NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:37
Izgleda da ti ovo tvoje zaboravljaš, i da očito zaboravljaš da kada je Iverson bio u Philly meni je bilo tek oko 8, 9 godina. Ti misliš da sam ja tad navijao za Philly zbog tradicije, što sam gledao Dawkinsa kako lomi obručeve, ili Barkleya u svojim coast to coast naletima? Ma kakvi, nisam ni znao ko su oni. Jedini tim za koji jesam navijao su priznajem Hornetsi, neposredno kada sam i Knickse jako gotivio, a obzirom da se Paulovo vreme u Hornetsima završava, ja sam morao da se obezbedim za budućnost. Knicksi mi se čine tim sa tradicijom koji ima očajnu sadašnjost ali to može lako da se promeni. I bolje da navijam za NYK nego da se "nerviram" sa recimo Nuggetsima, Hawksima i sličnim (a to je možda i najbolja solucija), ili najgore : da navijam za tim zato je najbolji u NBA ligi, recimo Lakersi, ili Celticsi. Ja sam promenio omiljen klub, priznajem (Hornetsi su mi idalje gotivni, i zbog Peje, i zbog pre svega Paula) ali nisam ni jedan od onih "bandawagona" i novopečenih navijača koji za neki tim navijaju samo jer je najbolji. Ti si imao takvu prošlost, ali dobro, opraštam, jer ni ti ne pratiš toliko dugo NBA, a usrećio si se sa LAL i Bostonom i pre toga Spursima i Sunsima.
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:41
Strax wrote:Izgleda da ti ovo tvoje zaboravljaš, i da očito zaboravljaš da kada je Iverson bio u Philly meni je bilo tek oko 8, 9 godina. Ti misliš da sam ja tad navijao za Philly zbog tradicije, što sam gledao Dawkinsa kako lomi obručeve, ili Barkleya u svojim coast to coast naletima? Ma kakvi, nisam ni znao ko su oni. Jedini tim za koji jesam navijao su priznajem Hornetsi, neposredno kada sam i Knickse jako gotivio, a obzirom da se Paulovo vreme u Hornetsima završava, ja sam morao da se obezbedim za budućnost. Knicksi mi se čine tim sa tradicijom koji ima očajnu sadašnjost ali to može lako da se promeni. I bolje da navijam za NYK nego da se "nerviram" sa recimo Nuggetsima, Hawksima i sličnim (a to je možda i najbolja solucija), ili najgore : da navijam za tim zato je najbolji u NBA ligi, recimo Lakersi, ili Celticsi. Ja sam promenio omiljen klub, priznajem (Hornetsi su mi idalje gotivni, i zbog Peje, i zbog pre svega Paula) ali nisam ni jedan od onih "bandawagona" i novopečenih navijača koji za neki tim navijaju samo jer je najbolji. Ti si imao takvu prošlost, ali dobro, opraštam, jer ni ti ne pratiš toliko dugo NBA, a usrećio si se sa LAL i Bostonom i pre toga Spursima i Sunsima.

e ne bud naporan, dobis trisku. kafa
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:42
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Respekt! Respekt! Respekt!
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:47
Laza wrote:
Strax wrote:Izgleda da ti ovo tvoje zaboravljaš, i da očito zaboravljaš da kada je Iverson bio u Philly meni je bilo tek oko 8, 9 godina. Ti misliš da sam ja tad navijao za Philly zbog tradicije, što sam gledao Dawkinsa kako lomi obručeve, ili Barkleya u svojim coast to coast naletima? Ma kakvi, nisam ni znao ko su oni. Jedini tim za koji jesam navijao su priznajem Hornetsi, neposredno kada sam i Knickse jako gotivio, a obzirom da se Paulovo vreme u Hornetsima završava, ja sam morao da se obezbedim za budućnost. Knicksi mi se čine tim sa tradicijom koji ima očajnu sadašnjost ali to može lako da se promeni. I bolje da navijam za NYK nego da se "nerviram" sa recimo Nuggetsima, Hawksima i sličnim (a to je možda i najbolja solucija), ili najgore : da navijam za tim zato je najbolji u NBA ligi, recimo Lakersi, ili Celticsi. Ja sam promenio omiljen klub, priznajem (Hornetsi su mi idalje gotivni, i zbog Peje, i zbog pre svega Paula) ali nisam ni jedan od onih "bandawagona" i novopečenih navijača koji za neki tim navijaju samo jer je najbolji. Ti si imao takvu prošlost, ali dobro, opraštam, jer ni ti ne pratiš toliko dugo NBA, a usrećio si se sa LAL i Bostonom i pre toga Spursima i Sunsima.

e ne bud naporan, dobis trisku. kafa

obezbedio. Laughing
ne navijam za lejkerse sto su najjaci vec sto su zute boje. kafa sunse i spurse sam gotivoio zbog igrice (Facepalm Laughing) a boston sam voleo jos otkad je pierce sam jeo govna za svoj tim.. i zbog ronda sam ga jos vise zgotivio. i ne vidim problem u tome sto sam navijao podrzavao boston, ali sam ipak navijao za lejkerse u finalu..

naslov je prouzrokovan pesmom koju slusam na jutjubu. Laughing
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:49
Pa onda predpostavljam da nije ni problem što sam ja navijao za Hornetse i podržavao NYK kao drugu ekipu, a onda kada sam malo dublje pogledao u istoriju, zavoleo Knickse, i sada samo redosled zamenio... NOH sam zavoleo samo zbog Paula i Peje. A obojica će da idu...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 12:59
pa onda jese bangwagon fam ako tim volis zbog dva igraca.. a i ova rasprava zapoceta je glupavo i tako ce se zavrsiti. ajd cao idem da jedem.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 13:05
A ne, sa 12 godina ću sigurno navijati zbog ekipe. Facepalm Svako je kao klinja navijao za tim gde mu igra omiljeni igrač.
I ti si krenuo sa Lakersima jer su bili najbolji pošto su Spursi ostareli, pa si onda i to bangwagon fan ... Facepalm
Ako ćemo po toj logici, i Selja i Kole su bangwagoni jer su krenuli da navijaju za Miami najviše zbog Wadea?
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Thu Oct 28 2010, 13:22
mislis da sam ja znao da su lejkersi najbolji kad sam poceo da navijam za njih.. Laughing Laughing Laughing
Sponsored content

jedite govna mi smo sampioni ale aleee Empty Re: jedite govna mi smo sampioni ale aleee

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum