Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

LeBron Jamesov povratak u Cleveland završio porazom Empty LeBron Jamesov povratak u Cleveland završio porazom

Wed Mar 30 2011, 10:58
Jamesov povratak u Cleveland završio porazom

LeBron Jamesov povratak u Cleveland završio porazom Baron-davis-526-2-032911
Iako su Cleveland Cavaliersi i Miami Heat na sasvim suprotnim delovima tabele, zbog jednog čoveka koji ih povezuje (LeBron James) ova utakmica predstavlja i dalje veliki derbi. Heat i James su u goste dolazili Cavsima, i iako su poneli ulogu favorita, nisu uspeli da se odupru pritisku, kao što su činili u prvim susretima ovih timova. Cleveland je pobedio rezultatom 102-90. Utakmica je počela čvrsto, niko nije uspeo da stekne prednost, sve dok domaćin u drugoj četvrtini nije zaigrao mnogo bolje i na odmor otišao sa dvocifrenom prednošću (+11). Treća deonica ipak ide u korist ekipe sa Floride, i kada su se navijači Cavaliersa uplašili da će njihova prednost i sasvim biti anulirana, na krilima Anthony Parkera i Barona Davisa pružaju odličnu rolu u poslednjoj četvrtini i uspevaju da pobede "ljutog protivnika". Najbolji kod pobenika je bio Anthony Parker, koji je uz 20 poena, imao 7 skokova, kao i 7-9 iz igre. Pored njega, JJ Hickson je postigao 21 poen i zabeležio 12 skokova. Sa druge strane, ni tripl-dabl učinak LeBrona Jamesa od 27 poena, 12 asistencija i 10 skokova nije pomogao gostujućoj ekipi.

Autor: Strahinja Živanov