NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trejdovi i transakcije

+32
Ol' Dirty Bastard
gambino
el maestro
SN10
kovac
Zola
4evaStK
Jumpman
Lawson
Jaz
andelob
jocamelo7
Diouf
LeBron
Mr. Striko
Legolas
dr Hofmann
Palermo
Eric Gordon
Sky
Michael Jordan 23
West
Mr.Big Shot
jabbawockeez
Blazers Boy
The Dream
Strax
Komsija
zAix
The_punisher_KG
Corleone
sinisa123
36 posters
Go down
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 00:53
Saša Pavlović otpušten. Gotovo sa NBA - možda Čović reaguje?
Nelson - Rakočević - Pavlović - Miličić - Marjanović 
(Blažić, Scilb, Savović, Katić)
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 01:00
ekipica na kojoj bi joj i Atlanta pozavidela  kafa
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 03:01
Jaz wrote:Sta ce tamo u kurac Laughing

Sugar wrote:kenja cele godine kako hoce max ugovor i na kraju ode u 4 puta gori tim od atlante + manji ugovor...

Nemoj da se vredjamo sad... kafa I naravno da nije nikako za max ugovor, i ovo mu je previse...

LeBron wrote:Stvarno je otisao u Detroit? I oni su ga stvarno doveli da uzima minute Dramondu i Monrou? Stvarno se ovo desilo? Stvarno? Facepalm

Ne verujem da ce uzimati minute njima, pogotovo ne Monroe-u... Ja sam nekog misljenja da ce pokusati da ga izforsiraju na SF iako on na toj poziciji ne moze da bude efektan kao u postu. Mislim da je mala verovatnoca da Drummond bude rezerva i da se Monroe vrati na mesto centra. Mozda bude nekada takva rotacija tokom meca, ali Cheeks je retard ako ne stavi Drummonda kao startera. Sve u svemu, ocekivao sam da ce Dumars da dovede nekog igraca koji ce dobiti astronomski ugovor a mi zauzvrat ne dobijamo nista sto ce nas ucniti preterano boljom ekipom nego ranije. Smith mi je ok igrac i drago mi je ako dodje, ali po meni ne zasluzuje ovakav ugovor, pogotovo kada nam trenutno vise skripi na drugim pozicijama u ekipi koje on ne pokriva. Videcemo kako ce sve to izgledati kada pocne sezona, mozda bude jos nekih promena do tada. Wink

Lawson wrote:Mogli bi ganjati Rondo-a, dobar je drug s Smithom a bas im i treba jedan takav igrac da ga hrani loptama...nesta tipa Villanueva(ako istice naravno), Drummond+top5(il 10) zasticen pik za Rondo-a..


Ma neizvodljivo je to... Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 07:56
sinisa123 wrote:Saša Pavlović otpušten. Gotovo sa NBA - možda Čović reaguje?
Nelson - Rakočević - Pavlović - Miličić - Marjanović 
(Blažić, Scilb, Savović, Katić)

Blažić ispred Rakoča, Pavlović nam ne treba pored Šilba i Simona. No, tema za drugo mesto.

Zanimljivo deluje frontcourt Pistonsa sad, samo kad bi imali pameti da puste Dramonda da igra. U tandemu sa Monroom, a Smit na 3/4...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:06
http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/9455663/sources-darren-collison-reaches-deal-los-angeles-clippers

MA IDEMO BREEE Bananaa
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:09
There's a storm coming, Mr. Jelacxa. You and your Clippers better batten down the hatches, because when it hits, you're all gonna wonder how you ever thought you could live so large and leave so little for the rest of us.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:11
Već je grejao klupu Polketu, ima iskustva u tome Very Happy + može i na dvojci da igra, kada igra protiv nekih nižih bekova...

Dobar potez Klipersa.
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:14
Odlican potez. Za kikiriki su ga doveli bukvalno.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:17
A za to je uglavnom zasluzan veliki Matt Barnes: 

Arash Markazi @ArashMarkazi about 13 minutes ago
When Barnes agreed to his deal a source said he took slightly less to make room for another vet. It ended up being his good friend Collison.

Very Happy


Videcemo sad da li cemo potpisati Odoma i Hollinsa/Turiafa, ili dovodimo nekog drugog visokog za minimalac (i ovi su svi za minimalac, nema vise love Very Happy)
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:18
Za koliko još imate mesta? I ko je od visokih slobodan uopšte, a da je dostupan? Koliko sam uhvatio, veterani pretežno...
LeBron
LeBron
Posts : 16719
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:22
Znaci, to onda ovako izgleda: Polke, Blejk, Deandrika, Redik, Dadli, Kolison, Dzamal, Barns. Plus ako ostavite Odoma, bice ovo strasna rotacija. Ali ne znam da li je dovoljno da se napadne finale... Ne znam
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:25
Napisao sam u temi nasoj, da ne davim ovde. Very Happy Dodaj Riversa Neco, on je glavno i najvece pojacanje.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:27
LeBron wrote:Znaci, to onda ovako izgleda: Polke, Blejk, Deandrika, Redik, Dadli, Kolison, Dzamal, Barns. Plus ako ostavite Odoma, bice ovo strasna rotacija. Ali ne znam da li je dovoljno da se napadne finale... Ne znam

+ bolji trener

Verovatno će opet biti u vrhu, a dokle će stići u Plej-ofu, odlučivaće forma.

Bitan faktor je da Džamal ne padne opet u PO, a da klupa bude na nivou tokom sezone kao tokom prošle.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 10:43
Pachulia 3 god./15.6 mil u Bucksima. Kako dominiraju Laughing
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 11:26
J-Crossover wrote:Zanimljivo deluje frontcourt Pistonsa sad, samo kad bi imali pameti da puste Dramonda da igra. U tandemu sa Monroom, a Smit na 3/4...
Sada smo prenatrpani na poziciji 4, dok uz Drummonda vise i nemamo nekog centra u ekipi (onog lika iz Ukrajine ne racunam)... I i dalje smo slabi u backcourtu jer nam fali neki siguran suter + sad ostajemo i bez Calderona tako da je i PG pozicija jos jednom postala problem... A taman sam pomislio da bi mozda ovaj Collison mogao da upadne, ali ovi Clippersi razgrabise sve FA ovog leta... Glare Very Happy
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:42
Mr.Big Shot wrote:[

Ne verujem da ce uzimati minute njima, pogotovo ne Monroe-u... Ja sam nekog misljenja da ce pokusati da ga izforsiraju na SF iako on na toj poziciji ne moze da bude efektan kao u postu.Videcemo kako ce sve to izgledati kada pocne sezona, mozda bude jos nekih promena do tada. Wink

U Hawksima je svake godine bila priča kako će da ga prebace na trojku jer mu to, navodno, više leži - on inače voli da se sklanja od koša u napadu i uglavnom uzima nerezonske šuteve, naravno, u odbrani je jedan od najboljih u nba, ali u napadu mu čiks ne treba dozvoliti soliranje jer kad osjeti da mu se toleriše zna da uzme po 10 šuteva po utakmici.

Jaz wrote:http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/9455663/sources-darren-collison-reaches-deal-los-angeles-clippers

MA IDEMO BREEE Bananaa

ispod 2 miliona. ja sam ga imao u fantasy timu prošle godine i bio je fenomenalan. jel ovo znači da ode bledsoe?
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:45
sinisa123 wrote:
Mr.Big Shot wrote:[

Ne verujem da ce uzimati minute njima, pogotovo ne Monroe-u... Ja sam nekog misljenja da ce pokusati da ga izforsiraju na SF iako on na toj poziciji ne moze da bude efektan kao u postu.Videcemo kako ce sve to izgledati kada pocne sezona, mozda bude jos nekih promena do tada. Wink

U Hawksima je svake godine bila priča kako će da ga prebace na trojku jer mu to, navodno, više leži - on inače voli da se sklanja od koša u napadu i uglavnom uzima nerezonske šuteve, naravno, u odbrani je jedan od najboljih u nba, ali u napadu mu čiks ne treba dozvoliti soliranje jer kad osjeti da mu se toleriše zna da uzme po 10 šuteva po utakmici.

Pa da, poznato je da covek veruje u svoj jumpshot iako nema bas nekog razloga za to Very Happy Zato mi se i ne svidja preterano sto smo bas njega doveli i to za ovakav ugovor, ali sta da se radi...

sinisa123 wrote:
Jaz wrote:http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/9455663/sources-darren-collison-reaches-deal-los-angeles-clippers

MA IDEMO BREEE Bananaa

ispod 2 miliona. ja sam ga imao u fantasy tipu prošle godine i bio je fenomenalan. jel ovo znači da ode bledsoe?

Bledsoe je vec trejdovan u Phoenix Wink
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:47
Ovi iz Bostona kurcem ne mrdaju. Imam neki osecaj da ce i Rondo vrlo brzo da ode iz ekipe.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:47
sinisa123 wrote:
Mr.Big Shot wrote:[

Ne verujem da ce uzimati minute njima, pogotovo ne Monroe-u... Ja sam nekog misljenja da ce pokusati da ga izforsiraju na SF iako on na toj poziciji ne moze da bude efektan kao u postu.Videcemo kako ce sve to izgledati kada pocne sezona, mozda bude jos nekih promena do tada. Wink

U Hawksima je svake godine bila priča kako će da ga prebace na trojku jer mu to, navodno, više leži - on inače voli da se sklanja od koša u napadu i uglavnom uzima nerezonske šuteve, naravno, u odbrani je jedan od najboljih u nba, ali u napadu mu čiks ne treba dozvoliti soliranje jer kad osjeti da mu se toleriše zna da uzme po 10 šuteva po utakmici.

Jaz wrote:http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/9455663/sources-darren-collison-reaches-deal-los-angeles-clippers

MA IDEMO BREEE Bananaa

ispod 2 miliona. ja sam ga imao u fantasy timu prošle godine i bio je fenomenalan. jel ovo znači da ode bledsoe?
da si ti ziv i zdrav Bledsoe vec u Phoenixu ispija kafe XD
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:49
to sam i ja hteo da mu napisem Very Happy
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:58
Sta da ti kazem, great minds think alike Laughing
sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 12:58
pa dobro, ko će sve pohvatati sve detalje.

Mr.Big Shot wrote:
Pa da, poznato je da covek veruje u svoj jumpshot iako nema bas nekog razloga za to Very Happy Zato mi se i ne svidja preterano sto smo bas njega doveli i to za ovakav ugovor, ali sta da se radi...

on daje 1000% na svakoj utakmici,u odbrani je fenomenalan, protiv hawksa se nijedna ekipa nije nadavala koševa u reketu, ako mu ne dozvolite šut imate budućeg all stara.
e, da, ne dajte mu da rješava utakmice - uvijek promaši:D



sinisa123
sinisa123
Posts : 517
Location : Banja Luka
Atlanta Hawks

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 13:07
Jaz wrote:Pachulia 3 god./15.6 mil u Bucksima. Kako dominiraju Laughing

nevjerovatno glup potez. sad im ode elis, možda u hawkse?

http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_/id/60990/free-agency-reports-hawks-eye-ellis
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 13:41
Legolas wrote:Ovi iz Bostona kurcem ne mrdaju. Imam neki osecaj da ce i Rondo vrlo brzo da ode iz ekipe.

Idu po top 5 pick, nemoj se čuditi ako vidiš Wigginsa u Bostonovom dresu za godinu dana uz malo sreće na draft lotteryju. Very Happy

Devin Harris u Mavsima, 9 milijuna za 3 godine.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Sun Jul 07 2013, 23:57
LAC-i ganjaju Jamisona.
Sponsored content

Trejdovi i transakcije - Page 2 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum