NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rookies

+30
AleksaTebra
ShonnE
West
wall#2
Jaz
Mrakar
Mr.Big Shot
Insanity
sinisa123
Jumpman
ljebac
Vuk91
Michael Jordan 23
TheBigTrio147
Sky
SN10
Bradley
Lawson
johnny24
Kole
Strax
grozda 3
airvucko
-the lood-
4evaStK
dr Hofmann
nellepb
LeBron
prza
Zola
34 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Rookies Empty Rookies

Sun Dec 11 2011, 13:20
Evo sezone za mlade novajlije u ligi.. Vidim da se slabije obraća pažnja na njih poslednjih dana, pali su u senku od svih spekulacija za trejdove i ostalo.. Koji su vaši favoriti? Smile
prza
prza
Posts : 93
Age : 29
Location : Smederevo
San Antonio Spurs

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 13:24
Kemba Walker,Jimmer Fredette (msm da ce biti solidan) i od sl.sezone Derrick Williams
Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 13:33
Derrick Williams. Bez razmisljanja. Samo se bojim da ga ne uguse Bizli i Lav. Ako bude imao sansu, bice ROY. A nadrazi mi je Veseli. To je barem jasno. Smile Mada, ne znam bas da li ce on uspeti.
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 13:55
Kemba,Williams,Fredette bas me zanima kako ce Irving da prodje Smile a VESELY naravno...samo neka dobro radi..vidim na forumu Wizardsa..navijaci pravili roster i u 98% Vesely starter na 3a ima i neki koji ga vide na 4.
Sta vi mislite o Tristan Thompson,Kanteru,Brandon Knight i Kawhi Leonard koje je trejdovan u Suprse???
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 14:16
Irving je najbolji igrac,ali nisam siguran koliko je spreman za NBA.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 14:18
SymphonyX wrote:Irving je najbolji igrac,ali nisam siguran koliko je spreman za NBA.

I ja bih se slozio sa tobom, decko je stvarno mlad, strasan talenat, verovatno najbolji kosarkas ovde, 19 godina, puno puno je prostora za napredak tu, ali ne znam kako on stoji sa povredama, koliko je odigrao na koledzu poslednju sezonu, 19 utakmica tako nesto?
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 14:38

Šta reći?
Mislim da bi on mogao biti pun pogodak, još ima i Okura u ekipi.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 15:01
Irving bez sumnje! Mislim da ce mu statsi biti bolji nego Wallu.

A sto se tice Kantera, voleo bih da vidim kako ce u NBA da se snadje covek koji bi posle kosarkaske karijere voleo da bude kecher-rvac (ovo WWE sranje) kako se to vec zove i kome je idol Undertaker?!?!! [Only admins are allowed to see this image]
grozda 3
grozda 3
Posts : 5078
Age : 29
Boston Celtics

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 15:13
airvucko wrote:A sto se tice Kantera, voleo bih da vidim kako ce u NBA da se snadje covek koji bi posle kosarkaske karijere voleo da bude kecher-rvac (ovo WWE sranje) kako se to vec zove i kome je idol Undertaker?!?!! [Only admins are allowed to see this image]
XD fp
ovaj mi djeluje nekako usporen , treba mu godina dok osuta
Ne znam
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 15:16
grozda 3 wrote:
airvucko wrote:A sto se tice Kantera, voleo bih da vidim kako ce u NBA da se snadje covek koji bi posle kosarkaske karijere voleo da bude kecher-rvac (ovo WWE sranje) kako se to vec zove i kome je idol Undertaker?!?!! [Only admins are allowed to see this image]
XD fp
ovaj mi djeluje nekako usporen , treba mu godina dok osuta
Ne znam

Nisam baš siguran u to, on je za godinu dana šutnuo i više nego što je trebalo Laughing

A što se tiče rookija, Irving je moj pik.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 15:20
Objektivnost nije jedna od glavnih osobina na ovom forumu. Kanter ROY? Rookies 890884
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 15:24
Irving ce sigurno pokazati da nije slucajno prvi pik, tako da ocekujem mnogo zanimljiviji Klivlend koji ce se MOZDA kojim cudom boriti i za osmo mesto ako neki dobar trejd upecaju. Naravno najvise bih voleo da se moj imenjak proslavi u rookie sezoni, nisam pratio kako je napredovao tokom lockouta ali nadam se da je popravio taj nesiguran sut. Ako nista drugo, neka bar lepo kupi Wallove asistencije. Smile
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 16:13
Irving jes dobar ali odigrao je samo 11meceva za Duke...nadamo se da ce biti dobar...novi prevodnik Cavsa
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 11 2011, 17:10
Kemba,Williams,Harris(zato sto ih imam na fantasiju Very Happy ) i naravno Farried i Vesely Very Happy
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 15:18
Mislim da će Kemba najviše pokazati..Nešto slično kao i Brandon Jennings pre 2 godine
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 16:20
dzenings nije najvise pokazao Rolling Eyes
Sky
Sky
Posts : 5822
Age : 26
Location : Rijeka
San Antonio Spurs

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 16:31
Kemba Walker definitivno. imat će najviše slobode od svih rookieja i ne gine mu ROY. Enes Kanter bi mogao biti jedan od boljih pickova ovog drafta, zamislite čovjeka sa šutom Dirka i post tehnikom Pau Gasola. to je Enes Kanter. Alec Burks mi se dosta sviđa i žao mi je što ga naši nisu uzeli. Williams se čini najboljim igračem ove klase, ali zapeo je u timu u kojem su Love i Beasley. o Irvingu ne znam što reći, može biti odličan igrač, i isto tako samo solidan igrač. najveći draft bust će po meni biti Tristan Thompson. još ne vjerujem da su ga Cavsi izabrali 4. pickom Facepalm
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 16:35
Sky wrote:Kemba Walker definitivno. imat će najviše slobode od svih rookieja i ne gine mu ROY. Enes Kanter bi mogao biti jedan od boljih pickova ovog drafta, zamislite čovjeka sa šutom Dirka i post tehnikom Pau Gasola. to je Enes Kanter. Alec Burks mi se dosta sviđa i žao mi je što ga naši nisu uzeli. Williams se čini najboljim igračem ove klase, ali zapeo je u timu u kojem su Love i Beasley. o Irvingu ne znam što reći, može biti odličan igrač, i isto tako samo solidan igrač. najveći draft bust će po meni biti Tristan Thompson. još ne vjerujem da su ga Cavsi izabrali 4. pickom Facepalm

Hmm
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 17:35
Lupa covjek.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 18:52
Aj Sky procitaj jos jednom post, zapisi ga, i kada odgledas prvi mec Utah ove godine udari 3 puta glavom o zid. Ne previse slabo, ne previse jako.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 19:15
Kanter je trom i previše mekan za ligu, šut ima ali ne može na to da se oslanja, teško da će imati preko 5-6 poena po utakmici..
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 19:40
Jedno pitanje...zasto ovog stonea.a sto je potpisao za denver neki uporedjuju sa magicom????
TheBigTrio147
TheBigTrio147
Posts : 364
Age : 26
Location : U Kući :D
Nemam omiljeni tim

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 19:42
Jan Vesely i Kemba Walker mozda ce biti najbolji Very Happy
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
Posts : 2808
Age : 26
Location : Zrenjanin
New York Knicks

Rookies Empty Re: Rookies

Mon Dec 12 2011, 19:46
Irving moze da bude predobar,a isto moze sve da razocara,jer mislim da jos nije spreman za :enbiej: Kanter moze biti otkrovenje,jer zaista mislim da moze da bude nesto od njega...Najvise nade polazem u Kembu,i Jimera Frideta...Kawhi takodje moze da bude dobar.Derrick ce biti dobar igrac,ove godine ce dobijati 20-25 min po utakmici,koje ce lepo iskoristiti,ali kada u buducnosti dobije 40min (ako ih dobije Very Happy) pokazace se u punom sjaju...Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Rookies Empty Re: Rookies

Sun Dec 18 2011, 11:48
Jimmer, Williams i RIki objasnili sinoc Respekt!
Sponsored content

Rookies Empty Re: Rookies

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum