NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trejdovi i transakcije

+13
dr Hofmann
Legolas
LeBron
SN10
Ol' Dirty Bastard
Lawson
4evaStK
Jumpman
gambino
West
Mr. Striko
jocamelo7
Jason
17 posters
Go down
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sat Jul 21 2018, 14:12
Posto vec imaju 8 visokih na rostetu, sigurno ce ga igrat na 3, a ne na 4 dje bi bio dosta bolji.
Majko mila, na sta lici taj roster.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sat Jul 21 2018, 16:15
Njegova uloga u NBA se manje više svodi samo na spot up šutera, tako da u napadu lagano može da igra tu poziciju, videćemo za odbranu. Da li će Begli juriti krila ili će pokušavati sa Bjelicom. Bjelica je pokazao i u Minesoti da može da čuva niže od sebe, dovoljno je inteligentan da nadoknadi to što je spor.
Nekoliko je tu mogućih scenaria u Sakramentovoj rotaciji: 
1. Deficit im je na trojci pa da igra tu a da se krpe u odbrani.
2. Da neko od Beglija, Džajlsa ili Bjelice fasuje sa minutažom.
3. Da se ipak trejduje WCS, a da igraju sa lakšom petorkom i da Begli ili Džajls igraju i centra. 

Imaju mnogo visokih, ali realno, samo Džajls i Begli valjaju, i to tek trebamo da ih vidimo na delu. Kufos bi trebao da je treći centar, Skal je ograničen, WCS je mentol, a Rendolf je prošlost. Samo da ne bude opet ZBall Kingsa i sve je okej Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 22 2018, 09:34
Giles i Bagley spadaju u kategoriju "mogli bi da budu dobri". Prilicno nedostataka se vidjelo u SL.

Oni ce sigurno igrat Bjelicu na 3 jer na toj poziciji bukvalno nemaju nikoga. Generalno na boku nemaju nista sto nalikuje na stopera, idu ljudi kontra svih trendova.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 22 2018, 17:04
Beasley u Lakersima, pa najluđa ekipa ikada.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Fri Aug 31 2018, 11:38
Houston has traded Ryan Anderson and De'Anthony Melton to Phoenix for Marquese Chriss and Brandon Knight, league source tells ESPN.




Ban?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Fri Aug 31 2018, 14:36
#powermoves
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Fri Feb 01 2019, 00:48
boooooooooomba
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Fri Feb 01 2019, 11:31
Iz čista mira. Laughing
Nikakvih najava nije bilo. Samo ona vest od prekjuče da je Porzingis rekao upravi da mu se ne svidja pravac u kom klub ide. I onda ovo. Very Happy

Ne znam ko je ovde bolje prošao. Ko zna u kakvom stanju je Porzingis nakon ovog ACL-a. Ukoliko se vrati na nivo od pre povrede, ovo će biti strašno. Mislim na saradnju njega i Dončića. 

Svidja mi se što su dobili Treja Bureka. Taman neko da igra sa klupe kad je Barea povredjen. Hardavej mi se ne svidja, najviše zbog ugovora. Ali ajde, iskoristiv je. Takodje mi se svidja što je i Kortni Li bio u paketu. Dobar veteran za ovu ekipu. Ali pitanje je šta planiraju sa svima njima. 

Sa stanovišta Niksa, ne znam šta da mislim. Očigledno da ne bi išlo sa Porzingisom. Da li je DSJ i dva ne baš vrhunska potencijalna pika prve runde sve što su mogli da izvuku za Porzingisa? Deandrea i Metjuza ne računam previše jer su oni samo prolaznici. Očigledno da im je cilj ovo leto i da stvarno veruju da mogu da dovedu dva superstara. Ja se ne bih kladio da će bilo šta uspeti da naprave.
Jedino što mi se ovde svidja je što će DSJ sada imati više prilike da se razvije.
lakimacan
lakimacan
Posts : 1
Age : 42
Location : Subotica
Atlanta Hawks

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Feb 03 2019, 12:28
У праву си роде. До октобра ће се видети ко се зезнуо или погодио... лично бих волео да никси доведу неког јаког франшизног играча. Разне комбинације су им у игри. Ако убоду првог пика имаће онда још и зајона. Можда би и њега могли дати на лето у пакету са ноксом ниликином денис смитом и још неким пиком за обрву Дејвиса, или да задрже све и још убеде кајрија и дурента да дођу и ето ти екипе и будуће династије. Фале никси баш у врху лиге. НИКС ГЕЈМ … а и да не доведу ниједног ултра топ играча имаће опет високог пика и брдо слободних играча које могу довести...вучевић херис кемба итд. У сваком случају никси од октобра неће бити више под нба лиге у наредним годинама. Живи били па видели.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Feb 05 2019, 22:44
Prštaće u Dalasu tandem Dončić-KP ako se ovaj vrati posle povrede na staro. 

Mogu u suštini i Niksi da prođu bolje u ovom trejdu. Porzingis kao mačka u džaku posle povrede, a sa druge strane Denis Smit Džunior koji za ostatak lige ima mnogo veću cenu nego za Dalas, zbog nekompaktabilnosti sa Dončićem. Ja lično nikada ne bih gradio ekipu oko igrača poput Smita (i generalno ga verovatno ne bih imao u ekipi), ali ko voli... možda i eksplodira, ili se uklopi, ko zna.

Hardvej može da se uklopi sa Dončićem u Dalasu više nego u Njujorku pa možda i opravda tih 18 miliona x3 godine. Paklen je šuter, doduše nekonstantan, ali ima nekoga da ga hrani loptama. Sa druge strane Džordan i Metjus traže verovatno nove destinacije na leto, tako da Niksima sad sve zavisi kako će iskoristiti slobodan prostor. Imaju par mladih igrača na ruki ugovorima (Noks, Mudiej, Smit, Ntilikina) koje ne smatram nekim specijalnim talentima i ne znam kome bi Niksi od superstarova mogli da budu zanimljivi i privlačni.  Ne znam

Koliko puta se samo tresla gora kod ekipa sa mnogo prostora na salari kepu pa se rodi Daki.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 10:03
The Los Angeles Clippers have traded Tobias Harris, Boban Marjanovic, and Mike Scottto the Philadelphia 76ers for Landry Shamet, Mike Muscala, Wilson Chandler, a 2020 first-round pick, an unprotected 2021 first-round pick (via the Miami Heat), and two second-round picks (2021 and 2023), league sources told ESPN's Adrian Wojnarowski.
The 76ers' 2020 pick is lottery protected for three years, league sources told ESPN's Ramona Shelburne. If it does not convey it will reportedly become a pair of second-round picks in the 2023 and 2024 drafts.



what what?!!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 10:41
Odlican trejd, spremni za dva superstara na leto i sjajni pikovi. Ovaj tim nije isao nigde, a zadrzali smo SGA-a, Galoa, Lou Will-a i Harela. Mozda se desi jos nesto do deadline-a, ne bi me cudilo da trejdujemo jos nekog veterana.

Fila s druge strane ima dosta ozbiljnu petorku sada, barem po imenima.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 11:22
I Klipersi u neku vrstu rebuildinga, do leta.  Very Happy Realno je bilo, onaj brutalan start sezone je samo zamazao oči da takva ekipa može da se bori za vrh zapada, dok je realnost borba za Plej-of, a to ne znam kome je cilj. Plus nisu mladi. 
Isto tako je konkurencija za superstarove poprilično velika za naredno leto, tako da je pitanje šta će Klipersi uspeti da ugrabe. Ako se to opet svede na nekog "Heris ili Galinari nivo" igrača i nekoliko solidnih role playera, onda se samo vrte u krug. 

Fila stvorila sada baš moćan tim. Ove godine mogu da napadnu finale, što da ne, samo, da li će na leto moći da potpišu i Herisa i Batlera? Heris će tražiti ogromne pare sigurno, vreme je da se naplati ova košarka koju igra. 

I da, opet nova nada da će napokon Bobi dobiti svoju šansu. Fila cele sezone bez klasične petice sa klupe (osim undersized Amira koji ne igra puno i ne igra uvek) , pitanje da li će promeniti koncepciju sa Bobijem obzirom da su sada napokon dobili peticu i da Muskale više nema.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 12:51
Kao, FIla pravi budžet da zadrži ovu četvorku long-term...

Joj, nadam se da će ovo povući i druge da trejduju danas i sutra. Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 14:52
Bas me zanima gde ce Mark Gasol Very Happy
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 17:38
Ovo bi mogao da bude najludji deadline ikad.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Wed Feb 06 2019, 18:03
Mnogi kuvaju ali su kasno poceli. Sa traje jos 7 dana svasta bi se izdesavalo.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Thu Feb 07 2019, 15:29
Barns u Kingsima, Džekson i Z-Bo u Dalasu. Zanimljiv trejd. Rekao bih win win. 

U Dalasu izgleda nisu bili zadovoljni Barnsom, ima velik ugovor i sada su ga se otarasili. Napadaju neke druge igrače na leto. Dobijaju Zeka koji ističe ove godine i Džeksona koji ima za nove uslove dosta mali ugovor i to na 4 godine. A može da isporuči svojih 10-ak minuta sa klupe, napredovao je , napredovaće možda još, i da opravda te pare. Prostor u salaryu je najveća prednost koju je Dalas dobio, jedino je pitanje da li su mogli nešto više od igrača da izvuku iz ovog trejda. 

Kingsi valjda uboli sa krilom napokon. Dobar je skorer Barns, kada im stane igra u tranziciji, može da pogura i izmisli poene. Samo je diskutabilan njegov ugovor, videćemo šta će odlučiti na leto. Svakako faktički ništa nisu dali za njega.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Thu Feb 07 2019, 20:19
Na Istoku se opasno kuva.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Fri Feb 08 2019, 17:47
Na istoku cekali da Lebron ode i sad se svi napucali jer znaju da imaju sansu za finale. Da je Lebron bio tu ne bi ni pokusavali Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Feb 10 2019, 12:38
Prošle godine umalo onako osakaćen Boston da ih dobije posle 7 utakmica. Ne sumnjam da bi još veće šanse imali ovogodišnji sastavi tipa Milvokija, Toronta, Bostona, možda i File ako se poklope.
Sponsored content

Trejdovi i transakcije - Page 11 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum