NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Automobili

+35
Sky
jocamelo7
Jaz
Zola
grozda 3
Legolas
Michael Jordan 23
LeBron
Jumpman
SN10
Mr. Striko
Nele
Lawson
West
jabbawockeez
Vuk91
Corleone
wlattkouzd
Loqo
Bradley
Iguodala
johnny24
Iggy9-13
-the lood-
Dusan 13
Insanity
Ћира
ljebac
wanta23
pravoslavaccc
Mare
ferrari1
Comy
Kole
Strax
39 posters
Go down
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Thu Oct 05 2017, 00:08
Lepo lepo. Pa sto se nisi javio? Mogli smo proturiti koju.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Sun Oct 08 2017, 08:39
Bili ujak i sestra sa mnom i žurili su kući. A hteo sam.
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Sun Oct 08 2017, 14:50
Nema veze, drugi neki put. Organizovacemo nesto.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 17:30
Skroz fin auto, odlicnu cenu si nasao, mene uzasno vuce da sto pre kupim nesto, ali jos se ne dam Very Happy 
Na leto cu tek imati dovoljno para, nesto do 2500 eura max, razmisljam se izmedju Pezoa 307, Golfa 4, Skoda Fabia ili Ford Focus, ta neka varijanta, videcu jos ima dosta vremena do kupovine. 
Inace prvi ce mi auto biti moj licno, pa me uzasno strah od kupovine sve sto vise citam iskustva i preporuke na internetu  Laughing Laughing
Te namestene kilometraze, te lupana sranja uvezena iz EU, servis neredovan i tako te fazone, "auto nov, baba ga vozila " type of shit  Facepalm  Laughing
Mislim jebiga razumem ja da su to sad vec kola koja su 15 godina +- stara, normalno je da se kvari nesto, samo sto po informacijama sa ovih nasih oglasa iz Srbije, ispada da niko nije presao 150 000km  Laughing Laughing Laughing
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 19:54
to je i meni trip isto. pogotovo sto oko sebe nemam nikog ko se iole razume u kupovinu kola. a koje sam kurate srece ima da kupim nesto i da crkne na keca.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 20:19
Nikad u kupovinu bez majstora.Bolje platit njemu 50 eura nego uzet neki kurac koji ce da krepa za par mjeseci.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 20:30
Sa mnom je isao ujak automehanicar. I sve je ispregledao bukvalno. U pravu je Djole skroz.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 22:41
Da da naravno, tako cu i uraditi, i jos me jedna stvar muci, sve sto sam gledao online i to sto mi se svidja, je sa auto placeva  Facepalm Facepalm ovako i nije bas neki izbor, a placeve bas gledam da izbegnem.
Bio sam letos sa drugom na 3 auto placa u BG-u on trazio sebi kola da kupi, znaci jebes mi sve ako sam ja poverovao jednu rec koju je rekao prodavac Facepalm  
Golf 4, 2002 godiste, 135 000km na satu uvoz iz Nemacke Laughing a fazon svaba svaki dan oguli 50-100-150km dnevno do posla, znaci koje su to price i ko to veruje ja stvarno ne znam.
Pa bolje mi reci, e druze presao je 300 000km, da znam da je redovno servis radjen, tu nema problema, to ce ici jos 300 000km bez problema, ali ajde ti sad to veruj kad mi tako stoji 150 000km auto 15 godina star...
Bacicu update sta sam uradio, mozda i pre leta pazarim nesto, samo sto sam resio da hocu nesto "MLADJE", pa pokusavam da se strpim jos malo za pare, posto su ovo licno moje zaradjene pare niko mi nije dao dinar. Very Happy 
Ja sam bas isto rekao to sto je Darjan napisao gore, kakve sam kurate srece ima da mu zvizne nesto cim ga kupim  Laughing
Inace bruka su skupi Volkswageni, Golfovi pogotovo, cene svemirske, o Golfu petici na primer ne smem ni da razmisljam a auto preko 10 godina vec star Laughing  Laughing
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 22:55
Meni nekako Opeli deluju najbolje za voznju u Srbiji. Delova i majstora za Opele ima gde hoces. Nisu skupi za odrzavanje a generalno su dobri i izdrzljivi.

A sa tim da ce vam nesto crci ubrzo po kupovini se pomirite. Evo meni pre dva dana pukla neka sajla i ne radi mi skala za pokazivanje brzine i merenje kilometraze. Nije nista skupo ali opet...
Prvog dana sam menjao racvu za antifriz. 250 kinti ali opet cimanje.

Tako vam je to sa automobilima koji nisu novi.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Fri Oct 27 2017, 23:19
A sad idu i zimske gume. Very Happy
Ja sam nabavio cetiri polovne felne. I sada cu uzeti cetiri nove zimske gume, namontirati ih na ove felne i zameniti tockove u celini. I onda imam dva seta tockova. Jedan za leto, jedan za zimu. Sam zamenim tockove, ne moram kod vulkanizera da mi menja gume.
Planiram da kupim ove Wintere od oko 4000 dinara. Ima neko iskustva sa njima?
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Sun Oct 29 2017, 19:08
Isto tako sam i ja radio na nasem Golfu dvici, imam dva seta guma za leto i zimu, i samo promenimo kad dodje vreme.
Sto se tice guma ja se ne razumem nesto, mi smo od prijatelja pazarili solidne polovne, onako nisu bile mnogo istrosene, inace stvarno su velik trosak te gume, jebiga razumem ja da je to sve u cilju bezbednosti i da sacuvas sebi glavu, al za to malo sto ja vozim, meni je i vise nego dovoljno. 

Inace sto se tice kupovine polovnjaka, nisam izbacio Opel iz opcije naravno, ali samo Astru G, nista vise, za nesto bolje nemam para, a Corsa mi je nekako premala za mene  Ne znam
Samo da je onako kulturica sa opremom, podizaci stakla, klima, neki solidan plejer da se ubaci za muziku i to je to, samo da nisu dugmici na volanu za sirenu probijeni posto sam video da se to vecini sjebe Very Happy
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Sun Oct 29 2017, 19:46
Astra G je meni strava auto, jedan od najlepsih i najomiljenijih. Pa pogledajte ovo savrsenstvo. Very Happy

Automobili - Page 14 Opel_Astra_G_front_20081128
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Sun Oct 29 2017, 23:13
LBJ - Samo da znas da si dosao do mene kad si kupovao astru dobio bi gratis cetiri felne za astru posto ionako ne znam sta cu sa njima Smile imam nesto u planu da napravim ali me mrzi Very Happy 
Stevan -  naci opela sa dobrim dugmicima za sirenu je ravno tome da lejkersi uzmu titulu ove godine, veruj mi vozim jednog. Inace opeli su zaista zahvalni auti, nista posebno skupi za odrzavanje, a to da nesto rikne cim ga kupis nije tacno, evo ja vozim drugog opela za redom i nista mi nije crklo. Kod mene na corsi jedino ne radi sat za merenje kilometraze zbog gore pomenute sajle, ali mi nesto siste jaja da je menjam Very Happy Jednostavno ljudi previse ocekuju od matorih auta. Realno ne mozes ocekivati da kupis odlican auto do 2000 eura. Za nas to jesu velike pare ali u sustini to su sve matora i vec dosta pohabana auta. Sto se tice Vagena ja ih prosto obozavam jos od malena, imali smo vise modela, sto ja, sto stari, sto buraz. Problem je sto su precenjeni, koliko god mi je tesko to da priznam. Vise ne znam ni koliko smo auta promenili, vozili sve i svasta od 240 do 13000 eura i verujte u sve mora da se ulaze i sve je macka u dzaku osim ako ne kupujete novo vozilo ili znate od koga kupujete. I da, opet planiram da menjam auto, znam nisam normalan Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Mon Oct 30 2017, 02:28
Ma bruka su skupi Vageni, eto nemas lepo ocuvanu cetvorku ispod 2500eura, sto ja bar mislim da je mnogoo za auto staro 16-17 godina sa prevaljenih 300-400-500 000km realno.
Mislim koliko god da je on pouzdan i to sve, ali prevelika je to cena.
I moja dvojka je pouzdana posle 30 godina osim sto na privesku za auto imam za svaku bravu drugi kljuc posto bravica crkava cim je mrko pogledas  Laughing Laughing Laughing
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Mon Oct 30 2017, 02:31
na starim vagenima je obavezna oprema rezervna brava Very Happy
a dobru cetvorku je naci lako kao i sveti gral Very Happy
Sponsored content

Automobili - Page 14 Empty Re: Automobili

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum