NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

+24
Sky
darkoRSJJ
Nex
Kole
Stary Oskol
4evaStK
Loqo
jocamelo7
SN10
dovlonja6
Mr. Striko
-the lood-
Kobi-Wan
Iggy9-13
D.Rose25
airvucko
dr Hofmann
LeBron
McBasket
Mrakar
Strax
Nele
Jaz
Jumpman
28 posters
Go down
Kobi-Wan
Kobi-Wan
Posts : 32
Location : Daruvar
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Tue May 15 2012, 23:17
Meni se cini da ce ovo zavrsiti nesto kao Lakersi-Thundersi. Navijam za Clipperse zamo zato sto mi Spursi svakim danom sve vise idu na zivce, a i volim navijati za slabije. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Tue May 15 2012, 23:38
Videcemo veceras, kad Bledsoe bude zatvorio Parkera i Ginobilija. kafa
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Tue May 15 2012, 23:46
cuj zatvorio...verovatno si hteo da kazes- kad ih bude pojeo San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 801135
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Wed May 16 2012, 06:09
Bledsoe je ludak nenormalni bolesni! Respekt! Kakav borac, ono je neverovatno! Sahranili su nas skokovima i trojkama (postseason rekord fransize), mada smo u 4/4 opet bili prilicno blizu, i to me jako raduje (na kraju su opet povecali malo prednost, do nekih 6 min. pre kraja je bilo -10). Nije nam uslo nekoliko polaganja, ko zna, mozda bi bilo jos neizvesnije na kraju. Polke nije postojao u ovoj utakmici, Blejka bole kolena i to je vise nego ocigledno, sam je rekao da je na nekih 75%. Sa klupe dobri jos Mo i Kenyon, ali to je to. Imamo mnogo potencijala za napredak, samo da ne dozvolimo opet minut u kojem ce da se otcepe sa 10 na skoro 20 razlike, ipak su previse iskusna ekipa da bi to ispustili. Vinny to mora da sece odmah tajmautom, provalice valjda u sledeceoj. Rolling Eyes Bice jako lepa serija za gledanje do kraja, ima sjajnih akcija u napadu, ali i fenomenalne odbrane. Od svega po malo. Smile
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Wed May 16 2012, 06:23
Duncanu su pustali previse suteva a covjek je pogadjao. Zatim Pop je imao odlicnu postavku da zaustavi Paula i Griffina. Jedno je kad paul zaustavi Parkera jer je Paul odlican odbrambeni igrac(mada je i parker imao lose vece i bez toga) ali na rosteru Spursa nema ko da zaustavi paula, osim Grega Popovicha...
Mislim da se Vinny ne smije prilagodjavati niskim petorkama Spursa, nego bi trebao sa visokim igracima osiguravati skok u napadu. Ne moze se San Antonio dobiti njihovom kosarkom. Gurnuti Evansa i Martina unutra na Duncana i Diawa/Leonarda i imas sigurnu prednost u skoku, a ne on pokusava sa Martinom, Butlerom i tri playa...

Iako je ovo bio prilicno dobar playoff za Clipperse pod hitno na ljeto otpustiti Del Negra, jer iako poprave roster za narednu sezonu(a hoce samim tim sto Blake i Deandre moraju napredovati) ne treba im ovakav trener da ih sputava...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Wed May 16 2012, 07:42
Polke i Parker se dogovorili da zajednički podele krivice katastrofalne partije. Ali je zato Bledsoe odigrao maestralno... rekoh vam već, nije loša ta klupa Klipersa... kafa
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Wed May 16 2012, 11:57
Timi <3

15 vezanih pobjeda Smile
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 16:33
San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Enhanced-buzz-wide-22251-1337197011-2
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 16:58
"Acting classes: Wednesday" Laughing
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 17:09
Inace, neki predlozi kako da dobijemo Spurse:

Start Bledsoe on Parker. Grab some boards. Heal the injuries. Keep your chin up. Throw more lobs. Remove the glass. #clipsadvice

Get Reggie Evans to meet Tim Duncan in a dark alley. Repeat for Parker, Ginobili. #clipsadvice

Hide. #clipsadvice

Laughing
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 19:26
Po meni je ovo potrebno:
- na parkeru moraju biti CP3 ili Bledose, nikako Mo
- Na Duncanu Martin i Evans, Griffin ili Jordan samo na pocetku utakmice
- Na Ginobiliju Butler, Young ili Bledsoe, nikako Foye

*Treba usporiti tempo maksimalno, brzi tempo odgovara Spursima.
*VDN mora naci nacina da ukljuci Paula u igru(sto se zabijanja koseva tice) ako Pop bude igrao sa istom odbranom kao proslu utakmicu. Ako nista neka odigra nekoliko napada "off ball" kao sto bi ameri rekli.
*Mora ostati sa dva visoka u igri a nikako se prilagodjavati Spursima i maloj kosarci. Oni forsiraju nisku petorku jer nemaju bas veliki izbor visokih igraca (imaju Blaira i Splittera ali ih ne koriste previse). Ne znam zasto se on boji ostaviti npr Martina + Griffin/Evans jer nema sanse da Leonard iskoristi to sto je brzi od Martina ili Griffina, nema on taj napadacki kvalitet.

Spursi su naravno opet favoriti veceras, igraju kuci, imaju iskusnije glavne igrace i sto je najveci hendikep za Clipperse imaju dosta boljeg trenera.
Ako Clippersi misle napraviti nesto u ovoj seriji moraju veceras napraviti break. Mislim da nece ali i protiv medvjedica su me iznenadili(pozitivno)...
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 20:20
Parkeru danas rodj...cenim da ce preko 30 da uvali!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 20:51
O kojoj odbrani Spursa se radilo u prvoj utakmici, približite mi malo? Nisam bio u mogućnosti da gledam, a znam da je Pop imao raznih eksperimenata tokom sezone sa odbranom.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Thu May 17 2012, 21:28
Strax wrote:O kojoj odbrani Spursa se radilo u prvoj utakmici, približite mi malo? Nisam bio u mogućnosti da gledam, a znam da je Pop imao raznih eksperimenata tokom sezone sa odbranom.



Uglavnom ti je sve objasnjeno ovde.
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 07:22
Da li je ko gledao da malo bolje objasni sta se ovu utakmicu desavalo, mislio sam skidati ali posto je bilo samaranje ne da mi se. Mogu samo reci San Antonio djeluje jebeno zastrasujuce i nadam se da ce oni osvojiti!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 08:12
Šta se dešava sa Polketom u ove 2 utakmice? Pa ako je rovit i povređen, bolje ni da ne igra... ovako samo donosi negativne stvari u igru.
Griffin 1 ceo skok za celu utakmicu San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 873661 16 manje šuteva na koš od strane LAC, 18 turnovera San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 873661Polke bez šutnutog bacanja u ovoj seriji fp
Iggy9-13
Iggy9-13
Posts : 2031
Age : 30
Location : Zagreb
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 10:08
San Antonio stvarno izgleda strašno. Samo neka ovako dobijaju sve i mogu lagano uzeti naslov.

A kakav će to biti rat ako se susretnu San Antonio i Oklahoma u finalu konferencije Respekt! .


Otiči će do 7 utakmice 70%


Last edited by Iggy9-13 on Fri May 18 2012, 10:12; edited 1 time in total
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 10:11
Ubili su nas tranzicijom. Previse su brzi, previse su pametni, i Pop zna tacno sta sme da nam dopusti a sta ne sme da bi nas dobili. Meni je zastrasujuce kako oni vade Polketa iz utakmice. A to je i jeste otprilike jedina stvar koju treba protiv nas da uradis ako si San Antonio i ako imas takvu sirinu, jer znas da ti klupa Clippersa nista ne moze. Ma, nijedna klupa na ovoj planeti. Igraju fascinantnu kosarku zaista, i ako ispadnemo i mi i Miami, voleo bih da oni uzmu.

The author of this message was banned from the forum - See the message

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 15:43
Pa mi i komsije jedino da se ujedinimo, pa NEKAKO mozda i da dodjemo do finala Laughing
Paul
Brajant
Buttler
Grifin
Bajnam

Laughing

Nzm, ne izgleda ovo uopste dobro za Kliperse, mi smo bar pokazali da mozemo da dobijemo, ali smo na glupost izduvali, dok komsije vec 2 porpilicno slabe utakmice. Bojim se da se ovde vidi i Vinijev otisak jako, jer morao je bar neke promene u igri da namesti u odnosu na prvi susret. Nisam gledao, pa ne mogu nesto vise da pricam o tome, ali po rezultatu mi tako nesto izgleda....
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 18:48
Loqo wrote:Ako ovako nastave da igraju, San Antonio bez većih problema osvaja.

igraju drugacije od ostalih timova..tecno...timski do kraja. Imaju Parkera koji igra svoju najbolju sezonu u NBA ligi. Podsecaju na sampionske Spurse,tako da se slazem sa tobom
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 19:53
Sta reci sve ide ko po loju.Jedan brejk u LA i posle juriti jednu pobedu u tri meca a od toga dva ce biti na nasem terenu i to bi trebalo biti to.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Fri May 18 2012, 20:01
I uz to 16 pobjeda zaredom imamo Smile
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 09:33
SN13 wrote:igraju drugacije od ostalih timova..tecno...timski do kraja.
Upravo!Gledati njih je praznik za oči.Nadam se da osvajaju.
Stary Oskol
Stary Oskol
Posts : 1521
Age : 34
Location : Beograd
San Antonio Spurs

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Sat May 19 2012, 10:33
Veceras u pola 10 prenos trece tekme na Sport klubu,finale LS-a 15 do 9 i mec Nole - Federer u 8. San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 81262
Sponsored content

San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round - Page 2 Empty Re: San Antonio Spurs vs Los Angeles Clippers - WEST 2nd round

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum