NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Menadžeri:Lebron opet MVP Empty Menadžeri:Lebron opet MVP

Thu Oct 08 2009, 11:48
Menadžeri: LeBron opet MVP


Menadžeri:Lebron opet MVP Dejkac5uomxvezinhfh0


Generalni menadžeri NBA klubova predviđaju da će ove sezone titulu ponovo osvojiti Los Anđeles Lejkersi dok će MVP opet biti LeBron Džejms.

Lejkersi su dobili 61 odsto glasova da će biti prvaci, dok su Boston i Klivlend podelili drugo mesto sa 18 posto. Seltiksi su dobili 50 poesto glasova da će osvojiti titulu prvaka Istočne konferencije, a Kavalirsi 43.
Orlando, koji brani titulu prvaka Istoka, dobio je samo sedam posto glasova.

„To su generalni menadžeri. To su momci koji više ne igraju košarku, pa će naravno birati svoje ekipe da pobede. To je ono što razumemo“, rekao je krilni centar Medžika Dvajt Hauard.

Među ostalim timovima koji su glavni konkurenti za osvajanje titule prvaka divizije San Antonio je favorit za Jugozapad, a Portland za Severozapad.

Generalni menadžeri nisu mogli da glasaju za svoje ekipe i svoje igrače.

Džejms je dobio 69 posto glasova da će postati MVP. Kobi Brajant je dobio 17 posto, a Hauard 7.

Generalni menadžeri kažu da će Blejk Grifin igrač Klipersa biti najbolji ruki sezone.
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Menadžeri:Lebron opet MVP Empty Re: Menadžeri:Lebron opet MVP

Thu Oct 08 2009, 14:30
Strax wrote:
Menadžeri: LeBron opet MVP


Menadžeri:Lebron opet MVP Dejkac5uomxvezinhfh0


„To su generalni menadžeri. To su momci koji više ne igraju košarku, pa će naravno birati svoje ekipe da pobede. To je ono što razumemo“, rekao je krilni centar Medžika Dvajt Hauard.

Hahaha krilni centar.

Ma lupaju gluposti, gotovo sam siguran da LA nece osvojiti.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Menadžeri:Lebron opet MVP Empty Re: Menadžeri:Lebron opet MVP

Fri Oct 09 2009, 22:32
Ako je Dwight krilni centar,onda sam ja Michael Jordan! Very Happy
Sponsored content

Menadžeri:Lebron opet MVP Empty Re: Menadžeri:Lebron opet MVP

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum