NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All-Star Game

+10
SashaPD
Mr.Big Shot
jocamelo7
Legolas
SN10
Jumpman
4evaStK
Lawson
Strax
Mr. Striko
14 posters
Go down

Pobednik?

6 - 60%
4 - 40%
 
Total Votes: 10
 
Poll closed
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 15:29
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 16:48
Totalna pobeda je bila to sto su zvali Farela da nastupa. I jos Neli, Basta, Didi, Snup. Ma odlican je bio nastup sa sve introdukcijama igraca.
A onaj na poluvremenu nisam video. Mozda samo minut, dva.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 16:53
Ma ne verujem jos uvek kako je bilo dobro sinoc. Ceo dan sam raspolozen zbog All Stara. Very Happy
Svaka cast sto nisu zvali neke retarde tipa Bruno Mars da nastupaju. Bas je bio show sinoc.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 16:58
Istina, bas kao sto su prokomentarisali ova dvojica sa SK-a na kraju, bilo je bas sve onako taman. I nastup na pocetku, i nastup na poluvremenu, i u samoj tekmi: lepi potezi, puno poena, fina zavrsnica, ma sve savrseno zaista. Ali ova dva dana pre toga moraju drasticno da promene, da se vrati Rookies vs Sophomores i subota da lici na nesto, zakucavanja i Skills Challenge pre svega.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 17:10
Obavezno moraju da menjaju nesto za petak i subotu. Ruki-Sofmor je bas bila dobra fora. Meni se uopste ne svidja ova Hill-Webb(Shaq-Chuck) glupost. Nema potrebe za tim.
Skills Challenge i trojke me ne zanimaju pa tu mogu da rade sta hoce, svejedno. A sto se tice kucanja, ona freestyle runda je besmislica totalna. Svidja mi se sto imamo 6 takmicara ali bih voleo da nema ovakvog sitema. Svako da ima prvo po dva kucanja i da dvojica-trojica prodju u finale i da dobiju po jos dva kucanja. Ocenjivanje kao i pre, 5 sudija i ocene 1-10. I da to lici na nesto.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Mon Feb 17 2014, 17:10
Malone je nerealan na ovaj klip Laughing
Sponsored content

All-Star Game - Page 2 Empty Re: All-Star Game

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum