Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denver bez problema savladao Hawkse u Atlanti Empty Denver bez problema savladao Hawkse u Atlanti

Thu Mar 17 2011, 08:32
Denver bez problema savladao Hawkse u Atlanti

Denver bez problema savladao Hawkse u Atlanti Nuggets-0316

Nakon već dobro poznatog trejda između Denver Nuggetsa i New York Knicksa, mnogi su davali prednost ekipi iz New Yorka, ali gledano sa neke distance može se reći da je Denver veoma lepo profitirao u ovoj trejdu. To su dokazali i na sinoćnoj utakmici koja je odigrana u Philips Areni u Atlanti. Rezultatom 87-102 ostvarili su pobedu nad domaćim Hawksima i tako upisali svoj 10-ti trijumf u poslednjih 12 utakmica. Na samom početku jučerašnjeg meča, Atlanta Hawski su stekli veoma malu prednost, ali u drugoj četvrtini Denver je to dostigao. Drugo poluvreme pripalo je ekipi iz podnožja Kolorada. Najefikasniji u timu iz Denvera bio je Nene sa 20 poena i 7 skokova, Wilson Chandler upisao je 14 poena i 10 skokova, dok je prošlogodišnje ruki Ty Lawson pored 9 poena, prikupio 10 asistencija. Najefikasniji u poraženoj ekipi bio je Zaza Pachulia sa 19 poena i 10 skokova.

Autor: Milan Lazić