NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Lakers

+8
4evaStK
SN10
Strax
Mr. Striko
jocamelo7
gambino
SrbijaDoTokija
Mr.Big Shot
12 posters
Go down
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Tue Jul 03 2018, 08:52
13.5 miliona su dali njima dvojici, meni je to potpuno nejasno. 
Mogli su 5 puta bolje iskoristit te pare.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Tue Jul 03 2018, 08:56
Nema veze s tobom, Kuzmo, zato vam i ja cestitam. Lejkersi treba da budu jaki. Very Happy

Ali za mene je ovo cist biznis potez za LeBrona i sopstveni brend, jedini gori kosarkaski tim koji je mogao da odabere jesu Kavsi. Ali eto, sad ispadne da je dobro odabrao, jer Voriorse niko nece moci da uhvati ove sezone, mozda i vise nego ikad, pa mu je svejedno kad ce da ispadne.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Tue Jul 03 2018, 11:18
Nemam pojma sta je plan Medzika i Pelinke, mislim to su sve dobri igrac, veliki takmicari pogotovo Lance i Rondo, ali tu niko nema ko moze konstantno kroz sezonu da bode sut, nemam pojma videcemo sta ce se desiti jos, kontam da ce pasti jos neki deal, ali nema bas ni nekog prevelikog izbora vise. 

Da James je odradio cist biznis potez, mislim da ce ovo biti prva sezona u poslednjih ko zna koliko vec, gde realno nema nikakvog pritiska, i zbog brutalno jakih Voriorsa ali isto tako i zbog ispodprosecne ekipe kojoj se pridruzio, i sva ova pojacanja koja su dosla posle njega su filleri, mozda mali upgrade, ali opet bas nista specijalno da bi bilo ko sta ocekivao.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Fri Jul 06 2018, 11:18
https://sports.yahoo.com/sure-lakers-post-lebron-signings-might-seem-weird-allegedly-going-according-plan-180411272.html
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Wed Oct 17 2018, 00:35
Lebrona i Lakerse bih mogao da uporedim sto se mene tice sa Ronaldom i Juventusom. Odvojeno mozes da ih ne volis (igraca, klub), ali ovako ne moze, a da ti ne bude drago sto se posrnuli sampion polako dize iz mrtvih.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Sun Oct 21 2018, 19:07
Cudni su navijaci Lejkersa, cude se sto je LeBron zagrlio Polketa, a isto je i Karmelo uhvatio Ingrama i odvojio ga, inace prosto je nemoguce igrati protiv Hardena i Pola koji toliko konstantno kroz citavu utakmicu placu kod sudija skoro pa svaki put kad ne daju kos, to je neverovatno, Rondo i Paul su isti tip igraca zato me ni ne cudi sto je Rondo razvukao Polketa, a Ingrama je iznervirao Harden jer njega ne vredi ni cuvati, ne vredi ni da se trudi uopste koliko je sve zivo faul nad tim covekom.
Inace sto se tice ekipe generalno meni je ovo jedna od najzanimljivijih ekipa u citavoj ligi u poslednje vreme, uvek se desava nesto zanimljivo na terenu, ne verujem da cemo imati neku ludacku sezonu kao sto mnogi preteruju sa nekim izjavama, mislim da treba biti skroz skroman, plejof ako se postigne po meni je super, ali ko to zna mozda i gresim nemam pojma, vide se neki flesevi da tu moze da bude sasvim korektna ekipa ali ima jos mnogoo mnogo posla.
Sponsored content

Los Angeles Lakers - Page 7 Empty Re: Los Angeles Lakers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum