NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slam Dunk contest

+12
Legolas
dr Hofmann
Lawson
LeBron
Mr.Big Shot
The Dream
4evaStK
Nele
West
jocamelo7
SN10
Jaz
16 posters
Go down

Pobednik?

5 - 31%
4 - 25%
4 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 19%
 
Total Votes: 16
 
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 14:22
Auu smor
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 14:26
Koje sranje od sistema

Volovo kucanje predobro, Benovo dobro, tek se čekalo pravo i prc
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 15:16
Ja sam cekao 720 kad ono medjutim Sad
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 16:21
4evaStK wrote:All star subota je zvanicno mrtva ako mene pitate, ovo je necuveno sta su uradili sa ovim formatom, jebeno neverovatno, ova cela stvar east-west je teski bullshit, stvarno mi nije jasno zasto imaju potrebu da komplikuju stvari, zasto ne moze da bude jednostavno 5 sudija glasovi od 1-10 i to je to, ovo bi bilo odlicno takmicenje da je kao staro, bas je bilo lepih kucanja, ali ona freestyle runda, KOJI KURACCC, pa onda ova battle runda, pa ja ne znam jel je moglo da bude gluplje, neverovatno.
Opet kazem kucanja su bila super osim Barnesovog, cak je i Lilard bas lepo ono izvukao 360 i na fristajlu kroz noge, ali format je apsolutno sve unistio.
Sva sreca pa ne mogu da ubace neko retardirano pravilo u ruki showcase-u i all star utakmici.
Subota je mrtva za mene, i meni je isto kao i Legiju zao sto sam ostao budan, i ovo je jedino takmicenje veceras gde sam pogodio ko ce da pobedi.

apsolutno. najgori all star ikada. a ja sam obožavao all star upravo zbog zakucavanja. i ono što je najgore ove godine je bila sjajna ekipa, i da su ih pustili da odrade po tri serije i na kraju finale bilo bi sjajnih zakucavanja.

i trojke su uništene sa gomilom money ball lopti preko kojih ne pobjeđuje najbolji već onaj koji pogodi više šarenih.

bukvalno je forma ubila suštinu. možda je rješenje da se napravi 1 na 1 takmičenje ili neka druga forma takmičenja u šutiranju. ovo je postao pravi kič.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 18:12
Nista specijalno. Ne znam
Nekoliko dobrih kucanja i to je to. Sistem-uzasan. Mora da se menja od sledece godine. Samo se bojim da ne smisle jos vecu glupost.
Valjda ce veceras biti MNOGO bolje.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 18:45
Veceras:
Ekipe su podijeljene u po 4 ekipe s 3 igraca, svaka ekipa igra po jednu cetvrtinu, pobjedjuje ona konf. cije ekipe uzmu vise cetvrtina.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Sun Feb 16 2014, 20:19
Slam Dunk contest - Page 3 1780787_243142519201167_151329608_n
Sponsored content

Slam Dunk contest - Page 3 Empty Re: Slam Dunk contest

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum