NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slam Dunk Contest

+24
ιвяσ
Iggy9-13
dr Hofmann
Che
kladionicar
Jason
LeBron
tulsa 66ers
4 8 15 16 23 42
ljebac
West
Ћира
-the lood-
Kole
Strax
MaksPejn
4evaStK
CP 3
grozda 3
Nele
Zola
Lawson
SN10
Jumpman
28 posters
Go down

Za koga mislite da ce biti pobednik takmicenja?

7 - 18%
6 - 15%
1 - 3%
26 - 64%
 
Total Votes: 40
 
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Mon Feb 21 2011, 18:19
ovaj decko je objasnio neke stvari nemam reci za ovo, sad prvi put gledam i moze se reci da je griffin LEPO pokusao da ga skine i onaj 360 je isti kao markov....
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Mon Feb 21 2011, 22:32
Ja sam baš smarao na chatu sa ovim. Jedini razlog što nisam pao na dupe posle Grifinovog zakucavanja.
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 13:34
@dwade
Koliko puta je mcgee ponavljao kucanja? totalno glup argument...
Inace na plan b griffin je samo presao sa windmill dankom...
Blake je, kao i mcgee, ono vec vidjeno uradio na spektakularniji nacin...pogledaj visinu na kojoj se blake nalazi tokom elbow kucanja i uporedi ga sa carterom.
@selja
Marko bi sa ovim kucanjem bio sampion i na all star vikendu...zar ti stvarno mislis da su ameri gledali slovenacko takmicenje u zakucavanjima Slam Dunk Contest - Page 6 406261
@maks
Ziri odredjuje samo finaliste...pobednika odredjuje publika, a zar mislite da ceo svet gleda slepo u griffina i glasa za njega sta god da uradi dok smo samo mi na forumu ,,normalni". Slam Dunk Contest - Page 6 406261


PS:
Dwade nesto ne vidim da milic radi 360 al ajde...
MaksPejn
MaksPejn
Posts : 665
Age : 30
Location : Kambodza
Philadelphia 76ers

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 15:26
1. Grifin je bacio loptu od table, Karter nije, Grifin je i visociji od Kartera pa nije bila neka razlika
2. Vetrenjaca ista kao DeRozanova sa slem danka prosle godine (znaci nije reciklirano zakucavanje koje je izvedeno prije 10 ili vise godina) i Grifin dobija 46, sto ce reci da je to zakucavanje bilo bolje od Ibakina oba zakucavanja i DeRozanovog prvog (no vjerovatno se ljudima iz zirija cinilo da je lakse zakucati nakon srednje promjene u vazduhu nego uraditi vetrenjacu, i da je lakse zakuca sa slobodnog bacanja i dohvatiti ustima igracku koja se nalazi na visini od oko 3 metra)
3. ziri je pogurao Grifina u finale. A to da publika nije slijepa je glupost. Grifin je mnogo popularniji od MekGija, tako da sto god da je uradio dobio bi. Mislis li da su se takmicili Milic i LeBron, i da Milic ima bolja kucanja, da bi on dobio mozda?
Cisto da bude jasno, ne kazem da je MekGi imao bolja kucanja u finalu (sto se finala tice Grifin je zasluzeno dobio), ako budes sto htio jos da komentarises, samo procitaj prvu recenicu.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 15:31
Ћира wrote:@dwade
Koliko puta je mcgee ponavljao kucanja? totalno glup argument...
Inace na plan b griffin je samo presao sa windmill dankom...
Blake je, kao i mcgee, ono vec vidjeno uradio na spektakularniji nacin...pogledaj visinu na kojoj se blake nalazi tokom elbow kucanja i uporedi ga sa carterom.
@selja
Marko bi sa ovim kucanjem bio sampion i na all star vikendu...zar ti stvarno mislis da su ameri gledali slovenacko takmicenje u zakucavanjima Slam Dunk Contest - Page 6 406261
@maks
Ziri odredjuje samo finaliste...pobednika odredjuje publika, a zar mislite da ceo svet gleda slepo u griffina i glasa za njega sta god da uradi dok smo samo mi na forumu ,,normalni". Slam Dunk Contest - Page 6 406261


PS:
Dwade nesto ne vidim da milic radi 360 al ajde...
fp
si ukro malo koletov jogurt?
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 16:29
MaksPejn wrote:1. Grifin je bacio loptu od table, Karter nije, Grifin je i visociji od Kartera pa nije bila neka razlika
2. Vetrenjaca ista kao DeRozanova sa slem danka prosle godine (znaci nije reciklirano zakucavanje koje je izvedeno prije 10 ili vise godina) i Grifin dobija 46, sto ce reci da je to zakucavanje bilo bolje od Ibakina oba zakucavanja i DeRozanovog prvog (no vjerovatno se ljudima iz zirija cinilo da je lakse zakucati nakon srednje promjene u vazduhu nego uraditi vetrenjacu, i da je lakse zakuca sa slobodnog bacanja i dohvatiti ustima igracku koja se nalazi na visini od oko 3 metra)
3. ziri je pogurao Grifina u finale. A to da publika nije slijepa je glupost. Grifin je mnogo popularniji od MekGija, tako da sto god da je uradio dobio bi. Mislis li da su se takmicili Milic i LeBron, i da Milic ima bolja kucanja, da bi on dobio mozda?
Cisto da bude jasno, ne kazem da je MekGi imao bolja kucanja u finalu (sto se finala tice Grifin je zasluzeno dobio), ako budes sto htio jos da komentarises, samo procitaj prvu recenicu.

1.Ti hoces da kazes da nije spektakularnije kad krilni centar baci loptu od tablu i skoci na tu visinu da mu ruka samo upadne u obruc nego kad to -nabacivanje, uradi jedan od najskocnijih igraca svih vremena?!
To sto je visi ne odredjuje nista, sta onda Yao treba da preskace tablu.
2. Ibaki za drugi dank ne bih dao ni poena...ko je gledao video sa treninga mcgeea koji je izasao nekih 20dana pre takmicenja znace zasto...za prvi doduse bi mu dao 50. samo zato sto se odrazio sa bacanja.
3.Griffin je prvu rundu kucao bolje od DeRozana, a i Ibake...ponovo:ko je gledao video sa treninga mcgeea koji je izasao nekih 20dana pre takmicenja znace zasto.
4.U finalu su se nasla dvojica najboljih te veceri, ali onda je podbacio Mcgee i izgubio. Da je kojim slucajem lepo zakucao na kraju, a Griffin opet pobedio, delio bih vase misljenje....ali nije...
5.Vidim da i dalje stojite pri tome da je ceo svet naprzen na Griffina i da svi drkaju na svaki njegov korak, a da samo vi ustvari vidite sve to u pravom svetlu, tako da necu vise da diskutujem.

6. Tornjaj se paorcino Razz
MaksPejn
MaksPejn
Posts : 665
Age : 30
Location : Kambodza
Philadelphia 76ers

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 19:14
a jebote kako sam glup, ja sam mislio da se treninzi ne racunaju Facepalm
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 19:43
MaksPejn wrote:a jebote kako sam glup, ja sam mislio da se treninzi ne racunaju Slam Dunk Contest - Page 6 87662

Fora je da je pokupio ideju od njega, sto je sam rekao mcgee na kraju kada je pricao sa cheryl...a ti ako nemas mozga to da shvatis, ili pak nemas sta pametnije da kazes, ne moras ni da se javljas...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Tue Feb 22 2011, 19:46
Ћира wrote:
MaksPejn wrote:a jebote kako sam glup, ja sam mislio da se treninzi ne racunaju Slam Dunk Contest - Page 6 87662

Fora je da je pokupio ideju od njega, sto je sam rekao mcgee na kraju kada je pricao sa cheryl...a ti ako nemas mozga to da shvatis, ili pak nemas sta pametnije da kazes, ne moras ni da se javljas...
Nema potrebe za ovakvim postom.
Sponsored content

Slam Dunk Contest - Page 6 Empty Re: Slam Dunk Contest

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum