NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

+9
jocamelo7
Legolas
Jaz
LeBron
4evaStK
el maestro
SN10
Komsija
Jumpman
13 posters
Go down
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Thu Apr 16 2015, 17:35
Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Cle-bos
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 17 2015, 23:31
Prvi put se kao treneri srecu u jednoj PO seriji Lebron i Stivens, i jednostavno to je prilika da Stivens uci i stice iskustvo koje ce mu dobro doci u narednim godinama. Potpuno mi je neverovatno da je Boston sedmi pored Sarlota, Bruklina, Majamija, i Indijane, ali momci su odigrali odlicno i uz malo srece uspeli ono sto niko nije ocekivao. Odlicna prilika da Lebronsi podignu formu pred tesku seriju sa Cikagom.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 17 2015, 23:35
Ovde njusim jedan veliki masakr XD
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 17 2015, 23:38
Stivens će za maksimum 5 godina postati najbolji trener lige, uspeo je da sa Ajzejom Tomasom kao glavnom zvezdom uđe u PO, to je čak i na raspalom Istoku podvig Respekt! .A što se tiče ovog susreta, metla, možda jedna pobeda na Stivensovu genijalnost i lošu noć Klivlenda, voleo bih da uzmu jednu pobedu, zaslužili su nakon ovakve sezone.
Komsija
Komsija
Posts : 231
Age : 37
Location : Nis
Indiana Pacers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 17 2015, 23:41
Nije moglo lakse realno. Bruklin bi pruzio dosta jaci otpor.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 00:09
Ma ovo je corba, samo je pitanje ko ce sad biti taj Rej Alen/Vejd/Bosh u velikim momentima, mora neko jos da se pokaze big time, za Jamesa se ne postavlja pitanje uopste, ali Irving i Ljubav, nzm, defanzivno najvise, jer ovde nema trcanja, sve se setovi igraju i igra je duplo sporija....
Ako cemo realno, osim Bullsa, ni jedna serija ne bi trebala da ide u sestu utakmicu, Bullsi jedina prepreka, ne samo Kavsima nego celoj ligi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat Apr 18 2015, 04:55
Meni je Stivens vec mozda i najbolji trener lige. Ja ovo pisem vec jako dugo. Very Happy
Lik je totalni car. Ainge konstantno stanjuje ekipu(ne racunajuci dovodjenje Ajzee) i Stivens ne da da ekipa padne vec ih uvek cini boljima. Jbt, pa on je od Evana Tarnera napravio korisnog igraca.

Pravi potez je bio dovodjenje Ajzee. Njemu je svanulo od kako je napustio Finiks. Dobio je vecu slobodu u igri i koristi je vrlo dobro. Tako mali covek a takav tempo moze da nabije. Ja uzivam da njega gledam. Istini za volju, muci se u odbrani jer ipak ne mozes da budes vrhunski defanzivac ako si toliko mali ali lik se trudi i moramo postovati taj trud. On mi je jedan od omiljenih igraca u ligi i zbog njega i Stivensa mi je jako drago sto su usli u plejof.
Bredli igra dobro, naucio je koliko-toliko da pogodi za tri i uz one njegove vrhunske cut-ove postao je koristan igrac.
Sali je propustio dobar deo sezone i nikako da se vrati u ritam nakon povrede a igrao je jako dobro pre toga. On, Olynyk, Zeler, Bass i Crowder cine sasvim dobar frontcourt i nece frontcourtu Klivlenda biti bas lako protiv njih.

Boston je dobio dve poslednje utakmice protiv Klivlenda ali svi znamo u kakvim okolnostima su te dve utakmice odigrane. Very Happy
Klivlend ima najbolji skor u ligi posle All-Star pauze(ili drugi najbolji, mozda ih je neko prestigao zbog ovih par poraza na kraju). U svakom slucaju, ekipa je preporodjena od onih trejdova i LeBronove pauze. LeBron uzeo godisnji odmor u sred sezone da bi doveo Smita, Sampija i Mozgova. Very Happy
Napad nikada nije bio dovodjen u pitanje. Stvarno, kada imas takvu artiljeriju u ekipi ne mozes da ne igras dobro u napadu. Odbrana je skripala tokom sezone, mislim da cak nisu ni u prvih deset ekipa po odbrambenoj statistici. Ali poboljsali su se. Nije to ona odbrana kao u Majamiju ali od Lava i Kajrija ne mozes da ocekujes cuda u odbrambenom delu. To je stvar koja me najvise brine i zbog koje ne mislim da je Klivlend neki favorit da osvoji titulu. Ne znam kada je poslednji put titulu osvojila ekipa koja nije bila u prvih 5 defanzivno. Ne znam
Mada, kada imas Lebrona u ekipi sve je moguce. Deluje mi odmorniji za plejof nego, na primer, prosle sezone. Pred kraj je dobio malo vise odmora jer nisu morali da jure neku poziciju i to mu je sigurno puno znacilo. Cele sezone je u nekom cruise modu ali opet je bio jako dobar. Ocekujem da se razgoropadi u plejofu.
U poslednje vreme je LeBron poceo vise da igra u postu i Lav se sve vise gura u neku spot-up rolu. Ne znam koliko je to dobro. Mislim, ekipa igra dobro ali sve nekako mislim da bi mogli da igraju jos bolje kada bi Love bio bolje ukomponovan u igru. A opet, takva situacija je bila i sa Bosem u Majamiju pa je to donelo cetiri finala i dve titule.
Pick&roll i pick&pop igra funkcionise jako dobro. I to u jako puno kombinacija: Kajri/LeBron, Kajri/Lav, Kajri/Mozgov, LeBron/Mozgov, LeBron/Love, Kajri/Tompson... Stvarno taj pik igraju dobro. LeBron i Varejao su taj deo igre doveli blizu savrsenstva u LeBronovom prvom periodu u Klivlendu. Kada se LeBron vratio u Klivlend, nastavili su da ga igraju kao da nije bilo pauze od 4 godine ali Varejao se povredio. Veliki gubitak je to za ekipu i on bi mnogo znacio sada.
JR Smith podseca na Smita od pre par godina. Sada ima motivacije da igra i igra jako dobro. Sampert je solidan, pogotovo u odbrani. Od Meriona sam ocekivao vise. Dosta je pao u odnosu na igru u Dalasu, prvenstveno zbog povreda i povredica zbog kojih je propustio oko 30 utakmica.
Tompson je dobar, nema takvu statistiku kao prethodne sezone ali zna da igra i jako je koristan. Dobro saradjuje sa LeBronom i Kajrijem i vidim da ga LeBron jako voli. Nece nikada biti vrhunska cetvorka ali je odlican igrac rotacije.
Mozgov je podigao ekipu na novi nivo od kada je dosao. Ne samo zbog zastite reketa, koja je sasvim solidna, vec i zbog toga sto jako dobro igra u napadu. Uopste nije drvo vec je dosta pametan igrac. Mnogo mi je drago sto je doveden on a ne Koufos kao sto je bilo price u januaru.
Imaju tu neku rotaciju od 7 igraca koju furaju a da li ce to biti dovoljno, videcemo... Ocekivao sam vise od Meriona i Majka Milera ali muce ih neke povrede pa nisu ni mogli da odigraju kako znaju. Delavedova se jako trudi ali ne moze da odigra na nekom vecem nivou, to je svima jasno.

Klivlend ima mana. Protiv Bostona se mozda nece primetiti ali vec u sledecem kolu idu skoro sigurno na Bulse i tu bi moglo biti problema. Mora se reci "In LeBron we trust" i sa najboljim mislima uci u plejof. Very Happy
Svaka cast Bostonu na uspehu ali jednostavno ne mogu nista u ovoj seriji.

Prognoza: Klivlend(4) - Boston(0)
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 19 2015, 22:41
Unakazili ih u skoku jbt
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 19 2015, 23:51
Pogledao sam samo pola druge cetvrtine i 9-10 minuta cetvrte. Nemam nista pametno da napisem ali bas se vidi razlika u kvalitetu. Na kraju su nesto kao pokusali da se vrate u igru kada je Klivlend vezao par turnovera ali suvise su jaki Kavsi.
Makar sam uzivao u onim LeBronovim madjijama na kraju druge cetvrtine. Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed Apr 22 2015, 03:35
Drzao se Boston jako dobro celim tokom utakmice. Skoro celo prvo poluvreme su vodili. U drugom poluvremenu Kavsi malo nagazili i to je bilo dovoljno za pobedu. Kajri i LeBron dobri mada je LeBron imao dosta izgubljenih. Mora to da smanji u narednim utakmicama.
Sa druge strane, Ajzea je bio jako dobar. Ispromasivao se u prvom poluvremenu ali onda je jako puno dao u drugom.

Nije velika razlika na kraju, nije ni u jednom momentu bila velika razlika ali se nije postavljalo pitanje pobednika. Sad serija ide u Boston i to mora da se zavrsi u cetiri utakmice da se ne bi previse umorili pred Cikago.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Wed Apr 22 2015, 11:36
onog markusa smarta najgorem neprijtelju da ne pozelis... najgori stratni kec u ligi sigurno.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Thu Apr 23 2015, 14:12



Bravo Sampi care! Respekt! Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 03:47
Pobedili su, dobice seriju sa 4-0 ali igra je jako losa. Dobijaju Boston cisto na misice.
Ne postoji nikakav sistem igre, kretnja lopte je jako uzasna i sve se svodi na neke izolacije LeBrona i Kajrija pa cak i JR Smita u mnogo situacija. Imace velikih problema vec u sledecoj seriji protiv Cikaga i ja  ne vidim neki razuman nacin na koji bi Klivlend mogao da uzme titulu.Mozda da je nekako izboksuju na suvi individualni kvalitet ali tesko...
Ni napad ni odbrana ne funkcionisu na zadovoljavajucem nivou. A za to najvise krivim trenera. Mnogo vise sam ocekivao od Blata.
Bas mi je mucno da gledam ovakvu igru.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 08:45
http://www.cbssports.com/nba/eye-on-basketball/25161210/watch-lebron-james-blocks-evan-turner-then-tells-him-about-it

Mentol Very Happy
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 20:27
Trener?Mi imamo to?Šalu na stranu, ovo deluje loše, nadam se da će biti bolje kad dođu ozbiljnije utakmice, jer ovako možemo da osvojimo istok(Atlanta takođe loše igra, Čikago ništa spektakularno osim Džimija, Vašington jednoličan, predvidljiv i mlak) ali u finalu ćemo popiti metlu sigurno.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 20:55
opusti se, ne mozete ni istok
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Fri Apr 24 2015, 21:09
Sve i da nastavimo da budemo ovako loši, niko osim možda Čikaga ne može da nas izbaci sa partijama u dosadašnjem delu plejofa pre finala.Jesmo loši, ali nismo jedini.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat Apr 25 2015, 00:05
Ako cemo realno, ni Cikagu ne prsti duga iz dupeta....samo sto ja to malo vise navijacki navlacim, Noah nije ni 50% kakav ume, sva sreca pa je JimmyB procvetao inace bi bilo veselo.
Onako jake partije a opet potrebno dva produzetka da bi dobili Milvki, i to su ovi sve skurcali na kraju sa cak 4 izgubljene lopte, i to je vise na to sto su jos tako mladi i ne znaju kako treba stati na loptu nego sto ih je odbrana Bullsa naterala na to. 
Jedino sto Bullsi bas ne leze kavsima jer stvarno onako umrtviti igru je umetnost, Bullsi godinama to rade vec, uvek su imali problema da postizu poene, ali zato i oni protivnike spuste.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sat Apr 25 2015, 13:47
Ja se i dalje nadam da mozemo da dobijemo jednu tekmu, zasluzili smo s' obzirom koliko smo mlada i ne iskusna ekipa. Stivens ce biti bog za koju godinu. Covek je gurnuo Valasa na kraj klupe, a realno covek moze jos uvek da odigra na kakvom takvom nivou, pogotovo u odbrani. Ali je zato napravio zver od Ajzee, korisnog igraca od Tarnera i sve boljeg Kraudera kojeg gotivim jos od koledza. Sve u svemu ja sam prezadovoljan.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 22:17
Bas su JR i Perkins ispali cigani. Stvarno nije bilo potrebe za onim glupostima. JR ce sigurno popiti neku suspenziju i to u polufinalu konferencije. Stvarno genijalno. Facepalm Facepalm Facepalm
Nadam se da povreda Lava nije ozbiljna i da ce biti spreman za sledecu seriju. Mozgov i Tompson su imali problema sa faulovima danas i u 4/4 su bukvalno samo LeBron i Kajri igrali. Protiv Bostona je to bilo dovoljno ali protiv Bulsa nece biti sigurno.
Danas su igrali bolju odbranu, pogotovo u tranziciji. Sasvim zadovoljavajuca igra na tom delu terena. Napad je druga prica, i dalje se uzima gomila isforsiranih suteva i gomila napada se zavrsava izolacijama. LeBron i Kajri to umeju da rese ali ne moze se igra svoditi na to. Kapiram da ce tu lekciju debelo platiti u narednim nedeljama.

OK serija, sve u svemu, osim ove poslednje utakmice koja mi nije bila lepa uopste lepa za gledanje. Boston je pruzio fin otpor, Ajzea je igrao solidno i drago mi je sto smo ih gledali u plejofu. Bice oni jako dobra ekipa.

Sad Klivlend ima nekoliko dana za odmor, mislim da sledeca serija pocinje seldeceg vikenda. Taman ce malo da se odmore i nadam se da zalece povrede pa da spremni udju u polufinale konferencije.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 23:12
sta je uradio JR, kasno sam se ukljucio?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 23:14
JR Smith je uvek bio retardiran, ovo me uopste ne cudi od cigana kakav je on, odvalio je coveka dal ste samo videli kako je Crowder savio nogu i pao preko kolena moglo je biti jako opasno, magarac i ciganstina ona najveca, ne silazi sa lebronovog kurca od kako je dosao samo ga gledam sta radi, i on i Shumpert ne zna se ko je gori.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 23:16


evo sta je radio majmuncina nekontrolisana, na ulicu pa tamo udri, sto je najgore izgleda da je Crowder sjebao nogu odma je meni to bilo gado izgledalo kako je pao na koleno, van svesti cist udarac u bradu, moguce da je i polomio.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 23:18
pacijent
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Sun Apr 26 2015, 23:21
Nije uopste pitanje da li ce da ga kazne, nego koliko utakmica...po meni, dve i to najblaza kazna.
Sponsored content

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round Empty Re: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics - EAST 1st round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum