NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jocinetu
Jocinetu
Posts : 39
Age : 41
Location : Temerin
Los Angeles Lakers

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Wed Apr 25 2018, 12:16
Pozdrav NBA Srbijo!

Zovem se Jovan i pre nekog vremena sam pokrenuo projekat NBA Section (po uzoru na popularni NBA Action) sa namerom da stare fanove podsetim, a mlade naučim o nekim prošlim (boljim) vremenima. Naravno pored "retro" sadržaja u emisiji je zastupljena i aktuelna sezona, tako da ima za svakoga po nešto. Na kraju je neizbežan Top 10, ali ne "nedelje", nego su u pitanju raznovrsne varijacije deset najboljih poteza. Želeo bih da pozovem sve ljude koji žele da na bilo koji način pomognu kanalu, koji trenutno sam uređujem (uz nekoliko muzičkih saradnika), da daju predloge i savete, možda se ponude za neki vid saradnje itd. Kažem, pogledajte... pa sami prosudite vredi li vašeg vremena ili ne vredi. Emisija traje oko 23-26 minuta, ali svaki segment je posebno izdvojen, pa ukoliko niste ljubitelj gledanja dužih snimaka "u komadu", možete ih pogledati odvojeno. Kanal je dosta pregledan, a ima i liste u kojima je sve lepo razvrstano po sadržaju. Trenutno ima 3 gotove emisije, a biće ih, nadam se, mnogo više.  Smile

Evo linka, pa ako nekoga zanima NBA Section YT Channel
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Re: Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Wed Apr 25 2018, 13:29
Lepa ideja,pratice se!  Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... 133352
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Re: Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Wed Apr 25 2018, 21:37
Clap Basketball Basketball Clap
Jocinetu
Jocinetu
Posts : 39
Age : 41
Location : Temerin
Los Angeles Lakers

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Re: Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Thu Apr 26 2018, 08:53
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Re: Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Thu Apr 26 2018, 19:54
Imaš sub od mene , srećno Smile
Sponsored content

Emisija o NBA-u na srpskom jeziku... Empty Re: Emisija o NBA-u na srpskom jeziku...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum