AC Milan 2010/2011 - Page 12 Empty Re: AC Milan 2010/2011

SymphonyX wrote:
Laza wrote:
Bio je Milan bolji, ali i Totenhem je sasvim zasluženo prošao..

Shvatam da navijas za Inter,ali ovo bas nema veze s' mozgom.

To što sam napisao, nije se samo odnosilo na ovu utakmicu, već i na one u grupi.. Spursi su dosta dobri bili i svakako da su zaslužili četvrt finale. Milan je juče bio bolji, ali...

Tue Mar 15 2011, 15:58
To se znalo u trenutku kad je dobio crveni.Magarac neopjevani.Tri meca kazne,i to sa Palermom,Interom i Violom.Uzecemo maksimum 3 boda.
Zola
Zola
Age : 28

Tue Mar 15 2011, 19:41
Uzecemo maksimum 3 boda.

Nemoj pocenjivati protivnike.. AC Milan 2010/2011 - Page 12 890884 možda ne bude ni toliko. XD
Zola
Zola
Age : 28

Sat Mar 19 2011, 23:05
Op op op op op. Ajde da ga merimo.
0-1 poraz od Palerma. AC Milan 2010/2011 - Page 12 530385 Savetovao sam Bigija da odigra X, ali bogami ovde beše siguran kec. Jeste Milan konstantno napada, ali Palermo je bio 3x opasniji. Glupi su ko ona stvar i nisu mogli 6 gol šansi da iskoriste, ali šta da se radi, važno je da su pobedili. Yey
Sutra da pobedimo Lecce, onda za nedelju dana derbi i vraćamo se na tron. banana3

Iako ima 37 godina napadač Milana i dalje ne razmišlja o odlasku u
penziju. Posle povrede ligamenata i meniskusa kolena u novembru, Filipo Inzagi se uspešno oparavio. Neuništivi Pipo ne samo da se oporavio od teške povrede već i najavljuje povratak na teren:

AC Milan 2010/2011 - Page 12 Inzaghi

Znam da deluje šokantno, ali vraćam se na teren za dvadesetak dana. Pomoćiću Milanu da osvoji Skudeto – rekao je Pipo i dodao
Koleno
više nije problem. Povreda je bila jako opasna, pogotovo zbog mojih
godina ali sam se oporavio od svega. Nemojte misliti da žurim, tek kada
budem sto odsto spreman istrčaću na teren
. – završio je Inzagi, za koga je Ferguson davno rekao da je „rođen u ofsajdu“.

Tue Mar 29 2011, 23:18
bit cu objektivan i reci da su sanse da pobjedimo Inter 30%.

Vjerojatno cemo izgubiti utakmicu(nedaj boze) , nije me toliki strah poraza nego me strah ostalih utakmica. Nesmijemo se usrati u gaće i predati se. Allegri mi se cini takav :S

A šta će biti pobijeda za nas? Smile

Onaj prvi gol nam je super došao, dali smo si doznanja da nesmijemo odustati i da možemo pobjediti Inter. Prvih 20 minuta smo kontorlirali Inter i stalno smo napadali, bilo je dosta šansi za još golova u tih 20 minua. Poslje se Inter malo oživio i počeo prijetiti, ali onda nas je spasio super Abbiati. Malo smo se ugasili do kraja prvog poluvremena. U drugo poluvremeno smo ušli nabrijano i letilimo smo terenom ko Barcelona, Abate i Robinho su ubijali desnu stranu Intera i imali smo vrlo dobrih prilika za gol. I onda lopta dolazi do Abatea koji je ljepo dodao Patu za gol glavom i tada se rjeđava cijela utakmica. Inače onaj Flamini nema blage veze igrati, čovjek me iznenadio koliko je loš. A Seedorf je pokazao da s 34 godine u guzici može napraviti Interove igrače smješnima.

Abbiati-Odlične reakcije u onih par prilika kaj je imao Inter

Silva-Bio je vrlo dobar kao i uvjek, vodio je defanzivnu liniju mkr nije bilo puno posla

Nesta-Moram priznati da ga nisam uopče upazio tijekom utakmice

Zambrotta-Me jako iznenadio te je vrlo dobro odigrao.

Abate-Znači on je najbolji igrač utakmice poslje Pata, čovjek je u drugom poluvremenu sašio obranu Intera , igrao je dobro i u obrani.

Van Bommel-Čovjek je spremio Sneijdera u đep samo cu to reci. Inace ja jos nevjerujem da on igra za MIlan

Gattuso-Opet je trčao ko konj i bio je posvuda, pa čak i u napadu. Iznudio je dosta dobrih faulova iz kojih smo imali par dobrih prilika

Seedorf-Kaj da kažem za legendu kao što je on, čovjek je izgubio na snazi ali je još jak te je posvuda po terenu te Milanu pridonosi veliku moč.

Boateng-Igrao je napadačkog veznog, a u obrani je bio inzvanredn u napadu je isto bio vrlo dobar.

Robinho-Dosta se zabijao u obranu Intera, najviše u drugom poluvremenu te je imao par dobrih prilika za gol, koje je mogao bolje iskoristiti. Ali kaj je tu je.

Pato-Alah, Buda, Isus, Bog i batina!! Čovjek stvori sebi priliku za 2 sekunde, obrana nema vremena ni da nađe loptu u njegovom nogama a on ju je već uputio prema golu. Na prvom golu je bilo malo sreće , kaj se sveo nako zbilo ali je zabio iz vrlo teške pozicije. A drugi gol je samo morao glavu stavit isred lopte.

Cassano: luđak kao i uvjek, ali zabio je onaj gol iz penala.

Flamini: najgori igrač u Milanu, stvarno nemogu njega pohvaliti.

Leonardo : hvala ti, hvala ti i hvala ti kaj si nam doveo ovakvog mladiča koji če biti budučnost Milana. I upravo ti je ta igračina dns izj**o tvoj Inter u čmar skupa s tobom.

Mon Apr 04 2011, 16:21

Iggy9-13 wrote:A šta će biti pobijeda za nas? AC Milan 2010/2011 - Page 12 757454

Sa većinom stvari se slažem, izuzev ovog vezanog za drugi gol... Abate je šutirao na gol i samo spletom srećnih okolnosti je pogodio Pata u glavu! AC Milan 2010/2011 - Page 12 406261

Suđenje je bilo katastrofalno... Ricoli koji je internacionalni sudija dozvoli sebi onakav previd i ne svira penal za Milan nakon šuta Sedorfa... Pa Maikon samo što nije uhvatio živu loptu u toj situaciji! AC Milan 2010/2011 - Page 12 412586

Mon Apr 11 2011, 11:29
super kaj smo pobjedili, sada nemam vremena. Pisat cu opsirnije kad se vratim s prakse

AC Milan 2010/2011 - Page 12 00049063

Fudbaler Milana Antonio Kasano u četvrtak je imao čime da se podiči - postao je tata! Srećni Kasano, sada senior, dobio je sina kome je dao ime Kristofer, da li po slavnom moreplovcu Kolumbu, takođe rođenom u najvećoj luci Italije Đenovi, nije poznato, tek novopečena mama Karolina na svet je donela bebu tešku 3,6 kilograma.

- Svi navijači Milana i generalno fudbalski fanovi čestitaju na prinovi sjajnom sportskom paru Kasano - kaže se u saopštenju "roso-nera".

Kasanova supruga, sa kojom se venčao 2008. godine, inače je vaterpolistkinja.

Sat May 07 2011, 22:41
Skudeto Sad sreća slave na olimpiku a ne na nasem stadionu.

Sat May 07 2011, 23:11
Znači mali Savić dogodine sa popustom ide da zameni Nestu... Namazan je Galijani! AC Milan 2010/2011 - Page 12 743851

U svakom slučaju dobar tandem u najavi... Tiago Silva i Stefan Savić! AC Milan 2010/2011 - Page 12 406261
dr Hofmann
dr Hofmann
Age : 61

Mon May 09 2011, 19:49
Laza wrote:Skudeto Sad sreća slave na olimpiku a ne na nasem stadionu.
Proslavice se za vikend.Tad je glavna festa.
Jumpman
Jumpman
Age : 34
Miami Heat

Mon May 09 2011, 22:24
Taivo i Mekses u Milanu

Dres “rosonera” od sledeće sezone nosiće levi bek Marseja, Nigerijac Tajeu Taivo (26) i francuski štoper Filip Mekses (28), trenutno igrač Rome.

"Već smo doveli Meksesa i Taiva. Doveli smo dva odbrambena igrača i mislim da smo sada u odbrani dobri. Kasnije ćemo još videti za vezu i napad, ali trenutno moramo misliti na Kup", rekao je Alegri.

Milan je u subotu sa 0:0 protiv Rome potvrdila osvajanje Skudeta, prvog od 2004. godine.

Što se tiče pojačanja u sredini i napadu, spekuliše se o dvojici Brazilaca, bivšem Milanezu Kaki i talentovanom igraču Santosa Gansu.

"Obojica su sjajni igrači. O Kaki najbolje govori njegova karijera, a Ganso je još mlad i vrlo je kvalitetan, ali ako dođe u Evropu, moraće da pokaže mnogo više. Ja ne mogu da biram. Prvo moram da razgovaram sa Galianijem i predsednikom da čujem kako stvari stoje sa tehničke i ekonomske strane", dodao je trener Milana.

fino, fino..
Zola
Zola
Age : 28

Wed May 11 2011, 10:31
Priželjkivao sam Derby u finalu, ali vas je Palermo istinski dobio. (ISTINSKI JBT Laughing awesome )...