NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena Zvezda Beograd

+18
Nele
Jumpman
LeBron
dr Hofmann
SrbijaDoTokija
Liverpool FC
Lawson
el maestro
Yoker87
gambino
Mr. Striko
Mr.Big Shot
Michael Jordan 23
The Dream
Blazers Boy
jocamelo7
valderrama
West
22 posters
Go down
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 00:52
A Zirbes izdominirao za Njemačku u pobedi protiv Austrije Razz

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/994466_549478828490328_9004823378376467720_n.png?oh=41330302565b8cd4fd4d9c01bd61e2f3&oe=546CE428

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/s720x720/10599335_549478848490326_3754844425232321850_n.png

Mislim da Zvezdi fali još jedna kvalitetna četvorka(kad kažem kvalitetna, definitivno ne mislim na Radenovića kojeg navodno žele da vrate cccc)koja će se popunjavati sa Mitrovićem. Tejić možda može biti opcija za ABA ligu ali za EL treba neki suvi kvalitet...

Williams/Jenkins
Blažić/Lazić
Dangubić/Kalinić
?/Mitrović
Marjanović/Zirbes

Popunjena je kvota od 4 stranca(Williams, Jenkins, Blažić & Zirbes) a teško je naći kvalitetnu domaću četvorku....možda jedino Jokić iz Mege ali on nešto i nije voljan da pređe u CZ.

Čitao sam i da žele Jovića iz Radničkog, verovatno kao nekog backupa na 1-2.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 02:17
Ja tebe Blejzeru smatram za nekoga ko zna dosta o košarci, i ko očigledno prati i Zvezdu. Čemu onda takav komentar za Radenovića? 

Inače, Đenka će najviše vremena provoditi na dvojci, a na kecu dodaj Rebića, koji će biti bekap odma iza Vilijamsa, kako sada stvari stoje. Mitrović će biti startna četvorka, Tejić će ga menjati, a u rotaciji će biti još jedna domaća četvorka, nadam se Radenović.
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 30
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 03:29
I ja mislim da bi ostanak Radena bio dobar potez

Nego Blejzer nevezano za CZV,iz kojeg si djela Banjaluke pošto studiram tamo?
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 09:20
Strax wrote:Markus Vilijams izgleda!
Dace bog!
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 10:17
Strax, ne znam....nikako ga ne gotivim. Nekako mi je neagresivan, loš šut, preslabe fizičke predispozicije. Priznajem, košarkaški IQ mu je veliki, ali mi nekako ima previše mana za startnu četvorku za neke veće domete.
Znam da je Jenkins kombo bek, više je dvojka nego kec....tu će biti rotacije.

Nele, živim u naselju "Borik"
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 10:52
Ja mislim da će Mitrović biti startna četvorka, u klubu se baš računa na njega, pogotovo posle dodele kapitenske trake. Ko god bude bio četvorka uz Mitrovića i Tejića, ne verujem da će imati više od 5,10 minuta, i to verovatno u Evroligi.
The Dream
The Dream
Posts : 350
Age : 30
Minnesota Timberwolves

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 14:54
Tesko Zvezdi ako je Rebic drugi plej. Mislim da on ni ove godine nece imati neku minutazu, nije on ni blizu spreman za taj nivo, a Radonjic ne sme da se igra.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 18:38
Može samo da bude opravdanje da nije dovoljno talentovan. To da je previše mlad ne pije vodu... eventualno za EL, do tog nivoa još mora da rilja, ali u ABA ligi ne vidim razlog da skoro stalno nema bar 10,15 minuta. Nama su prošle godine neki 94.,95. godište utrpavali 15,20 poena i čak smo gubili te utakmice, nema razloga da ne trpimo Tejićevih i Rebićevih po 10,15 minuta (naravno,ako smatraju da ima dovoljno potencijala, a mislim da ima).

PS - U Partizanu Milutinov već 2 godine dobija šansu, Kenan Sipahi (95.) je do povrede bio starter u Feneru, Šarić je glavni igrač u Ciboni, Hezonja (95.) čak i u Barsi ima zagarantovanu minutažu u njihovoj ligi i pomalo nešto i u EL. Ista priča i sa Sabonisom (96.). Jokić (95.), Micić (94.), ... 

Ako nećemo da konstantno izbacujemo "večite talente" (Cvetković) u ispodprosečne ekipe, vreme je da im dajemo više šanse na terenu. Para neće biti zauvek, već smo počeli da kaskamo, a moramo nešto i iz naše škole da izbacimo.
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 26
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 18:55
Amerikanac potpisao na dve godine.
 
Markus Vilijams će naredne dve godine nositi dres Košarkaškog kluba Crvena zvezda. Sjani košarkaš je prošle sezone nosio dres Lokomotive uz Kubana, a navijači crveno-belih pamte ga po sjajnoj partiji u Kombank Areni, kada je bio klučni igrač ruskog tima.
- Nadam se da smo doveli pravog igrača - kaže predsednik KK Zvezda Nebojša Čović. Ne smem više ni u koga da se "zaljubljujem", ali po onom kako je igrao u prethodnim klubovima mislim da je pravo pojačanje.
Vilijams je karijeru počeo u Nju Džersiju, pa prešao u Golden Stejt, pa u portorikanski Kverbradilas odakle je prešao u Memfis. Posle toga se preselio u Evropu u ekipu Jenisej iz Krasnojarska. Od ruskih klubova nosio je dres Uniksa i Lokomotive iz Kubanja, a bio je član i Unikahe.
Hoće li Zvezda da dovede još jednog centra?
 
- Za sada još ne znamo. Ali, ima vremana i za to. Videćemo - rekao je Čović za Srbiju Danas
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 19:44
Dve godine  banana3 i još jedan dokaz da ova uprava Zvezde na čelu s Čovićem radi ozbiljno, ako bi kidao, mogli bi sledeće sezone da uzmemo i neki keš za obeštećenje(mada kontam da je ovo opcija 1+1) nešto kao Jenkins što je potpisao.

Odlična vest, taman da mu namestimo i državljanstvo Razz
The Dream
The Dream
Posts : 350
Age : 30
Minnesota Timberwolves

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 20:18
Strax wrote:Može samo da bude opravdanje da nije dovoljno talentovan.
Ja mislim da nije, zato i kazem da ne moze biti drugi plej EL ekipe. Gledao sam ga sa mladom reprezentacijom ovog leta, nista ga ne izdvaja, ja ne vidim toliki potencijal za EL nivo kod njega.
Vilijams je odlican igrac, samo je pitanje da li ce izdrzati i jednu sezone, dve nece nikako. Ako Silb nije valjao svojim nezalaganjem, ovaj tek nece. Iako je bolji igrac od Silba, bolji poenter.
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Thu Aug 14 2014, 23:21
Jedan proveren info iz prve ruke...Zvezda namerava dovesti Khem Bircha ako se ne dogovore sa Radenovićem.

Khem Birch odličan defanzivac(sjajan bloker) i veoma dobar skakač...igra na poziciji 4, visok je 206cm.



Last edited by Blazers Boy on Fri Aug 15 2014, 01:03; edited 2 times in total
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Aug 15 2014, 01:01
Na koju foru ga planiraju, kad već imamo 4 stranca? 

Pominje se Nikola Dragović u slučaju da Radenović ne pristane. Više bi voleo Radena, ovaj drugi je rudar, a takvih već imamo i previše
Blazers Boy
Blazers Boy
Posts : 163
Age : 39
Location : Banjaluka
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Aug 15 2014, 01:03
Strax wrote:Na koju foru ga planiraju, kad već imamo 4 stranca? 

Pominje se Nikola Dragović u slučaju da Radenović ne pristane. Više bi voleo Radena, ovaj drugi je rudar, a takvih već imamo i previše

Ma u EL i ABA ligi može više od 4 stranca, limit je u prvenstvu Srbije...a ovo dvoje nam je ipak prioritet.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Fri Aug 15 2014, 01:09
Vidim gambinova želja Khem Birch KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 890884
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Posts : 913
Age : 31
Location : Dorcol
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sun Aug 24 2014, 15:04
Kao strasni navijac Partizana, navijacu za Zvezdu u evroligi bez obzira sto mi necemo igrati ove sezone(po mojoj prognozi ni u onoj tamo) i da ima makar solidan ucinak u top16 mada mislim da imaju jako dobar tim, isto tako bila bi sramota ako u ovoj grupi u kojoj su sad ne savladaju makar za 3-4 mesto.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Oct 04 2014, 10:14
Na stranu što je Levski dosta slaba ekipa, igra krajem treće četvrtine će sigurno biti jedan od razloga za uživanje u Zvezdinoj košarci ove godine. U petorci su bili čini mi se Jović, Blažić, Kalinić, Mitrović, Cirbes... gaženje, lomljava! Odbrana, bacanje po parketu, kontra, kucanje.

Mislim da imamo najenergičniju ekipu u Evropi.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Oct 04 2014, 15:08
Ne služi ga šut idalje, nije skroz spreman, ali ima mnogo dobar pregled igre... Bio je sasvim solidan, a tek će da bude ubica kad krene da sipa.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Oct 04 2014, 15:58
Strax wrote:
Mislim da imamo najenergičniju ekipu u Evropi.
Precera ga junacki.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Mon Oct 06 2014, 16:55
daj primer ko je bolji u tome

Ja ne znam da li u Evroligi postoji 2 igrača koji su u stanju da budu u svakom trenutku na svakom delu terena bolje nego Kalinić i Blažić. Još dodaj Jovića, Dangubu, Mitrovića, ...

Takva ekipa je mač sa dve oštrice u svakom slučaju...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Wed Oct 08 2014, 00:06
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Wed Oct 08 2014, 06:24
Ala je Vilijams odigrao doktorski večeras Respekt!
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Wed Oct 08 2014, 11:35
Krivo mi sto nisam gledao, sad sam video pregled tekme na netu. Jebem ti SK kad je sve zivo pokupio a ja ga naravno nemam.
West
West
Posts : 6104
Age : 33
Location : City of New Now
Denver Nuggets

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Oct 11 2014, 10:34
Dosta gotivnu ekipu ima zvezda ove sezone... Ne znam pod koju foru Partizan moze da bude konkurentan zvezdi u domacim takmicenjima.

Samo da ona dvojica iskuliraju sa prozivkama, pa da svi mozemo da gledamo i evroligu i evrokup. Momci koji su igrali za reprezentaciju su ginuli na parketu, tako da ce mi biti drago ako dodju do nekih velikih pobeda. Grobari znaju sta znaci EL, tako da je samo ucesce za zvezdu veliki uspeh.

Prosle godine sam uhvatio sebe kako se nerviram zbog zvezde u nekim neizvesnim zavrsnicama... Kontam da ce ove sezone biti toga jos vise, posto ne igra Partizan. Secam se koliko je zvezdasa pratilo Partizan za vreme najvecih uspeha u evroligi, sada se situacija okrenula, ali u svakom slucaju se navija za nase momke (i za Fener naravno Very Happy).
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Sat Oct 11 2014, 14:46
West wrote:Dosta gotivnu ekipu ima zvezda ove sezone... Ne znam pod koju foru Partizan moze da bude konkurentan zvezdi u domacim takmicenjima.

Samo da ona dvojica iskuliraju sa prozivkama, pa da svi mozemo da gledamo i evroligu i evrokup. Momci koji su igrali za reprezentaciju su ginuli na parketu, tako da ce mi biti drago ako dodju do nekih velikih pobeda. Grobari znaju sta znaci EL, tako da je samo ucesce za zvezdu veliki uspeh.

Prosle godine sam uhvatio sebe kako se nerviram zbog zvezde u nekim neizvesnim zavrsnicama... Kontam da ce ove sezone biti toga jos vise, posto ne igra Partizan. Secam se koliko je zvezdasa pratilo Partizan za vreme najvecih uspeha u evroligi, sada se situacija okrenula, ali u svakom slucaju se navija za nase momke (i za Fener naravno Very Happy).
Bilo bi sjajno da ona dva psa zatvore svoje gubice i rade svoj posao bez prozivanja i budalastina,ali bojim se da od toga nece bit nista.
Sponsored content

KK Crvena Zvezda Beograd - Page 2 Empty Re: KK Crvena Zvezda Beograd

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum