NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlanta Hawks

+18
Yoker87
Legolas
Jaz
4evaStK
jocamelo7
gambino
West
Strax
Jumpman
sinisa123
Lawson
Fuckam
dr Hofmann
Mr. Striko
LeBron
Sky
Vuk91
Kevin Durant
22 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Atlanta Hawks Empty Atlanta Hawks

Thu Nov 01 2012, 23:32
Atlanta Hawks Atlanta
Atlanta Hawks StatsAtlanta Hawks ScheduleAtlanta Hawks Roster
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Nov 04 2012, 13:25
ajde da otvorim temu. večeras protiv oklahome moramo da se vadimo, što će biti jako teško.
Kevin Durant
Kevin Durant
Posts : 407
Age : 34
Location : Pristina
San Antonio Spurs

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sat Dec 01 2012, 20:11
Hawks sent John Jenkins, Mike Scott to D-League

Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sat Dec 01 2012, 20:13
Iskreno nikada neće biti ništa od njih. Nitko ih u ligi ne jebe ni 5% . Ja nisam ni znao da imaju takav rekord i da su imali taj run od 5-6 pobjeda. Nekako su skroz neprepoznatljivi.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sat Dec 15 2012, 20:49
Bome, prilično su me iznenadili. Nisam očekivao da će biti ovako dobri. Obrana sjajna, ako se ne varam među vodećima su po ukradenim loptama. Ono što iznenađuje je to da su vrlo loši po pitanja napadačkih skokova. Kada imaš Horforda i Smitha pod košem, u toj kategoriji bi trebao biti minimalno među top 10. Teague je podigao razinu igre, i pokazuje kako bi trebao biti sasvim dobar PG tokom karijere. Iako sam sumnjao u njih na početku sezone, pokazali su kako nema zezanja s njima.
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Fri Jan 04 2013, 00:00
ja kad sam pred početak sezone pisao da će biti odmah iza majamija (mislio sam da će se niksi raspasti), i da će da se bore za drugo, eventualno treće mjesto, ovde su htjeli da me razapnu Atlanta Hawks 343727

realno, liga je iz godine i godinu slabija, a atlanta ima sasvim solidnu ekipu popunjenu na svim pozicijama. posebno, kako si ti napisao horford i smit ispod koša svi su koncentrisani na njih pa se ne vidi u statistici, zato su šuteri stalno otvoreni i kažnjavaju.to je ogromna prednost u startu, posebno u ligi gdje više nema visokih igrača.

i sad kad dodaš korvera, moroua i dženkinsa koju u karijeri pucaju trojke preko 40%, plus tig i lu vilijams koji lako probijaju-dobiješ jednu od talentovanijih ofanzivnih ekipa u ligi.

ja mislim da ove godine, ako se raspored poklopi, mogu do finala istoka.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Fri Jan 04 2013, 11:17
Ispadaju u prvom kolu plejofa. Ili drugom, standardno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Thu Feb 21 2013, 04:34
Atlanta Hawks Jok

The author of this message was banned from the forum - See the message

sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 20:43
ja se upravo uključujem. hvala što si me podsjetio. inače ovih dana uglavnom pratim koledž košarku.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 20:48
Fuckam wrote:Bucks vs Hawks, 24-24 je na kraju prve četvrtine. Josh Smith standarno previše forsira trojke tj. teške šuteve. Jel gleda tko ovu tekmu ( znam da ne gleda nitko, no eto tak pitam)


Naravno da ne gleda niko. Ovde svi prate NBA preko recapa i mixeva.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 21:05
gledam ja i razmisljam o Harrisu...koji je razlog da jedan takav igrac podje dolje...meni on nije nista losiji od D Willa bio...i trt. Licno ga mnogo gotivim.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 21:06
Fuckam wrote:
Nemanja LeBron wrote:
Fuckam wrote:Bucks vs Hawks, 24-24 je na kraju prve četvrtine. Josh Smith standarno previše forsira trojke tj. teške šuteve. Jel gleda tko ovu tekmu ( znam da ne gleda nitko, no eto tak pitam)


Naravno da ne gleda niko. Ovde svi prate NBA preko recapa i mixeva.
Moje isprike ipak ima ovdje i par Bandwagon fanova koji kad je prikladan termin pogledaju pokoju utakmicu.

Da mi je znati koji li je tebi k***c da se tako samo pojavis i pocnes da vredjas sve zive... Ako ti smeta forum, idi. Okani se nas neznalica i vagona. Napravi svoj forum pa tamo vodi rasprave sam sa svojim kosarkaskim genijem.

LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 21:09
Mr. Striko wrote:gledam ja i razmisljam o Harrisu...koji je razlog da jedan takav igrac podje dolje...meni on nije nista losiji od D Willa bio...i trt. Licno ga mnogo gotivim.

Da bre. Cini mi se da je on dosta mlad krenuo da stagnira. Ocekivao sam da ce biti igracina od njega ali nista...
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 21:18
Nemanja LeBron wrote:
Mr. Striko wrote:gledam ja i razmisljam o Harrisu...koji je razlog da jedan takav igrac podje dolje...meni on nije nista losiji od D Willa bio...i trt. Licno ga mnogo gotivim.

Da bre. Cini mi se da je on dosta mlad krenuo da stagnira. Ocekivao sam da ce biti igracina od njega ali nista...
Bio je All Star igrac i drzao Netse onih godina kad smo najgori bili i vjerovatno ima neka fora s njim sto se bas javno ne govori ili ja nisam u toku. Prve prave sezone kod nas je davao preko 20 poena i 7 asistencija... ubijao je te godine sa karterom ali cini mi se ni Po nisu izborili...i onda je sve krenulo niz brdo.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 22:17
Bucksi nisu mogli jadniju zavrsnicu da odigraju.
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 22:18
Mr. Striko wrote:
Nemanja LeBron wrote:
Mr. Striko wrote:gledam ja i razmisljam o Harrisu...koji je razlog da jedan takav igrac podje dolje...meni on nije nista losiji od D Willa bio...i trt. Licno ga mnogo gotivim.

Da bre. Cini mi se da je on dosta mlad krenuo da stagnira. Ocekivao sam da ce biti igracina od njega ali nista...
Bio je All Star igrac i drzao Netse onih godina kad smo najgori bili i vjerovatno ima neka fora s njim sto se bas javno ne govori ili ja nisam u toku. Prve prave sezone kod nas je davao preko 20 poena i 7 asistencija... ubijao je te godine sa karterom ali cini mi se ni Po nisu izborili...i onda je sve krenulo niz brdo.

jako bitna pobjeda za hawkse. ovo je harisu posljednja godina ugovora, lou vilijams je povrijeđen, pa ima dosta veću minutažu... a i zdrav je napokon.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 23:00
Fuckam wrote:
sinisa123 wrote:
Mr. Striko wrote:
Nemanja LeBron wrote:
Mr. Striko wrote:gledam ja i razmisljam o Harrisu...koji je razlog da jedan takav igrac podje dolje...meni on nije nista losiji od D Willa bio...i trt. Licno ga mnogo gotivim.

Da bre. Cini mi se da je on dosta mlad krenuo da stagnira. Ocekivao sam da ce biti igracina od njega ali nista...
Bio je All Star igrac i drzao Netse onih godina kad smo najgori bili i vjerovatno ima neka fora s njim sto se bas javno ne govori ili ja nisam u toku. Prve prave sezone kod nas je davao preko 20 poena i 7 asistencija... ubijao je te godine sa karterom ali cini mi se ni Po nisu izborili...i onda je sve krenulo niz brdo.

jako bitna pobjeda za hawkse. ovo je harisu posljednja godina ugovora, lou vilijams je povrijeđen, pa ima dosta veću minutažu... a i zdrav je napokon.
Zašto je to bitna pobijeda za Hawkse? Mislim ono oni se bore za taj home court u play-offu, koji im opet nece ništa pomoći pošto nemaju talenta za proći prvu rundu ( možda da je Lou zdrav bi imali šanse, no ovako skoro pa ne moguće) Ferry napravio odličan posao preko ljeta, no ja se bojim da će ovo ljeto zaribati jer niti Dwight ili CP3 nece doći u Atlantu, on će imati previše para na capu i imam osječaj da će dati hrpu miliona nekim role playerima. Toplo se nadam da neće potpisati Smitha jer bilo bi vrijeme da se ova momčad okrene prema Horvordu i Teague koji ipak još mogu napredovati, a ne kao Smith koji je dostigao svoj vrhunac.

Što se tiče Harrisa on je meni bio uvijek prosječan play znači ono imao je solidan šut, obranu i ulaz , ali nikad više od toga. "spašavala" ga je ta fantastičana brzina, koju kako sada izgleda ju je izgubio zbog ozljeda i sada je postao odličan role player. Nebih se njega Dallas tako lako odrekao da je imao potencijal za nešto više..
druze ti se sprdas malo s nama a? Nije imao bez "šut, obranu i ulaz , ali nikad više od toga. "spašavala" ga je ta fantastičana brzina"...covjek je bio mina...i nisu ga se odrekli nego su ga trejdovali u ogromnom trejdu za Kidda, a potom ovi za D Willa...sto dovoljno govori o njegovom kvalitetu.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Sun Mar 24 2013, 23:26
Kad pomislis na lika,padne ti na pamet neispunjeni potencijal.

The author of this message was banned from the forum - See the message

sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Mon Mar 25 2013, 00:51
slažem se sa ovim gore što si napisao. bitno je za samopuzdanje ekipe jer su jako nestalni; ne mogu da vežu dvije pobjede u nizu, ja bih volio da budu što bolje plasirani za play off,a na istoku će do kraja sve biti otvoreno i bukvalno svaka utakmica je bitna.

za sledeću sezonu naravno da nema ništa od hauarda i pola, ali se sa toliko para pod salarijem može napraviti sasvim solidna ekipa (pogledaj denver ove sezone). ja bih pustio josha, potpisao al džefersona iz jute i kao bekap jj hiksona iz portlanda.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Atlanta Hawks Empty Re: Atlanta Hawks

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum