NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlanta Hawks

+18
Yoker87
Legolas
Jaz
4evaStK
jocamelo7
gambino
West
Strax
Jumpman
sinisa123
Lawson
Fuckam
dr Hofmann
Mr. Striko
LeBron
Sky
Vuk91
Kevin Durant
22 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Oct 25 2015, 10:44
Voleo bih da opet odigraju onako dobru sezonu kao prethodne godine. Bili su ideal timske igre dok se nisu onako raspali u finalu istoka. Ja i dan danas ne znam sta se desilo. Da li su se jednostavno izduvali ili je bilo i nekih vecih problema?
Izgubili su Kerola i ne znam da li imaju igraca koji moze da nadoknadi njegov ucinak. Nemojte me shvatiti pogresno, ja ne mislim da je on neka ekstra klasa. Imao je srecu da igra u ekipi koja moze da maksimalno iskoristi njegove prednosti i da sakrije njegove mane. Igrao je u ekipi koja je imala najvise asistencija u ligi i njegovih oko 90% poena je doslo posle asistencija. A sada je otisao u Toronto, ekipu koja je imala treci najlosiji broj asistencija u ligi. Ne znam koliko ce on uspeti da se snadje kada bude imao puno izolacija.
Ali razumem i to sto su ga pustili. Birali su da li ce dati pare njemu ili Milsapu. I ja bih se odlucio za Milsapa. Ipak ne rastu na grani takvi krilni centri.
Sada ce Skot(ako ne zavrsi u zatvoru), Sefolosa, Bejzmor i Hardavej morati da nose veliki teret. Da li ce moci da ga iznesu? Veliko je pitanje i moze se lako desiti da imaju veliku rupu na boku a to ce im smanjiti odbrambene ucinke dosta.
Okosnica tima je kao i prosle godine Horford-Milsap-Korver-Tig. Momci su zaista kidali prosle godine i nemam razloga da ocekujem slabije igre. Samo da ih ostatak ekipe, predvodjen Sroderom(od koga ocekujem napredak) isprati i opet ce se boriti za vrh istoka sa Kavsima, Bulsima i Majamijem.
Badenholzer je jedan od boljih trenera ui ligi i moze mu se samo cestitati na postavljanju onakvog sistema. Sada ima iskustvo dubokog ulaska u plejof i nailazenja na LeBrona i mislim da ima dosta ideja kako da izbegne onakav pad.
Samo da ih zdravlje posluzi i imace opet dobru sezonu. Vise se ne mogu smatrati prosecnom ekipom koja ce sigurno da ispadne u polufinalu istoka i to je meni najveca draz ovog sistema koji furaju.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Atlanta Hawks - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Oct 25 2015, 19:08
Atlanta Hawks - Page 5 Atlanta_Roster
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Atlanta Hawks - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks

Fri Nov 06 2015, 00:02
Atlanta lepo startovala (5-1) i cini se da imaju fin tim, zanimljiva su ekipa i malo sam ih pratio od pocetka: Schroder ocekivano uzima velik broj suteva i mislim da vec posle 6 utakmica ima prosek suta iz igre oko 40. Naravno velik broj tih suteva je nerezonski i mislim da to i moze biti potencijalni problem za Atlantu u kasnijem delu sezone ako ostali ne budu napadacki raspolozeni, pa ovaj bude primoran jos vise suteva da uzima. (kao Harden u Hjustonu)..
Odbrana je ok, tu je Selfolosha da odigra dobru odbranu kad udje sa klupe. Sve u svemu dobar start, ali zbog nesto slabije klupe mislim da u nije realno ocekivati mnogo vise od polufinala konferencije od Hawksa ove sezone.
Sponsored content

Atlanta Hawks - Page 5 Empty Re: Atlanta Hawks

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum