se on otjera lako se moze uraditi trade za nekog backup PG-a, iako bi ja vise volio da se covjek pokaze, bar da igra kako je igrao u Lakersima, da gura drugu petorku i pomogne im kad nema Jokica
Sponsored content

Denver Nuggets - Page 18 Empty Re: Denver Nuggets

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum