NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Партизан - Гробари

+32
Stary Oskol
The Dream
LeBron
Sylar
Devilish Soldier
kecman
MJ23
Insanity
Nba History Fan
CoFi96
MaksPejn
Шек
ljebac
Mr.Big Shot
Mare
airvucko
Ћира
-the lood-
Nele
Flash
Che
SlobaGrobar
wanta23
Strax
SN10
kolly 8
West
pfc.tomcat
Jumpman
dr Hofmann
Kole
Zola
36 posters
Go down
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Партизан - Гробари Empty Партизан - Гробари

Thu Jul 01 2010, 23:19
Партизан - Гробари Partizan-igokea
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Fri Jul 02 2010, 16:31
„Odustali smo od Duška Tošića iz razloga što imamo neke principe. Igrač koji se dvoumi između Partizana i Crvene zvezde, mislim da nije igrač za Partizan. Duška Tošića izuzetno cenim, poznajem ga dugo i on je bio naša prva opcija. Imao sam veliku želju da ga dovedem, ali njegova izjava da su šanse 50-50 da pređe u Crvenu zvezdu je meni dala povoda da jednostavno o njemu više ne razmišljam“, rekao je Stanojević za B92

Znam da nije isto kada je domaci i stranac, ali...Ja podrzavam ovakve stavove ali jasno je da nema veze sa mozgom.Doveli su Klea koji je ljubio grb Zvezde i sve to a ne mogu ovoga i ne dvoumi se Tosic izmedju Partizana i Zvezde vec izmedju inostranstva i Zvezde.Naravucenije, Partizan je izvisio i moraju da nesto improvizuju.Umesto njega doveli ste Kizita.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Fri Jul 02 2010, 18:57
Nemamo mi para za njegovu platu,to je cinjenica.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 07 2010, 15:54
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/italijani-raca-gigant-iz-srbije-24354.html

Laughing
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 07 2010, 16:29
koliko sam se pre smejao liku sad mi se veoma svidja kako igra. hladnokrvan 110%. samo neka roka.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 07 2010, 17:21
Daj bre bezi ''Raca gigant''!!!!Za nasu ligu je velemajstor ali nista od njega nece biti kada ode.A i inace ga bas ne volim zato sto nam je dao gol sa 50 metara(to tom.cata da preduhitrim jer bi napisao da ga zato ne volim).
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 07 2010, 17:24
naslov je preteran malo ali tekst je potpuno na mestu.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 07 2010, 17:28
Nisam citao.
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Sat Jul 10 2010, 11:27
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=07&dd=10&nav_id=444578


Strah se uvlaci u kosti, drhte grobari.Izjava Nadja:
''Pojacacemo se, samo da prodjemo Pjunik.''
Snajder:
''Pjunik nije uopste naivna ekipa.''
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Sat Jul 10 2010, 15:15
Koleman994 wrote:
Strah se uvlaci u kosti, drhte grobari.
Ajde ne budali molim te Laughing
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 10:20
Upadate u isti problem kao Zvezda:
http://sportal.rs/news.php?id=31357

Kolo srece se okrece.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 13:50
Koleman994 wrote:Upadate u isti problem kao Zvezda:
http://sportal.rs/news.php?id=31357

Kolo srece se okrece.
Ne kontam... Kako može da bude isto kad neko ima dug 25 miliona, a neko 4 miliona?!

Još ste vi daleko od nas... A i ne znam zbog cega treba da se plašimo... Oz Zvezde smo i dalje jaci, od Evrope nismo i kraj price!

Uskoro ce posle Kežmana i Diarre da stigne novi dželat Severa... MARKO SCEPOVIC! Wink
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 14:37
pfc.tomcat wrote:
Koleman994 wrote:Upadate u isti problem kao Zvezda:
http://sportal.rs/news.php?id=31357

Kolo srece se okrece.
Ne kontam... Kako može da bude isto kad neko ima dug 25 miliona, a neko 4 miliona?!

Još ste vi daleko od nas... A i ne znam zbog cega treba da se plašimo... Oz Zvezde smo i dalje jaci, od Evrope nismo i kraj price!

Uskoro ce posle Kežmana i Diarre da stigne novi dželat Severa... MARKO SCEPOVIC! Wink
Genije!Zvezdin dug je 8 miliona a s obzirom da smo od Gazproma dobili 25m(5 po sezoni) to ce se brzo istopiti.Mislio sam da pocinjete da prodajete talente ispod 16 godina, upadate u dugove, imate mentola od predsednika...Od Zvezde ste jaci jedino u demagogiji uprave, tu ste nepremostivi(Nadj i Djuric ce uci u legendu po kenjanju a i onaj vas Stojanovic ne zaostaje puno).Raca ide posle Pjunika, predsednik rekao, Lomic otisao, Diara otisao, Moreira na izlaznim vratima.Okosnica tima Krstajic PRC(penzionerski rekreativni centar) i Sasa Ilic koji nikada nije bio igrac a sada je igrac karakteristika za Beogradsku Zonu.Pa da vidim vasa oruzija?Ja vec vidim da ce posle derbija i pobede od 3:0 Zvezde, biti:''E da nam je Diara tu.''
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 14:48
Kako mi se samo svidjaju ovi novi adidasovi dresovi.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 21:59
Koleman994 wrote:
od Gazproma dobili 25m(5 po sezoni)
Xaxaxa provjeri ti ponovo ovu informaciju Laughing
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 22:01
SymphonyX wrote:
Koleman994 wrote:
od Gazproma dobili 25m(5 po sezoni)
Xaxaxa provjeri ti ponovo ovu informaciju Laughing
Da se kladimo?Izvor je blizak upravi, isto kao sto sam rekao za Dejana pre nego sto je bilo ko objavio.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 22:13
Koleman994 wrote:Zvezdin dug je 8 miliona a s obzirom da smo od Gazproma dobili 25m(5 po sezoni) to ce se brzo istopiti.
Bože dragi, kako vas Lukic baca... A ti naivko svoje vrste, pa sve to poverovao.

Kojih crnih 25 miliona od Gazproma (pet milona godišnje)... Pa toliko ne daju Šalkeu, a da daju vama?!

Dobijate 800.000 godišnje, što je samo 100.000 više nego što KK Partizan dobija od Telekoma, a gde je fudbal, gde je košarka! Znaci 4 miliona za pet godina, sa eventualnim bonusima, možda pet, ali to je opet duplo više nego što je FK Partizan dobijao od VW i MSI (400.000 godišnje), tako da sa te strane svaka cast. A dug vam se nije smanjio, možda nije 25 miliona, ali oko 20 jeste sigurno. Danas je na Avali gostovala ministarka Samardžic i baš vas je pominjala, naravno po nicem dobrom!

Bolje se dobro raspitaj, a onda ispeci, pa reci, nemoj da lupaš ko Maksimn... Ne daju Braca Rusi (još preko Zeke) tako lako pare! Wink

P.S. Zašto je ime teme napisano cirilicom? Vi Zvezdaši stavite svoju temu kako hocete, jer se busate da ste Stub SrBstva, našu napišite latinicom! Dosta više Srbovanja, hocemo u EU! Sad
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 22:17
Salke dobija od Gazproma 100m evra za 5 sezona.Da li si ti lud da mozes da meris Telekom sa najvecom imperijom u Evropi?I da li znas da najbolji igrac Zvezde u fudbalu vredi kao cela prva petorka Partizana u kosarci?Nazalost takvo je stanje da se u fudbalu vrti vise para nego u kosarci.
pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 22:25
Koleman994 wrote:Salke dobija od Gazproma 100m evra za 5 sezona.Da li si ti lud da mozes da meris Telekom sa najvecom imperijom u Evropi?I da li znas da najbolji igrac Zvezde u fudbalu vredi kao cela prva petorka Partizana u kosarci?Nazalost takvo je stanje da se u fudbalu vrti vise para nego u kosarci.
Ako ne znam Kraljevica Marka, Ruse znam... Al' ništa, tešite se vi samo, dobro je ko može! Samo nemoj posle da bude kukanja, Tole, sudije, Džomba, kad vas Braca Rusi ispeze! Wink
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Tue Jul 13 2010, 22:28
Sada sam guglao i provalio da jedini koji su objavili vest o 800k je Kurir.Znao sam da sve informacije pijes odatle.Ja i ti vise o sportu nemamo sta da pricamo.Jedina sansa vam je Tole i vi to dobro znate.

The author of this message was banned from the forum - See the message

pfc.tomcat
pfc.tomcat
Posts : 1205
Age : 41
Location : Niš
Los Angeles Lakers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 14 2010, 11:46
'ajmo... Kleo, daj sok! Smile


Koleman994 wrote:Sada sam guglao i provalio da jedini koji su objavili vest o 800k je Kurir.Znao sam da sve informacije pijes odatle.Ja i ti vise o sportu nemamo sta da pricamo.Jedina sansa vam je Tole i vi to dobro znate.
Vec sam ti rekao da sam LDP-ovac, samim tim Kurir u startu otpada... Te novine prelistam jedino kad cekam red da se šišam! No, istini za volju, oni su eto ipak jedini objavili, i to sam sad saznao od tebe. A ako te vec kopka, reci cu ti kako znam da vam daju 800.000 godišnje, al' ono ako te baš kopka?! Info je 100% validan.

A što se tice 100 miliona koje dobija navodno Šalke... Pusti jeftinu rusku demagogiju! Da su oni dobili te pare, davno bi bili šampioni! S04 novac dobija od grada Gelzenkirhena i Srca Nemacke, cuvene Rurske oblasti! Ne znam da li si nekad bio u Nemackoj, ali verovatno si ucio iz geografije o tome. Vecina ljudi tu navija za S04, ostali za Borusije!

Ali i da je istina ko što nije za tih 100 miliona, Rusima bi se to isplatilo, jer Bundesliga je najgledanija u Evropi, a Šalke posle Bajerna ima najviše navijaca.

Zapitaj se da si na celu neke kompanije, da li bi uložio 25 miliona u klub koji je u kanalu i igra u ŠNJ ligi... Odgovor ceš dobiti sekundarno?! Wink
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 14 2010, 15:36
Koleman994 wrote:Jedina sansa vam je Tole i vi to dobro znate.
Ne serinjaj majke ti mile,nevjerovatno si neobjektivan i stalno lupas gluposti Facepalm
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 14 2010, 21:37
kako je problem ocima posle svetskog prvenstva gledati ovaj jad od fudbala (i ne...ovo NIJE navijacki nastrojen komentar)... fp
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Wed Jul 14 2010, 21:43
SymphonyX wrote:
Koleman994 wrote:Jedina sansa vam je Tole i vi to dobro znate.
Ne serinjaj majke ti mile,nevjerovatno si neobjektivan i stalno lupas gluposti Facepalm
Naivniji si nego sto sam mislio, nasedas lagano.
Kako je smesan gol dao Moreira, tuzno bi bilo da ispadnete od ovih cobana.Boli me uvo sta ce da se desi, voleo bih da prodjete ali ne da ne zasluzujete sa ovakvom igrom nego je to strasno.Mozda se i nesto promeni.
Sponsored content

Партизан - Гробари Empty Re: Партизан - Гробари

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum