NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trejdovi i transakcije

+41
Insanity
West
nemanjako
jabbawockeez
Nele
Zola
Blazers Boy
Rudy Gay
Michael Jordan 23
prza
luka_dwight
Iguodala
MitchBitch
The_punisher_KG
NewJerseyNets_<3
wlacky
Mr. Striko
Dzoni131
Vinsanity
sinisa123
johnny24
Jaz
Kole
4evaStK
LeBron
Strax
Iggy9-13
LeonDeb
-the lood-
dr Hofmann
Bradley
SN10
Lawson
Sky
airvucko
jocamelo7
Jumpman
Knofler
Legolas
wlattkouzd
nellepb
45 posters
Go down
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 16:12
Adrian Wojnarowski: Tentacles of Nets-Magic talks covering 14 players, 3 teams w/ possible 4th locking in to take MarShon Brooks to provide pick, sources tell Y
Shocked Shocked
Ko bi mogli biti ti igraci?
Howard,Lopez,Kardasian,Brooks,Green?,Hedo,Richardson....jos 7? XD
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 19:43
In proposed blockbuster, Orlando would send Dwight Howard, Jason Richardson and Earl Clark to Brooklyn, sources tell Y! Sports.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 21:43
Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA
In current structure of deal, Orlando gets Brook Lopez, Damion James, Shelden Williams, Luke Walton and 3 or 4 1st rounders, sources tell Y!

Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA
In proposed blockbuster, Orlando would send Dwight Howard, Jason Richardson and Earl Clark to Brooklyn, sources tell Y! Sports.

Orlando, preko Kardashiana i Marshona, dogurali su do Luk Waltona, Sheldena i Jonesa Laughing Laughing Laughing
Ovi iz Orlanda su totalne budale ako ovo prihvate. Nego sad se nesto suska da se trazi i cetvrti tim za trejd Laughing Laughing Facepalm ovo postaje sve bolje i bole XD

btw Steve Novak Agrees To Four-Year, $15M Deal WIth Knicks
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 22:05
Ova trojica su samo na prvi pogled los izbor Orlanda. Svi imaju isticuce ugovor, sto znaci da na kraju sezone oslobadjaju salary, a uz silne pikove koje ce Orlando imati to je odlicna podloga za rebilding. Neki jak fa+rukiji, mislim da to gadjaju.
Novak je samo jos jedan u nizu preplacenih igraca. Dobio je odlican ugovor za pogadjanje otvorenih trojki. Jos jednom Knicksi u punom sjaju.
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 22:09
In the proposed deal, Howard, Jason Richardson and Earl Clark would be sent to Brooklyn, and the Magic would receive the Nets’ Brook Lopez, Damion James, Shelden Williams, Cleveland’s Luke Walton and three future first-round picks, sources said. Cleveland would receive Orlando’s Quentin Richardson, Brooklyn’s Sundiata Gaines, Kris Humphries (on a one-year guaranteed deal), a first-round pick and $3 million from the Nets. Brooklyn also would send [MarShon] Brooks to a fourth team to get them an additional first-round pick to send to the Magic.

Ko koga ovde zeza ? xDDD
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 22:14
Clipoers will be 4th team in D Howard deal. They would take back MarShon Brooks in return for a lottery protected 1st
Kakav steal auuu awesome
iako ce im ovo biti deseti bek u rosteru Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 22:21
5. kafa Mada Chauncey jos neko vreme nece igrati, tako da bi bila potpuna rotacija sa 4. beka (Polke, Jamal, Bledsoe, Brooks), pa kad dodje Chauncey nek igra ko se najbolje bude pokazao. A taj pik iz prve runde nam ionako ne znaci nista, posto bi dosao posle 20. mesta, a Brooks svakako vredi vise od toga. Eh, kad bi samo proslo... awesome
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 22:34
Pitaju se Kardashian i Lopez nesto Very Happy Ja msm da se njima nudi ugovor na jednu god. ali Lopez odbija da potpise na jednu. Sad' kome sta verovati, sta vi mislite da li ce proci ovaj trejd ???
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 23:11
Moje misljenje je da se nece nista desiti, jos od dodavanja treceg tima u trejd (Klivlend) i vlasnika koji Dana Gilberta koji bi trenutno pojeo sleper govana i doveo bilo koga u svoju ekipu samo da Bruklin dobije Howarda kako bi mogli da pobede Majami, neverovatno je koliko taj covek mrzi LeBrona, on bi sad pristao na bilo sta i doveo bi bilo koga u Klivlend samo da ovo prodje.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Mon Jul 09 2012, 23:28
Yahoo! Sports reported Monday afternoon that the proposed deal would send Howard, Jason Richardson and Earl Clark to Brooklyn. Lopez (via a sign-and-trade deal), forwards Damion James and Shelden Williams and guard Armon Johnson, along with Cleveland forward Luke Walton, would go to Orlando, along with three first-round picks — two from New Jersey and one from Cleveland. The Cavs would get Humphries, guard Quentin Richardson from Orlando, guard Sundiata Gaines from the Nets, a first-round pick from the Nets and $3 million. Later Monday ESPN.com reported that the Clippers would be involved as a fourth team in the proposed trade, receiving guard MarShon Brooks from the Nets and a future protected first-round pick.
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 00:39
Pa sad' nisam siguran da je bas u toj fazi sa govnima :DDD Ali videcemo sta ce se sve desiti. Jako bi' voleo da ga vidim u Netsima, ali oni mogu i bez njega da dobju Miami ( moje misljenje )
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 01:04
[Only admins are allowed to see this image]


jedan komentar sa nekog foruma
NBA2k12 wouldn't even allow this trade.

Laughing
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 01:07
Ako cemo realno, ovim trejdom najvise dobijaju Clippersi i Orlando. Zanimljiv komentar xDDDD
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 01:13
Klipersi bi dobili strasno dobrog mladog igraca za bukvalno nista, a Bruklin bi preko noci postao ekipa za vrh istoka Trejdovi i transakcije - Page 20 877120 Klivlend bi jos kako tako i dobro prosao, ali Orlando Facepalm Facepalm pogledajte samo kakva sranja bi oni dobili. Stvarno ne znam od kad je Lopez postao elitni centar, i na koju foru bi on mogao da ima max. ugovor walldzomba i ova 3 pika bi ko zna gde bila Ne znam
Ja ne vidim realizaciju ovog trejda definitivno, jednostavno nema smisla. Ako ovo Bruklin izvuce, mogu da lade jaja kako hoce, imace poprilicno jaku ekipu koja ce moci da igra protiv Majamija i forum ce dobiti jedno 10 laznih fanova Netsa koji nisu odgledali jednu njihovu utakmicu do sad.
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 01:17
I to je donekle tacno, ali oni ce tako pokusati da naprave novu ekipu, makar ih to kostalo 3-4 sezone playoff-a. Lopez je jako dobar centar, jedina mana je sto je sklon povredama. Sto se Brooksa tice-taj decko ce biti AllStar, mnogo doba suter, takodje je i Morrow bio, ali jbg kad' nemaju jak roster. Ja mislim da ce se realizovati. Bice to dobar marketing, a to se i trazi od njih.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 02:08
kembi u niksima, 3 godine, 13 miliona. malo dugacak ugovor ali nisu toliko para pukli. sad jure da vrate jr smitha.


Camby has agreed to a three-year, $13.2 million contract with the Knicks, according to the report.

The Rockets will receive Toney Douglas, Josh Harrellson, Jerome Jordan and two second-round draft picks in exchange for the 16-year veteran center, according to the report. The Knicks also will send cash to Houston to pay Douglas' salary, the report stated.

Camby, 38, split last season with the Rockets and Portland Trail Blazers, averaging 4.9 points and 9.0 rebounds in 59 games.
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 09:47
Magic želi dovesti Fran Vazqueza iz Barcelone.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 09:59
Kuzman wrote:Klipersi bi dobili strasno dobrog mladog igraca za bukvalno nista, a Bruklin bi preko noci postao ekipa za vrh istoka Trejdovi i transakcije - Page 20 877120 Klivlend bi jos kako tako i dobro prosao, ali Orlando Facepalm Facepalm pogledajte samo kakva sranja bi oni dobili. Stvarno ne znam od kad je Lopez postao elitni centar, i na koju foru bi on mogao da ima max. ugovor walldzomba i ova 3 pika bi ko zna gde bila Ne znam
Ja ne vidim realizaciju ovog trejda definitivno, jednostavno nema smisla. Ako ovo Bruklin izvuce, mogu da lade jaja kako hoce, imace poprilicno jaku ekipu koja ce moci da igra protiv Majamija i forum ce dobiti jedno 10 laznih fanova Netsa koji nisu odgledali jednu njihovu utakmicu do sad.
Ja sam fino opisao zasto je ovaj trejd dobar za Orlando. Sjajna podloga za rebilding. Ovi svi igraci koji bi dosli bi potpisali jednogodisnje ugovore(osim Brooka)+3 pika prve runde-plata Howarda-Quentina=ogromna zaliha para+dobri rukiji+velika mogucnost da se dovedu 2 odlicna free agenta. Jasno je da Orlando mora da rizikuje i proba skroz nesto novo. Dolaskom Bajnama Orlando bi presao sa konja na konja, mada cak mislim da Bajnam koliko god ga vise voleo nije klasa Howarda.
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 10:02
Oni su budale (Magic) Laughing
Vinsanity
Vinsanity
Posts : 108
Location : Hrvatska
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 11:08
neka su budale, ja već danima čekam da na nba.com ili nekoj stranici pročitam da je howard u netsima i mislim da će se to i desiti ovog ljeta.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 11:12
JR Smith produzio saradnju sa Knicksima na jos dve godine, 2.8m po sezoni.
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 11:42
takoe bre, hvala za info Jazaro Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 12:04
e to se vec zove dobar ugovor. low risk, high reward sto bi rekli.

lejkersi zainteresovani za dzodija miksa.
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 12:36
Ne znam kako bi se on uklopio sa Lakersima ? xP
NewJerseyNets_<3
NewJerseyNets_<3
Posts : 86
Location : Newark
Brooklyn Nets

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Tue Jul 10 2012, 13:04
Last night the Los Angeles Lakers Andrew Bynum sent the NBA rumor mill into over-drive with the following tweet. “Does blue suit me?”

Op, op, op fp
Sponsored content

Trejdovi i transakcije - Page 20 Empty Re: Trejdovi i transakcije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum