NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlošiji trejd!?

+19
Montenegro
KG 5
4evaStK
West
dr Hofmann
-the lood-
ljebac
Jack Dempsey
MJ23
Kole
Steve_Nash
SN10
MacIrvinFire
Ћира
Jumpman
Zola
Mr.Big Shot
stefan23
Strax
23 posters
Go down
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najlošiji trejd!? Empty Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 17:22
Šta mislite koji je najlošiji trejd u NBA?

Meni npr. nije jasan onaj trejd Gasol-Critenton,Brown... :S

Jer ipak dati ispod prosečnog Javarisa Critetnona koji te sezone nije ni bio u rotaciji Lakersa,i nekog Kwame Browna,za najboljeg Evropljanina Pau Gasola...

Takođe bi pomenuo i ono Divac-Kobe...
a takođe i mnogi su govorili da je besmislen trejd T-Mac-Francis,ali mislim da je to bio dobar trejd za obe ekipe...ipak je Francis u to vreme bio jedan od najboljih playmakera u NBA,a T-Mac je jednostavno zahtevao trejd...a pored toga je i odlican igrač...
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 21:13
Ima pre dosta losih trejdova kao i sto si sam reko Gasol, mada mislim da je Memphis bio primoran ipak smesan je Brown igrac.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 21:30
CHAUNCEY BILLUPS i Antonio McDyess za Iversona...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 21:32
Mr.Big Shot wrote:CHAUNCEY BILLUPS i Antonio McDyess za Iversona...

Slazem se u potpunosti Fan
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 21:40
Ja to uopste ne vidim kao los trejd. Chuancey Billups je dao Detroitu svoje najbolje godine i najbolje za ekipu i njega je bilo da se rastanu jer nije imao vise sta NOVO da im pruzi. Jos jedan razlog za njegov trejd je da bi oslobodili seleri kep jer je on imao najvecu platu u Detroitu i zato je Iverson [koji isto ima jako veliku platu] i potpisan samo na JEDNU godinu... A da Billups nije otisao, malo sutra bi sad dosao ovaj Englez Gordon. A i Dumars je najvaio jos jedno veliko pojacanje samo je pitanje vremena.
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 21:42
Da,da ima tu i istine, vrv se ceka neki free agent 2010 generacije, najverovatnije ce probati sa Boshom...
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 34
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 22:06
Mozda nije imao nista novo da im pruzi ali je bio lider ekipe i covek koji je drzao sve konce u svojim rukama. Ta prica oko salary cap-a i moze nekako da se proguta ali Dumars je samo ovog leta potrosio 95 miliona $ na Gordona i Villanuevu. Sto se Bosha tice, ne znam koliko bi bilo pametno da njega dovedu ali kad se malo bolje pogleda samo je to i realno moguce...
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 22:19
Ja ne vidim sta fali Boshu Smile a i Ben Wallace je proslost..
stefan23
stefan23
Posts : 1074
Detroit Pistons

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 22:37
Da a ujedno i Detroit je ekipa sa najmanjim platama u NBA tako da moze jos da nabija budzet.
Ћира
Ћира
Posts : 8754
Age : 48
Location : Nova Pazova/Novi Sad
Portland Trail Blazers

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Thu Oct 29 2009, 22:41
Rasheed i Person za Rahima, Ratliffa i Dickaua... jes da je Rahim bio tepac, ali karijera mu je bila na zalasku...
MacIrvinFire
MacIrvinFire
Posts : 2
Nemam omiljeni tim

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Tue Dec 22 2009, 21:38
Evo moji bulls
LaMarcus Aldridge for Tyrus Thomas na Draft day
J R Smith to Denever za 2 2nd round picka od kojih nije bilo nista
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Tue Dec 22 2009, 21:45
navijacki razmisljam.......Marion i Banks za Shaqa.... Cenzura ...ne toliko zbog banksa koliko zbog mariona.....
Steve_Nash
Steve_Nash
Posts : 162
Age : 32
Location : nicaZe
Phoenix Suns

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:05
SN13 wrote:navijacki razmisljam.......Marion i Banks za Shaqa.... Cenzura ...ne toliko zbog banksa koliko zbog mariona.....

upravo sam to htio da napisem. trade koji je zakopao sunse, tada kandidata za vrh zapada.

tu bih jos dodao i onaj garnetta za pet igraca bostona. minesota je nakon toga pala ***** za usi.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:07
Da, slažem se sa ovim za Garnetta...al tad je Minnesota mogla da dobije Ronda, ali sreća u Aingea... Very Happy
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:12
Pa za Minesotu je bio los, za Boston nije jer su te godine uzeli titulu. Winner
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:17
Ma dobro svi znaju da Garnet nije otisao da bi dosao neko bolji nego jer je prerastao sredinu a Minesoti je to dobro doslo za oslobadjanje salary cap-a.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:19
Ko zna šta će sad dalje biti u Minnesoti..al dobili su oni tad Al Jeffa koji tad i nije imao zvanje "odličnog" igrača...
Zola
Zola
Posts : 31978
Age : 28
Location : Novi Sad
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:20
Pa to je i bio razlog.. To je jedan od najboljih trejdova sto se mene tice Very Happy Samo sto su tada Lejkerse dobili u finalu, ali nema veze, volim ja i Boston...
MJ23
MJ23
Posts : 586
Age : 42
Location : Beograd, Vracar
Chicago Bulls

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:35
sada ne mogu da se setim ali hocu nekih ludih trejdova iz proslosti...ono sto mi je palo na pamet je dobar posao Dallasa koji je dao Roberta Traylora Bucksima za pika Dirka Nowickog Laughing

Recimo, Chicago daje Eltona Brenda Clipersima za pika Chandlera i Briana "principal" Skinner-a Nono

Ali sad sam se setio najvecih gluposti...Pipen u Bullse za Oldena Polynice-a u Sonicse 87-e :S

I naravno prvo mesto gluposti Winner su definitivno Blazersi koji izimaju 2 pika sam bowia a ne treceg MJ23...oh boze Bye
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:39
MJ23 wrote:sada ne mogu da se setim ali hocu nekih ludih trejdova iz proslosti...ono sto mi je palo na pamet je dobar posao Dallasa koji je dao Roberta Traylora Bucksima za pika Dirka Nowickog Laughing

Recimo, Chicago daje Eltona Brenda Clipersima za pika Chandlera i Briana "principal" Skinner-a Nono

Ali sad sam se setio najvecih gluposti...Pipen u Bullse za Oldena Polynice-a u Sonicse 87-e :S

I naravno prvo mesto gluposti Winner su definitivno Blazersi koji izimaju 2 pika sam bowia a ne treceg MJ23...oh boze Bye

Šta si ti bio na draftu? Very Happy
šalim se... Very Happy
pa što se tiče toga, Blazersima tad nije bio potreban Jordan jer su već imali tu Drexlera, a Bowie je bio prikazan kao talenat samo su ga povrede uništile...on je kao Oden danas...
MJ23
MJ23
Posts : 586
Age : 42
Location : Beograd, Vracar
Chicago Bulls

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:41
Slabo oko skauta...slazem se Drexler je bio nebeski klizac ali ovaj je najbolji svih vremena...to ne sme da se promasi :cyclops:
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 17:46
MJ23 wrote:Slabo oko skauta...slazem se Drexler je bio nebeski klizac ali ovaj je najbolji svih vremena...to ne sme da se promasi :cyclops:
Pa dobro nisu znali da ce izrasti u takvu zivotinju.To je isto kao sada da Boston npr. ne pokupi nekog dobrog SF i on za 3,4 godine bude najbolji na svetu.Kako su se zajebali svi bi pomislili, ali sto bi oni u tom trenutku uzimali takvog igraca na poziciji Pierce.
MJ23
MJ23
Posts : 586
Age : 42
Location : Beograd, Vracar
Chicago Bulls

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 18:13
Kole kako god...Znam da volis Portland ali ipak ce ostati zapamceni po naj losijoj proceni, dzaba i Drexler kog ja mnogo cenim
Dobar trade Portlanda je pravo na Roya u zamenu za Randy Foyea

Mislim da Knicksi nisu napravili dobar trejd u zadnjih ako ne 20, 10 godina sigurno...
Kole
Kole
Posts : 18729
Age : 29
Location : Beograd
Miami Heat

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 18:21
MJ23 wrote:Kole kako god...Znam da volis Portland ali ipak ce ostati zapamceni po naj losijoj proceni, dzaba i Drexler kog ja mnogo cenim
Dobar trade Portlanda je pravo na Roya u zamenu za Randy Foyea

Mislim da Knicksi nisu napravili dobar trejd u zadnjih ako ne 20, 10 godina sigurno...
Ne volim Portland Laughing

Ovo mi je avatar zbog kladionice.Ravnodusan sam prema njima.
Jumpman
Jumpman
Posts : 32998
Age : 34
Location : South Beach
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Fri Dec 25 2009, 18:39
MJ23 wrote:Kole kako god...Znam da volis Portland ali ipak ce ostati zapamceni po naj losijoj proceni, dzaba i Drexler kog ja mnogo cenim
Dobar trade Portlanda je pravo na Roya u zamenu za Randy Foyea

Mislim da Knicksi nisu napravili dobar trejd u zadnjih ako ne 20, 10 godina sigurno...

Odmah ispod njih si Klipersi Very Happy
Sponsored content

Najlošiji trejd!? Empty Re: Najlošiji trejd!?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum