NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Precenjeni igraci u NBA?

+59
Zola
Mr. Striko
Vuk91
Strax
jocamelo7
Jumpman
Corleone
dr Hofmann
4evaStK
Krecko
LucasCP3
prza
wall#2
wlattkouzd
LeonDeb
Loqo
Knofler
Legolas
BorisJovanovic
Jocinetu
MiloJJica
PETROforever
Lebron#6
Bradley
Mrakar
Lakers Rulz
Kevin Durant
LeBron
Sky
Insanity
ljebac
Montenegro
nesogalic
johnny24
Iggy9-13
kolly 8
Ћира
IzzyGnR
wlacky
MaksPejn
airvucko
Balzak
Lawson
O-Magic
wanta23
Flash
-the lood-
stefan23
West
ferrari1
Vuk
MJ23
Steve_Nash
kb8
Che
SN10
Alexmaxim
Kole
Mr.Big Shot
63 posters
Go down
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Sun Mar 25 2012, 21:45
Mrakar@

Imao bi možda par poena manje, ali bi i dalje hvatao po 10-15 skokova po utakmici.

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Sun Mar 25 2012, 23:17
Mejo je talenat, ali je sprdac, dok je Gej radilica
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Sun Mar 25 2012, 23:20
Sječam se kad je Gay iz rookie sezone gdje je zabijao po 10-ak poena u svojoj sophorme sezoni podigao broj poena na 20 Respekt!

The author of this message was banned from the forum - See the message

Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Sun Mar 25 2012, 23:34
Postizao bi i u torontu da su mu davali da uzima po 35 šuteva svaku utakmicu :S

The author of this message was banned from the forum - See the message

dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Mon Mar 26 2012, 02:26
SN13 wrote:
Zakljucak je da ima puno dobrih PF ova u ligi i da je to trenutno najpokrivenija pozicija sto se tice kvaliteta

PG prvo...pa onda PF...

dobrih plejeva na bacanje ima
Ma okle covjece Laughing
LucasCP3
LucasCP3
Posts : 8
Age : 25
Location : cacak
Los Angeles Clippers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Apr 24 2012, 20:58
Rubio nikako nije precenjen.Razumem da si ovu poruku napisao mnogo ranije,ali svi smo videli da je raspalu Minesotu zajedno sa Lavom vodio mozda i do play-off-a...ko zna Smile
Krecko
Krecko
Posts : 54
Age : 44
Location : Srem
Dallas Mavericks

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Mon Sep 24 2012, 22:33
Kevin Love
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 21:07
Knofler wrote:Najmanje je dobrih centara.Jedino bi Kazins mogao od mladjih da postane top klasa
Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 204293

Centri su izumrla vrsta i nema nikakve šanse da se njihova era više ikad vrati, nažalost, jer nitko više ni ne stvara centre niti se uče osnovne vještine centra i tehnike ispod koša u najmlađim danima igrača kada ga se stvara.

Ovo sto imamo danas ostalo od njih tipa Howard ili Bynum, ma njih dvoje ne stanu na istu stranicu sa Hakeeom ili Ewingom, a da Shaqa ne spominjem...

Da danas Hakeem, Ewing ili Shaq deru u njihovom prime time, Dwight i Bynum bi bili dva Longleya.

Zasto je to tako danas? Pa ... u jednu ruku nastala je evolucija a u drugu dogodila se negativna verzija evolucije kosarke na toj poziciji...

Odgovorni krivci za takvo sto, uvjetno rečeno krivci (jer su legende) su velike zvijezde 80ih i 90ih tipa Charles Barkley itd... Koji su ustvari pokazali mlađima da i igrac sa takvom masom može pretrčati komodno teren kao playmaker i zabiti, evo primjerice i Kevin Garnett ... Smatram da su igraci tipa Garnetta i Gasola, a poslije tu jos dolazi i Nowitzki kao ekstrema, unistili poziciju pravog centra.

Danas se jednostavno više ne smatra potrebnim imati vrhunskog centra, bas centra, da bi ti donio naslov, dok je to u 90-ima bilo skoro pa nezamislivo (na stranu Bullsi).

Tako da bi ja rekao da su meni osobno precjenjeni Howard i Bynum danas, ali uvjetno rečeno precjenjeni, jer oni su tamo da rade ono sto se zahtjeva od njih danas, ispunjavaju svoju zadaću, Howard ipak naginje centru 90ih, posebno defenzivno, ali ofenzivno glede tehnike... slabo je to sve, smješno skoro.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 21:38
PETROforever wrote:
Knofler wrote:Najmanje je dobrih centara.Jedino bi Kazins mogao od mladjih da postane top klasa
Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 204293

Centri su izumrla vrsta i nema nikakve šanse da se njihova era više ikad vrati, nažalost, jer nitko više ni ne stvara centre niti se uče osnovne vještine centra i tehnike ispod koša u najmlađim danima igrača kada ga se stvara.

Ovo sto imamo danas ostalo od njih tipa Howard ili Bynum, ma njih dvoje ne stanu na istu stranicu sa Hakeeom ili Ewingom, a da Shaqa ne spominjem...

Da danas Hakeem, Ewing ili Shaq deru u njihovom prime time, Dwight i Bynum bi bili dva Longleya.

Zasto je to tako danas? Pa ... u jednu ruku nastala je evolucija a u drugu dogodila se negativna verzija evolucije kosarke na toj poziciji...

Odgovorni krivci za takvo sto, uvjetno rečeno krivci (jer su legende) su velike zvijezde 80ih i 90ih tipa Charles Barkley itd... Koji su ustvari pokazali mlađima da i igrac sa takvom masom može pretrčati komodno teren kao playmaker i zabiti, evo primjerice i Kevin Garnett ... Smatram da su igraci tipa Garnetta i Gasola, a poslije tu jos dolazi i Nowitzki kao ekstrema, unistili poziciju pravog centra.

Danas se jednostavno više ne smatra potrebnim imati vrhunskog centra, bas centra, da bi ti donio naslov, dok je to u 90-ima bilo skoro pa nezamislivo (na stranu Bullsi).

Tako da bi ja rekao da su meni osobno precjenjeni Howard i Bynum danas, ali uvjetno rečeno precjenjeni, jer oni su tamo da rade ono sto se zahtjeva od njih danas, ispunjavaju svoju zadaću, Howard ipak naginje centru 90ih, posebno defenzivno, ali ofenzivno glede tehnike... slabo je to sve, smješno skoro.

Mislim da bas i nije tako.Jednostavno konkurencija je oslabila ali to je samo period takav. U jednoj NBA dje su fizicke predispozicije izuzetno bitne doci ce opet vrijeme sa ogromnim jakim i teskim centrima.
Kada bi se vratili 10tak godina u nazad naisli bi na situaciju dje svaki tim ima jednog dobrog i jednog centra kao sto je danas Jordan.Bilo je tu i na silu forsiranja...nesto kao, cim se nadje neki visoki igrac po svjetu dovedu ga da se isproba i u NBA.
Na kraju krajeva jedan Bogut,Mark Gasol,Al Jefferson,Coussins,Lopez ...sve su to igraci sa solidnom ledjnom i uopste tehnikom u napadu, a mnogi od njih i u odbrani imaju odlicne kvalitete.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 22:14
PETROforever wrote:
Odgovorni krivci za takvo sto, uvjetno rečeno krivci (jer su legende) su velike zvijezde 80ih i 90ih tipa Charles Barkley itd... Koji su ustvari pokazali mlađima da i igrac sa takvom masom može pretrčati komodno teren kao playmaker i zabiti, evo primjerice i Kevin Garnett ... Smatram da su igraci tipa Garnetta i Gasola, a poslije tu jos dolazi i Nowitzki kao ekstrema, unistili poziciju pravog centra.

Upade mi ovo malo u oko, ako sam te razumeo kako mislim da jesam. Kako misliš, uništili poziciju pravog centra? Pa oni su sa svojom konstitucijom, građom i karakteristikama čiste četvorke. Novicki zbog šuta sa distance, a Garnet i Gasol ponajviše zbog nedostatka mase i takođe dosta dobrog šuta van reketa . Jedina povezanost između njih i centara je ta 210+ visina. A i tu su nas razuverili igrači tipa Medžik kao plej (208cm), Rodman i Barkli kao PF-ovi i slično.

PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:11
Strax wrote:
Upade mi ovo malo u oko, ako sam te razumeo kako mislim da jesam. Kako misliš, uništili poziciju pravog centra? Pa oni su sa svojom konstitucijom, građom i karakteristikama čiste četvorke. Novicki zbog šuta sa distance, a Garnet i Gasol ponajviše zbog nedostatka mase i takođe dosta dobrog šuta van reketa . Jedina povezanost između njih i centara je ta 210+ visina. A i tu su nas razuverili igrači tipa Medžik kao plej (208cm), Rodman i Barkli kao PF-ovi i slično.


Istina, oni su bili to sto su bili na svojoj poziciji, ali htjedoh reći da su uvjetovali svojim nacinom igre na toj poziciji da utječu na one koji ih gledaju da pomisle: "hey, zasto ne bi i ja tako to mogao igrati sa ovom visinom, masom"...

Dobro Magic je jedinstven, unikatan, iskreno poslije njega se i nije pojavio nitko takav, te visine da igra onako maestralno na svojoj poziciji, mislim, mozemo mi traziti neke paralele danas sa LeBronom ali nije to to, niti LeBron igra na toj poziciji, ok, može čovjek igrati savršenog razigravača sa onakvim tijelom, i svaka mu cast, ali Magic je magic.

Ali ono sto sam rekao za Barkleya koji je sve to (po meni) nekako pokrenuo, mada on nikad nije bio centar, ali upravo se o tome i radi...

A poslije dolaze tipovi poput Garnetta i Gasola itd... koji prvo zapocinju kao krila (u vremenima dok su pravi centri vladali) a onda se transformiraju pa prakticki u pojam danasnjeg centra, koliko smo puta vidjeli da Garnett ustvari igra centra? Pa to je žalosno, da je ta pozicija dosla na takve razine da je može upotpunit Garnett ili Gasol sa svojim žanrom koji meni nikada neće biti centarski, možda sam ja "old fashion" ili sta li, ali za mene se zna sto je pravi centar i kako mora izgledat, a takvih vise nema, osim eto Howard donekle i Bynum, a znas zasto Bynum je danas jedan od tobože boljih centara? Jer i nema vise nikoga da mu tu proturiječi.

Dobro, košarka je danas otisla u nekom drugom smjeru, sve se mjenja pa tako i sport, ali smatram da ova promjena koja se desila na toj poziciji nije dobra, a te priče da ce se pravi centri vratiti ponovno i ovladati ligom, smatram to skoro pa nemogućom misijom.

Ispada da ja ovo sve gledam totalno crno, ne, već nostalgično, danas je to kako jest, danas košarkaskom timu, tj. svijetu, nije "potreban centar" 90ih, tj. oni to misle da nije, jer jednostavno više nema nikog tko bi ih izazvao da drukcije pomisle od toga, proslost ne mozes vratiti pa tako ni vrhunske centre, nego cemo svi lijepo danas gledati "žgoljavce" (a 80% danasnjih "centara" su bas to, zgoljavci za one iz 90ih, a da ne pricam o centarskoj tehnici) na poziciji centra i pravit cemo se da su to "centri", moš si misliti...

Jedan Divac i Rađa iz sredine 90ih (njihov prime time) bi pojeli danas sve tobože "centre" NBA-a, ne bi znali gdje im je glava a gdje rep, a da ne spominjem tadasnju kremu NBA-a centarskih pozicija...

Mislim, mi tu nesto raspravljamo o centrima, kao da su oni jos uvijek realnost, pa dajmo ljudi, lijepo se pomirimo sa cinjenicom da su centri 90ih izumrli i krenimo dalje a ne tu se zavaravati sa jednim Howardom, kad Howard ode, to ce biti samo tocka na i, on je "freak" starog svijeta kosarke koji se eto nasao u novom, zato i dominira toliko i trn je u oku mnogim momcadima, a nije ni pola jačine vrhunskih centara 90ih, sto dovoljno govori.

Ali dobro, toliko od mene Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 757454
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:21
PETROforever wrote:

A poslije dolaze tipovi poput Garnetta i Gasola itd... koji prvo zapocinju kao krila (u vremenima dok su pravi centri vladali) a onda se transformiraju pa prakticki u pojam danasnjeg centra, koliko smo puta vidjeli da Garnett ustvari igra centra? Pa to je žalosno, da je ta pozicija dosla na takve razine da je može upotpunit Garnett ili Gasol sa svojim žanrom koji meni nikada neće biti centarski, možda sam ja "old fashion" ili sta li, ali za mene se zna sto je pravi centar i kako mora izgledat, a takvih vise nema, osim eto Howard donekle i Bynum, a znas zasto Bynum je danas jedan od tobože boljih centara? Jer i nema vise nikoga da mu tu proturiječi.


Znači ipak te nisam bio najbolje razumeo. Mislio sam da ti od takvih poput Garneta, Paua i Novickog očekuješ da igraju centre a da su se oni ipak nekako distancirali van reketa. Zato što je eto, jedan Garnet mogao da svojevremeno podeli 10+ asistencija, da uglavnom igra licem ka košu, monstruozno zakucava u kontrama i slično... ili da jedan Dirk šutira kao bek.
Uostalom, Dirka nisam nikada video da igra centra, Garnet je tokom karijere menjao pozicije tri i četiri, dok je eto, tek prošle sezone bio primoran da u nekim slučajevima igra skroz dole. I to u godinama kada ni nema brzinu za krilo i kada je ipak dobio malo na masi.

A na tu misteriju nedostatka kvalitetnih centara nemam adekvatan odgovor. Mogu da dajem neko svoje mišljenje, ali sam to već uradio ranije, i mrzi me sada ponovo... i i dalje mislim da su na neki način ovde u pitanju "pojedinci". U prevodu, Oladžuvon, Juing i Šek su se slučajno pojavili u tom periodu.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:30
Strax wrote:A na tu misteriju nedostatka kvalitetnih centara nemam adekvatan odgovor. Mogu da dajem neko svoje mišljenje, ali sam to već uradio ranije, i mrzi me sada ponovo... i i dalje mislim da su na neki način ovde u pitanju "pojedinci". U prevodu, Oladžuvon, Juing i Šek su se slučajno pojavili u tom periodu.

I Admiral. A i pre toga smo imali Russella, Wilta, Reeda, Kareema, McHalea, kao sto sad imamo Dwighta. Jako bitno u svemu tome jeste da svaki "glavni" centar svoje ere donosi titule, kao sto bi Dwight trebao sa Lakersima, kad vec nije uspeo sa Orlandom.
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:31
Strax wrote:

Znači ipak te nisam bio najbolje razumeo. Mislio sam da ti od takvih poput Garneta, Paua i Novickog očekuješ da igraju centre a da su se oni ipak nekako distancirali van reketa.

Naravno da ne ocekujem Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 343727 Ja to od njih ne ocekujem niti ocekujem da bi to oni mogli, ja samo kažem da su danas takvi košarkaši doveli do toga da pozicija centra umre, pa mene SMIJEH hvata kad ja vidim ko danas igra centra tobože, a sto je najžalosnije od svega, oni "dobro" igraju na toj poziciji jer igraju protiv istih sebi, stvarno ne bi htio ispasti neki "starkelja" koji žali za 90-ima, ali jednostavno mi se smuči kad vidim tu danasnju poziciju, čak i Howard za kojeg ja kazem da u 90ima ne bi bio ovo sto je danas, mi ga je drago vidjeti jer kad ga vidim, podsjeti me na to razdoblje, kad se znalo ko je centar a ko krilni centar, danas tu skoro pa da vise i nema razlike.

Strax wrote:
Zato što je eto, jedan Garnet mogao da svojevremeno podeli 10+ asistencija, da uglavnom igra licem ka košu, monstruozno zakucava u kontrama i slično... ili da jedan Dirk šutira kao bek.
Uostalom, Dirka nisam nikada video da igra centra, Garnet je tokom karijere menjao pozicije tri i četiri, dok je eto, tek prošle sezone bio primoran da u nekim slučajevima igra skroz dole. I to u godinama kada ni nema brzinu za krilo i kada je ipak dobio malo na masi.

Sve će više košarkaša konstitucije, građe i repertoara Garnetta igrati poziciju centra, danasnja liga se jos jedino "užasava" jednog jedinog pravog centra, Howarda, zato i podjeli po 20-ak koševa svakoj momcadi, ne zato jer je on neka ekstra klasa centarska kao oni 90ih, već sto nema protiv koga igrait, taj lik da ima samo 50% centarske tehnike Hakeema, bi zabijao danas 25-30 koševa po utakmici, sto se tice obrane i skokova tu svaka mu cast.

Strax wrote:
A na tu misteriju nedostatka kvalitetnih centara nemam adekvatan odgovor. Mogu da dajem neko svoje mišljenje, ali sam to već uradio ranije, i mrzi me sada ponovo... i i dalje mislim da su na neki način ovde u pitanju "pojedinci". U prevodu, Oladžuvon, Juing i Šek su se slučajno pojavili u tom periodu.

Još u 90ima je uvijek bilo vrhunskih centara nedovoljno, ali se tada igra bazirala na njima kao jednoj od najvaznijih komponenti, pa su svi htjeli Ewinga, Mourninga, pa i Divca, Shaqa, Hakeema, Robinsona... Ali tada su osim ovih vrhunskih postojali i centri "drugorazredni", ali su postojali, danas nema vrhunskih, a ostatak drugorazrednih (a ni njih vise nema) su tobože "vrhunski centri"; tipa Bynum, ma sta taj lik zna glede centarske tehnike moj Bože, da bi bio kao neka velika zvijezda centarske pozicije, a sacuvaj me Bože, ali dobro, jos je on dobar sta sve vidim na toj poziciji.

A ti centri 90ih nisu dosli slucajno tamo, već kontinutitet nadovezan na 80-e, 70-e, 60-e... Danas toga kontinuiteta vise nema, rekoh, kad ode Howard, pozdravite se da živite u vrijeme kad je igrao pravi pravcati kosarkaski centar NBA-a.

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 757454
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:40
PETROforever wrote:

Naravno da ne ocekujem Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 343727 Ja to od njih ne ocekujem niti ocekujem da bi to oni mogli, ja samo kažem da su danas takvi košarkaši doveli do toga da pozicija centra umre, pa mene SMIJEH hvata kad ja vidim ko danas igra centra tobože, a sto je najžalosnije od svega, oni "dobro" igraju na toj poziciji jer igraju protiv istih sebi, stvarno ne bi htio ispasti neki "starkelja" koji žali za 90-ima, ali jednostavno mi se smuči kad vidim tu danasnju poziciju, čak i Howard za kojeg ja kazem da u 90ima ne bi bio ovo sto je danas, mi ga je drago vidjeti jer kad ga vidim, podsjeti me na to razdoblje, kad se znalo ko je centar a ko krilni centar, danas tu skoro pa da vise i nema razlike.

Slažem se u potpunosti sa ovim.

I da dodam na ceo post: Da je Bajnam bio od starta malo zdraviji i da se Odenu nije sve ono desilo, možda bi se malo drugačija pesma pevala. Ovako je Hauard jedini uspeo da "izvuče" karijeru dominantnog centra. Nažalost.

PS - Dobro, nemojmo baciti ni Šekove košarkaške dane u 21. veku. Do 2007. je on igrao na vrlo zavidnom nivou.
Jao Ming, tu i tamo.

PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:40
Još samo da nesto kazem, jedna od varijabli mogućih koji su unistili centra kakvog smo znali iz 90ih u NBA je uvođenje zone u NBA, gdje je jednostavno bilo tesko zabiti centru, tj. ispunjavati ono sto je radio 1 na 1 dok te zone nije bilo, promjenila se cijela strategija prilaska košu.

Na to su se mogli priviknuti iskaljeni centri 90ih koji su se prebacili u 2000-e, ali nove snage nikako.

Primjerice jedan Hakeem dok je zona bila zabranjena u NBA 90ih, bi prosao svog čuvara kao od šale, i daljnjim napredovanjem prema kosu bi izneredio cijelu obranu, pa bi slijedio ili neobranjiv asist ili koš, zona to donekle onemogućava, pa ono sto Howard radi danas, to sto zabija 20-ak koseva, treba mu ipak skinuti kapu.

Ja bi se složio sa onim sto je rekao jednom Steve Smith, da ako ne možeš čuvati nekoga na svojoj poziciji 1 na 1 da ti onda nije ni mjesto u NBA, prema tome uvođenje Zone u NBA, se meni nije dopadalo jos od prvog dana.


Last edited by PETROforever on Tue Sep 25 2012, 23:46; edited 1 time in total
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:45
Strax wrote:
Slažem se u potpunosti sa ovim.

I da dodam na ceo post: Da je Bajnam bio od starta malo zdraviji i da se Odenu nije sve ono desilo, možda bi se malo drugačija pesma pevala. Ovako je Hauard jedini uspeo da "izvuče" karijeru dominantnog centra. Nažalost.

PS - Dobro, nemojmo baciti ni Šekove košarkaške dane u 21. veku. Do 2007. je on igrao na vrlo zavidnom nivou.
Jao Ming, tu i tamo.


Istina... Shaq je i u 2000-im pokazivao ko je i sto je, dok je mogao Smile
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:54
Zona je donijela dobro NBA kosarci.Ipak nije sve u snazi.Sa zonom su dosle i mnogo bolje takticke ideje.Nema dobrog tima bez dobrog centra, vjerujte mi.
Jedina opcija je, kao sto vidimo da sastvis neki pakleni big trio, pa da probas da nadomjestis taj nedostatak.
PETROforever
PETROforever
Posts : 164
Age : 39
Location : Dalmacija, Croatia
Los Angeles Lakers

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Tue Sep 25 2012, 23:59
nikjov wrote:Zona je donijela dobro NBA kosarci.Ipak nije sve u snazi.Sa zonom su dosle i mnogo bolje takticke ideje.Nema dobrog tima bez dobrog centra, vjerujte mi.
Jedina opcija je, kao sto vidimo da sastvis neki pakleni big trio, pa da probas da nadomjestis taj nedostatak.

To je sve stvar ukusa, ja ne volim zonu Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 343727
Krecko
Krecko
Posts : 54
Age : 44
Location : Srem
Dallas Mavericks

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Wed Sep 26 2012, 01:55
Sta ste gledali TNT ovu emisiju kako nema centara pa sad prepricavate? Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 343727
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Mon Jan 07 2013, 14:23
The NBA's most overrated players(HoopsHype)

1. Dwight Howard
2. Chris Kaman
3. Chris Bosh
4. Russell Westbrook
5. Roy Hibbert
6. Rajon Rondo
7. Kevin Garnett
8. Brandon Jennings
9. Monta Ellis
10. Andrea Bargnani
11. Andrew Bynum
12. Caron Butler
13. Carlos Boozer
14. Deron Williams

January 07, 2013 by Charley Rosen
Sponsored content

Precenjeni igraci u NBA? - Page 14 Empty Re: Precenjeni igraci u NBA?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum