Novi poraz Atlante, Heat bez milosti Empty Novi poraz Atlante, Heat bez milosti

Sat Mar 19 2011, 12:56
Novi poraz Atlante, Heat bez milosti

Novi poraz Atlante, Heat bez milosti Lebron-james-526-031811

U jednom od najvećih derbija večeri, u Phillips Areni sastali su se domaći Hawksi i gosti sa Floride, Miami Heat. Iako se nagoveštavala dobra i zanimljiva utakmica, velika trojka Heata predvođena LeBronom Jamesom se pobrinula da tako ne bude. Već na samom početku meča gosti preuzimaju inicijativu i nešto kasnije na poluvreme odlaze sa bukvalno nedostižnih 14 razlike. Ali, pravo izdanje superiornog Miamija tek sledi u trećoj četvrtini, koju dobijaju 16 razlike i stavljaju do znanja Atlanti da u ovom meču nemaju šta da traže. Na kraju ubedljivim rezultatom 106-85, Heat beleži svoju 2. uzastopnu pobedu, a Hawksi svoj treći vezani poraz. Najbolji u pobedničkoj ekipi je bio sjajni LeBron James, koji je za 30 minuta postigao 43 poena, imao 3 asistencije i 16-21 šut iz igre. Pored njega, Chris Bosh je uz 17 poena, zabeležio i 10 skokova, te 4 asistencije, Kod poraženih, najmanje loš Jeff Teague koji je za svega 17 minuta uspeo da postigne 13 poena i ima 6 asistencija.

Autor: Strahinja Živanov