NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupa B - Šiuljaj

+24
leonida
TheBigTrio147
dr Hofmann
Nba History Fan
Mr. Striko
nemanjako
4evaStK
Bez Imena
-the lood-
dikembe
wlacky
Dzoni131
SN10
johnny24
grozda 3
LeBron
Kole
West
The Dream
Jaz
Strax
Jumpman
Che
Zola
28 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 22:51
Koji ste vi seratori to je strasno. Pa vi ne znate ni sta je kosarka.. ne odnosi se na danas nego na inace.. Teodosic je juce i danas igrao pod injekcijom (bilo je najavljeno da nece ni igrati danas).. juce je i vise nego dobro odigrao.. 9 asistencija, 9 skokova i koliko vec poena.. Danas je zakazao ali to je nista naspram onog sta je pruzio do sada i sto ce tek pruziti.. Tako da ne jedite govna i ne sudite o jednom kiksu.
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 22:55
Ja ti pricam uopsteno njega dizu u nebesa ko da je Stiv Nes licno, jos ga uporedjuju sa velikim Saletom Djorjdevicem. I kad pocne Sarenac da ga dize u nebo i da prica prilika da vidimo Teodosicevu caroliju... Rolling Eyes Taj covek nema brzinu, nema skok, nema sut pravi, samo pusti onu bradu i mlati baca onu glavu gore dole. Sem asistencije i pregleda igre on nema nista, krut je dosta i tehnika nista posebno. Njemu bre stavis agresivnog beka on se pogubi, 10 poena ne moze da prodje nikako. Desi mu se da explodira svaku 15 utakmicu i to kad ga krenu neke trojke.
Dzoni131
Dzoni131
Posts : 538
Age : 27
Location : Brcko Bosna i Hercegovina
San Antonio Spurs

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:08
Bravo momci na prikazanoj igri podrska Savanu do neba milion puta nas je izvukao iz govana jbg desilo se zadrhtala mu ruka i sta sad....Krle kapitenski,Markovic odlican,Macvan na nivou ali Teo mi mnogo ide na kurac jebali ga oni rezonski sutevi,forsira taj sut a zna da ga ne ide.Keselj evropski Ray Allen bravo Delijo Respekt! Idemo dalje momci sta je tu je,bolje sad da smo izgubili nego kasnjije sada samo mirne i hladne glave da udjemo u drugi krug i sve ce da bude ok Srbija!
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:13
Kako sam mogao da zaboravim da pohvalim Kapitena Krstica? Facepalm Facepalm veliki respket za njega, Noah se naduvao kare onako posteno, ali ja sam hteo da razbijem televizor kad je dobio petu licnu, i kad je bio u fazonu "ostacu na parketu mozda i ne primete" i onda posle minut sudija ga zove i kaze da ima 5 licnih, i onda je kao krenuo nesto tamo da se treska i mase glavom, more mrssss u 3 materine
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:20
Sylar wrote:Smesan igrac Teodosic.

Zato što je Zvezdaš? Smile

Teodosić je igračina koja je stekla jednu tako, čudnu reputaciju i uglavnom sam očekivao da ću čuti ovakve komentare posle utakmice. Da, doći će utakmica koju će rešiti , u kojoj će sabiti, pa će ponovo biti Bog. No, tako stvari idu svuda...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:34
Sylar wrote:Smesan igrac Teodosic.
Ako te sada ne banujem...
Cuo sam za Savana, bas sam se ubedacio. Kakve smo jebene srece ali nema veze sada krece kidanje Very Happy Gledam reprizu pa cu sutra da napisem vise verovatno.
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:58
Strax wrote:
Sylar wrote:Smesan igrac Teodosic.

Zato što je Zvezdaš? Smile

Teodosić je igračina koja je stekla jednu tako, čudnu reputaciju i uglavnom sam očekivao da ću čuti ovakve komentare posle utakmice. Da, doći će utakmica koju će rešiti , u kojoj će sabiti, pa će ponovo biti Bog. No, tako stvari idu svuda...

Ne zato sto je Zvezdas naveo sam razloge gore. Malo sam preterao, nije smesan igrac on je jedan od najboljih plejmejkera Evrope ali nikako, nikako ne zasluzuje da ga toliko dizu u nebesa. A to sto si rekao da ce biti Bog, za mene nikad nece biti Bog igrac kojeg nema 10 utakmica pa onda pogodi nesto. Ajde bre prosle godine u cetvrtfinalu protiv Hrvata stao onaj Tomas na njega, unistio ga u pojam, Mek Kejleb ga silovao u Parizu na fajnal foru dao mu 25 poena. Prosecan plej i to je to, koji ima lucidnu asistenciju.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Mon Sep 05 2011, 23:59
Eno Teo napokon glavni na slici na NBA.com
inace svaki dan pratim update na nba.com bas me zanima sta se pise o nama, i uglavnom nas niko nije ni fermao 2% dok nismo veceras dosli u duel sa francuzima, cak su i na dirka drkali sve dok nisu naisli protiv nas i izduvali kurac, i posle utakmice samo jedan mali tekst su napisali, i to je to...nisam vise ni ocekivao od Amerikanaca, samo se prica o Spancima smrdljivim, ali evo, polako i mi ulazimo u razgovor, ali nisu ni svesni sta cemo im raditi... kafa
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:01
Ameri se uvek uhvate favorita.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:05
Meni je Teo omiljeni igrac u ovoj reprezentaciji,ali moram da se slozim da je malo precijenjen.Ljutio se neko ili ne,ta cinjenica stoji.To govorim izuzimajuci utiske sa ovog prvenstva jer su ovakvi turniri jako teski i komplikovani za procjenu.Sto se ovog meca tice,sreca je presudila.Ona druga trojka Gelabale-a je bila totalni user.Da je to isplao,imali bi pobjedu u dzepu.Sta reci za Savana,svakome se moglo destiti.Najgore od svega je sto cemo sanjati ovaj promasaj nakon meceva u drugoj fazi.Iskreno smatram da protiv Spanije nemamo sansi,a druga dva meca moramo da dobijemo.Igrace se na noz pa sta bude.Keselju treba spomenik dici.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:08
Naravno da je Teo precenjen kao i xyz igraca. Ne moze najbolji plej Evrope da bude bas onakva promaja u odbrani. Ne moze najbolji plej Evrope onako da divlja, da sutira pa promasi i sledeci napad jos gore odigra. Mene je pogodilo ono smesan igrac. Kasnije se ispravio Smile Smesan igraca je Milenko Tepic a ne Milos Teodosic.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:09
Niko iz reprezentacije Srbije nije smesan igrac, ne mlatite.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:37
Smijesan je Macvan,ali ne zbog igrackih karakteristika Laughing
Nba History Fan
Nba History Fan
Posts : 974
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:43
SymphonyX wrote:Smijesan je Macvan,ali ne zbog igrackih karakteristika Laughing
Pricamo danas u teretani danas o Macvanu i dodje neki matori i kaze: ''Jebes mi mater, ja sam uvek tvrdio da tom Macvanu fali bar pola mozga. Zar ne vidis da mu je neko secno pola glave?!''. Laughing
Umro sam od smeha Laughing
http://nimg.sulekha.com/sports/original700/milan-macvan-2010-9-11-17-50-52.jpg
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:44
@NHF
Taman sam hteo ovo da mu napisem:

Je li, Djole, kako bi se ti osecao da ti se svi smeju, jer ti je neko kosilicom presao preko glave? Grupa B - Šiuljaj - Page 11 909348

Laughing Laughing Laughing
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:50
Teo nije vodja na terenu, i nikada neće biti. On jeste sjajan igrač, ali kad neko deluje tako nezainteresovano i uzima gomilu važnih šuteva u trenutku kada mu ne ide selektor mora da ga vadi iz igre i da ga ohladi. To mi je jedina zamerka Dudi, ako se to može nazvati zamerkom.
Savane, glavu gore! Trebaće nam u drugoj fazi. Dalje, Kešelj šta reći sem kako je neko već pomenuo "Srpski Ray" Grupa B - Šiuljaj - Page 11 377100
Krle kapitenski, pojeo je Joakima.Uništio ga! Smatram da je mogao i mnogo ranije da ga izbaci iz igre, ali ok!
U daljoj fazi imamo Turke, koje moramo da lomimo dvocifreno! Ako to ne uradimo ne zaslužujemo ni medalju, ni olimpijadu!
Španci su favoriti, ali ne preterano veliki. Ako neko može protiv njih da odigra to smo mi. Jedino se bojim one Teove bombe od prošlog puta. Pamte oni to vrlo dobro Grupa B - Šiuljaj - Page 11 837218
E sad Litvanija, domaćin, publika sudije... Ono što je ustvari naš najteži protivnik, mamu im jebem više. To je odlučujuća utakmica druge faze!
Mora ovo večeras da se okrene u našu korist. Glave gore, idemo dalje! Grupa B - Šiuljaj - Page 11 3697
Nba History Fan
Nba History Fan
Posts : 974
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 00:56
Teo jeste vodja na terenu. Oko njega se vrti nasa igra i kad ne postigne nijedan kos. Tacno je da nekad sve redom ubija ishitrenim sutevima i da ga ne ide jos uvek na turniru kako je bio slucaj prethodnih godina, ali nam je daleko najbolji igrac. Jedini za kojeg nemamo zamenu. Ne sumnjam da ce biti bolji do kraja prvenstva.
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 01:07
Nije vodja Grupa B - Šiuljaj - Page 11 743851
I da ovo zaboravih...

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 01:10
dal je moguce da je neko bio priseban i toliko napaljen na vukajliju da slika na minut i 30 do kraja utakmice kad se najvise lomilo Facepalm eto to je Srbija...
http://vukajlija.com/zabava/posteri/251095
svakako, ne kazem, do jaja je poster, ali brateee Facepalm
leonida
leonida
Posts : 336
Age : 33
Location : LA
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 01:20
Sreća pa sam pratio preko streama.
Padne mala kišica i RTS-u se gase kanali, e Srbijo Grupa B - Šiuljaj - Page 11 412586
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 01:23
Koliko postova navijaca Clippersa na ovoj strani. awesome
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 03:03
Tepic je igrac bez stila, bez prefinjenosti, krut, moze se reci da je smesan Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 08:30
I evo, posle prospavane noci, samo mi je poslednji sut u glavi.
Ja se ne plasim toliko zbog ta dva izgubljena boda. Nadoknadi se to. Ja se plasim da oni ne padnu sad. Ovaj mec ih je iscrpeo i fizicki i psihicki. Sada idu navazniji dueli na prvenstvu a oni u njih ne ulaze u dobrom stanju.
Ali, verujem ja da ce Duda to da sredi.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 08:53
Desila se čoveku loša utakmica i onda "zasluži" da ga ovako prozivamo?

Sylar wrote:Smesan igrac Teodosic.

D-Wade 3 wrote:
Sad vi kazite sta hocete, ali meni se Teodosic tako popeo na kurac da je to nesto strasno...eto rekao sam sad, pa vi mene hejtujte do sutra boli me kurac, mozda i bolje sto je dobio 5 faulova pre produzetaka...

Sylar wrote: Taj covek nema brzinu, nema skok, nema sut pravi, samo pusti onu bradu i mlati baca onu glavu gore dole. Sem asistencije i pregleda igre on nema nista, krut je dosta i tehnika nista posebno. Njemu bre stavis agresivnog beka on se pogubi, 10 poena ne moze da prodje nikako. Desi mu se da explodira svaku 15 utakmicu i to kad ga krenu neke trojke.

Dzoni131 wrote: ali Teo mi mnogo ide na kurac jebali ga oni rezonski sutevi,forsira taj sut a zna da ga ne ide.

leonida wrote:Teo nije vodja na terenu, i nikada neće biti.

Koleman wrote:Naravno da je Teo precenjen

A svi očigledno zaboravljaju Poljsku, trpanje Slovenije za finale , onda Tursku, trojku sa 8 metara protiv Španaca? Gde bi smo mi bili tad bez njega?
I onda se desi jedna povreda od 6 meseci...
I onda odigra loše protiv Francuza (iako je igrao sa povredom i injekcijom), i to mu bude posle Izraela jedina lošija rola , i ... desi se nešto ovako.
A ako sam dobro razumeo sve ono prethodno što se pisalo, on se svima penje na kurac i postaje omražen jer je precenjen u Evropi?!?!? Zato što ga u Evropi smatraju najboljim plejmejkerom?
Pa, što se mene tiče, nek ga proglase MVP-em i u NBA ligi bez odigrane ijedne utakmice, ja nikada neću zaboraviti sva ona radovanja koja nam je doneo tokom "dvogodišnjeg boravka" sa reprezentacijom.

PS - Protiv Italijana, Nemaca i Letonaca je bio dobar, a samo sačekajte ove naredne mečeve kada jedini bude smeo da nas vadi iz govana!
nemanjako
nemanjako
Posts : 263
Age : 43
Location : Zajecar
Phoenix Suns

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Tue Sep 06 2011, 09:20
Krivo mi je sto smo izgubili ali super je bila tekma, Savanovicu svaka cast on u reprezentaciji ima kredit za bilo kakve greske vise od svih samo sto je juce forsirao Savanovica na Borisu Diaw-u sto je nelogicno. Boris je i vislji i fizicki kudi kamo jaci ali nema veze nisam ja Duda ali mislim takodje da je Keselja drzao dugo na klupi u drugom poluvremenu, kao i oni glupavi pokusaja asistencija igraca koji su hteli da imitiraju Teodosica MALO TESKO Very Happy . Kosta Perovic ko centra da ne igra Teodosic i Rasic konstantno imaju vise skokova od njega tako da ima bas dosta nelogicnosti ali sve jedno CEKAMO Litvance i Turke .


Sve jedno Savan i Kiselj trebaju da se drze zajedno a Teo da ih organizuje i to je dobitna kombinacija. Grupa B - Šiuljaj - Page 11 3697 Grupa B - Šiuljaj - Page 11 869697
Sponsored content

Grupa B - Šiuljaj - Page 11 Empty Re: Grupa B - Šiuljaj

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum