NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket Fantasy

+13
Lawson
dikembe
Jumpman
LeBron
Strax
-the lood-
Kole
SN10
Sky
Che
Jaz
Mrakar
Zola
17 posters
Go down
avatar
dikembe
Posts : 128
Boston Celtics

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 02:38
Nemanja Granger wrote:Eurobasket Fantasy - Page 2 Fantasy

Ja ovu jednu samo imam. Prvi put igram ovo cudo i dosta mi je Eurobasket Fantasy - Page 2 757454


Pa jel si video da imas ogranicen broj poena.Pola tima ekstra igraci a druga polovina sljam.
avatar
dikembe
Posts : 128
Boston Celtics

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 02:46
Dzomba wrote:Jebem mu mater, totalno zaboravio na Enesa.. Eurobasket Fantasy - Page 2 87662
Kako su ga koristili u pripremnim?


Gledao sam 3 i po meca turaka. Za razliku od valancijunasa se nije previse isticao na pripremama iako je imao lepu minutazu. Rekao je da ima sut kao dirk a igru na postu kao stariji gasol. Ja od toga nisam video skoro nista. Sve poene je postizao posle ofanzivnih skokova. Na prvenstvu ce igrati najvise 15 minuta na ozbilnim mecevima.Stavljati njega na fantazi, ravno je samoubistvu.


Jedan savet-uzmite petera koponena.Kosta samo 40 poena a za finsku ce psotizati vise od 20 ppg 100%
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 02:50
dikembe wrote:
Nemanja Granger wrote:Eurobasket Fantasy - Page 2 Fantasy

Ja ovu jednu samo imam. Prvi put igram ovo cudo i dosta mi je Eurobasket Fantasy - Page 2 757454


Pa jel si video da imas ogranicen broj poena.Pola tima ekstra igraci a druga polovina sljam.

To verovatno samo Sasa Matic nije video.
avatar
dikembe
Posts : 128
Boston Celtics

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 02:58
dikembe wrote:
Dzomba wrote:Jebem mu mater, totalno zaboravio na Enesa.. Eurobasket Fantasy - Page 2 87662
Kako su ga koristili u pripremnim?


Gledao sam 3 i po meca turaka. Za razliku od valancijunasa se nije previse isticao na pripremama iako je imao lepu minutazu. Rekao je da ima sut kao dirk a igru na postu kao stariji gasol. Ja od toga nisam video skoro nista. Sve poene je postizao posle ofanzivnih skokova. Na prvenstvu ce igrati najvise 15 minuta na ozbilnim mecevima.Stavljati njega na fantazi, ravno je samoubistvu.


Jedan savet-uzmite petera koponena.Kosta samo 40 poena a za finsku ce psotizati vise od 20 ppg 100%
Vidim Strax stavio mbengu i jaglu
Mbenga je otpao sa spiska belgijanaca, pa je posle povrede ervela nagnatno pozvan.Covek je pogublen skroz. Strax, majke ti, koliku li ce minutazu da ima jagla pored novickog.Plajs pored Kejmana takodje.Ako vec uzimate jeftine nemacke igrace, uzmite Bencinga.


Mojih 12:mccaleb,blums,deng,teletovic(kosta samo 60),mozgov,koponen,bogdanovic,ozbolt,fridzon(igrao odlicno na pripremama),smodis(mnogo jeftin),papanikolau i pero antic
Kako vam se cini? Imam samo 4 visoka,ali kakve veze ima.Gleda se statistika.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 07:39
Meni su trojica u ekipi losi. Ovi ostali su OK. A i ne pravim ja ovo kao da mi zivot zavisi od toga. Ja to onako, iz cimanja...
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 09:48
Ja sam napravio 3 ekipe... evo ovde sastavi dve, ali ako baš insistirate na jednoj, odbraću je, pa ćemo samo tu računati...

Goran Dragić, Martynas Pocius, Emir Preldžić, Duško Savanović, Jonas Valanciunas
Ricky Rubio, Kevin Seraphin, Dontaye Draper, Antonis Fotsis, Fernando San Emeterio, Skibniewski, Luka Žorić
-----------------------------------------------
Drugi roster sam sastavio od prvih 5, bukvalno najboljih i najskupljih, a onda kasnije od ovih koji "nezasluženo malo vrede".

Jose Calderon, Rimantas Kaukenas, Rudy Fernandez, Dirk Nowitzki, Ioannis Bourousis
Guy Pnini, Janis Blums, Viktor Kryapa, DJ Mbenga, Luka Žorić, Omer Onan, Fernando Sousa

@dikembe
Da, Koponen će biti glavni igrač Finske i sigurno je da će 80% napada ići na njega, ali onda treba uzeti u obzir i njegove promašaje, turnovere i onda naravno, ne prolazak Finske dalje. Eto, Luka Žorić će biti korišćen u Vrankovićevoj rotaciji, dobijaće nekih 10, 15 minuta i neće imati nabijennu statistiku, ali će se Hrvatskom proći grupu najverovatnije. Isto tako i Draper ne vredi mnogo. Kao ni San Emeterio, a on osvaja verovatno...

I da, što se tiče Jagle i Pleissa. Pleiss je bio proglašen najboljim igračem turnira u Izmiru, još na SP-u u Turskoj je postao prvi njihov centar. Pa, sada ako igra iza Kejmena, znam da će dobijati makar 15-ak minuta na terenu, za to će napraviti neku statistiku, ali će ostati dugo na takmičenju. Kao i Jagla... bez obzira na Dirka, oni uvek mogu da ga ubace u rotaciju da igraju više pozicija.

I da, dikembe, ta ekipa gde imam Jaglu mi se neće uzimati u obzir. To sam ovako čisto radi probe napravio. Od te ne očekujem mnogo.
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 10:15
Napravio sam i ja ekipu....
Bosnian Dragons
McCalleb
Batum
Deng
Teletovic
Valanciunas
Aleksandar Yanev
Nowitzki
Tomic
Gecevski
Nesovic
Boateng
Jagodnik
Wink
Mrakar
Mrakar
Posts : 880
Age : 33
New Orleands Pelicans

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 10:44
joj mrsko mi sad traziti tacno koga imam, znam za ove:
Dirk, Parker, Belineli, Galinari, Valincinuas, Bogdanovic, Lorbek i nekih par telaca od po 20 poena sto nece ni poena dati Smile
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 13:08
dikembe wrote:
dikembe wrote:
Dzomba wrote:Jebem mu mater, totalno zaboravio na Enesa.. Eurobasket Fantasy - Page 2 87662
Kako su ga koristili u pripremnim?


Gledao sam 3 i po meca turaka. Za razliku od valancijunasa se nije previse isticao na pripremama iako je imao lepu minutazu. Rekao je da ima sut kao dirk a igru na postu kao stariji gasol. Ja od toga nisam video skoro nista. Sve poene je postizao posle ofanzivnih skokova. Na prvenstvu ce igrati najvise 15 minuta na ozbilnim mecevima.Stavljati njega na fantazi, ravno je samoubistvu.


Jedan savet-uzmite petera koponena.Kosta samo 40 poena a za finsku ce psotizati vise od 20 ppg 100%
Vidim Strax stavio mbengu i jaglu
Mbenga je otpao sa spiska belgijanaca, pa je posle povrede ervela nagnatno pozvan.Covek je pogublen skroz. Strax, majke ti, koliku li ce minutazu da ima jagla pored novickog.Plajs pored Kejmana takodje.Ako vec uzimate jeftine nemacke igrace, uzmite Bencinga.


Mojih 12:mccaleb,blums,deng,teletovic(kosta samo 60),mozgov,koponen,bogdanovic,ozbolt,fridzon(igrao odlicno na pripremama),smodis(mnogo jeftin),papanikolau i pero antic
Kako vam se cini? Imam samo 4 visoka,ali kakve veze ima.Gleda se statistika.

bravo legendo, posle 5 utakmica ostaces sa ukupno 3 igraca u ekipi. Fan
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 13:53
Evo sada cu da se zabavljam sa B92 i fantaziranjem Smile
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 14:16
Dragic,Belineli,Batum,Dirk,Valanciunas,Kanter,Stipcevic,Ponkrasov,Galinari,Mbenga,Ikonic,Voroncevic...natrpano nekako
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 14:18
Izgleda da ja i SN imamo najjace ekipe bar sto se grupne faze tice XD
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 14:21
Ja sam se bojao da uzmem Kantera i Valancijunasa. Ne znam, nisu mi sigurni nekako u seniorskoj konkurenciji.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 14:59
Kanter nije siguran, tu si u pravu, ali Valanciunas bi trebao da ima respektabilnu minutažu, još ako dodaš da Litvanci kao domaćini najverovatnije prelaze četvrtfinale, može da donese dobar broj bodova. Uglavnom, igrao sam 2 puta ovaj virtuelni selektor i na kraju sam morao jednostavno da zaključim da se najviše isplati uzimati igrače koji će dogurati što je dalje moguće. Na Evropskom prvenstvu u Poljskoj je recimo Lior Elijahu u grupnoj fazi bio za fantazi ubedjivo najbolji igrač. Donosio je po 30 prosečno bodova. I, onda su Izrelci naravno ispali, i Elijahua su do kraja prestigli mnogi prosečni igrači po ukupnoj "korisnosti".

Zato sam se uglavnom trudio da biram igrače iz jačih ekipa. Dokaz toga:
Goran Dragić (Slovenija), Martynas Pocius (Litvanija), Emir Preldžić (Turska), Duško Savanović (Srbija), Jonas Valanciunas (Litvanija)
Ricky Rubio (Španija), Kevin Seraphin (Francuska), Dontaye Draper (Hrvatska), Antonis Fotsis (Grčka), Fernando San Emeterio (ŠPanija), Skibniewski (Poljska), Luka Žorić (Hrvatska)

Odavde jedino ovaj Poljak neće proći grupnu fazu...
avatar
dikembe
Posts : 128
Boston Celtics

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:05
Imam previse igraca koji ce rano da ispadnu.Preracunao sam se.Pravim novi i stavljam valancijunasa.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:08
dikembe wrote:Imam previse igraca koji ce rano da ispadnu.Preracunao sam se.Pravim novi i stavljam valancijunasa.

Meni si delovao kao fantazi ekspert u prethodnim postovima, jbg, pogresi covek. Rolling Eyes
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:10
Meni isto. Jos me isprozivao ono za bodove a on ispao najpametniji XD
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:15
Emeterio i nije bas najbolje resenje. Dugo sam razmisljao oko njega, imao je odlicnu sezonu ali... On je skorer a tu ce milion posto ispred biti Navaro, Rudy i Gasol. On ce mozda imati ulogu Keselja kod nas prosle godine sto i nije neka radost za fantasy. Ja necu odavati svoje timove, mocicete da ih vidite na vrhu liste. Napravio sam 2, zimr me vise.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:39
Ja imam volju 50 da pravim ako treba, ali nije fora awesome

Inače, Emeteria sam stavio u tim samo zato što igra za Španiju i što će odigrati verovatno najviše utakmica, uz svoje saigrače i drugog finalistu. A pritom mislim da je cena sasvim ispljatljiva...

SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:43
emeterio na..proslom evropskom (ili je to svetsko bilo u pitanju..nisam siguran) je igrao nekih mozda...15 minuta ukupno..tako da ne znam koliko se isplati Don\'t know
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:46
Ja sam napravio 4 razlicita tima, primenjivao razlicite strategije, nznm vise ni kako se zovu.. Eurobasket Fantasy - Page 2 877120
Votevr..

Uglavnom, hteo sam da kazem da igraci ne kostaju tolko kolko kostaju za dzabe.. Mozda su malo podcenjeni jedino Hrvati i Rusi, a precenjeni, naravno, nasi..

Ali to je to.. Dobar posao ovih koji su napravili selektor, mada je pretraga igraca sranje, tj. ne postoji, nego moras da skrolujes i skrolujes.. Rolling Eyes
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:47
Bitna je Emeteriova forma u kojoj je bio prošle sezone u Evroligi. Zato što je bio izabran u drim timu, odnosno prvoj petorci i zato što mu je reputacija nenormalno porasla. Pa naravno da će Scariolo onda naći prostora za njega.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:48
scariolo je idiot..ne zaboravi na to Wink
Che
Che
Posts : 6497
Age : 33
Location : Izguzvana Svila
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:52
SN13 wrote:scariolo je idiot..ne zaboravi na to Wink
x

Mene bi bilo sramota da nam on recimo vodi repku.. Eurobasket Fantasy - Page 2 877120
Duda je za njega institucija institucije..
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Tue Aug 30 2011, 16:52
Ali onda moraš biti zaista veliki, veliki idiot da , moguće najboljem igraču na svojoj poziciji u Evroligi ne daš makar 10, 15 minuta po utakmici. I to će biti dovoljna... za cenu 65 (jelte?) i u reprezentaciji Španije, sasvim zadovoljavajuće.

Inače, sad sam uzeo onaj dodatak za EP u ruke, pa gledam da sastavim 4. tim... ne mogu da se suzdržim XD
Sponsored content

Eurobasket Fantasy - Page 2 Empty Re: Eurobasket Fantasy

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum