NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slam Dunk Contest

+27
Sky
Mrakar
Vuk91
Lawson
johnny24
Jocinetu
Michael Jordan 23
wlacky
Kole
Gogsii
Jason
dr Hofmann
Iguodala
wlattkouzd
Legolas
jocamelo7
airvucko
Strax
D.Rose25
Bradley
LeBron
Nele
4evaStK
Mr.Big Shot
SN10
Jaz
Jumpman
31 posters
Go down

Naslednik Blejka Grifina će biti

12 - 50%
3 - 13%
2 - 8%
7 - 29%
 
Total Votes: 24
 
Poll closed
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 10:27




Da li stvarno mislite da je bilo koji od tih dunkova bolji od 80 do 90% današnjih?

Uostalom, naravno da je ovo takmičenje moralo da se komercijalizuje. 1992. (što se može videti na priloženom) nisu uspeli da ispune jednu arenu od 20 000 mesta (ili manje) za ovakav spektakl.

I da, sada sam pogledao ponovo recimo onaj Williamsov dunk preko motora. To je bio i više nego kvalitetan windmill, a motor je to mogao samo da oteža (nije lako kada znaš da imaš neku granicu preko koje možeš da skočiš i odakle moraš da se odraziš).
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 10:28
Shumpert je navodno trebao preskočiti onaj kauč na kojem je Lin spavao, i, naravno na kauču bi ležao Lin i bacio bi mu loptu na alley-oop.
Iguodala
Iguodala
Posts : 692
Age : 31
Location : Kladovo
Denver Nuggets

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 11:00
Mrakar wrote:Vjerovatno najgore u istoriji, bezveze sam ostao budan


Razocarao sam se. :S

The author of this message was banned from the forum - See the message

Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 11:45
Nemoj zezat prosle godine je bio jako dobar. Samo sto su ga zasrali sa izborom pobjednika ali svakako je bilo odlicnih i zanimljivih zakucavanja...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 11:52
podseca malo na onaj iz 2010-e...jedno i po iole dobro zakucavanje i toeto

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 12:15
Po meni je DeRozan trebao da uzme to. Ako ne, onda makar da uđe u finale... bio je Blejk odličan prošle godine, jedino je usrao malo sa tim finalnim kucanjem. I da, da je McGee uradio nešto spektakularnije od onog klasičnog poslednjeg kucanja (valjda nije mogao da zapamti šta je sve trebao da uradi Laughing ), ne bi Griffinu ni sva ona popularnost pomogla.

Inače, dobra nam anketa, pobednika čak ni nemamo u njoj Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 13:03
Onako... Nije bilo bas nesto. Sad
Znaci, dogodine LeBron, Iguadala, Rudi i Jos Smit. Ne vidim poentu ovoga. Ne znam
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 13:24
ja reko juce. treba da zovu igija, derozana, smita i puste ih da kucaju po 20 rundi sva trojica i svi da pobede da se niko ne smori sto je izgubio i to je to. Very Happy
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 13:31
Moje misljenje o ovim jucerasnjim kucanjima:

Runda 1

Budinger - S obzirom da je bio prvi i tako otvorio takmicenje, sasvim solidno kucanje. Svidela mi se i ideja da kucanje bude na temu filma "White men can't jump" ali je ipak opsti utisak malo slabiji jer mi se cini da je dodirnuo Diddy-a u trenutku kad ga je preskocio.

Evans - Cim sam video da su mu prikacili neke kamere i high tech sranja prosto sam znao da ce i kucanje da bude takvo. Lopta preblizu kosu, verujem da bi svako ko ima visinu uspeo da uradi ovako nesto na basketu.

George - Na prvi pogled dobro kucanje ali ipak ne toliko impresivno jer se celom svojom levom rukom oslonio na Hibberta koji je takodje morao i da se nagne napred da bi ovaj na kraju ipak nekako uspeo da ga preskoci.

Williams - Klasican windmill s tim sto bi ovaj motor trebao da malo oteza zakucavanje a i naravno pre svega zbog zabave. Sve u svemu nista posebno.

Runda 2

Budinger - Jos jedan klasican windmill i to odmah posle onog Derrickovog. Slam Dunk Contest - Page 4 753242 Slam Dunk Contest - Page 4 87662

Evans - Prvo kucanje sinoc koje je po meni malo razbudilo publiku. Lepa ideja, malo otezano time sto je morao da preskoci Haywarda i da istovremeno zakuca dve lopte.

George - Ne razumem zasto su napravili ovu glupost sa gasenjem svetla kad bi ovo kucanje imalo mnogo bolji efekat da je moglo da se vidi sve. Jebeni entertainment. Slam Dunk Contest - Page 4 731970

Williams - I ovo kucanje je bilo jedno od lepsih sinoc, svidja mi se sto je uradjeno sa strane table, dobar pas, okret, finis...

Runda 3

Budinger - Prevera kao i onda kad je Ceballos uradio zakucavanje "na slepo". FAKE na kvadrat! Slam Dunk Contest - Page 4 731970

Evans - Zakucavanje preko patuljka, s obzirom da su pre toga bila vec tri kucanja sa preskakanjem ovo mi je nekako bilo previse dosadno i jednostavno.

George - Ideja je bila ok, ali steta sto nije uspeo da ga izvede iz prvog puta pa je polepio celu tablu slicicama Larry Birda. Slam Dunk Contest - Page 4 972191

Williams - No comment. Daleko si ti sine od J-Richa Slam Dunk Contest - Page 4 743851

Kad se sve sabere i oduzme, razocaravajuce takmicenje mada je imalo i nekoliko svetlih momenata ali je bezveze sto je Evans na kraju pobedio zbog jednog jedinog dobrog, da ne kazem solidnog zakucavanja.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 13:34
meni su dobra bila jedino evansovo drugo i derikovo drugo. kul je i ono sa hartom cisto sto je bacio rispekt melounu njegovim prepoznatljivim kucanjem. a to preskakanje preko stvari, ljudi je smorilo boga i oca vise.
inace kazu da je takmicenje u kucanjima d-lige bilo 5 puta bolje.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 13:39
Seljak wrote:meni su dobra bila jedino evansovo drugo i derikovo drugo. kul je i ono sa hartom cisto sto je bacio rispekt melounu njegovim prepoznatljivim kucanjem. a to preskakanje preko stvari, ljudi je smorilo boga i oca vise.
inace kazu da je takmicenje u kucanjima d-lige bilo 5 puta bolje.

Slazem se. Ova ostala kucanja su smorila u pm. Glare A za to u D-ligi ne znam. Jel ima na youtube-u mozda?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:06
Takmičenje u D-ligi je uvek odlično što se tiče dunkova. Pozovu one najbolje i oni prave show... bez komercijalnih dodataka, čist kvalitet odraza, brzine u letu i kreativnosti.

A što se tiče takmičenja u NBA ligi, itekako ima materijala za spektakl, samo treba pozvati prave ljude... Jr Smith, Iguodala, DeRozan, Griffin, Shumpert, James, McGee, Gej... pa nek izaberu samo 4-icu, neće pogrešiti.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:06
zasto griffin ?...pobedice ako primakne loptu kosu....ove ostale sto si naveo,that`s ok kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:09
Ne lupaj Igore, ljudi su se navikli previse na njegova zakucavanja, al on moze da izvede stvari koje niko drugi u ligi ne moze. Nadam se da ce ispraviti onu nezasluzenu pobedu sledece godine.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:14
Stvarno, ne laprdaj Igore Very Happy , Griffin itekako ume da kuca. Nije samo in game dunker, prošle godine je imao 3 itekako kvalitetna dunka. Da nije bilo finalno zakucavanje, nego neka 1. ili 2. runda i ono preko haube bi bilo dobro.

U svakom slučaju, ima sada par igrača u ligi koji mogu bukvalno sve u letu da naprave. Jr Smith nikada nije zablistao na dunk contestu (a učestovao je 2 ili 3 puta?), ali je očigledno da ima prebolestan odraz i da je lud (u ovom slučaju, u pozitivnom smislu). Jedino što je J-Smoove sada malo nabacio kilažu i mišiće, pa ne leti kao ranije, ali sam ubeđen da bi imao šta da pruži. DeRozanu treba pružiti novu šansu i da napokon vidimo tog LeBrona kafa

jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:17
Igi vs LBJ, to bi bilo pravo takmicenje Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:20
U tom slučaju, moraju da vrate žiri na svoja mesta. LeBron bi ga oprao u glasovima, osim ako se Kinezi i Kobievci ne zainate...

Kad smo već kod sudija (žirija), obavezno ih vratiti. Ipak je to neka osnovna tradicija u ovom takmičenju. Pored toga, ne bi mi smetalo da se produži lista zakucavača (kao nekad, po 6-ica) i da bude više od 3 runde.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:27
Ne znam zasto, ali mislim da LeBron ne bi odusevio previse, jer smo od njega videli sva moguca zakucavanja. Ne znam Ali bih svakako voleo da ga vidim tu. Smile Kakvo bi to bilo takmicenje, Iggy, JR, Blake i Bron. awesome
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:30
ja mislim da još poneki potez nismo vidjeli od LeBrona, kakvom on lakoćom skoči, sigurno bi izveo nešto briljantno.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:33
Verovatno bi, on je sad fizicki spremniji nego sto je ikada bio i to je vise nego ocigledno, ali kako stvari stoje ostacemo uskraceni za takvo uzivanje. Sad
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:39
ja mislim da lebron nema sta da trazi na ovom takmicenju Ne znam on mi uopste nije tip dunkera za takmicenje. kul su njegova kucanja ali ono.. super je on atleta ali cisto sumnjam da moze da uradi pola onoga sto mogu/su mogli j-rich, carter, igi, derozan. a i svi znamo da nikada nece ucestvovati na takmicenju jer bi ga u slucaju neuspeha opet svi sprdali za to. to je i sam rekao...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:48
Ne lupaj Igore

Rolling Eyes

rekoh juce na chatu

Iggy,J.R,Gay,DeRozan..i show je tu
wlacky
wlacky
Posts : 1994
Location : Novi Sad
Boston Celtics

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Sun Feb 26 2012, 14:51
Ali Iguodala jebote.On je za to kralj.
Sponsored content

Slam Dunk Contest - Page 4 Empty Re: Slam Dunk Contest

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum