NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orlando Magic

+39
Iggy9-13
SN10
AleksaTebra
sinisa123
Iguodala
Avokado
Corleone
Gilmore
Gogsii
Mr.Big Shot
maminho
Jaz
Vuk91
Denino
4evaStK
Stary Oskol
Loqo
Stojko
-the lood-
Jason
D.Rose25
dushan96
nellepb
Strax
Zola
airvucko
grozda 3
Mr. Striko
Liverpool FC
Sky
jocamelo7
LeBron
Lawson
Bradley
Kole
johnny24
dr Hofmann
Mrakar
Jumpman
43 posters
Go down
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 11:51
Jebote ovog Glena uvek sere protiv Majamija Facepalm
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 14:45
Pa dobro, ne baš uvek Very Happy Very Happy Very Happy

johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 16:10
Stvarno ne znam kojim smo cudom pobedili, ali jesmo. Laughing Verovatno zato sto hedo nije igrao. XD U odnosu na proslu utakmicu, ova je bila perfektna. Vidim da je Big Baby-ja bas islo, dao je najvise poena (18) za nas. Primecujem da mu ono bildovanje nije bilo za dzabe i da je mnogo bolji u probijanju ka obrucu, sto me raduje. Cak je izjavio posle utakmice da mu prija u Orlandu jer moze pokazati svoje sposobnosti. Dvajt mnogo bolje nego prosli put, imao je par momenata koji uopste nisu tipicni za njega. Sve u svemu, odigrao je po svom standardu, 15 poena i 9 skokova, a standardno je i promasio cak 7 od 10 slobodnih bacanja, ali sta je tu je. Najprijatnije me je iznenadio Nelson, pre svega sa svojih 10 asistencija. OK je sto je dao cak 14 poena ali ipak mislim da treba da se fokusira na asistiranje posto nam je to vise potrebno jer imamo igrace koji ce obaviti posao sto se tice postizanja poena. Bilo kako bilo, svi su odigrali relativno dobro. Smile
grozda 3
grozda 3
Posts : 5078
Age : 29
Boston Celtics

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 16:17
Ni ja ne kontam kako pobjedise Very Happy gledao sam 2/4 tada im je igra bila veoma losa. Sutevi sa distance veoma slabi i neprecizni,u pocetku su jedno 4 min bili bez pogotka,napad im se cesto zavrsavao presjecanjem lopte i na kraju pobjedise +4 razlike Respekt!
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 19:40
Volim kad se napravi euforija oko preseason pobjede.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Thu Dec 22 2011, 19:46
SymphonyX wrote:Volim kad se napravi euforija oko preseason pobjede.

Brate, samo se ti zezaj. Ako ovako igraju u presezoni, sta ce tek da bude u regularnom delu? awesome
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 13:59
Kako su nas poceli resetati, dobro se i zavrsilo. Odbrana - katastrofa. Jedino se Dvajt malo drmne ali kada vidim kako Hedo pusta Duranta tek onako, ili da Big Babyju promakne cist defanizvni rebound... Samoubistvo Jedino pozitivno sto mogu izvuci jeste igra Andersona, lik je nepromasiv. Clap
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 21:39
Anderson je za svaku pohvalu ! stvarno je zahvalan i koristan...,a Orlando igra lose jos od pocetka prosle sezone.
airvucko
airvucko
Posts : 1810
Los Angeles Lakers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 22:21
Perkins od svih igraca u ligi najbolje cuva Howarda.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 22:50
airvucko wrote:Perkins od svih igraca u ligi najbolje cuva Howarda.

Perkins jeste dosta napredovao preko leta, ali ne mozes to reci sada, nakon jedne utakmice. Čekaj samo da dođe na Bynuma red. Smile
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 22:51
Pa inače je Perkins jedan od retkih bio koji je makar masom mogao da mu parira. I u Bostonu ga je solidno čuvao...
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Dec 26 2011, 23:31
Strax wrote:Pa inače je Perkins jedan od retkih bio koji je makar masom mogao da mu parira. I u Bostonu ga je solidno čuvao...

Slazem se, bas prosle sezone je to pokazao.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Tue Dec 27 2011, 13:51
Eto ga Hedo, nije da ne može kako svi govorite. Juče protiv Rocketsa 23 poena, 6 skokova, 4 asistencije. Wink
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Tue Dec 27 2011, 15:26
Povlacim ono sto sam rekao za Heda, ipak ima jos nesto u tim starim kostima. Opet s druge strane Westbrook 2 (nelson) je bacao sudopere i dao citavih 1-6. Dvajt lepo odigrao, u svom maniru, par poena je cak dao sa levom rukom sto me raduje. Smile Redick se isto pokazao, 20 poena.
Stvarno smo cudan tim. Na jednoj utakmici Hedo i/ili Redick daju po 20 poena, na drugoj Nelson i/ili Anderson, na trecoj mozda J-Rich. Mellow Bolje bi bilo da imaju svako po 10 konstantih poena nego ovo, ali sta je tu je. Bilo kako bilo, drago mi je sto smo uzeli ovu pobedu jer bi bilo stvarno glupo da je propustimo posto se igralo u Amway-u protiv slabijeg tima. Clap
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Tue Dec 27 2011, 15:54
Gledao sam 1/4 i 4/4. Dwight u prvoj lako dominirao i u principu je i on doneo pobedu. Jos brat Hidara uzeo neke suteve... Od ovog J-Richa leba nema.
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Wed Dec 28 2011, 21:52
Sutra sa Nju Dzerzijem. S obzirom na to da su Netsi popusili Atlanti, ocekujem pobedu. Smile Orlando Magic - Page 2 1533397059
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Fri Dec 30 2011, 04:11
I sta sad covek da kaze za ovog Hauarda? Laughing

24 skoka Rolling Eyes , samo sto je slobodnjake pucao 2/9, to mu je malo upropastilo statistiku...
nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Fri Dec 30 2011, 04:55
e jbg dobro su odigrali svaka cast protiv nejakih Netsa..ali su me sjebali na kladionici..ja igrao PH1 6.5+ oni vodili 6 :O svaki dan skoro mi se ovako desava ili jedan skok,asistencija.ili poen Smile
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Fri Dec 30 2011, 16:54
Nisam ni posebno iznenadjen pobedom jer su netsi prave rupetine. Svi su odigrali relativno dobro, Hauard na nivou, 16 poena i 24 rebounda. Smile Nelson se povredio no Duhon ga je sasvim solidno zamenio.
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Sat Dec 31 2011, 03:45
Hauard opet 24 skoka..Jeebote, koliko je koristan igrac, strasno ako ga Lejkersi ili Netsi dobiju Respekt!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Sat Dec 31 2011, 11:26
Dwight Howard - 2 games without a personal foul

Krenuo Dwight da cepa, back to back 20+ skokova, samo neka tako nastavi zbog fantasya.
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Sat Dec 31 2011, 12:50
Dve utakmice zaredom sa 20 poena i 24 rebounda bez faula. Smile Dobro je sto tako igra, ali meni licno je bitniji ucinak celog tima.
Laka pobeda protiv slabasnih Bobketsa, uhvatili smo zalet u prvoj cetvrtini i nismo popustali. Hedo i J-Rich konacno vezali dve solidno-dobre utakmice, Anderson malo silio no ipak je najbolji poenter utakmice. Nije igrao Nelson, no Duhon ga je jako dobro zamenio, cak odlicno, posto bi nam Nelson izgubio jos nekoliko poseda lopte sa svojim prepoznatljivim "sutevima", dok je Duhon imao solidnih 6 asistencija i sutnuo je samo jednom na kos (i pogodio). Vidi se da bismo bili gouna obicna da nemamo Howarda... Situacija ni nije tako losa izvan reketa: Hedo, Anderson, J-Rich, Redick umeju da pogode trojku i imaju nekoliko dohrih ulaza... Dok je pod kosem kad izadje Dwight iz igre - haos. Big Baby redovno baca sudopere, izvodi tamo neznamtijasta poteze koje nema pojma da uradi, i na kraju se sve zavrsi katastrofalnim airballom (na kraju ove utakmice je zavrsio sa 3-12 FG). Anderson je vise izvan reketa nego unutar, a i ako bas udje u reket, promasi ili se opet vrati na trojku.
Sve u svemu, dobro odigrano. Sledeci mec protiv Orlando Magic - Page 2 1701096712 (1.1.2012, 00h po nasem vremenu), jos jedna rupetina od tima, tako da ocekujem samo pobedu.

GO Orlando Magic - Page 2 1533397059
Bradley
Bradley
Posts : 2445
Location : Kartonska kutija, ''Karton naselje''
Boston Celtics

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Sat Dec 31 2011, 18:04
Zato nama Bass sljaka samo tako, hvala vam najiskrenije sto ste ga trejdovali, covek je masina Yahoo
johnny24
johnny24
Posts : 6581
Age : 28
Location : City of Angels
Los Angeles Clippers

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Jan 02 2012, 16:54
Solidno odigrano, vecinu utakmice smo gubili no dobrom igrom u 4/4 smo pobedili Raptorse 102 - 96. Yahoo Statisticki gledano i nismo odigrali tako lose, ali ovo je bila Barnjanijeva noc i sve je pogadjao, svaka mu cast Clap. Ipak smo pobedili zahvaljujuci pre svega dobrim sutiranjem trojki, cak 12-27. J-Rich jako slabo odigrao, prosto ga nije islo (1-8 FG, 1-5 3PT). Hedo, s druge strane je odigrao vrlo dobro, imao je par dobrih poteza i dosta je pametno igrao. Anderson ponovo sabio, trojke su padale opet, i zavrsio je kao najbolji strelac Orlanda. Redick i Nelson takodje dobro odigrali. Dwight standardno, 19 poena i 15 skokova. Smile

Sledeca utakmica protiv Orlando Magic - Page 2 1086129376 , jos jedan rupa tim (uostalom kao i prosla tri) i naravno da ocekujem pobedu. Yahoo Orlando Magic - Page 2 1533397059
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Mon Jan 02 2012, 16:56
anderson izgleda ima da bude u vrhu liste za igraca koji je najvise napredovao ako ovako nastavi..
Sponsored content

Orlando Magic - Page 2 Empty Re: Orlando Magic

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum