NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesti iz NBA lige

+28
SrbijaDoTokija
Komsija
gambino
Legolas
jocamelo7
4evaStK
Jaz
Mr. Striko
West
dr Hofmann
Strax
Corleone
sinisa123
Blazers Boy
Eric Gordon
Yoker87
Vinsanity
nellepb
Mr.Big Shot
Sky
D.Rose25
dovlonja6
LeBron
Michael Jordan 23
Vuk91
SN10
Lawson
Gile
32 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 10:56
po meni je on u rangu di džej avgustina i kendala maršala ...

parker je miljama ispred
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 12:55
Dok se klinci pale na njega bit ce tu dje jeste
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 21:46
e sad si lupio glupost baš baš, da 'prostiš
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 22:28
Nek ti bude. Marketing se zna sta je i kako funkcionise u NBA. To sto si ti napaljen na njega to ti je faza i proci ce te.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 23:05
klinac sam i treniram košarku i krećem se u krugu gde se tu i tamo pomene nba, i još nisam upoznao lika koji baš gotivi polketa. uglavnom kažu da je debil jer ne zakucava vetrenjače kao vestbruk koji je po njima 2 puta bolji igrač

i da sam napaljen na njega, pogledao bi neku njegovu utakmicu pre plej-ofa. barem na nba.com recapu

i šta uopšte polke za marketing da bi ga gurali?
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Thu Jun 05 2014, 23:59
Od prvog momenta i ulaska u NBA, liga ga je prigrlila. Pa cak i u prvim sezonama kad ga je D Will redovno ubijao od igre uvijek je Polke bio taj koji je raznosio od reklama NBA tv i sve ostale stanice, pa do kovera na 2k itd. Jednostavno zbog svoje brbljivosti i nacina na koji se borio dobio je taj enormni prostor koji liga ne uzima tako lako.Covjek u ovoj igri nema nista osvojeno. Nikakav trag za njim osim AS utakmica. S druge strane imamo Parkera koji je sinonim za kosarkaskog genijalca. Pa sve titule i finala i nagrade, pa neprestano igranje i za repku i za SA. I sta imamo??? Da nije onu vranu ozenio ne bi se niko okretao za njim. E to se zove marketing.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 00:08
a šta ćemo sa onim što se klinci ne lože na polketa ipak? 

a realno, parker je bogotac. da nije eksplodirao onako u drugom poluvremenu šeste utakmice protiv oklahome, ne bi sparsi preokrenuli. Rolling Eyes

polke je ostavio itekako veliki trag u klipersima. sa dna zapada ih doveo na vrh istoga. malo ti je?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 09:32
Mr. Striko wrote:Jednostavno zbog svoje brbljivosti i nacina na koji se borio dobio je taj enormni prostor koji liga ne uzima tako lako.
Pa da, brbljivi ljudi odma ulaze u anale. I borbeni isto... Rolling Eyes
Jaki su ti baš argumenti... Inače NBA liga ne voli plejeve koji kucaju 360 kad požele, lete po terenu, redovno se pojavljuju u top 10-ovima, nego vole njegovu brbljivost.


Covjek u ovoj igri nema nista osvojeno. Nikakav trag za njim osim AS utakmica.

Kao što rekoh, Hornetsi sa njim u vrhu lige, bez njega na dnu. Klipersi sa njim na vrhu lige, bez njega bili na dnu. Prosta matematika koja dovodi do zaključka da je Polke superstar koji je prevaga. To što ga ti mrziš je druga stvar


S druge strane imamo Parkera koji je sinonim za kosarkaskog genijalca. Pa sve titule i finala i nagrade, pa neprestano igranje i za repku i za SA. I sta imamo??? Da nije onu vranu ozenio ne bi se niko okretao za njim. E to se zove marketing.

Taj Parker nek' prvo postane glavni igrač u ekipi, pa ćemo dalje da pričamo... Čoveka je Greg uklopio u sistem, i ovome to savršeno odgovara.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 12:33
nije superstar.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 12:50
jok,ti si
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 13:16
ne kažem da je ove godine bolji od parkera ili karija (pošto nije na nivou kakvom ume), ali mi je gotiva kad hejtujete što mu tole namešta na sve strane da bude najbolji plej a realno je na nivou di džej avgustina.

džon vol lično izmislio košarku za njega
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 18:31
E pa kad ti kazes da je on doveo Kliperse u vrh cega? Sta to osvojise? Koji vrh? Hornetsi vrh cega? Strax ti se sprdas sa mnom? Parker je genije i osvajac tri titule i MVP finala. Genije i osvajac titula to su argumenti. Polke je odlican kosarkas vrhunski plej i paljevina za klince i reklame. I te reklame uticu na tebe. Ja ne mrzim niti jednog sportistu i ta ti je izjava suluda. Ja sam stari magarac da bih se palio na te stvari do te mjere da bih mrzio. Ja samo gledam stvari kakve jesu.
I jos jedna stvar. Ovaj je 4-5 godina stariji od polketa i nazalost mnogo brzi i korisniji od njega. I mozda osvoji jos nesto...bar je u finalu NBA. A da ne spominjem pregrst odvratnih poteza i nesportskih ponasanja kod Polketa koje nikad necete vidjeti kod Parkera. I da naravno da je i D.J i Wall bolji trenutno od njega pa i Teague ...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Fri Jun 06 2014, 23:08
pre njega su klipersi bili 13., sa njim 3. Ti tu baš ne vidiš nikakav napredak? sad se ti sa mnom sprdaš?
Hornetsi sa njim u vrhu Zapada, bez njega se raspali. Opet se sprdaš sa mnom?

Realno, i Đinobili je genije i osvajač 3 titule. Mora da je bolji igrač od Ti Meka ili kartera. ili ajversona

Poslednjom rečenicom si sve rekao. Generalno pričaš smislene stvari, ponekad troluješ, ali mislim da ti je ovo sa Polketom vrhunac
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 09:16
Realno Polke ima i bolju ekipu oko sebe pa opet nije dogurao do finala, ali opusteno dolazi vam Pirs dogodine zbog Riversa i eto vam titule awesome
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 09:19
Poslednja recenica je bila u smislu da ne idemo dalje, jer te smatram zrelim da se mogu raspravljati s tobom i da shvatis kad je sala i kad te palim, a kad je ozbiljno. Jednostavno ne vidim u cemu je bolji Polke od Parkera osim sto su mu statsi na polju asistencije vjerovatno znatno veci. Za ove druge sam se naravno uvijek salio da bi se imalo o cemu raspravljati. I ne bih da sirimo pricu vise oko toga. Klipersi su napravljeni kao koncept Lob siti (vasarska atrakcija) i uvijek sam to tvrdio i da nece nista napraviti i pored ogromnog potencijala. Tako je i bilo. Pocev od gazde,preko Jordana, Grifina, Polketa...i citave plejade provjerenih "interesantnih" za medije igraca.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 10:44
Cirkus su kada ih porediš sa Sparsima, gde se forsira sasvim drugi, meni gotivniji sistem... Indijanci su Džordan, Kroford, donekle Grifin; Polke ne zaslužuje da se nađe u košu sa njima. 

Pravi cirkus je bio pre Polketovog dolaska, kada su igrali Džordan, Grifin, Beron Dejvis, Gordon,... a onda je došao Polke i video se efekat jednog pametnog, zrelog ol star (superstar) plejmejkera. Uozbiljio ih, i od cirkusa a.k.a kante za napucavanje napravio respektabilnu plej-of ekipu. Ako neko u njemu vidi Džordana koji je uz takav preokret franšize mogao i do prstena da ih dovede, onda jebiga... cenim njihovo divljenje upućeno Polketu.

Parker pored sebe ima mnogo bolje saigrače i najboljeg trenera u ligi, i ne igra uopšte po istom šablonu kao Pol. 
Pol je lider ekipe i od njega zavisi tok utakmice i igra Klipersa, dok je Parker neko ko sprovodi i započinje ono što Pop zamisli. I to ruku na srce, majstorski radi, ali je po meni Polke značajniji za tim.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 16:01
jbt pricas kao da je pol sam igrao gde god da je igrao. kao da nije bilo westa, cendlera itd u hornetsima. kao da je grifin bio ovako razvijen igrac kad je dosao u ligu. kao da ne postoji nijedan krsten igrac u klipersima osim pola. jeste on svaku ekipu podigao na neki visi nivo ali to je njemu i posao ne znam cemu tu sad neko velicanje. i niko nikad nije rekao da je on los igrac baki. samo je precenjen, sto je istina, hteo ti to da priznas ili ne.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 19:21
Precenjen kod koga? Jedino u ovim petorkama što je redovno najbolji plej, ne vidim neke druge primere. Liga gura igrače uglavnom koji im pune top 10-ove, tipa Grifin, Vestbruk i slični, na koje se klinci lože... A ja mogu da se kladim da se klinci više lože i na Rouza i Vestbruka i Ronda nego na Pola... 

Bulsi su u vrhu Istoka i bez Rouza (jebiga, desio im se ovaj kiks u Plej-ofu), Tanderi bi cenim još bolje igrali sa krštenijim plejem, a Boston je čudna ekipa, svašta im se dešavalo i bez Ronda i sa njim i trejdova (više se ni ne sećam), to je teško proceniti... 

Polke nije na nivou kakvom ume da bude, tako da je ove godine u rangu sa Parkerom, Karijem, samo je stvar ukusa...

Ali da je najkonstantniji i najbolji plej u poslednjih 6-7 godina, to je istina, hteli vi to da priznate ili ne.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 20:26
Ne loze se na Vestbruka i Ronda vise, ma nema sanse. Na Rouza da.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 20:28
Na Vestbruka da..vecinom,isti ljudi koji imaju ideju da je Rouz najbolji plej na svetu
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 20:37
a to su likovi koji kosarku gledaju kao nemanja tenis, znaci samo dok ne promene kanal kad vide tenis na teveu.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 22:40
Ja gledam redovno tenis, ti pricaj sta hoces...

Samo me nervira onaj Monacanin i ona njegova kurvestina. ZAMISLI MOLIM TE, TRUDNA! KURVESTINA ZATRUDNELA! Za neverovati.
Ajde u Monako da vas ne gledam ovde, ni vas ni to vase kopile. Ko zna i cije je. Od nekog ciganina verovatno. Vidjao sam ja onu kurvestinu u Omoljici, u ciganjskom kraju da budem precizan.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sat Jun 07 2014, 22:45
Hteli vi to da priznate ili ne, ako me razumete eheh. SmileSmile
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sun Jun 08 2014, 00:36
...................
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Sun Jun 29 2014, 17:23
Kazu Rusi da su zavrsili sa Kidom XD 
Ovaj u pregovorima sa Milvokije za front office poziciju  Facepalm
Sponsored content

Vesti iz NBA lige - Page 20 Empty Re: Vesti iz NBA lige

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum