NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga A - NBA-Serbia Yahoo Fantasy

+14
Jason
Jumpman
tonika
Insanity
Lawson
Ћира
Strax
MaksPejn
Mr.Big Shot
Balzak
ljebac
-the lood-
Kole
Zola
18 posters
Go down
-the lood-
-the lood-
Posts : 11436
Age : 28
Location : Energy Arena
Utah Jazz

Liga A - NBA-Serbia Yahoo Fantasy - Page 23 Empty Re: Liga A - NBA-Serbia Yahoo Fantasy

Mon Feb 14 2011, 12:37
Melo_15 wrote:
-the lood- wrote:
Strax wrote:ja se uplašio da će pevati.
oooo pa evo ludog Very Happy Very Happy nes te nije bilo????? izgubi ti na fantasiju ovaj matchup?????? Very Happy Very Happy Very Happy Lee kralj 7.2 poena jutros Very Happy Very Happy

Pa kad sam dva puta zaboravio da naštimam postavu Sad Nzm koji mi je,u zadnje vrijeme mi se to stalno dešava XD


P.S.To radim čisto da bi ovo bilo zanimljivo Dobro došli
Lawson
Lawson
Posts : 8248
Age : 110
Denver Nuggets

Liga A - NBA-Serbia Yahoo Fantasy - Page 23 Empty Re: Liga A - NBA-Serbia Yahoo Fantasy

Mon Feb 14 2011, 12:40
-the lood- wrote:
Melo_15 wrote:
-the lood- wrote:
Strax wrote:ja se uplašio da će pevati.
oooo pa evo ludog Very Happy Very Happy nes te nije bilo????? izgubi ti na fantasiju ovaj matchup?????? Very Happy Very Happy Very Happy Lee kralj 7.2 poena jutros Very Happy Very Happy

Pa kad sam dva puta zaboravio da naštimam postavu Sad Nzm koji mi je,u zadnje vrijeme mi se to stalno dešava XD


P.S.To radim čisto da bi ovo bilo zanimljivo Dobro došli
hahahah eno sad....ja sam vidio da si jednom zab. i to 2 igraca ti neka igrala samo......nevjerujem isto da si 2 x zab jer hoces da kazes da bi sad imo 150-60????? :O :O
mene izvuce lee,gortat poludili likovi ove sedmice XD XD ostali standardno dobri Very Happy sad vs Laza .....
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum