NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusije o svemu i svacemu

+24
LeBron
SN10
Zola
Jocinetu
D.Rose25
Liverpool FC
SrbijaDoTokija
West
Jumpman
gambino
Ol' Dirty Bastard
Yoker87
el maestro
jocamelo7
dr Hofmann
Michael Jordan 23
Strax
Komsija
Diouf
Legolas
Mr.Big Shot
Lawson
Nele
Sky
28 posters
Go down
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed Jan 31 2018, 19:19
4evaStK wrote:@Strax, ja pratim Mela i Gela, to kad daju 30,40 poena i gde je LaVar trener, to je Big Baller showcase, znaci totalno nebitne utakmice, cista promocija, utakmice sa njihovim vrsnjacima gde Melo i Gelo totalno dominiraju, dok u regularnoj ligi gde igraju naravno protiv odraslih ljudi, igraju sasvim sasvim solidno, pogotovo LaMelo, mislim kakva god da je liga, decko ima 16 godina.
To su samo u prvoj tekmi usli jedva nekih 10 minuta sve zajedno, ali posle te utakmice su dobili minute, skroz korektna igra. 
Nisam gledao live, samo highlightse na ballislife kanalu, ali kazu ljudi koji su gledali da uopste nije cirkus kosarka koja se tamo igra.
Sto se tice NBA sanse za njih, vrlo su male ali daleko od nemoguceg, videcemo, LaVar je rekao da Gelo sledece godine pali u ligu (ako bude draftovan naravno), a Melo ostaje jos par godina u Litvaniji.

Je l' to prva litvanska liga?
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed Jan 31 2018, 19:25
yup



http://www.fox5dc.com/sports/former-washington-wizards-player-rasual-butler-wife-dead-in-crash-tmz-reports
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 35
Location : Rivia
Boston Celtics

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu Feb 01 2018, 00:43
Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Rasual-butler-wizards
Rip  Plakanje
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu Feb 01 2018, 11:31
Rip Rasual.

Promenio je nekoliko timova al ja cu ga uvek nekako pamtiti u dresu Clippersa, tu je cini mi se i imao svoje najbolje sezone statisticki.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Fri Feb 02 2018, 00:42
LeBron wrote:
4evaStK wrote:@Strax, ja pratim Mela i Gela, to kad daju 30,40 poena i gde je LaVar trener, to je Big Baller showcase, znaci totalno nebitne utakmice, cista promocija, utakmice sa njihovim vrsnjacima gde Melo i Gelo totalno dominiraju, dok u regularnoj ligi gde igraju naravno protiv odraslih ljudi, igraju sasvim sasvim solidno, pogotovo LaMelo, mislim kakva god da je liga, decko ima 16 godina.
To su samo u prvoj tekmi usli jedva nekih 10 minuta sve zajedno, ali posle te utakmice su dobili minute, skroz korektna igra. 
Nisam gledao live, samo highlightse na ballislife kanalu, ali kazu ljudi koji su gledali da uopste nije cirkus kosarka koja se tamo igra.
Sto se tice NBA sanse za njih, vrlo su male ali daleko od nemoguceg, videcemo, LaVar je rekao da Gelo sledece godine pali u ligu (ako bude draftovan naravno), a Melo ostaje jos par godina u Litvaniji.

Je l' to prva litvanska liga?

sad tek videh post  Facepalm
Ja mislim da jeste, vidim da je na tabeli Zalgiris prvi, slabo poznajem timove, ali mislim da je to prva liga Litvanije.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Fri Feb 02 2018, 18:47
RIP Rasual Sad
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Sun Feb 04 2018, 19:33


Evo braca protiv najbolje ekipe Litvanije Zalgirisa.
LaMelo 27 minuta 19 poena 4/7 za 3 poena 2/4 za 2 poena  
LiAngelo 33 minuta 25 poena 6/12 za 3 2/3 za 2 poena

Ne moze im se puno prisrati nesto, pogotovo malom Melu, mislim 16god da igras protiv najbolje ekipe u Litvaniji, cuvali su ga Ben Udrih i nas Vasa Micic, mislim nije sad to bog zna ko, ali opet, jebeno je impresivno.
Ol' Dirty Bastard
Ol' Dirty Bastard
Posts : 559
Location : -
Denver Nuggets

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Sun Feb 04 2018, 21:39
Nikako mi nije jasno kako decko pogadja trojke sa onakvim izbacajem, mrtva trka koji je ruzniji njegov ili od brata mu Lonza. Al svaka casta za ove brojke, bar za procenat suta jer poznavajuci njih odbranu nisu igrali garant Very Happy
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Mon Mar 26 2018, 19:35
https://twitter.com/grdrive/status/978318703052906497
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu Mar 29 2018, 20:33
Grant Hill, Jason Kidd and Steve Nash have been notified that each will be inducted into the Naismith Basketball Hall of Fame's Class of 2018, sources tell ESPN. Formal announcement comes at Final Four weekend.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu Mar 29 2018, 20:49
Mo Cheeks takodje.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Sun Apr 01 2018, 13:10




Jezive scene zaista, i apsolutno katastrofalna sezona, ok ovo je nesreca, ali koliko jebenih povreda, i to uz ovaj "BLAZI" raspored utakmica koji su uveli upravo zbog toga da se igraci ne bi umarali i povredjivali, rekao bi da su fizicke mogucnosti ljudskih tela dovedene do maksimuma, ovim tempom, do kraja sezone ce klupa igrati koliko se svi povredjuju. 
I jos nesto, NEVEROVATAN broj padova na ledja dal posle kucanja ili posle ovakvih stvari, ali prosto neverovatan broj, ako neko bude napravio kompilaciju svih igraca koji su imali ovakve padove na ledja, bio bi preko 5 minuta video, bukvalno svake nedelje neko padne ovako direktno na ledja.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Fri Apr 13 2018, 21:16
Jedna od losijih sezona generalno cele lige, u poslednjih nekoliko godina??
Bar sto se tice ovog regularnog dela, i sad ovih par poslednih utakmica gde je bilo neizvesno.
Ako nista drugo bar su rukiji imali svojih 5 minuta ove godine, ozbiljni momci.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Tue May 08 2018, 11:03
https://twitter.com/nick_kapur/status/993521866651381764

Otvorite ceo thread
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Tue May 08 2018, 17:51
fenomenalno  Respekt!
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 01:26
Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Nba-draft-lottery


End me...
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 02:36
Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 27879892_347458899103177_244778101823766528_n.jpg?ig_cache_key=MTcxODcxMTM3ODIxODIyMDYyMg%3D%3D.2


BBY BOY!
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 09:19
Ide drugi pik!!!
Garibaldi
Garibaldi
Posts : 2
Location : -
Nemam omiljeni tim

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 13:31
Pozdrav svima!

Kakve su Vaše procene pred naredni draft?

Mene iskreno govoreći najviše zanima kako će izgledati Sakramento u narednoj sezoni.
Mislim da bi Ayton bio idealan pik za Kingse ukoliko ga Phoenix ne uzme kao prvog pika. Uz Foxa i još jednog konkretnog iskusnog NBA star-a Sakramento bi moguće mogao konačno imati tim za plej of.
Ne treba zanemariti Bogdanovića, Hilda, WCS-a, a sve češće se spominje i veliki potencijal Harry Gilles-a koji kreće da igra od naredne sezone.
Ako znamo da Kingsi imaju mnogo prostora u Salary-ju nije isključeno da se tu nađe još neko novo konkretno ime. Možda i od uslovno rečeno u ovom trenutku srednje realizovanih NBA igrača kao Hezonja, Bijelica... bila bi to, verujem, mnogo potentnija ekipa od svih njihovih u ovom milenijumu.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 13:51
90% da Ayton ide u Phoenix,tako da je bolje da razmisljas o tome ko vam je najbolja druga opcija Very Happy
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Wed May 16 2018, 16:04
Zar je toliko sigurno da će Finiks uzeti Ejtona? Koliko sam ja video i uspeo da uhvatim, Dončić i Ejton su na vrhu i gotovo sigurno top 2, samo je pitanje koga Finiks uzima od njih dvojice a koji ostaje Kingsima. Ejton nije veći talenat od Dončića sigurno, plus je tu Kokoškov sada, ali moguće da će se odlučiti za "svog čoveka iz Arizone", pogotovo što vam je najdeficitarnija pozicija centra. Još bolje da uzmete Ejtona pa da Kingsima ostane Dončić.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu May 17 2018, 00:01
Zaista ne vidim scenario u kojem ce Doncic zavrsiti u Finiksu.. Niti ljudi u Arizoni misle da je on NBA point guard (pre svega ga vide kao SG,a to onda za Finiks nema smisla bas), McD je rekao u jednom od intervjua da angazovanje Kokoskova nema prevelikog uticaja na izbor igraca na draftu,da je plan za draft uoblicen jos pre par meseci, Len napusta Sunse,Chandler je u zadnjoj godini ugovora i najverovatnije zavrsava karijeru nakon toga, Chriss i Bender su dokazali pred kraj sezone da nisu u stanju da budu centri.. Centar je najneophodniji ovom timu vec 3 godine

A druga stvar je da postoje i ti Finiksovi 16. i 31. pik i da je po svemu sudeci sigurno da nece ostati tako. Da li ce se ici na trade up ili ce se uz te pikove stavljati neko od spomenutih NE centara,eventualno Warren i traziti plej kroz trejd,videcemo.

Ejton nije veći talenat od Dončića sigurno


Ne slazem se kafa

Doncic je spremniji za NBA od Ejtona sigurno ali mislim da Ejton ima mnogo veci upside.
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu May 17 2018, 01:22
Ljudi u Sakramentu ne znaju pouzdano ni za koji klub Dončić igra (a u većini su za Dončića pre Ejtona), sumnjam da su ovi iz Arizone bolji, pogotovo što igrača visine i građe krila i stila igre plejmejkera vide kao beka šutera, aritmetičkom sredinom očigledno Very Happy Dečko pokriva od 1 do 3 i sigurno bi se uklopio i sa Bukerom i sa Džeksonom i sa Pejtonom. 

Ali dobro, ne kažem da vam Ejton nije prvi izbor. Samo da mi ima logike da možete i Dončića da uzmete.
dr Hofmann
dr Hofmann
Posts : 13258
Age : 61
Location : K2
Portland Trail Blazers

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu May 17 2018, 09:04
Kakav je Doncic defanzivac?
Strax
Strax
Posts : 27269
Age : 27
Location : -
Sacramento Kings

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Thu May 17 2018, 11:00
prosečan

Kao i svaki evropljanin, dobro rotira i slično, a u 1 na 1 odbrani zavisi koliko mu dođe da se potrudi
Sponsored content

Diskusije o svemu i svacemu - Page 28 Empty Re: Diskusije o svemu i svacemu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum