NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košarka

+10
West
LeBron
Strax
dr Hofmann
SN10
4evaStK
Mr. Striko
SrbijaDoTokija
Jaz
Legolas
14 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sat Aug 20 2016, 18:27
dr Hofmann wrote:Zemlja kosarke my ass.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sat Aug 20 2016, 18:27
Jaz wrote:Deandre Dzordan je nesto najtuznije i najjadnije sto se moze naci na kosarkaskom terenu. Koliko je samo losiji od svih ostalih u ekipi, a najveca lozana.

Potpuno se slazem, samo sam cekao da neko kaze.
Bas je jako ruzno njegovo ponasanje, meni ni ne smeta sto je toliko ispod igrackih kvaliteta od ostatka ekipe, ali me ubija njegovo ponasanje i koliko on sebi dozvoljava da se buni na skoro svaku sudijsku odluku, i uopste njegovo overall ponasanje, bas ruzno za gledanje, bas zbog njega je razlog zasto ljudi imaju takvo misljenje o crncima.
Cak ni Green nije toliki cigan ovde u ekipi USA-a koliko zna da bude u Goldenu.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sat Aug 20 2016, 20:29
Košarka - Page 6 CqUgItzXgAAlVD0
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sat Aug 20 2016, 20:41
Jebote internet stvarno nema chilla  Laughing Laughing Laughing Laughing
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sat Aug 20 2016, 21:21
Jesil dremno Antonije Melo?
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 14:01
ko beba Košarka - Page 6 1516120799
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 14:34
Košarka - Page 6 14100413_10207260419448954_6255715380224378932_n

ДА ЛИ МИРНО СПАВАШ ДЕМАРКУСЕ КАЗИНСЕ?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 15:40
Ne mogu da docekam Very Happy
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 15:44
Kad ides pod jorgane Deandre Dzordane????
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 15:47
Jaz wrote:Ne mogu da docekam Very Happy


2014. sam bio u euforiji zato sto "jebote vratili smo se na vrh sveta uz amere,napokon smo tu gde smo bili pre 12 godina" i tako to..sad sam u euforiji zato sto zapravo verujem da mozemo da ih pobedimo. Bilo bi to cudo,ali za razliku od pre 2 godine,moguce cudo..
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 17:17
Ja imam neku potajnu nadu da mozemo da pobedimo. Nismo u potpunosti bez sanse kao 2014. godine.
Jedva cekam i nadam se nekoj neizvesnoj utakmici.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 18:15
kakvo klanje u mecu za bronzu awesome
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 18:22
Spanski sudija ne bi svirao onaj faul na kraju.........
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 18:24
Ma kakav je ono faul?!!!!!
Jebem li im majku ciganjsku!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 18:24
Klasicno spansko sudjenje za oprostaj generacije
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 18:28
Volim Špance, ali ovde su sudije počastile Ćaća samo tako...
Jason
Jason
Posts : 372
Age : 34
Location : Beograd
Nemam omiljeni tim

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 19:37
Ako mogu moje vidjenje utakmice....hvala:

Utakmica kasni sat i po vremena, jer beli DE trio (DeMarkus, DeMar, DeAndre) jos uvek razgleda Rio, doduše iz jahte. DeMarkus daje izjavu: "Brazil is a great city man, great city!" Kajri Irving kaže za B92 da je mirno spavao i da se ipak naspavao. Kšiševski se i dalje čudi odakle on tu. Američki analiticari u specijalnoj emisiji "bookmakers said the gold is ours" objašnjavaju kako je Kazinsova košarkaška inteligencija obrnuto proporcionalna sa njegovom običnom. Braduljica je supendovan i ne igra finale jer je plašio starce preko noći po Riju.

Kalinić peva himnu. Publika ne može da razotkrije čija je himna.

Na zagrevanju Bogdanović se nervira jer mu nikako ne polazi za rukom da pređe tu granicu od 5 uzastopnih koševa za redom van dvorane. DeAndre Jordan se hvali i slavi zlato jer je pogodio dva vezana bacanja. DeMarkus traži faul.

Utakmica počinje.

Teodosić kao najbolji šesti igrač na turniru ipak startuje utakmicu. Posle tri uzastopna pik n rola Srbija vodi 6:0. Kazins traži faul. Košarka je igra koja ne trpi iznenađenja, koja ne trpi oscilacije. Kšiševski traži timeout. Paul Geroge, iako nije još uvek ušao u igru, traži peškir zbog znoja i vodu. Petrović sa tribina tvrdi da zlato pripada Hrvatskoj jer su bili prvi u grupi. Vlade Divac objašnjava Kazinsu sa tribina da ipak nije bio faul.

Solo akcije Karmela i Irvinga poravnale su rezultat. Druga četvrtina počinje žustro, Kazins trazi faul. Sudije odmahuju rukom. Kšiševski traži objašnjenje od delegata finala zašto je on tu. Timeout Srbije da se proveri zašto Mačvan na glavi ima X men trag. Za to vreme Kobe iscrtava akcije amerikancima na klupi. Devojke sa tribina, a i momci, skidaju dresove Srbije i gađaju Nedovića donjim vešom i brushalterima. Kazins traži faul.

Šarenac u toku napada komentariše dotičnu Nadu i Veru, glavne faktore za Srbiju u ovom meču. Jokić roling, Demarkus ispada, lob preko Deandrea i uz zvuk sirene Srbija poravnjuje rezultat. Odlična odbrana sa obe starne, na poluvreme se ide sa rezultatom 19:19. Najbolji strelac Anthony sa svega 16 poena, šut iz igre 8 od 8. Američki komentator na ABC-u objašnjava kako je ovo neviđen rezultat, apelujući na 100 % učinak Karmela koji se poslednji put desio na koledžu.

Na poluvremenu Miličić zabavlja publiku boksom. Lebron tvituje i pozdravlja skautera Detroita 2003. koji je izabrao Darka. Kazinu objašnjavaju da faul ne može biti u svlačionici. Divac se nervira. Đilas namešta leptir mašnu i gricka nokte.

Drugo poluvreme počinje.

Srbija hekuje Jordna. DeAndre pogađa 2 od 2. Nastaje opšta ludnica na terenu. Utakmica se pauzira na kratko zbog slavlja. Klupa USA maše peškirima, analitičari objašnjavaju da takvom talentu ne treba dati 80 miliona nego 180. Srbija ima loptu, Jokić prima na postu, Kazins traži faul. Sudija se osmehuje. Kazinsa to nervira i on ubrizgava testosteron direktno u vrat. 

Tehnička za klupu Amerike zbog smaranja delegata. Teodosić siguran sa penala. 32:31 vodi Srbija. Teodosić još jedan pick n roll, alley oop za Jokića, ali DeAndre seče i kuca u svoj koš. Objašnjava da je navikao na Alley oop kao takav. Kšiševski oslovlalja Teodosića kao novog Davida Koperfilda.

Košarka ne trpi napetost. Divac uskače na teren, pravi blok kao u starim danima, Kazins traži faul u napadu. Dobija ga! Srbija u bonusu, Demarkus prepusta naboljem strelcu bacanja na utakmici. Deandre pogađa prvo. Drugo prebacuje preko table, pogađa čillidersicu u glavu. Glavni sudija meča zaustavlja igru. Demarkus vadi iglu iz vrata.

Jokić ponovo prima loptu na postu, dribla unazad, fade away za tri.....i završava treću četvrtinu. Cela Srbija po kafanama gleda prenos, na trgu Ceca peva od THCa "igraj i pobedi". Štimac ulazi na početku četvrte!

Rezultat je minimalan. 40:39 za Ameriku. Deandre pravi peti faul i ne želi da izađe sa terena. Pokazuje na liniju za tri i poena i negoduje. Kalinic i Nedovic tvituju kako Deandre ne zna pravila košarke. DeAndre odgovara sa tvitom u vidu statistike sa slobodnih.

Minut do kraja! Bogdanović ulazi u igru direktno sa parkinga. Obuva patike od Duranta koje mu on dodaje sa klupe. Kontra izmena ulazi i Durant bos da čuva Bogdanovića. Rezultat 44:42 za Dream Team. Đilas napušta teren sa Anom Dabović, odlaze do toaleta. Sale Nacionale crta akciju za Bogdanovića. Kobe crta odbranu. Kazins traži faul. Uzbuđenje na vrhuncu.

Košarka na trpi uzbuđenja. Bogdanović izlazi iz bloka sutira za tri i POGAĐA. Divac pada u nesvest. Šarenac se dere na RTSu "dalekometarna visokorafalna paljba". Srbija vodi ! Irving prenosi loptu, dribla, šutira za tri i vraća! Kšiševski uzeo broj od delegata. 

Srbija ima napad za pobedu. Rezultat 48:46 za USA. Jokić izbija. Kazins se gubi. Derozan i Harrison Barnes mašu peškirima. Kšiševski napušta dvoranu sa delegatom u zagrljaju. Loptu prima Bogdanović, sam na šutu za tri sa nekih 8 metara. Šutira dok se sa klupe čuje da je sve to normalno. U letu lopte Kalinić i Nedović stižu da napišu po 6 tvita. Jedan od tih je da ne može Bogdan da promaši dva puta.

Lopa leti...Šarenac izgovara "IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII"....Bogdan pogađa!

Srbija u noći između nedelje i ponedeljka je demolirala Beograd...Davor Štefanek obara televizor, Španovićka skače od sreće.

Srbija odjekuje u do kraja vidljivog univerzuma.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 21:17
Spavas li mirno Kevine Durente... Laughing
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Sun Aug 21 2016, 22:35
Alej-up na 6 minuta pre kraja jedina akcija Amera za ceo turnir kafa

Ali jebiga, mašine su to, igraju ružno, ali efikasno. Uništili nas....
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Mon Aug 22 2016, 08:20
Jaci su puno, jebiga. To sto se mi zaludjujemo da mozemo da pobedimo je druga stvar. Very Happy
Ali ja sam prezadovoljan. Covece, srebro na OI je ogromna stvar. Zlato se stvarno ne moze osvojiti.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Mon Aug 22 2016, 16:00
I mi da imamo ligu gde se igra sablon kao u NBA-u, svaki drugi, treci dan tekma, toliko treninga i rada, to bi bila druga prica i kosarkaski i fizicki, sta mi tu mozemo da ocekujemo, plus sto ovde fali bar 5 igraca koji bi bili sigurno u ekipi, Bron, Polke, Obrva, Westbrook, Kari, Harden.... Facepalm Facepalm
Cemu se nadati Very Happy
A Markovic pita Raduljicu za pivo na intervjuu posle Laughing  Laughing  Laughing
Sta ocekivati stvarno XD
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Mon Aug 22 2016, 16:22
opet izranjaju bogovi interneta zvani " NEKO IGRA SRCEM A NEKO SAMO ZA PARE" i, " GMO pobedjuje Prirodu" i moj omiljeni "Steroidi i Hemija pobedili pravu kosarku"


ali KBK,ovo srebro je ogroman uspeh,bez jednog od dva najbitnija igraca ove generacije doci do takvog uspeha je za svaki respekt  Clap
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Mon Aug 22 2016, 17:45
Realno nismo njihov nivo i to je to. Realno da nas je isao sut manja bi bila razlika, ali nismo se obrukali. Veliki je ovo uspeh.  Srbija!
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Tue Aug 23 2016, 11:01
Idealan tim OI: Teodosic, Mills, Durant, Gasol, Raduljica  Clap
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Tue Aug 23 2016, 13:15
Srbija! banana3 Clap  Bravo momci
Sponsored content

Košarka - Page 6 Empty Re: Košarka

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum