NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprite Slam Dunk Contest

+8
Mr. Striko
West
el maestro
SN10
Nele
Jaz
SrbijaDoTokija
LeBron
12 posters
Go down

Ko osvaja takmicenje?

8 - 47%
0 - 0%
7 - 41%
2 - 12%
 
Total Votes: 17
 
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 05:07
Bravo Zek, bravo Viktore,  ova druga dvojica se raspala.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 05:08
Zek je bio odlican, Oladipo solidan, Plamli mlak a Djanis jako los.
Sve u svemu, prosecno takmicenje sa nekoliko jako dobrih kucanja. Makar smo imali priliku da gledamo Lavina. Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 05:18





Zver. Very Happy
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 11:49
Ono prvo kucanje Oladipa je isto bilo fenomenalno...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 11:59
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 12:00
Ova dva Lavinova iz prve runde su bila vrhunska zaista. Nismo ih do sada vidjali i mislim da su iznad svih drugih kucanja od sinoc.
Plamlijevo prvo, na asistenciju Kajrija, je bilo jako dobro. Da je uspeo iz prvog puta bilo bi jos bolje. Drugo mi nije bilo nesto. Bas se dosta pomogao rukom pri preskakanju brata.
Djanis totalno razocarenje. Da je ono prvo uspeo da zakuca bilo bi za 9. Ovo drugo je bilo mlako. Vise je nesto mlatio nogama nego sto je bilo tesko zakucavanje...
Oladipovo prvo je bilo odlicno. Bas je bila dobra i reakcija publike. Stvarno lepo. Drugo bi mu bilo mnogo bolje da je jace prikucao. I ono poslednje u finalu mu je bilo OK.

Lavin je u prvom krugu razvalio. Oba kucanja u drugom krugu su isto bila jako dobra ali ne kao ona u prvom pa je malo pokvaren utisak ali nema veze. Stvarno je dobar bio i voleo bih da dodje i dogodine.


Drago mi je sto su vratili stari format sa sudijama i bez glasanja publike. Ali moraju da vrate 90 sekundi a ne ovo sa samo 3 pokusaja.
el maestro
el maestro
Posts : 433
Age : 23
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 14:00
LeBron wrote:Ova dva Lavinova iz prve runde su bila vrhunska zaista. Nismo ih do sada vidjali i mislim da su iznad svih drugih kucanja od sinoc.
Plamlijevo prvo, na asistenciju Kajrija, je bilo jako dobro. Da je uspeo iz prvog puta bilo bi jos bolje. Drugo mi nije bilo nesto. Bas se dosta pomogao rukom pri preskakanju brata.
Djanis totalno razocarenje. Da je ono prvo uspeo da zakuca bilo bi za 9. Ovo drugo je bilo mlako. Vise je nesto mlatio nogama nego sto je bilo tesko zakucavanje...
Oladipovo prvo je bilo odlicno. Bas je bila dobra i reakcija publike. Stvarno lepo. Drugo bi mu bilo mnogo bolje da je jace prikucao. I ono poslednje u finalu mu je bilo OK.

Lavin je u prvom krugu razvalio. Oba kucanja u drugom krugu su isto bila jako dobra ali ne kao ona u prvom pa je malo pokvaren utisak ali nema veze. Stvarno je dobar bio i voleo bih da dodje i dogodine.


Drago mi je sto su vratili stari format sa sudijama i bez glasanja publike. Ali moraju da vrate 90 sekundi a ne ovo sa samo 3 pokusaja.
Najbitnija stvar.Kontam da bi za 90 sekundi prošlo i Đanisovo prvo kucanje i ono Oladipovo prvo finalno, možda i drugo(mislim na ono što je prvo pokušao), time dobijamo još dva(tri) odlična kucanja, a i Đanis se verovatno ne bi usrao kod drugog kucanja i izveo bi nešto bolje.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 15:07
Ja sam prijatno iznenadjen slam dunkom iako sam iskreno bio skeptican. Zek pokidao sa prva dva kucanja, dugo nisam video onakvu reakciju publike i sve, bas se vratio neki stari osecaj bio.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Sun Feb 15 2015, 15:55
Nakon dosta godina konačno kvalitetno takmičenje.
Sponsored content

Sprite Slam Dunk Contest - Page 2 Empty Re: Sprite Slam Dunk Contest

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum