NBA-Serbia.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kobe Bryant

+30
Ol' Dirty Bastard
D. B. Cooper
gambino
Strax
jocamelo7
Lawson
Sylar
Insanity
Mr.Big Shot
Corleone
Yoker87
Eric Gordon
zeronie
Michael Jordan 23
LeBron
Sky
kovac
West
4evaStK
Mr. Striko
Vuk91
dr Hofmann
Zola
LakerFan
Gogsii
nellepb
Jumpman
NBAKiNg
wall#2
-the lood-
34 posters
Go down
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Tue Jan 29 2013, 20:32
Uuu, pa to protiv Jazzera i povratak sledece sezone je mozda i najpoznatija stvar kod njega, sto se mene tice. Very Happy
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 02 2013, 06:12
Poslednjih 5:

Kobe Bryant - Page 3 Kbast

Stari Kobi mi je bio kul, a ovaj jos vise kul, stvarno nisam verovao da ce nastaviti ovako, ali evo, ide i dalje i to sasvim solidno, a i daleko daleko je efikasniji u ovom "all around modu".
btw, u ovoj poslednjoj fali jos jedna asistencija, ovo su prikazali na 3 minuta do kraja.
Odlicno
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 02 2013, 17:49
Ove reklame od prosle godine Laughing


nellepb
nellepb
Posts : 635
Age : 34
Location : Priboj
Memphis Grizzlies

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 02 2013, 19:07
http://www.nbaserbia.com/vesti/1404/kobi-brajant-objasnio-zasto-sisa-vlasiti-dres
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 02 2013, 21:09
Kuzman wrote:Poslednjih 5:

Kobe Bryant - Page 3 Kbast

Stari Kobi mi je bio kul, a ovaj jos vise kul, stvarno nisam verovao da ce nastaviti ovako, ali evo, ide i dalje i to sasvim solidno, a i daleko daleko je efikasniji u ovom "all around modu".
btw, u ovoj poslednjoj fali jos jedna asistencija, ovo su prikazali na 3 minuta do kraja.
Kobe Bryant - Page 3 821630

Ja nekako mislim da Kobe umire u duši i da će kada tad puknuti i počet ispucavati po 30 lopti Kobe Bryant - Page 3 343727



Ozbiljno sada, stvarno mu lijepo stoji ovakav način igranja, nitko nikada nije gledao ovakvog kobea da to radi prelazi u konstantu. Skužio je i sam da ako neće suigrači početi igrati da mora on nešto promjeniti u igri.

Baš su cool statsi : 20 poena 6 skokova i 8 asistencija zadnjih 10 utakmicaKobe Bryant - Page 3 821630
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 02 2013, 21:11
ja se samo bojim sta ce se desiti sa lejkersima ako se vrati u mod sa 30 suteva po utakmici Kobe Bryant - Page 3 972191..mislim,videli smo na sta to lici ove sezone
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 00:51
A Kobi kad je sa Shekom i Gasolom osvajao naslove je uzimao 10 suteva po utakmici?
Molim vas.... Facepalm Facepalm
Kobijevo sutiranje NIJE PROBLEM, ko je gledao utakmice zna o cemu pricam, problem je u tome sto se Dwight ponasa kao jebeno novorodjence i nista mu ne odgovara i Gasol koji glumi divu i zivi u staroj slavi.
HEMIJA, to je ono sto se poboljsalo, nista vise, Kobi je taj koji je organizovao timski sastanak u Memfisu kad smo bili i direktno je pitao Dwighta da li ti ne odgovara samnom da igras.
NISTA NIJE DRUGACIJE, ajde samo malooo samo malo razmislite, sad ovaj "novi" Kobi ima najvise 15 suteva po utakmici, a ostalih 10 je otislo kod retardiranog Artesta i HVALA BOGU kod Stiva.
Nije samo Kobi poceo da dodaje nego cela ekipa, pogledajte timsku statistiku, jako velik broj koseva je postignut posle necije asistencije, sto ranije ni bio slucaj, igra se manje izolacija i to je to.
Ja ne vidim razlog zasto on ne bi nastavio ovako da igra do kraja sezone(naravno ako pobede nastave da se redjaju) jer ako se vrati u sutersi mod, onda je definitivno retardiran, sa ovi mekuscima jedino tako i moze da igra, GASOL RASPALI JEBENO PLACE SVAKI DAN, prvo mu smeta klupa, pa mu smeta sto zavrsava utakmice na klupi, pa mu smeta sto ne dobija loptu u post A SPAVA NA ELBOVIMA I ALERGICAN JE NA DUELE, Dwight isto tako, jebena picka, lomi table onim horog sutevima ono je bolno za gledanje, kakve njegove akcije crne Facepalm Facepalm on je POTPUNO isti igrac kao Tajson Cendler, samo mu loptu treba dati kad zakucava ili iz pik&rolla.
Jedini covek kojeg sam ja nenormalno postovao, i kog sad JOS VISE postujem je Stiv Nash!
Pravi i jedini profesionalaz uz Brajanta u ovim lejkersima, covek NI REC jednu nije rekao niti se zalio nesto, nego cuti i igra ulogu koja mu se da.
Niko ne moze da me ubedi u suprotno, bas me briga sta god ko sad da iznese.
Istina je da Kobi nije vise u dvadesetim godinama i da nije toliko dobar, ali covek 17 godina sutira kao nenormalan daleko najvise od svih, i onda posle svih osvojenih titula i nagrada njegovo sutiranje je problem Clap Clap
I sad kad se nadje neki pametnjakovic i kaze da sa Shekom nije bio prva violina, da odma kazem da to nema nikakve veze, i tad je sutirao kao prost i nije prelazio 5ast po mecu, 2008(poraz u finalu) 2009 titula 2010 titula, svih godina je sutirao kao manijak, Gasol je jedini uz njega radio svoj posao kako treba, i Bajnam(dok je bio zdrav) i sad sa 4 POTENCIJALNA HALL OF FAMERA to ne odgovara i on mora da menja stil igre.
Definitivno ovo donosi rezultate, ali on uospte ne bi morao da menja stil igre da gospoda nisu jebene dive i kojima treba da se piri u vrucu corbu.
Ako bar u jednom delicu ovog posta nisam u pravu, ja nemam sta vise ovde da pricam.
SN10
SN10
Posts : 28514
Age : 30
Location : Come fly with me
Phoenix Suns

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 01:08
samo da ti na prvu recenicu odgovorim,pa cu onda ostatak posta da citam Kobe Bryant - Page 3 343727

nisam pricao o proslosti nego o sadasnjem stanju ekipe i situaciji,i neznanju onog klovna od trenera..ocigledno je da Kobe ne moze tako da igra (30 suteva po utakmici) dok se ekipa blago receno raspada Kobe Bryant - Page 3 703241

edit :za ostatak posta se slazem Kobe Bryant - Page 3 874782
Gogsii
Gogsii
Posts : 226
Age : 32
Location : Amway Center
Orlando Magic

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 05:20
Kuzman wrote:A Kobi kad je sa Shekom i Gasolom osvajao naslove je uzimao 10 suteva po utakmici?
Molim vas.... Kobe Bryant - Page 3 87662 Kobe Bryant - Page 3 87662
Kobijevo sutiranje NIJE PROBLEM, ko je gledao utakmice zna o cemu pricam, problem je u tome sto se Dwight ponasa kao jebeno novorodjence i nista mu ne odgovara i Gasol koji glumi divu i zivi u staroj slavi.
HEMIJA, to je ono sto se poboljsalo, nista vise, Kobi je taj koji je organizovao timski sastanak u Memfisu kad smo bili i direktno je pitao Dwighta da li ti ne odgovara samnom da igras.
NISTA NIJE DRUGACIJE, ajde samo malooo samo malo razmislite, sad ovaj "novi" Kobi ima najvise 15 suteva po utakmici, a ostalih 10 je otislo kod retardiranog Artesta i HVALA BOGU kod Stiva.
Nije samo Kobi poceo da dodaje nego cela ekipa, pogledajte timsku statistiku, jako velik broj koseva je postignut posle necije asistencije, sto ranije ni bio slucaj, igra se manje izolacija i to je to.
Ja ne vidim razlog zasto on ne bi nastavio ovako da igra do kraja sezone(naravno ako pobede nastave da se redjaju) jer ako se vrati u sutersi mod, onda je definitivno retardiran, sa ovi mekuscima jedino tako i moze da igra, GASOL RASPALI JEBENO PLACE SVAKI DAN, prvo mu smeta klupa, pa mu smeta sto zavrsava utakmice na klupi, pa mu smeta sto ne dobija loptu u post A SPAVA NA ELBOVIMA I ALERGICAN JE NA DUELE, Dwight isto tako, jebena picka, lomi table onim horog sutevima ono je bolno za gledanje, kakve njegove akcije crne Kobe Bryant - Page 3 87662 Kobe Bryant - Page 3 87662 on je POTPUNO isti igrac kao Tajson Cendler, samo mu loptu treba dati kad zakucava ili iz pik&rolla.
Jedini covek kojeg sam ja nenormalno postovao, i kog sad JOS VISE postujem je Stiv Nash!
Pravi i jedini profesionalaz uz Brajanta u ovim lejkersima, covek NI REC jednu nije rekao niti se zalio nesto, nego cuti i igra ulogu koja mu se da.
Niko ne moze da me ubedi u suprotno, bas me briga sta god ko sad da iznese.
Istina je da Kobi nije vise u dvadesetim godinama i da nije toliko dobar, ali covek 17 godina sutira kao nenormalan daleko najvise od svih, i onda posle svih osvojenih titula i nagrada njegovo sutiranje je problem Kobe Bryant - Page 3 604650 Kobe Bryant - Page 3 604650
I sad kad se nadje neki pametnjakovic i kaze da sa Shekom nije bio prva violina, da odma kazem da to nema nikakve veze, i tad je sutirao kao prost i nije prelazio 5ast po mecu, 2008(poraz u finalu) 2009 titula 2010 titula, svih godina je sutirao kao manijak, Gasol je jedini uz njega radio svoj posao kako treba, i Bajnam(dok je bio zdrav) i sad sa 4 POTENCIJALNA HALL OF FAMERA to ne odgovara i on mora da menja stil igre.
Definitivno ovo donosi rezultate, ali on uospte ne bi morao da menja stil igre da gospoda nisu jebene dive i kojima treba da se piri u vrucu corbu.
Ako bar u jednom delicu ovog posta nisam u pravu, ja nemam sta vise ovde da pricam.

Kobe Bryant - Page 3 604650 slazem se..nije nikad do kobija bilo..on ih je koliko mogo spasavo..sada su u potpunosti promenili stil igre i zasad je bolje..howard je znao bit korisniji nego sada, ali jednostavno nije ista igra ko u magicu pre..kako sada stvari stoje nije mnogo korisniji od chandlera
Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 09:58
Nije problem sto je sutirao 25 po utakmici nego sto jednostavno oni nisu hteli da se zalazu dok on tako igra, u odbrani kurcem nisu mrdali. Sad se kao popravila situacija, Kobi je trebalo ovako da igra od pocetka da nabije statistiku oko 20, 10, 10 i da bude jebeni MVP Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 11:08
Ja sam uvijek pristrastan kad se priča o njemu. On je najmanje kriv za situaciju u klubu. Covjek ima milion godina i zalaze se maximalno kao i uvijek i on je jebeni kralj kosarke i treba svi oko njega da crknu dok mu ne udovolje, a ne on njima da trci u susret. Znaci ne postoji njegove krivice vise od 5 % za ovo trenutno stanje. Kriva je uprava sto je nesposobna da se izbori sa njegovim egom i sto je nesposobna da dovede normalnog trenera koji nece experimentisati sa Kobijem i njegovim sebiclukom. Greska je bila dovodjenje Supermena, jer je to klasicno kopiranje Lejkersa iz ere sa Sekom, sto je odmah bilo antipaticno Kobiju.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sun Feb 03 2013, 21:42
Evo malo Kobija veceras protiv Pistonsa Respekt!

Kucanje preko Knighta:



Alejup iz auta sa pola terena sa zvukom sirene za Klarka Respekt! (some nba2k13 shit here Very Happy)



AND1 za prednost:

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 06 2013, 11:54
Mozeee malo shake and bake awesome awesome

Sylar
Sylar
Posts : 886
Age : 33
Los Angeles Lakers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 06 2013, 13:23
Какав уметник, какав доктор, Микеланђело ове игре...
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 06 2013, 22:56


Respekt!
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 35
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 06 2013, 23:53
kakav zmaj, sunce ti poljubim
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 35
Location : California
Los Angeles Clippers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 09 2013, 04:32
Kobe Bryant
We miss you! @paugasol get better SOON #theblackswan
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Sat Feb 09 2013, 17:19
Kaze Kobi sisti kao zmija kad trazi loptu Laughing

4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 08:29
4 pts, 9 asts, 8 TOs, 1-8 FG

OK, meni je licno vise muka od ovog Magic Mamba sranja.
Dosta je bilo, nemam nista protiv asistencija i treba da ih pravi ali ovo veceras sto je radio je otislo na ekstremni nivo.
Prvo se izmajmunisao u prvom poluvremenu tako sto nije uzeo ni jedan sut (iako je cak 4-5 puta imao priliku lepo da sutne), stvarno je par puta lepo pronasao Jamisona/Artesta/Dwighta i dao im lake poene, ali par puta je toliko debilno izgledao da je to bruka, tako skoci bez razmisljanja i onda u vazduhu tako gleda kome da doda i baca neke brljotine, 8 izgubljenih lopti je previse.
To je bilo samo o izgubljenim loptama, a sad prelazim na sutiranje.
Kobi mora da sutira, vec koliko utakmica ne moze da pronadje ritam jer ne sutira uopste, i onda na kraju jedva nesto izvlaci kad je ekipa u govnima.
Meni je stvarno kul sto vise razmislja na svoje saigrace, ali mora da napravi neki balans u sutu, mora on da ima tih 10-15-20 suteva maksimalno, on nam najvise treba kad je bitno, zato mora da ima neki ritam i u sutu.
Veceras je oprosteno jer smo pobedili (jedva) ali nadam se da ce ovo majmunisanje da prestane, asistiraj ti do sutra ali ne ovako kao veceras.
LeBron
LeBron
Posts : 16721
Age : 33
Location : Pančevo
Los Angeles Lakers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 10:17
Pa nije on dodavac i kraj. Potrefilo mu se onih par utakmica sa velikim brojem asistencija i to je to. On je skorer i odlican defanzivac, medju najboljima, i tim bi trebalo da se prilagodjava njemu a ne on timu.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 14:44
Kuzman wrote:Poslednjih 5:

Kobe Bryant - Page 3 Kbast

Stari Kobi mi je bio kul, a ovaj jos vise kul, stvarno nisam verovao da ce nastaviti ovako, ali evo, ide i dalje i to sasvim solidno, a i daleko daleko je efikasniji u ovom "all around modu".
btw, u ovoj poslednjoj fali jos jedna asistencija, ovo su prikazali na 3 minuta do kraja.
Kobe Bryant - Page 3 821630
Kuzman Kobe Bryant - Page 3 343727
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 15:18
Ne ne, sve je to kul i treba da nastavi ovako, samo bez preterivanja kao sinoc, tu je Nash matori, nema potrebe da se on glupira.
Vuk91
Vuk91
Posts : 2082
Age : 32
Location : South Central LA
Nemam omiljeni tim

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 15:25
Dovoljno dokazuje Nashovih 6 asistencija po utakmici zadnjih 10 utakmica Kobe Bryant - Page 3 377856

Plače mi se za Nasha Kobe Bryant - Page 3 412586 , makar je Nash profesionalac i prihvatio bi bilo kakvu rolu u ekipi i odradio profesionalno.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 31
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Wed Feb 13 2013, 15:33
Svi se prilagodjavaju tako da Dwightu Howardu odgovara.
LakerFan
LakerFan
Posts : 8
Location : Beograd
Los Angeles Lakers

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Thu Feb 14 2013, 02:21
Vise mi se dopadao "stari" Kobe Bryant, ali pokazao je da koju god da mu ulogu dodele on ce opet biti najbolji. Ako je to nacin da Lakersi pobedjuju onda neka doprinosi i asistencijama. Mnogo su razmazili Howarda...neka pokusa on malo da se prilagodi situaciji..prosle godine je trazio da igra u boljem timu, sada kad igra sa Bryantom, Nashom i Gasolom opet je nesto nezadovoljan.
Sponsored content

Kobe Bryant - Page 3 Empty Re: Kobe Bryant

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum