NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroBasket 2017

+6
SN10
jocamelo7
dr Hofmann
LeBron
Jumpman
Strax
10 posters
Go down
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Sun Sep 17 2017, 23:42
A stvarno je neverovatno da za ovakav nivo takmicenja bude ovakvo sudjenje, apsolutno nikakav kriterijum, cas jedno cas drugo, onih nekoliko dosudjenih tehnickih zbog flopova, i nekoliko puta gde jedan pokazuje jednu, drugi sudija drugu stvar, stvarno neverovatno, a ono fauliranje na sutu za 3 poena, ja stvarno ne znam mora to nekako da se sredi, najvise mislim kad je pred kraj je Lucic zakacio nogu onog spermica u pokusaju sto nas je isro.

Takodje ne zelim da izdvajam neke igrace i kritikujem ih zbog lose igre, ali ne moze se tu nista, momci su igrali i to je najbolje sto se moze, nije sad tu jedan Kuzmic na primer kriv sto sad Nikola Jokic ladi jaja negde, jeste hejtujem Jokica stvarno mi je krivo, sad su braca Gasol, Dragic, Dirk i jos neke mnogo mnogo vece velicine nego sto je Jokic ludi sto igraju, ne znam, konstanto su sad i u studiju govorili da treba pricati samo o ovim momcima sto su igrali, ali meni je mnogo krivo i mogu da kazem da mi je isto kao i Legolasu mnogo zao zbog ovog poraza, jer se stvarno videlo koliko Sale i momci imaju zelje i plus sto su ih velika vecina kao i ja nisu videli ni u polufinalu, iskren da budem.

Kapa dole i postovanje za sve!
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 00:05
Mislim da dva flopa nisu svirali na celom prvenstvu. Nesto sad mislim da je sve moralo ovako da bude, mnogo se toga urotilo protiv nas. Ruku dajem da ne bi uzeli zlato da smo otisli u najjacem sastavu. Ne znam zasto ali takav imam osecaj.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 00:15
Pogotovo ona situacija kad je Dragic bas lepo odgurnuo levom rukom Lucica, ili Micica, stvarno se ni ne secam vise, ludilo totalno, mozda je i flopovao nemam pojma, ali valjda se pre sudi faul majku mu jebem, kad mi svi vidimo sa ovom broadcast kamerom taj pushoff kako oni tamo ne vide, al ajde...
Samo samo Teo i Joka, i ja garantujem zlato 100%.

mali edit da ne pisem sad 20 postova
Eto i tu kontru sam skroz zaboravio kad je dosudjen samo obican faul Dragica, dok je za njih kriterijum bio da je to odma nesportska, takodje mali Doncic ima dozvolu da odreaguje na faul bacanjem lopte u vis, na sta su i ukazali  nasi voditelji, ali eto, ja isto stvarno mrzim da pricam o sudijama, ali samo saberite po poen-dva iz tehnicke i svih sranja sto su nam svirali i eto.


Last edited by 4evaStK on Mon Sep 18 2017, 00:21; edited 2 times in total
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 00:16
"Drugi put nam se desilo, posle 2010. godine, da u Istanbulu imamo ovakav tretman. Nemoguće je da se sviraju četiri faula na šutu za tri poena, dve tehničke, faul u napadu na Vasi Miciću, koji je sviran kao tehnička... Desilo se da Slovenci preseku kontru, a Lučić je bio sam u kontri, i to nije bila tehnička. Dali smo sve od sebe i nismo zaslužili ovakav tretman kao najbolja evropska reprezentacija u ovom trenutku", izjavio je Milan Mačvan posle poraza od Slovenije u finalu Eurobasketa.
"Kažem najbolja zato što smo izgarali, počev od Svetskog prvenstva u Španiji, gde smo osvojili srebro, pa drugo na Olimpijskim igrama, i sada smo opet uzeli srebro", istakao je kapiten Srbije i na kraju poručio:

"Vidimo se kad budu krenule kvalifikacije."
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 09:11
Amer daje kljucne poene a Slovenci se raduju......
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 10:26
Ovo kao Grcka 2004. u fudbalu, sada i nikad vise. Mnogo toga se izdesavalo, nemam snage sad da kucam, u svakom slucaju Srbija zemlja kosarke, uvek bila i bice.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Mon Sep 18 2017, 11:05
Svaka njima čast, Kokoškov je odlično sklopio ovu ekipu, Dragić je klasa svakako ali je opet igrao iznad očekivanja, Prepelić je bio u bolesnoj šuterskoj formi čitav turnir, Dončić će biti igračina, ostali su znali svoje uloge i svako je imao doprinos... ali ako tebi Amer treba da daje ključne poene i da ti bude drugi najbolji igrač onda... ne znam... 

Naši su odigrali daleko iznad očekivanja čitav turnir i sinoć još jednu odličnu utakmicu. Ali to je već postalo normalno....
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Tue Sep 19 2017, 00:51
Ja mislim da je Kuzmic dao bar jedno bacanje od ona 2 sto je promasio da bi mozda drugacije bilo na kraju. Posle toga napad slovenaca i 2+1, to je to. Steta, bila bi bas fora da smo uzeli zlato sa Stimarom i Guduricem koji igraju pick n roll na 2 min do kraja. Very Happy
Sponsored content

EuroBasket 2017 - Page 4 Empty Re: EuroBasket 2017

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum